Stadion Slaski - okaż swoje niezadowolenie

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
scaneRboy
Posty: 8165
Rejestracja: 4 wrz 2008, o 08:31
Lokalizacja: Klimzowiec
Kontakt:

Re: Stadion Slaski - okaż swoje niezadowolenie

#46 Post autor: scaneRboy » 23 mar 2023, o 19:22

Z tą Bratysława to pomyślałem, że dojechać idzie szybciej niż np. do Warszawy.

Miałem na myśli, żeby przebić granice absurdu w którym się znaleźliśmy. Nie twierdzę, że mam najlepsze pomysły na świecie 🥴
"Jak Ruch będzie wygrywał, to więcej do szczęścia mi nie trzeba" - Gerard Cieślik w ostatnim wywiadzie.

disorder
Posty: 512
Rejestracja: 17 lut 2012, o 13:01
Kontakt:

Re: Stadion Slaski - okaż swoje niezadowolenie

#47 Post autor: disorder » 23 mar 2023, o 19:29

Mam nadzieję, że temat będzie przez klub rozpatrywany. Ważne by przekuć obecną medialność na pozytywny cel. Obecne zaufanie do klubu jest dużo wyższe niż przed pamiętnym WNDS kiedy cegiełki sprzedawały się w tysiącach po symbolicznej cenie 19,20. 5 PLN, 1 euro czy 1dolar to mała cena i jednocześnie pozytywny sposób odreagowania na kłody rzucane pod nogi przez SŚ, który jeszcze bardziej jednoczy społeczność w dążeniu do celu. Jest dobry czas na to by ten cel w jakiś sposób symbolizować.

Cegiełki są już przećwiczone, emigracja dziś ma ogromny zasięg do osób, które nie mogą sobie pozwolić na wyjazdy do Polski a nasz dział marketingu ma potencjał by ładnie i pomysłowo to zapakować. A i Prezes lubi bawić się grą słów więc pole do popisu jest.

Dedykowana strona z wizualnie opatrzonym opisem akcji, cegiełka w formie smsa wysłanego na numer osoby, która wzięlibyśmy na mecz (np. 5 cegiełek, 5 numerów) z hasłem i wyjaśnieniem dlaczego to nie możliwe i linkiem typu "zaproś kolejnego". Efekt kuli śnieżnej gwarantowany i chciałoby się powiedzieć pieniądze i zwiększenie efektu medialnego leżą na ulicy.

Tak tylko wolno myślę...

BoRo
Posty: 378
Rejestracja: 29 paź 2010, o 19:45
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Stadion Slaski - okaż swoje niezadowolenie

#48 Post autor: BoRo » 24 mar 2023, o 02:36

disorder pisze:
23 mar 2023, o 19:29
Mam nadzieję, że temat będzie przez klub rozpatrywany. Ważne by przekuć obecną medialność na pozytywny cel. Obecne zaufanie do klubu jest dużo wyższe niż przed pamiętnym WNDS kiedy cegiełki sprzedawały się w tysiącach po symbolicznej cenie 19,20. 5 PLN, 1 euro czy 1dolar to mała cena i jednocześnie pozytywny sposób odreagowania na kłody rzucane pod nogi przez SŚ, który jeszcze bardziej jednoczy społeczność w dążeniu do celu. Jest dobry czas na to by ten cel w jakiś sposób symbolizować.

Cegiełki są już przećwiczone, emigracja dziś ma ogromny zasięg do osób, które nie mogą sobie pozwolić na wyjazdy do Polski a nasz dział marketingu ma potencjał by ładnie i pomysłowo to zapakować. A i Prezes lubi bawić się grą słów więc pole do popisu jest.

Dedykowana strona z wizualnie opatrzonym opisem akcji, cegiełka w formie smsa wysłanego na numer osoby, która wzięlibyśmy na mecz (np. 5 cegiełek, 5 numerów) z hasłem i wyjaśnieniem dlaczego to nie możliwe i linkiem typu "zaproś kolejnego". Efekt kuli śnieżnej gwarantowany i chciałoby się powiedzieć pieniądze i zwiększenie efektu medialnego leżą na ulicy.

Tak tylko wolno myślę...
Genau!!!! Cisnymy to daliyj! Blank dobry pomysl
tytul : "Ruch przekuwa niepowodzenie w sukces, 50tys sprzedanych cegielek! "
PyRsk

DoBojuNiebiescy
Posty: 54
Rejestracja: 15 mar 2023, o 21:26
Kontakt:

Re: Stadion Slaski - okaż swoje niezadowolenie

#49 Post autor: DoBojuNiebiescy » 24 mar 2023, o 08:24

Panowie jak bardzo wszyscy jesteśmy wkurzeni na SŚ to i tak wydaje mi się, że trzeba nadal działać i wymusić by topowe mecze były tam rozgrywane. Jeśli w przyszłym sezonie Ruch zagra w ekstraklasie to widzę spokojnie 4-5 meczy które zapełniły by ślaski i pozwoliły klubowi na rozgłos i zarobek. Ruch mógłby stać się jednym z klubów z największą frekwencja w Polsce. Nowy stadion na Cichej to wizja 2027-28 więc trzeba znaleźć alternatywę na te lata oczekiwania, a w międzyczasie budować pozytywną otoczkę wokół klubu. Co do składki/cegiełki to jak najbardziej super pomysł i tak zwana win win sytuacja dla wszystkich i kolejna okazja by pokazać, udowodnić że potrafimy się zjednoczyć w dobrej sprawie!

Rafal1920
Posty: 2492
Rejestracja: 13 kwie 2009, o 21:03
Lokalizacja: Siemce
Kontakt:

Re: Stadion Slaski - okaż swoje niezadowolenie

#50 Post autor: Rafal1920 » 24 mar 2023, o 08:35

DoBojuNiebiescy pisze:
24 mar 2023, o 08:24
Panowie jak bardzo wszyscy jesteśmy wkurzeni na SŚ to i tak wydaje mi się, że trzeba nadal działać i wymusić by topowe mecze były tam rozgrywane. Jeśli w przyszłym sezonie Ruch zagra w ekstraklasie to widzę spokojnie 4-5 meczy które zapełniły by ślaski i pozwoliły klubowi na rozgłos i zarobek. Ruch mógłby stać się jednym z klubów z największą frekwencja w Polsce. Nowy stadion na Cichej to wizja 2027-28 więc trzeba znaleźć alternatywę na te lata oczekiwania, a w międzyczasie budować pozytywną otoczkę wokół klubu. Co do składki/cegiełki to jak najbardziej super pomysł i tak zwana win win sytuacja dla wszystkich i kolejna okazja by pokazać, udowodnić że potrafimy się zjednoczyć w dobrej sprawie!
O jakich meczach na Stadionie Śląskim w przyszłości Ty godosz. Stadion Śląski właśnie położył lacha na Ruch. Koniec kropka, zero współpracy jakikolwiek w przyszłości. Grać w Gliwicach i cisnąć wiela się do o nowy stadion na C6. Nie jakieś wywalanie 20-25 mln żeby go dostosować do ekstraklasy ino nowy stadion.

Awatar użytkownika
Darth Kabut
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1440
Rejestracja: 3 wrz 2007, o 23:47
Lokalizacja: Niderlandy
Kontakt:

Re: Stadion Slaski - okaż swoje niezadowolenie

#51 Post autor: Darth Kabut » 24 mar 2023, o 09:07

DoBojuNiebiescy pisze:
24 mar 2023, o 08:24
Panowie jak bardzo wszyscy jesteśmy wkurzeni na SŚ to i tak wydaje mi się, że trzeba nadal działać i wymusić by topowe mecze były tam rozgrywane. Jeśli w przyszłym sezonie Ruch zagra w ekstraklasie to widzę spokojnie 4-5 meczy które zapełniły by ślaski i pozwoliły klubowi na rozgłos i zarobek. Ruch mógłby stać się jednym z klubów z największą frekwencja w Polsce. Nowy stadion na Cichej to wizja 2027-28 więc trzeba znaleźć alternatywę na te lata oczekiwania, a w międzyczasie budować pozytywną otoczkę wokół klubu. Co do składki/cegiełki to jak najbardziej super pomysł i tak zwana win win sytuacja dla wszystkich i kolejna okazja by pokazać, udowodnić że potrafimy się zjednoczyć w dobrej sprawie!

Nikt Ci nie broni kibicować Stadionowi Śląskiemu ale Ruchu do tego nie mieszaj.
Nigdy Ruch na Śląskim. A już tym bardziej na stadionie piłkarskoszpakowiczowopodobnym

OLSZA
Posty: 684
Rejestracja: 23 wrz 2004, o 16:16
Lokalizacja: Piekary
Kontakt:

Re: Stadion Slaski - okaż swoje niezadowolenie

#52 Post autor: OLSZA » 24 mar 2023, o 09:58

Żadnego proszenia się już o grę na tym stadionie
My musimy zapewnić przetrwanie naszym ludziom i przyszłość dla naszych białych dzieci!

scaneRboy
Posty: 8165
Rejestracja: 4 wrz 2008, o 08:31
Lokalizacja: Klimzowiec
Kontakt:

Re: Stadion Slaski - okaż swoje niezadowolenie

#53 Post autor: scaneRboy » 24 mar 2023, o 10:00

Nie należy mówić "NIGDY", ale zdecydowanie wykluczone póki co jest "negocjowanie" z perspektywy proszącego.

Za to od władz miasta stanowczo domagam się wyczerpującego wyjaśnienia na czym polega deal z niepobieraniem podatku od nieruchomości. Jako mieszkaniec miasta czuje się wydymany. Afera Stadionu Śląskiego to raz, a dwa zamknięcie parku na całe wakacje, w czasie kiedy młodzież w Chorzowie nie ma co ze sobą zrobić!

Mieszkańcy Chorzowa są od wielu lat NAJWIĘKSZYM SPONSOREM PARKU.


Jeszcze słowo o '"negocjacjach"? Największy akcjonariusz się nie włączył w negocjacje?
"Jak Ruch będzie wygrywał, to więcej do szczęścia mi nie trzeba" - Gerard Cieślik w ostatnim wywiadzie.

OLSZA
Posty: 684
Rejestracja: 23 wrz 2004, o 16:16
Lokalizacja: Piekary
Kontakt:

Re: Stadion Slaski - okaż swoje niezadowolenie

#54 Post autor: OLSZA » 24 mar 2023, o 10:13

Dokładnie.. godo że kasy miasto nie ma, mniejsze wpływu z podatku . A tu pozbawia Nos pewnie kilku mln... A w zamian nie momy nic ! Za te umozenie powinni my grać tam za darmo !
My musimy zapewnić przetrwanie naszym ludziom i przyszłość dla naszych białych dzieci!

DoBojuNiebiescy
Posty: 54
Rejestracja: 15 mar 2023, o 21:26
Kontakt:

Re: Stadion Slaski - okaż swoje niezadowolenie

#55 Post autor: DoBojuNiebiescy » 24 mar 2023, o 10:29

Panowie ja tego tak nie widzę. Ile lat już czekamy na nowy stadion? Nawet jeśli teraz zrobi się głośno to ekonomia hamuje i zaraz rządzący będą mieli wymówkę że jest kryzys i trzeba zaciskać pasa. Projekt, przetargi, budowa, wariant optymistyczny to 2027-28. Realnie nawet później. Zapełnienie stadionu w Gliwicach nie da nam takiego rozgłosu jak zapełnienie śląskiego 4-5 razy w sezonie. Nawet z perspektywy znalezienia dużego inwestora, czy 10 000 sprzedanych biletów w Gliwicach zrobi na nim wrażenie? Jeśli zobaczy że Ruch potrafi przyciągnąć 54 000 na stadion to będzie ewenement na skalę Polski. Stadiony we Wrocławiu i Gdańsku świeca pustkami a w Chorzowie może być inaczej. Ja nie myślę o dzisiaj a perspektywicznie. Co można zacząć robić już teraz by w przyszłym sezonie szlagiery z Widzewem, Wisła, Legia, Górnikiem, Lechem rozegrać na śląskim. Przecież zarządca śląskiego będzie na rękę jeśli teraz się wypniemy i powiemy Ruch już nigdy tam nie zagra. Oni będą sobie cichutko siedzieli, nic nie robili i są zwycięzcami bo cel osiągnęli. Ja to osobiście tak widzę i zdaje sobie sprawę że nie musicie się ze mną zgadzać.

tynbydziedobry
Posty: 933
Rejestracja: 10 kwie 2018, o 18:19
Kontakt:

Re: Stadion Slaski - okaż swoje niezadowolenie

#56 Post autor: tynbydziedobry » 24 mar 2023, o 10:42

DoBojuNiebiescy pisze:
24 mar 2023, o 10:29
Co można zacząć robić już teraz by w przyszłym sezonie szlagiery z Widzewem, Wisła, Legia, Górnikiem, Lechem rozegrać na śląskim. Przecież zarządca śląskiego będzie na rękę jeśli teraz się wypniemy i powiemy Ruch już nigdy tam nie zagra. Oni będą sobie cichutko siedzieli, nic nie robili i są zwycięzcami bo cel osiągnęli. Ja to osobiście tak widzę i zdaje sobie sprawę że nie musicie się ze mną zgadzać.
Żadnego wracania do tych ciuli kere nam napluli prosto w ryj. Chyba, że sami przyjdą i powiedzą "Panowie, jutro możecie już grać u nas, wszystko przygotowane" to mogemy im w podziękowaniu również napluć i dodatkowo nasrać. Dla mnie temat Śląskiego jest zamknięty na amen choćby polsko piłka miała za 30 lat się wnieść na wyżyny rozwoju, mieli my grać regularnie w pucharach i nagle Ruch się pojawił w LM. tfuu na nich.

Awatar użytkownika
wojt
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1953
Rejestracja: 16 sie 2002, o 20:35
Lokalizacja: Piekary Śl.
Kontakt:

Re: Stadion Slaski - okaż swoje niezadowolenie

#57 Post autor: wojt » 24 mar 2023, o 10:55

Nie rozumiem dlaczego ludzie, a szczególnie mieszkańcy-kibice Chorzowa za cel ataków wzieli sobie obiekt budowlany- Stadion Śląski, czy też lekkoatletykę jako dyscyplinę sportu. SŚ jaki jest taki jest, mało piłkarski, nie najlepszy do oglądania futbolu, ale funkcjonalny przy dużych eventach i jest jedynym obiektem w tym niestety podupadłym mieście który czasami przypomina że jest jeszcze takie miejsce na ziemi- Chorzów. To ludzie tym stadionem kierują i to ludzie dopuścili do tego żeby był skansenem i przechowalnią leniów i nierobów, którzy wolą spokojnie przeżyć rok z pensjami z urzędu niż starać się organizować imprezy dla mieszkańców i móc zarabiać na siebie. Inna sprawa ale jakże powiązana to włodarze Chorzowa, czyli największy wrzód na orgazniźmie tego miasta, niestety wychodowany i pielęgnowany przez mieszkańców-wyborców w tym równierz niektórych kibiców Ruchu. To oni są odpowiedzialni za miejską degrengoladę i to oni są współwinni całej żenującej sytuacji z naszą bezdomności. To jest chore, że jeden mecz na dużym stadionie ma być argumentem za budowaniem, albo niebudowaniem domu na Cichej, który sami w idiotyczny sposób powtarzamy. Problem Ruchu jest tylko JEDEN, nie Stadion Śląski, nie lekkoatletyka tylko władze miasta z Kotalą na czele. 12 lat pustych obietnic, kompletnego marginalizowania najbardziej zanej instytucji w mieście, przy absolutnie skandalicznej polityce rozwoju Chorzowa, który przy lokomotywie jakim jest sąsiednie miasto Katowice w ostatnich latach, zamiast się rozwijac zwija się w kłebek. Kotala i jego świta to najlepsza tarcza do bicia w regionie dla najbardziej nawet nieudolnej opozycji. Już nawet inny rudy oszust to dostrzega i grozi palcem,a tu wciąż błoga sielanka. Wyborcy Kotali wciąż silni i pewni zwycięstwa, PIS opozycja kompletnie bierna i zadziwijaąco cicha, żadnego kontrkandydata z innej strony, nieliczni sprzyjający niebieskim dziennikarze przestraszeni władzy bardziej jak za komuny, działacze klubu z wiadomych przyczyn z głową w piasku. A na forum wrogiem nr jeden lekkoatletyka i budowla stadionu w sercu parku jedynego miejsca w tym mieście które jako tako wygląda. Nic wam nie da zburzenie kolosa, zaoranie parku czy zakaz imprez lekkoatletycznych. nic nie załatwi "słońce Peru", jeśli sami chorzowianie nie przejrzą na oczy i nie znajdą osoby godnej tego miasta i sami nie wezmą spraw w swoje ręce zamiast czekać na cud. Więcej odwagi, Kotala raus!

OLSZA
Posty: 684
Rejestracja: 23 wrz 2004, o 16:16
Lokalizacja: Piekary
Kontakt:

Re: Stadion Slaski - okaż swoje niezadowolenie

#58 Post autor: OLSZA » 24 mar 2023, o 11:07

O jakich meczach Wy tu piszecie z Legia, Górnikiem itd. Jest jasno powiedziane. Ten stadion nie jest przygotowany na mecze podwyższonego ryzyka.... nie ma klatki itd. Koniec tematu.
My musimy zapewnić przetrwanie naszym ludziom i przyszłość dla naszych białych dzieci!

Awatar użytkownika
Scypion
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 7863
Rejestracja: 20 sie 2003, o 17:57

Re: Stadion Slaski - okaż swoje niezadowolenie

#59 Post autor: Scypion » 24 mar 2023, o 13:05

DoBojuNiebiescy pisze:
24 mar 2023, o 08:24
Panowie jak bardzo wszyscy jesteśmy wkurzeni na SŚ to i tak wydaje mi się, że trzeba nadal działać i wymusić by topowe mecze były tam rozgrywane. Jeśli w przyszłym sezonie Ruch zagra w ekstraklasie to widzę spokojnie 4-5 meczy które zapełniły by ślaski i pozwoliły klubowi na rozgłos i zarobek. Ruch mógłby stać się jednym z klubów z największą frekwencja w Polsce. Nowy stadion na Cichej to wizja 2027-28 więc trzeba znaleźć alternatywę na te lata oczekiwania, a w międzyczasie budować pozytywną otoczkę wokół klubu. Co do składki/cegiełki to jak najbardziej super pomysł i tak zwana win win sytuacja dla wszystkich i kolejna okazja by pokazać, udowodnić że potrafimy się zjednoczyć w dobrej sprawie!
Niektórzy są niereformowalni. Jedyny warunek na jakim moglibyśmy tam zagrać - nowy zarząd SŚ sam nas zaprasza, marszalek sponsoren meczu, stadion za 1 pln, catering dla Ruchu. Bieżnie zabezpiecza właściciel obiektu.

DoBojuNiebiescy
Posty: 54
Rejestracja: 15 mar 2023, o 21:26
Kontakt:

Re: Stadion Slaski - okaż swoje niezadowolenie

#60 Post autor: DoBojuNiebiescy » 24 mar 2023, o 13:42

Patrzac na budowe stadionow w Sosnowcu, Katowicach i Opolu od momentu podjecia decyzji to moze trwac kolejne 4-6 lat zanim zobaczymy nowy obiekt w Chorzowie. Pewnych rzeczy nie da sie przeskoczyc, przetargi, pozwolenia, sama budowa itd. Wydaje mi sie, ze slaski musi byc alternatywa dla Gliwic na te wszystkie lata. Zaczac od meczow z Wisla i Widzewem w przyszlym sezonie, stworzyc mega widowiska o ktorych bedzie mowila cala Polska i najwazniejsze dac szanse zwyklym mieszkancom Chorzowa doswiadczyc atmosfere prawdziwego pilkarskiego swieta. Z dobrym podejsciem biznesowym zyski z takich 2 meczow w sezonie moglyby spokojnie siegac 1mln dla klubu. Nie mowiac juz o niewymiernych zyskach jak nowi kibice, wieksze zainteresowanie mediow oraz potencjalnych sponsorow. Dlatego juz teraz mozna podpisac umowe na rozegranie 2 meczow w roku a nie martwic sie tym na miesiac przed wydarzeniem.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], scaneRboy, sivy35 i 77 gości