Ruch Chorzów - Podbeskidzie Bielsko-Biała, czwartek, 06.04.2023, 20:30

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
orbiter
Posty: 1402
Rejestracja: 7 maja 2004, o 22:28
Lokalizacja: SH 1920
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Podbeskidzie Bielsko-Biała, czwartek, 06.04.2023, 20:30

#46 Post autor: orbiter » 6 kwie 2023, o 22:45

To drugi mecz z rzędu, gdzie przeciwnik wchodzi w nasze pole karne jak chcę i kiedy chce, a najlepszym naszym piłkarzem jest bramkarz.
Balon został za mocno nadmuchany i chłopaki sprowadzaja nas na ziemię. Przypominają, że dalej jesteśmy beniaminkiem.
Mimo wszystko dzięki za walkę do końca.
Ruch Chorzów - Górny Śląsk - Polska

Arena C6

Awatar użytkownika
Rickenn10
Posty: 2503
Rejestracja: 13 lut 2009, o 12:02
Lokalizacja: 1920
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Podbeskidzie Bielsko-Biała, czwartek, 06.04.2023, 20:30

#47 Post autor: Rickenn10 » 6 kwie 2023, o 22:53

kroy pisze:
6 kwie 2023, o 22:44
Rickenn10 pisze:
6 kwie 2023, o 22:36
Zmiany dziś fatalne trzeba to powiedzieć wprost. Jak trener popełnia błędy to trzeba o tym mówić. Sportowo na ten moment 1 liga to jest nasz sufit. Jeżeli uda się awansować to niestety potrzebna będzie rewolucja bo tym składem mimo sympatii i charakteru chłopaków nie ugramy nic i z impetem runiemy. Im dalej w las tym cięższa ta runda będzie.
Mi się wydaje, ze chyba Wam się coś pomieszało w głowach.
Wczoraj Barca dostała 4:0 a my tu mówimy o remisie. Czy wy na serio nie widzicie, ze my tutaj z każdym gramy jak równy z równym i mamy tylko 3 porażki?

Przypominam tez ze nadal jesteśmy na 2 miejscu!! I mecz z Wisła jeszcze przed nami.
Na serio się nie da czytać tego gadania.

Oczywiście, można krytykować ze mecz nie tak wyszedł jak powinien i ze mamy gorzej wyszkolonych piłkarzy ale nadrabiamy walka, zaangażowaniem, gra zespołowa. Gdybyśmy mieli Goku i Neugiego czy Bilinskiego to Podbeskidzie by się obsralo. Ale my potrafimy niwelować te problemy innymi atutami.
Na mecze z czołówka mamy 8/15 punktów. Oczywiście to nie jest wynik idealny ale my tez mamy teraz dołek formy i i tak wyciągamy z niego maks.
Więcej wiary i uznania koledzy.
Nie. Jestem realistą i komentuje to co widziałem na boisku. Podbeskidzie było o niebo lepiej poukładane sprawniejsze szybsze i sportowo wyglądało lepiej. Jeżeli uważasz inaczej to może oglądałeś nie ten mecz. Poza tym masz gest porównywać remis Ruchu do wygranej 4-0 Realu ? Ale to nam się coś pomieszało. O czym Ty w ogóle gadasz co Cię w ogóle skłoniło do takiego porównania. Ani słowem nie napisałem o miejscu które zajmujemy tylko jak wyglądamy na tle innych drużyn jak nie potrafisz przyjąć na klatę tego że trochę nam brakuje to może Ty powinieneś zejść na ziemię właśnie. 1 połowę ugralismy pressingiem i fizycznością która uszła w 2 połowie. Potem już nie mieliśmy żadnego argumentu nie wiem czego tu nie rozumieć...

Mavo1920
Posty: 829
Rejestracja: 14 maja 2022, o 17:02
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Podbeskidzie Bielsko-Biała, czwartek, 06.04.2023, 20:30

#48 Post autor: Mavo1920 » 6 kwie 2023, o 22:53

Sikora się poprawił, natomiast Swędrowski wygląda daremnie względem jesieni. To kluczowi zawodnicy. Ciągnie nas Wójtowicz, Bielu i środkowi obrońcy.


Dobrze że od początku zagrał Fosa, widać było że w środku pola wyglądaliśmy z miejsca o wiele lepiej.

tynbydziedobry
Posty: 935
Rejestracja: 10 kwie 2018, o 18:19
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Podbeskidzie Bielsko-Biała, czwartek, 06.04.2023, 20:30

#49 Post autor: tynbydziedobry » 6 kwie 2023, o 22:56

Bielu chyba czyta komentarze bo dziś gdyby nie on to po pierwszej połowie mogli my wracać do dom. W środku kompletnie nie mamy ludzi, zwłaszcza drugiego chłopa który da spokój. Sikor raz dobrze zagra, raz średnio. Sedlak kompletnie nic nie daje, wszystko wy***przy do przodu, ani w ataku ani w obronie.

Liczyłem że Kwietniewski coś wniesie ale widać że chłop długo bez grania. Szkoda zmian bo równie dobrze mogło ich dziś nie być
Ostatnio zmieniony 6 kwie 2023, o 22:58 przez tynbydziedobry, łącznie zmieniany 1 raz.

disorder
Posty: 512
Rejestracja: 17 lut 2012, o 13:01
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Podbeskidzie Bielsko-Biała, czwartek, 06.04.2023, 20:30

#50 Post autor: disorder » 6 kwie 2023, o 22:57

Chwilą. Za daleko posuwacie się w swoich osądach. O ile Skwierczyński spóźniony i ogrywany na lewej to zła zmiana i trener zrobił korektę widząc, że to do niczego nie zmierza o tyle Sedlak dzisiaj to zmiana in plus i w pierwszych 25 minutach nie daliśmy pograć drużynie, która przegrywając musiała rzucić wszystko na jedną szalę.

Chętnie wysłucham w jaki to sposób nienaturalnie były ułożone ręce Baranowskiego. Dla mnie karny z dupy.

Poza tym brawa dla drużyny za ambicje i agresję bo niwelowalismy atuty Bielska. To, że grają w piłkę udowodnili w ostatnich kilkunastu meczach przegrywając tylko raz.

Zejdźcie na ziemię i doceńcie, że mamy zespół, który zawsze gra do końca.

Może nie będzie awansu. Może w barażach nie będziemy na miejscach gwarantujących granie "u siebie" ale ja się cieszę, że mamy drużynę, której się nie wstydzę. A w ekstraklasie nie zawsze tak było.

Awatar użytkownika
HullCityFC
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2766
Rejestracja: 6 kwie 2012, o 20:40
Lokalizacja: England
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Podbeskidzie Bielsko-Biała, czwartek, 06.04.2023, 20:30

#51 Post autor: HullCityFC » 6 kwie 2023, o 23:00

Najgorsze, ze w srodku pola nie ma zadnej alternatywy. Swedrowski, Sikora, Sedlak, Piatek, Witek - wszyscy srednio a wrecz slabo. Fosa i Ecik nie maja sil na 90 minut. Trzeba cos pokombinowac, bo kazdy rywal poza Chrobrym i stala nas kompletnie zdominowal w tej rundzie. Moze przesunac Szura do drugiej linii?

Wojtowicz, Bielu, Szywacz dzis na plus. Szczepan jak zwykle walczyl.

Co sie dzieje z Majem?
Chętnie wysłucham w jaki to sposób nienaturalnie były ułożone ręce Baranowskiego. Dla mnie karny z dupy.
Pilka leciala w strone bramki, rece moze byly naturalnie ulozone, ale w takim przypadku trzeba je schowac za siebie. Dla mnie niestety elwer ewidentny.

19JeRRy20
Posty: 792
Rejestracja: 16 paź 2009, o 17:11
Lokalizacja: Ruda Slaska
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Podbeskidzie Bielsko-Biała, czwartek, 06.04.2023, 20:30

#52 Post autor: 19JeRRy20 » 6 kwie 2023, o 23:05

Ja chciałem podziękować drużynie za ambitna walke. Cokolwiek się wydarzy, czy awansujemy czy nie tej drużynie należy się szacunek za to co robią. Nie poddajemy się!

Awatar użytkownika
kroy
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1399
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 14:39
Lokalizacja: Siemce
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Podbeskidzie Bielsko-Biała, czwartek, 06.04.2023, 20:30

#53 Post autor: kroy » 6 kwie 2023, o 23:05

Rickenn10 pisze:
6 kwie 2023, o 22:53
kroy pisze:
6 kwie 2023, o 22:44
Rickenn10 pisze:
6 kwie 2023, o 22:36
Zmiany dziś fatalne trzeba to powiedzieć wprost. Jak trener popełnia błędy to trzeba o tym mówić. Sportowo na ten moment 1 liga to jest nasz sufit. Jeżeli uda się awansować to niestety potrzebna będzie rewolucja bo tym składem mimo sympatii i charakteru chłopaków nie ugramy nic i z impetem runiemy. Im dalej w las tym cięższa ta runda będzie.
Mi się wydaje, ze chyba Wam się coś pomieszało w głowach.
Wczoraj Barca dostała 4:0 a my tu mówimy o remisie. Czy wy na serio nie widzicie, ze my tutaj z każdym gramy jak równy z równym i mamy tylko 3 porażki?

Przypominam tez ze nadal jesteśmy na 2 miejscu!! I mecz z Wisła jeszcze przed nami.
Na serio się nie da czytać tego gadania.

Oczywiście, można krytykować ze mecz nie tak wyszedł jak powinien i ze mamy gorzej wyszkolonych piłkarzy ale nadrabiamy walka, zaangażowaniem, gra zespołowa. Gdybyśmy mieli Goku i Neugiego czy Bilinskiego to Podbeskidzie by się obsralo. Ale my potrafimy niwelować te problemy innymi atutami.
Na mecze z czołówka mamy 8/15 punktów. Oczywiście to nie jest wynik idealny ale my tez mamy teraz dołek formy i i tak wyciągamy z niego maks.
Więcej wiary i uznania koledzy.
Nie. Jestem realistą i komentuje to co widziałem na boisku. Podbeskidzie było o niebo lepiej poukładane sprawniejsze szybsze i sportowo wyglądało lepiej. Jeżeli uważasz inaczej to może oglądałeś nie ten mecz. Poza tym masz gest porównywać remis Ruchu do wygranej 4-0 Realu ? Ale to nam się coś pomieszało. O czym Ty w ogóle gadasz co Cię w ogóle skłoniło do takiego porównania. Ani słowem nie napisałem o miejscu które zajmujemy tylko jak wyglądamy na tle innych drużyn jak nie potrafisz przyjąć na klatę tego że trochę nam brakuje to może Ty powinieneś zejść na ziemię właśnie. 1 połowę ugralismy pressingiem i fizycznością która uszła w 2 połowie. Potem już nie mieliśmy żadnego argumentu nie wiem czego tu nie rozumieć...
O tym, ze każdy ma kryzysy i awansu się nie zdobywa w 3 meczach tylko 36. Póki co nasza gra w 72% sezonu daje awans!
Jakbyś był realista to byś sprawiedliwie ocenił sruzyne, bo naszym argumentem jest charakter, walkami końca i ZESPÓŁ a jak ty tego nie widzisz to mogę tylko współczuć.
Mecze w których graliśmy dobrze zazwyczaj wywozilismy 3 pkt, w meczach w których graliśmy na równi z przeciwnikiem bardzo rzadko przegrywaliśmy a czasem wygrywaliśmy. A w meczach słabych gdzie jesteśmy wyraźnie gorsi (a było ich trochę) często minimalizujemy straty i różnice umiejętności właśnie walka.
Chyba jako beniaminek i drużyna która jeszcze 2 lata temu grała w 3 lidze nie oczekujesz ze zagramy 36 równych meczów w 1 lidze?
Bo jeśli tak, to już rozumiesz czemu porównałem ten mecz do El Clasiko.
Ale ja widzę , że świat już prawie runął.. I co ?
I mam ku*** dobry humor !

niebieskifanatyk
Posty: 2686
Rejestracja: 20 maja 2006, o 16:55
Lokalizacja: Silesia
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Podbeskidzie Bielsko-Biała, czwartek, 06.04.2023, 20:30

#54 Post autor: niebieskifanatyk » 6 kwie 2023, o 23:07

A czego się spodziewaliście, że z każdym będziemy dominować? Podbeskidzie ma indywidualnie dużo lepszych piłkarzy. U nich taki Neugebauer co u nas byłby w podstawie zaczyna na ławce. Równych sobie jak Chrobry czy Stal udało nam się zdominować, ale już drużyny wyraźnie silniejsze kadrowo jak chociażby ŁKS, Podbeskidzie czy Termalica nas dominują. Dopóki są siły walczymy z nimi jak równy z równym i charakterem urywamy im punkty. Widać też wyraźnie w tym momencie jakiś spadek formy, również fizycznej. Z Wisłą czy Arką też można się spodziewać mega ciezkich meczów. Za tydzień gramy w sobotę, więc jest trochę czasu żeby odpocząć i można mieć nadzieję że forma pójdzie do góry. A jeszcze co do naszej ławki i "jakości" jaka tam jest. Dziś na ostatnie minuty jako drugi napastnik nie wchodzi Plaskowski tylko środkowy obronca Szur.

tynbydziedobry
Posty: 935
Rejestracja: 10 kwie 2018, o 18:19
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Podbeskidzie Bielsko-Biała, czwartek, 06.04.2023, 20:30

#55 Post autor: tynbydziedobry » 6 kwie 2023, o 23:09

szłoby ponarzekać dzisiaj więcej i też wypisywać że uja nie mamy czegoś szukać narazie w ekstraklasie ale dokładnie to samo było wypisywane od 3 ligi przed każdym awansem. że za szybko, nie z tymi ludźmi na boisku, ustabilizować wiele spraw i za każdym razem idziemy po awans z małymi kryzysami. owszem nie liczę że po awansie ruszymy w górę tabeli ale nie wierzę żebyśmy mieli się bić o utrzymanie od razu

Awatar użytkownika
Adam1983
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2544
Rejestracja: 7 paź 2009, o 10:48
Lokalizacja: Górny Śląsk
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Podbeskidzie Bielsko-Biała, czwartek, 06.04.2023, 20:30

#56 Post autor: Adam1983 » 6 kwie 2023, o 23:10

HullCityFC pisze:
6 kwie 2023, o 23:00
Najgorsze, ze w srodku pola nie ma zadnej alternatywy. Swedrowski, Sikora, Sedlak, Piatek, Witek - wszyscy srednio a wrecz slabo. Fosa i Ecik nie maja sil na 90 minut. Trzeba cos pokombinowac, bo kazdy rywal poza Chrobrym i stala nas kompletnie zdominowal w tej rundzie. Moze przesunac Szura do drugiej linii?

Wojtowicz, Bielu, Szywacz dzis na plus. Szczepan jak zwykle walczyl.

Co sie dzieje z Majem?
Chętnie wysłucham w jaki to sposób nienaturalnie były ułożone ręce Baranowskiego. Dla mnie karny z dupy.
Pilka leciala w strone bramki, rece moze byly naturalnie ulozone, ale w takim przypadku trzeba je schowac za siebie. Dla mnie niestety elwer ewidentny.
W ujeciu zza bramki bylo widac że wyraznie zmienił się tor lotu piłki. Prawidłowy elwer.

Awatar użytkownika
Rickenn10
Posty: 2503
Rejestracja: 13 lut 2009, o 12:02
Lokalizacja: 1920
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Podbeskidzie Bielsko-Biała, czwartek, 06.04.2023, 20:30

#57 Post autor: Rickenn10 » 6 kwie 2023, o 23:11

kroy pisze:
6 kwie 2023, o 23:05
Rickenn10 pisze:
6 kwie 2023, o 22:53
kroy pisze:
6 kwie 2023, o 22:44
Rickenn10 pisze:
6 kwie 2023, o 22:36
Zmiany dziś fatalne trzeba to powiedzieć wprost. Jak trener popełnia błędy to trzeba o tym mówić. Sportowo na ten moment 1 liga to jest nasz sufit. Jeżeli uda się awansować to niestety potrzebna będzie rewolucja bo tym składem mimo sympatii i charakteru chłopaków nie ugramy nic i z impetem runiemy. Im dalej w las tym cięższa ta runda będzie.
Mi się wydaje, ze chyba Wam się coś pomieszało w głowach.
Wczoraj Barca dostała 4:0 a my tu mówimy o remisie. Czy wy na serio nie widzicie, ze my tutaj z każdym gramy jak równy z równym i mamy tylko 3 porażki?

Przypominam tez ze nadal jesteśmy na 2 miejscu!! I mecz z Wisła jeszcze przed nami.
Na serio się nie da czytać tego gadania.

Oczywiście, można krytykować ze mecz nie tak wyszedł jak powinien i ze mamy gorzej wyszkolonych piłkarzy ale nadrabiamy walka, zaangażowaniem, gra zespołowa. Gdybyśmy mieli Goku i Neugiego czy Bilinskiego to Podbeskidzie by się obsralo. Ale my potrafimy niwelować te problemy innymi atutami.
Na mecze z czołówka mamy 8/15 punktów. Oczywiście to nie jest wynik idealny ale my tez mamy teraz dołek formy i i tak wyciągamy z niego maks.
Więcej wiary i uznania koledzy.
Nie. Jestem realistą i komentuje to co widziałem na boisku. Podbeskidzie było o niebo lepiej poukładane sprawniejsze szybsze i sportowo wyglądało lepiej. Jeżeli uważasz inaczej to może oglądałeś nie ten mecz. Poza tym masz gest porównywać remis Ruchu do wygranej 4-0 Realu ? Ale to nam się coś pomieszało. O czym Ty w ogóle gadasz co Cię w ogóle skłoniło do takiego porównania. Ani słowem nie napisałem o miejscu które zajmujemy tylko jak wyglądamy na tle innych drużyn jak nie potrafisz przyjąć na klatę tego że trochę nam brakuje to może Ty powinieneś zejść na ziemię właśnie. 1 połowę ugralismy pressingiem i fizycznością która uszła w 2 połowie. Potem już nie mieliśmy żadnego argumentu nie wiem czego tu nie rozumieć...
O tym, ze każdy ma kryzysy i awansu się nie zdobywa w 3 meczach tylko 36. Póki co nasza gra w 72% sezonu daje awans!
Jakbyś był realista to byś sprawiedliwie ocenił sruzyne, bo naszym argumentem jest charakter, walkami końca i ZESPÓŁ a jak ty tego nie widzisz to mogę tylko współczuć.
Mecze w których graliśmy dobrze zazwyczaj wywozilismy 3 pkt, w meczach w których graliśmy na równi z przeciwnikiem bardzo rzadko przegrywaliśmy a czasem wygrywaliśmy. A w meczach słabych gdzie jesteśmy wyraźnie gorsi (a było ich trochę) często minimalizujemy straty i różnice umiejętności właśnie walka.
Chyba jako beniaminek i drużyna która jeszcze 2 lata temu grała w 3 lidze nie oczekujesz ze zagramy 36 równych meczów w 1 lidze?
Bo jeśli tak, to już rozumiesz czemu porównałem ten mecz do El Clasiko.
Ale ja otwarcie mówię o charakterze ambicji walce i innych aspektach. Poruszam tylko aspekt sportowy a w walce o awans i ew grze w ekstraklasie ambicja nie wystarczy. Dziś graliśmy z drużyną która aspiruje ŁKS jest liderem Termalica aspiruje wszystkie te drużyny sportowo wyglądały w tych meczach lepiej !!!!! Aspekt sportowy powtarzam.

NG1920
Posty: 1092
Rejestracja: 23 lis 2011, o 17:46
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Podbeskidzie Bielsko-Biała, czwartek, 06.04.2023, 20:30

#58 Post autor: NG1920 » 6 kwie 2023, o 23:21

Z plusów:
-bardzo fajne wyjścia na 3-4 podania z pierwszej piłki, które pare razy pozwoliły przenieść ciężar gry na druga połowę,
-dobre pierwsze 45 minut meczu (mimo momentu dla PBB), kwadrans, w którym nie schodziliśmy z okolic 16tki Podbeskidzia,
-walka o każdy metr boiska przez większość spotkania,
-walka do końca (może i karny po prostu podarowany przez zawodnika Podbeskidzia, ale gdyby nie cisnęli to by nie było szansy na błąd),
-spokój Szczepka przy karnym,
-niesamowita bomba Szywacza,
-Bielu co wyjął dziś to ręce składają się do oklasków.
Minusy:
-Kwietniewski i Skwierczyński w sumie nie pokazali się wcale na boisku (tu dobra, choć niepopularna, reakcja Skrobacza),
-w cholerę niedokładności,
-dużo wybijania piłki na oślep zamiast prób uspokojenia gry,
-druga połowa, w której generalnie jakby nas odcięło, ale jakość piłkarzy z Bielska jest niepodważalnie wyższa.

Można było zabić mecz na 2:0 przed przerwą, nie wyszło, ale brawo dla drużyny za wyrwanie punktu, bo możecie tutaj narzekać, że styl z dupy i was takie coś nie cieszy. Ale łącznie takich wyrwanych punktów z dupy mamy już z 10, a to jest kilka miejsc w tabeli.

I żeby oddać sprawiedliwość- Sedlak dobrze z tyłu, początkowo uspokoił, potem wszyscy dostali sraczki. Swędro bardzo dobre i groźne dośrodkowania i świetnie się znalazł w sytuacji prawie sam na sam. Karny dla Podbeskidzia ewidentny.

Teraz wypocząć, przeanalizować, niech chłopaki wracają do formy i MUSIMY rozjechać Sosnowiec, aby odzyskać mental i miejsce w tabeli. Z Wisłą może zdarzyć się wszystko, ale ZS to muszą być 3 punkty i po Wisle wchodzimy w lżejszy fragment sezonu, z którego musimy wycisnąć max.
WIERZYMY!

A co do tego, że nei mamy czego szukać tym składem w ekstraklasie to tak samo skłądem z awansu nei mieliśmy czego szukać w 2 lidze, a teraz w 1. I co roku zmienia się prawie połowa składu i co roku walczymy spokojnie o punkty, a nie o utrzymanie, więc przecież w przypadku awansu do eks skład się zmieni! Skończcie marudzić.

heli
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 6163
Rejestracja: 26 maja 2005, o 14:00
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Podbeskidzie Bielsko-Biała, czwartek, 06.04.2023, 20:30

#59 Post autor: heli » 6 kwie 2023, o 23:26

ni4stety kolejna strata punktów,
niestety, ale o ile Sedlak swoją zmianą coś jeszcze wniósł, tak Skwierczyński nic, (właściwie nerwowość w obronie parę razy chłop mu za plecy wybiegał w tym meczy), a Kwietniewski bardzo niewiele.
Moment od zejścia Fosy do straty drugiej bramki bardzo słaby w naszym wykonaniu. W tym czasie praktycznie zero gry w przodzie. Szczepan coś próbował raz z jednej raz z drugiej strony, ale praktycznie nie miał w tym okresie wsparcia z pomocy.
szkoda, bo wydawało się, że mecz jest do wygrania.
Wystarczy by dobrzy ludzie nic nie robili, a zło zatriumfuje. E. Burke

niebieskifanatyk
Posty: 2686
Rejestracja: 20 maja 2006, o 16:55
Lokalizacja: Silesia
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Podbeskidzie Bielsko-Biała, czwartek, 06.04.2023, 20:30

#60 Post autor: niebieskifanatyk » 6 kwie 2023, o 23:27

NG1920 pisze:
6 kwie 2023, o 23:21
Z plusów:
-bardzo fajne wyjścia na 3-4 podania z pierwszej piłki, które pare razy pozwoliły przenieść ciężar gry na druga połowę,
-dobre pierwsze 45 minut meczu (mimo momentu dla PBB), kwadrans, w którym nie schodziliśmy z okolic 16tki Podbeskidzia,
-walka o każdy metr boiska przez większość spotkania,
-walka do końca (może i karny po prostu podarowany przez zawodnika Podbeskidzia, ale gdyby nie cisnęli to by nie było szansy na błąd),
-spokój Szczepka przy karnym,
-niesamowita bomba Szywacza,
-Bielu co wyjął dziś to ręce składają się do oklasków.
Minusy:
-Kwietniewski i Skwierczyński w sumie nie pokazali się wcale na boisku (tu dobra, choć niepopularna, reakcja Skrobacza),
-w cholerę niedokładności,
-dużo wybijania piłki na oślep zamiast prób uspokojenia gry,
-druga połowa, w której generalnie jakby nas odcięło, ale jakość piłkarzy z Bielska jest niepodważalnie wyższa.

Można było zabić mecz na 2:0 przed przerwą, nie wyszło, ale brawo dla drużyny za wyrwanie punktu, bo możecie tutaj narzekać, że styl z dupy i was takie coś nie cieszy. Ale łącznie takich wyrwanych punktów z dupy mamy już z 10, a to jest kilka miejsc w tabeli.

I żeby oddać sprawiedliwość- Sedlak dobrze z tyłu, początkowo uspokoił, potem wszyscy dostali sraczki. Swędro bardzo dobre i groźne dośrodkowania i świetnie się znalazł w sytuacji prawie sam na sam. Karny dla Podbeskidzia ewidentny.

Teraz wypocząć, przeanalizować, niech chłopaki wracają do formy i MUSIMY rozjechać Sosnowiec, aby odzyskać mental i miejsce w tabeli. Z Wisłą może zdarzyć się wszystko, ale ZS to muszą być 3 punkty i po Wisle wchodzimy w lżejszy fragment sezonu, z którego musimy wycisnąć max.
WIERZYMY!

A co do tego, że nei mamy czego szukać tym składem w ekstraklasie to tak samo skłądem z awansu nei mieliśmy czego szukać w 2 lidze, a teraz w 1. I co roku zmienia się prawie połowa składu i co roku walczymy spokojnie o punkty, a nie o utrzymanie, więc przecież w przypadku awansu do eks skład się zmieni! Skończcie marudzić.
Dokładnie, z tej drużyny jest wyciskany max a tutaj niektórzy się zachowują jakbyśmy byli krezusami w tej lidze.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Roch1920 i 74 gości