Ruch Chorzów - Podbeskidzie Bielsko-Biała, czwartek, 06.04.2023, 20:30

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
tedeus63
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1023
Rejestracja: 3 cze 2004, o 16:08
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Podbeskidzie Bielsko-Biała, czwartek, 06.04.2023, 20:30

#91 Post autor: tedeus63 » 7 kwie 2023, o 20:17

Tak tak zrobiona . Chlop 20 lot i nie mo pojecia gdzie sie podziac. Debiut ? Hehe ,bydzie mlody do 27? a potym juz za stary ? . Glaskejmy dalej 20latkow a w lidze angielskiej czy innej na zachodzie 17 latki wychodza i graja jak stare wyjadacze nie tlko w ligach ale i w pucharach ..dlatego momy tako liga ,tako reprezentacja bo nianczymy ludzi do 25 .
Tak uwazom ze z niego nic niy bydzie i chyba mom prawo do swojego zdania
Po to jest przeca forum.

scaneRboy
Posty: 8166
Rejestracja: 4 wrz 2008, o 08:31
Lokalizacja: Klimzowiec
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Podbeskidzie Bielsko-Biała, czwartek, 06.04.2023, 20:30

#92 Post autor: scaneRboy » 7 kwie 2023, o 20:41

Ja bym się z Taba zgodził, ale jak dla mnie to nie jest kwestia czy się kogoś głaska czy nie, tylko przemyślanego systemu selekcji i szkolenia młodzieży.

To dotyczy nie tylko piłki nożnej i nie tylko sportu.
"Jak Ruch będzie wygrywał, to więcej do szczęścia mi nie trzeba" - Gerard Cieślik w ostatnim wywiadzie.

Awatar użytkownika
tedeus63
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1023
Rejestracja: 3 cze 2004, o 16:08
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Podbeskidzie Bielsko-Biała, czwartek, 06.04.2023, 20:30

#93 Post autor: tedeus63 » 7 kwie 2023, o 20:51

Mosz racja skaneRboy ,jo do synka naprowdy nic nie mom .bardzo zadko krytykuja pilkarzy na forum.
Wiem momy taki czy inny budzet ,wtos go wziol i tyla. Troszka szpilow zech juz obejzol , troszka lot tyz mom. I zdania nie zmienia z tego chopka pilkarza niy bydzie i niech mi wyboczy.
Druzyna momy zajebisto i jakos mi on nie pasuje.
Brawo za mecz bo odbeskidzie naprowdy mialo jakosc.
Zreszta przed sezonem pewnie brolbych ta lokata w ciemno.
Gromy dalej i dalej wierza w awans . Jak Nie bydzie, to tyz zespol zasluzyl na duuupne brawa .

disorder
Posty: 512
Rejestracja: 17 lut 2012, o 13:01
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Podbeskidzie Bielsko-Biała, czwartek, 06.04.2023, 20:30

#94 Post autor: disorder » 7 kwie 2023, o 21:08

tedeus63 pisze:
7 kwie 2023, o 20:51
Mosz racja skaneRboy ,jo do synka naprowdy nic nie mom .bardzo zadko krytykuja pilkarzy na forum.
Wiem momy taki czy inny budzet ,wtos go wziol i tyla. Troszka szpilow zech juz obejzol , troszka lot tyz mom. I zdania nie zmienia z tego chopka pilkarza niy bydzie i niech mi wyboczy.
Druzyna momy zajebisto i jakos mi on nie pasuje.
Brawo za mecz bo odbeskidzie naprowdy mialo jakosc.
Zreszta przed sezonem pewnie brolbych ta lokata w ciemno.
Gromy dalej i dalej wierza w awans . Jak Nie bydzie, to tyz zespol zasluzyl na duuupne brawa .
Zagrał słabo. Zgadzamy się.
Nie sądzę jednak, że masz jakiekolwiek podstawy by oceniać jego potencjał piłkarski po tych kilkunastu minutach. Chłopak wyróżniał się w juniorach Legii a kontuzja wyhamowała jego dalszy rozwój. Nie trafił do Ruchu przypadkiem bo interesowaliśmy się nim od dłuższego czasu. Kto jak kto ale Prezes ma nosa do takich transferów 😉

pko
Posty: 292
Rejestracja: 4 cze 2003, o 14:09
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Podbeskidzie Bielsko-Biała, czwartek, 06.04.2023, 20:30

#95 Post autor: pko » 7 kwie 2023, o 22:09

disorder pisze:
7 kwie 2023, o 21:08

Zagrał słabo. Zgadzamy się.
Nie sądzę jednak, że masz jakiekolwiek podstawy by oceniać jego potencjał piłkarski po tych kilkunastu minutach.
sorrki ale można oceniać. zresztą trener go ocenił i mam nadzieję że wróci skąd przyszedł bo mimo wszystko w tym wieku trzeba chociaż umieć ustawić się do piłki i wiedzieć z której strony a jemu wychodziło co najwyżej markowanie wyjścia do piłki

gerhat
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10219
Rejestracja: 19 sie 2002, o 11:34
Lokalizacja: wszyscy wiedzą
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Podbeskidzie Bielsko-Biała, czwartek, 06.04.2023, 20:30

#96 Post autor: gerhat » 7 kwie 2023, o 22:19

tedeus63 pisze:
7 kwie 2023, o 20:17
Tak tak zrobiona . Chlop 20 lot i nie mo pojecia gdzie sie podziac. Debiut ? Hehe ,bydzie mlody do 27? a potym juz za stary ? . Glaskejmy dalej 20latkow a w lidze angielskiej czy innej na zachodzie 17 latki wychodza i graja jak stare wyjadacze nie tlko w ligach ale i w pucharach ..dlatego momy tako liga ,tako reprezentacja bo nianczymy ludzi do 25 .
Tak uwazom ze z niego nic niy bydzie i chyba mom prawo do swojego zdania
Po to jest przeca forum.
Spokojnie, pamiętam taki mecz młodego Janoszki na C6. Zagrał na skrzydle i też go robili jak chcieli. Potem synek pokopoł trocha w naszych ligach i coś z niego jest do dzisiaj.

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10031
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Podbeskidzie Bielsko-Biała, czwartek, 06.04.2023, 20:30

#97 Post autor: jajo » 7 kwie 2023, o 22:37

niebieskifanatyk pisze:
7 kwie 2023, o 17:41
Sorry chłopaki ale dla mnie Pląskowski to jest poziom drugoligowy. On nic daje drużynie, snuje się po tym boisku, zero techniki, szybkości, obrońcy go przepychają, a chociaz sila chyba powinna być jego atutem. To że wczoraj wszedł środkowy obrońca do ataku chyba mówi wszystko o jego formie.
to akurat znamienne, bo ostatnie przepychanie się Pląskowskiego podczas meczu ligowego z obrońcami, skończyło się dla nas karnym.

Skwierczynski juz bedzie mial ciezko mentalnie po takiej wedce. Jakby to brutalnie zabrzmialo z zawodnikami wypozyczonymi trzeba byc ostrzejszym. Maja byc wzmocnieniem tu i teraz, bo jak wypala to sie po nich zglosi klub macierzysty. Swoja droga Jacek Zielinski powiedzial, ze on (i chyba o kims jeszce) potrzebuje zmezniec. Zrozumialem to wlasnie pod katem mentalnym.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

Marcus
Posty: 473
Rejestracja: 12 lip 2008, o 18:27
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Podbeskidzie Bielsko-Biała, czwartek, 06.04.2023, 20:30

#98 Post autor: Marcus » 7 kwie 2023, o 23:15

jajo pisze:
7 kwie 2023, o 22:37
niebieskifanatyk pisze:
7 kwie 2023, o 17:41
Sorry chłopaki ale dla mnie Pląskowski to jest poziom drugoligowy. On nic daje drużynie, snuje się po tym boisku, zero techniki, szybkości, obrońcy go przepychają, a chociaz sila chyba powinna być jego atutem. To że wczoraj wszedł środkowy obrońca do ataku chyba mówi wszystko o jego formie.
to akurat znamienne, bo ostatnie przepychanie się Pląskowskiego podczas meczu ligowego z obrońcami, skończyło się dla nas karnym.

Skwierczynski juz bedzie mial ciezko mentalnie po takiej wedce. Jakby to brutalnie zabrzmialo z zawodnikami wypozyczonymi trzeba byc ostrzejszym. Maja byc wzmocnieniem tu i teraz, bo jak wypala to sie po nich zglosi klub macierzysty. Swoja droga Jacek Zielinski powiedzial, ze on (i chyba o kims jeszce) potrzebuje zmezniec. Zrozumialem to wlasnie pod katem mentalnym.
Skwierczyński nie jest wypożyczony. To był transfer definitywny z opcją pierwokupu przez Legie.

niebieskifanatyk
Posty: 2686
Rejestracja: 20 maja 2006, o 16:55
Lokalizacja: Silesia
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Podbeskidzie Bielsko-Biała, czwartek, 06.04.2023, 20:30

#99 Post autor: niebieskifanatyk » 7 kwie 2023, o 23:56

jajo pisze:
7 kwie 2023, o 22:37
niebieskifanatyk pisze:
7 kwie 2023, o 17:41
Sorry chłopaki ale dla mnie Pląskowski to jest poziom drugoligowy. On nic daje drużynie, snuje się po tym boisku, zero techniki, szybkości, obrońcy go przepychają, a chociaz sila chyba powinna być jego atutem. To że wczoraj wszedł środkowy obrońca do ataku chyba mówi wszystko o jego formie.
to akurat znamienne, bo ostatnie przepychanie się Pląskowskiego podczas meczu ligowego z obrońcami, skończyło się dla nas karnym.

Skwierczynski juz bedzie mial ciezko mentalnie po takiej wedce. Jakby to brutalnie zabrzmialo z zawodnikami wypozyczonymi trzeba byc ostrzejszym. Maja byc wzmocnieniem tu i teraz, bo jak wypala to sie po nich zglosi klub macierzysty. Swoja droga Jacek Zielinski powiedzial, ze on (i chyba o kims jeszce) potrzebuje zmezniec. Zrozumialem to wlasnie pod katem mentalnym.
To, że Artur wyskoczył z przeciwnikiem do główki dało nam karnego? A co miał sobie tam usiąść ? Ja nie lubię krytykować naszych piłkarzy a tym bardziej za taki sezon jak obecny, ale no niestety moim zdaniem Pląsu piłkarsko nie pasuje poziomem do tej ligi. To jest fajny chłopak i nic do niego nie mam , ale w piłce nożnej nie ma przebacz i jeśli nie dojeżdżasz to wypadasz, no ale to tylko moje zdanie. Ty możesz mieć inne i też je szanuję.

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10031
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Podbeskidzie Bielsko-Biała, czwartek, 06.04.2023, 20:30

#100 Post autor: jajo » 8 kwie 2023, o 00:19

niebieskifanatyk pisze:
7 kwie 2023, o 23:56
jajo pisze:
7 kwie 2023, o 22:37
niebieskifanatyk pisze:
7 kwie 2023, o 17:41
Sorry chłopaki ale dla mnie Pląskowski to jest poziom drugoligowy. On nic daje drużynie, snuje się po tym boisku, zero techniki, szybkości, obrońcy go przepychają, a chociaz sila chyba powinna być jego atutem. To że wczoraj wszedł środkowy obrońca do ataku chyba mówi wszystko o jego formie.
to akurat znamienne, bo ostatnie przepychanie się Pląskowskiego podczas meczu ligowego z obrońcami, skończyło się dla nas karnym.

Skwierczynski juz bedzie mial ciezko mentalnie po takiej wedce. Jakby to brutalnie zabrzmialo z zawodnikami wypozyczonymi trzeba byc ostrzejszym. Maja byc wzmocnieniem tu i teraz, bo jak wypala to sie po nich zglosi klub macierzysty. Swoja droga Jacek Zielinski powiedzial, ze on (i chyba o kims jeszce) potrzebuje zmezniec. Zrozumialem to wlasnie pod katem mentalnym.
To, że Artur wyskoczył z przeciwnikiem do główki dało nam karnego? A co miał sobie tam usiąść ? Ja nie lubię krytykować naszych piłkarzy a tym bardziej za taki sezon jak obecny, ale no niestety moim zdaniem Pląsu piłkarsko nie pasuje poziomem do tej ligi. To jest fajny chłopak i nic do niego nie mam , ale w piłce nożnej nie ma przebacz i jeśli nie dojeżdżasz to wypadasz, no ale to tylko moje zdanie. Ty możesz mieć inne i też je szanuję.
raczej sie skupilem na to, ze nawet walki fizycznej nie wygrywa. ja wiem, ze ten przypadek mogl sie rownie dobrze wydarzyc ze mna w polu karnym, ale jednak tak było, ze 3 Łksiakow skakalo wlasnie obok niego.

czysto pilkarsko moze odstaje. ale z drugiej strony liczbami zawstydza ludzi duzo lepszych pilkarsko, szczegolnie jakby te liczby przeliczyc na minuty.
coś jak my ogolnie. teoretycznie nie mamy potencjalu na gre awans, a jednak sie o niego niezle bijemy.

moze zle trafilem w Twoja strone, ale akurat wzgledem jego osoby tego szacunku mam wrazenie czesto brakuje.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

Elmer
Posty: 10288
Rejestracja: 7 cze 2004, o 10:26
Lokalizacja: Lokal i Zacja
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Podbeskidzie Bielsko-Biała, czwartek, 06.04.2023, 20:30

#101 Post autor: Elmer » 8 kwie 2023, o 00:52

Nie oceniajcie zawodnika po jednym występie. Każdy ma inną psychikę, inaczej wchodzi w mecz.

Pamiętam Wagnera, co się przez lata kopał po czole, pamiętam początki Helika. Coś mi świta, że Dziwniel też na początku miał problem (może mi się coś myli). Pamiętam wędkę Dżikii za Lorensa w 2000 roku. Już nie mówię ile takich zrobił Lenczyk.

Nic przyjemnego taka sytuacja, ale mam nadzieję, że jeszcze dużo dobrego wniesie do gry. W sparingach pokazywał, że daje radę.

Co do Szyta w ataku, 100% mojego poparcia. O Pląskowkim napisałem tutaj szybko i nie myliłem się niestety. Chociaż przyznam, że momenty ma dobre. Szkoda, że tak rzadko.
Pierwszy raz przy Cichej: 10.06.1989 r. Ruch - Olimpia 2:1
Pierwszy wyjazd: 3.10.1992 r. Górnik - Ruch 1:1
Najwyższe zwycięstwo: 7:0 ze Stomilem Olsztyn. Najwyższa porażka: 0:6 z... Pogonią Siedlce.
Sukcesy, które świadomie przeżyłem: 1 mistrzostwo Polski, 1 wicemistrzostwo Polski, 3xbrązowy medal, Puchar Polski (1996), finał Pucharu Intertoto (1998).

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10031
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Podbeskidzie Bielsko-Biała, czwartek, 06.04.2023, 20:30

#102 Post autor: jajo » 8 kwie 2023, o 02:48

https://youtu.be/_fYCITFSBUI?t=197
swoja droga dla mnie karny.
bramkarz nie ma kontaktu z pilka, zwyczajnie wywraca Kobusinskiego.
mnie takie cos, czy to w Niecieczy bardziej wkurza niz karny dla Podbeskidzia (moim zdaniem sluszny, czy stykowe sytuacje z ŁKSem)
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

gerhat
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10219
Rejestracja: 19 sie 2002, o 11:34
Lokalizacja: wszyscy wiedzą
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Podbeskidzie Bielsko-Biała, czwartek, 06.04.2023, 20:30

#103 Post autor: gerhat » 8 kwie 2023, o 07:49

Szur wchodził już bodajże dwa razy na końcówki do ataku, raz wywalczył karnego a raz brał udział w kluczowej akcji. Do gry w tłoku wydaje się lepszym zawodnikiem od Pląskowskiego

Awatar użytkownika
cisiu
Posty: 734
Rejestracja: 22 lis 2003, o 21:30
Lokalizacja: NRŚL
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Podbeskidzie Bielsko-Biała, czwartek, 06.04.2023, 20:30

#104 Post autor: cisiu » 8 kwie 2023, o 08:05

jajo pisze:
8 kwie 2023, o 02:48
https://youtu.be/_fYCITFSBUI?t=197
swoja droga dla mnie karny.
bramkarz nie ma kontaktu z pilka, zwyczajnie wywraca Kobusinskiego.
mnie takie cos, czy to w Niecieczy bardziej wkurza niz karny dla Podbeskidzia (moim zdaniem sluszny, czy stykowe sytuacje z ŁKSem)
Gynał!!! Niy wjym czymu tego ktoś niy sprawdził!!?? Torman prawie chopa złomoł, niy trefjoł w bal a trefjoł w Kobusa. Niy ogarniom.
Brawo chopy lecymy dali, niy som my bez szans!!
--------------------Na Zawsze Niebieski----------------------
---------------------Na Zawsze Ruch--------------------------

Awatar użytkownika
tedeus63
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1023
Rejestracja: 3 cze 2004, o 16:08
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Podbeskidzie Bielsko-Biała, czwartek, 06.04.2023, 20:30

#105 Post autor: tedeus63 » 8 kwie 2023, o 10:16

Tylko cieszyc sie ze momy takie problemy a niy jak lata temu wstecz.
Moze za bardzo pojecholech po Skwierczynskim (sory) i obych sie mylil i by dalo mu to kopa do pracy. .
Wszystkim Zdrowych i wesolych swiat i jadymy dalij. TRZBA WIERZYC INO RUCH.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Google Adsense [Bot] i 71 gości