Stadion Slaski - okaż swoje niezadowolenie

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
pko
Posty: 305
Rejestracja: 4 cze 2003, o 14:09
Kontakt:

Re: Stadion Slaski - okaż swoje niezadowolenie

#31 Post autor: pko » 23 mar 2023, o 06:58

[Login on]
To wymyśl coś co będzie działać
Ale co tam nie walcz połóż się
[Login of]

Awatar użytkownika
Adam1983
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2576
Rejestracja: 7 paź 2009, o 10:48
Lokalizacja: Górny Śląsk
Kontakt:

Re: Stadion Slaski - okaż swoje niezadowolenie

#32 Post autor: Adam1983 » 23 mar 2023, o 08:09

Ok, o czymś takim nie wiedziałem. Skasowane przez google już jakieś 700 negatywnych. Dziwne, ze mój nadal jest widoczny.

PabloB1987
Posty: 294
Rejestracja: 24 lis 2009, o 14:55
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Stadion Slaski - okaż swoje niezadowolenie

#33 Post autor: PabloB1987 » 23 mar 2023, o 08:25

Czyli trzeba być konsekwentnym i dawac te komentarze nie na hura jednego dnia tylko rozłożyć to w czasie tak? :cenzura: :cenzura: :cenzura:

FCPoznan
Posty: 4
Rejestracja: 3 lut 2023, o 10:22
Kontakt:

Re: Stadion Slaski - okaż swoje niezadowolenie

#34 Post autor: FCPoznan » 23 mar 2023, o 09:16

Z tego co widzę, to pousuwali te komentarze, któe były dodane z moich szablonów. Uznali je jako duplikaty pewnie. Kto ma czas dodaje od nowa komentarz swoimi słowami! (lub samą ocenę 1 bez komentarza)
WIdać, że ich zabolało, zobaczcie co oni robią. Po pierwsze skontaktowali z google w tej sprawie, po drugie nagle tam jest wysyp ocen z 5 gwiazdkami, więc ewidentnie ich pracownicy opinie wystawiają! TO co robimy daje efekt, nie dajmy tym dziadom wygrac!

KubaK
Posty: 18
Rejestracja: 18 mar 2014, o 22:34
Kontakt:

Re: Stadion Slaski - okaż swoje niezadowolenie

#35 Post autor: KubaK » 23 mar 2023, o 09:35

Zostały usunięte wszystkie opinie a nie tylko z szablonu, bo tak działają algorytmy googla wykrywające spam. Za dużo było opinii odbiegających od normy tzn. wcześniej sporo dobrych opinii a nagle lawina 1 gwiazdek. Dodawanie od nowa negatywnych opinii zakończy sie tak samo.

Awatar użytkownika
Radvan138
Posty: 2529
Rejestracja: 19 lip 2011, o 15:56
Lokalizacja: iRys
Kontakt:

Re: Stadion Slaski - okaż swoje niezadowolenie

#36 Post autor: Radvan138 » 23 mar 2023, o 13:18

pko pisze:
23 mar 2023, o 06:58
[Login on]
To wymyśl coś co będzie działać
Ale co tam nie walcz połóż się
[Login of]
Ale co ma dzialac? Review bombing? Czy co? Mam w du*** opinie o stadionie na googlu czy facebooku. Mamy plakac ze nie mozemy grac na slaskim? Przeciez co dopiero wiekszosc osob nie chciala tam grac. Spokojnie. Leze sobie, odpoczywam i sie smieje z takich jak wy, bo niby o co mamy walczyc? O nowy stadion czy o stadion slaski?
FCPoznan pisze:
23 mar 2023, o 09:16
Z tego co widzę, to pousuwali te komentarze, któe były dodane z moich szablonów. Uznali je jako duplikaty pewnie. Kto ma czas dodaje od nowa komentarz swoimi słowami! (lub samą ocenę 1 bez komentarza)
WIdać, że ich zabolało, zobaczcie co oni robią. Po pierwsze skontaktowali z google w tej sprawie, po drugie nagle tam jest wysyp ocen z 5 gwiazdkami, więc ewidentnie ich pracownicy opinie wystawiają! TO co robimy daje efekt, nie dajmy tym dziadom wygrac!
Wygrac co? Dowiedz sie jak dzialaja alogorytmy googla nawet. Wygladasz mi na wele i jego taktyke dzialania

pko
Posty: 305
Rejestracja: 4 cze 2003, o 14:09
Kontakt:

Re: Stadion Slaski - okaż swoje niezadowolenie

#37 Post autor: pko » 23 mar 2023, o 14:50

Radvan138 pisze:
23 mar 2023, o 13:18
pko pisze:
23 mar 2023, o 06:58
[Login on]
To wymyśl coś co będzie działać
Ale co tam nie walcz połóż się
[Login of]
Ale co ma dzialac? Review bombing? Czy co? Mam w du*** opinie o stadionie na googlu czy facebooku. Mamy plakac ze nie mozemy grac na slaskim? Przeciez co dopiero wiekszosc osob nie chciala tam grac. Spokojnie. Leze sobie, odpoczywam i sie smieje z takich jak wy, bo niby o co mamy walczyc? O nowy stadion czy o stadion slaski?
Leż i nie mądrz się skoro nic mądrego na twoim levelu w zamian nie potrafisz zaoferować
Ewentualnie wastań i znowu się połóż może pomoże, to prawie jak reset

pedro-sbl
Posty: 7138
Rejestracja: 14 lip 2008, o 21:44
Lokalizacja: Zürich
Kontakt:

Re: Stadion Slaski - okaż swoje niezadowolenie

#38 Post autor: pedro-sbl » 23 mar 2023, o 15:13

Panowie, googel zawsze automatycznie pousuwo te komenty i nawet beton z SS niy musi kontaktowac googla. Lepiyj by bylo spamowac maile lokalnych cajtungow i portali.
Narodzie Górnośląski! Chcesz Twoje doczesne i wieczne życie na kilka setek lat w tak nieszczęśliwe ręce oddać? Nigdy – przenigdy! Obudź się Górnoślązaku i okaż przed całym światem, że potrafisz gospodarzyć i sam się rządzić. Dlatego też stwórz sobie samoistne wolne państwo – Republikę Górnośląską. Górnoślązacy! Wiem, że tak sobie życzycie. Jeżeli Szwajcaria potrafi się sama rządzić, dlaczego nie nasz bogaty kraj, który ma warunki ku temu.

http://forum.niebiescy.pl/viewtopic.php?f=22&t=23280

disorder
Posty: 512
Rejestracja: 17 lut 2012, o 13:01
Kontakt:

Re: Stadion Slaski - okaż swoje niezadowolenie

#39 Post autor: disorder » 23 mar 2023, o 15:32

Zamiast skupiać się na SŚ, którego opinie w google nikogo nie interesują myślałem (życzeniowo), że przekujemy ten sukces medialny, który Ruch w ostatnich dniach zyskał w coś co jeszcze bardziej odbije swoje piętno w mediach. Pamiętacie jak wirtualnie zapełnialiśmy stadion w czasie pandemii poprzez zakup cegiełek?

Klub zainwestował w mapowanie SŚ dla celów sprzedaży biletów, gdyby umowa została podpisana... Może warto znaleźć sposób na to by ta praca nie została zmarnowana (także finansowo). Wypełnilibyśmy ten stadion cegiełkami o symbolicznej cenie (nie wiem, 5 PLN?)? To jest ryzykowny pomysł gdyby nie wypalił... ale dlaczego zakładać, że się nie uda? Dobre hasło (nawiązujące do braku możliwości pobicia rekordu czy też bezdomności Ruchu), wykorzystanie każdego źródła, które informowało o braku możliwości grania na SŚ i pojawia się szansa na zarobienie kilkudziesięciu tysięcy dla Klubu i zwiększenia skali rozgłosu, który miał miejsce w tym tygodniu.

nołnejm
Posty: 369
Rejestracja: 30 cze 2010, o 11:58
Kontakt:

Re: Stadion Slaski - okaż swoje niezadowolenie

#40 Post autor: nołnejm » 23 mar 2023, o 16:06

disorder pisze:
23 mar 2023, o 15:32
Zamiast skupiać się na SŚ, którego opinie w google nikogo nie interesują myślałem (życzeniowo), że przekujemy ten sukces medialny, który Ruch w ostatnich dniach zyskał w coś co jeszcze bardziej odbije swoje piętno w mediach. Pamiętacie jak wirtualnie zapełnialiśmy stadion w czasie pandemii poprzez zakup cegiełek?

Klub zainwestował w mapowanie SŚ dla celów sprzedaży biletów, gdyby umowa została podpisana... Może warto znaleźć sposób na to by ta praca nie została zmarnowana (także finansowo). Wypełnilibyśmy ten stadion cegiełkami o symbolicznej cenie (nie wiem, 5 PLN?)? To jest ryzykowny pomysł gdyby nie wypalił... ale dlaczego zakładać, że się nie uda? Dobre hasło (nawiązujące do braku możliwości pobicia rekordu czy też bezdomności Ruchu), wykorzystanie każdego źródła, które informowało o braku możliwości grania na SŚ i pojawia się szansa na zarobienie kilkudziesięciu tysięcy dla Klubu i zwiększenia skali rozgłosu, który miał miejsce w tym tygodniu.
Jak dla mnie pomysł bomba, i hajs dla klubu. Podawać dalej, jadymy!

Awatar użytkownika
Slawko
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1732
Rejestracja: 15 lis 2003, o 11:59
Kontakt:

Re: Stadion Slaski - okaż swoje niezadowolenie

#41 Post autor: Slawko » 23 mar 2023, o 16:30

disorder pisze:
23 mar 2023, o 15:32
Zamiast skupiać się na SŚ, którego opinie w google nikogo nie interesują myślałem (życzeniowo), że przekujemy ten sukces medialny, który Ruch w ostatnich dniach zyskał w coś co jeszcze bardziej odbije swoje piętno w mediach. Pamiętacie jak wirtualnie zapełnialiśmy stadion w czasie pandemii poprzez zakup cegiełek?

Klub zainwestował w mapowanie SŚ dla celów sprzedaży biletów, gdyby umowa została podpisana... Może warto znaleźć sposób na to by ta praca nie została zmarnowana (także finansowo). Wypełnilibyśmy ten stadion cegiełkami o symbolicznej cenie (nie wiem, 5 PLN?)? To jest ryzykowny pomysł gdyby nie wypalił... ale dlaczego zakładać, że się nie uda? Dobre hasło (nawiązujące do braku możliwości pobicia rekordu czy też bezdomności Ruchu), wykorzystanie każdego źródła, które informowało o braku możliwości grania na SŚ i pojawia się szansa na zarobienie kilkudziesięciu tysięcy dla Klubu i zwiększenia skali rozgłosu, który miał miejsce w tym tygodniu.
kule, rewelacja pomysl
"Popularność Ruchu na Śląsku nie zna granic" - Przegląd Sportowy, 1934r.

scaneRboy
Posty: 8253
Rejestracja: 4 wrz 2008, o 08:31
Lokalizacja: Klimzowiec
Kontakt:

Re: Stadion Slaski - okaż swoje niezadowolenie

#42 Post autor: scaneRboy » 23 mar 2023, o 17:28

Pomysł godny uwagi. Niemniej sprzedaż cegiełek nie będzie miała takiej pompy medialnej jaką miałby mecz. Jest ryzyko niepowodzenia.

Gdyby tak zagrać mecz w Bratysławie...
Całkowicie byśmy skompromitowali tych nieudaczników.
"Jak Ruch będzie wygrywał, to więcej do szczęścia mi nie trzeba" - Gerard Cieślik w ostatnim wywiadzie.

Radlin
Posty: 273
Rejestracja: 26 lut 2009, o 15:36
Lokalizacja: Radlin
Kontakt:

Re: Stadion Slaski - okaż swoje niezadowolenie

#43 Post autor: Radlin » 23 mar 2023, o 17:49

scaneRboy pisze:
23 mar 2023, o 17:28
Pomysł godny uwagi. Niemniej sprzedaż cegiełek nie będzie miała takiej pompy medialnej jaką miałby mecz. Jest ryzyko niepowodzenia.

Gdyby tak zagrać mecz w Bratysławie...
Całkowicie byśmy skompromitowali tych nieudaczników.
A tam w Bratysławie :orany: Zagrajmy w Madrycie na Atletico :super: Oczywiscie żartuje mam nadzieje że ty też.

COBRA
Posty: 4400
Rejestracja: 12 sty 2004, o 14:18
Lokalizacja: Bytom,Tarn-Góry
Kontakt:

Re: Stadion Slaski - okaż swoje niezadowolenie

#44 Post autor: COBRA » 23 mar 2023, o 17:56

Nie psikus to by był jak by my zagrali na narodowym w Warszawie

nołnejm
Posty: 369
Rejestracja: 30 cze 2010, o 11:58
Kontakt:

Re: Stadion Slaski - okaż swoje niezadowolenie

#45 Post autor: nołnejm » 23 mar 2023, o 18:52

Sprzedawać te cegiełki, po 5zł, zaznaczyć że jedna osoba może kupić ile chce cegiełek ;) myślę że 55000 by pękło, a dla klubu spory zastrzyk gotówki ;)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Majestic-12 [Bot], Radvan138 i 79 gości