Stadion Slaski - okaż swoje niezadowolenie

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
gerhat
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10283
Rejestracja: 19 sie 2002, o 11:34
Lokalizacja: wszyscy wiedzą
Kontakt:

Re: Stadion Slaski - okaż swoje niezadowolenie

#61 Post autor: gerhat » 24 mar 2023, o 13:47

Scypion pisze:
24 mar 2023, o 13:05
DoBojuNiebiescy pisze:
24 mar 2023, o 08:24
Panowie jak bardzo wszyscy jesteśmy wkurzeni na SŚ to i tak wydaje mi się, że trzeba nadal działać i wymusić by topowe mecze były tam rozgrywane. Jeśli w przyszłym sezonie Ruch zagra w ekstraklasie to widzę spokojnie 4-5 meczy które zapełniły by ślaski i pozwoliły klubowi na rozgłos i zarobek. Ruch mógłby stać się jednym z klubów z największą frekwencja w Polsce. Nowy stadion na Cichej to wizja 2027-28 więc trzeba znaleźć alternatywę na te lata oczekiwania, a w międzyczasie budować pozytywną otoczkę wokół klubu. Co do składki/cegiełki to jak najbardziej super pomysł i tak zwana win win sytuacja dla wszystkich i kolejna okazja by pokazać, udowodnić że potrafimy się zjednoczyć w dobrej sprawie!
Niektórzy są niereformowalni. Jedyny warunek na jakim moglibyśmy tam zagrać - nowy zarząd SŚ sam nas zaprasza, marszalek sponsoren meczu, stadion za 1 pln, catering dla Ruchu. Bieżnie zabezpiecza właściciel obiektu.
I tak to powinno wyglądać w podziękowaniu za wielomilionowe umarzanie podatku!

Zindeksowany umorzony podatek to ok 100 mln w ostatnich 12 latach. Czyli jakaś połowa naszego nowego domu została wpompowana w SŚ przez Kotalę i nie możemy grać ani na jednym stadionie ani na drugim bo klika polityków w mieście i województwie tak decyduje!

OLSZA
Posty: 694
Rejestracja: 23 wrz 2004, o 16:16
Lokalizacja: Piekary
Kontakt:

Re: Stadion Slaski - okaż swoje niezadowolenie

#62 Post autor: OLSZA » 24 mar 2023, o 13:51

Pięknie.... I Ty lysa.....śmiesz nom godac że nie ma kasy....jprd....🤬🤬🤬
My musimy zapewnić przetrwanie naszym ludziom i przyszłość dla naszych białych dzieci!

scaneRboy
Posty: 8311
Rejestracja: 4 wrz 2008, o 08:31
Lokalizacja: Klimzowiec
Kontakt:

Re: Stadion Slaski - okaż swoje niezadowolenie

#63 Post autor: scaneRboy » 24 mar 2023, o 14:19

Scypion pisze:
24 mar 2023, o 13:05
DoBojuNiebiescy pisze:
24 mar 2023, o 08:24
Panowie jak bardzo wszyscy jesteśmy wkurzeni na SŚ to i tak wydaje mi się, że trzeba nadal działać i wymusić by topowe mecze były tam rozgrywane. Jeśli w przyszłym sezonie Ruch zagra w ekstraklasie to widzę spokojnie 4-5 meczy które zapełniły by ślaski i pozwoliły klubowi na rozgłos i zarobek. Ruch mógłby stać się jednym z klubów z największą frekwencja w Polsce. Nowy stadion na Cichej to wizja 2027-28 więc trzeba znaleźć alternatywę na te lata oczekiwania, a w międzyczasie budować pozytywną otoczkę wokół klubu. Co do składki/cegiełki to jak najbardziej super pomysł i tak zwana win win sytuacja dla wszystkich i kolejna okazja by pokazać, udowodnić że potrafimy się zjednoczyć w dobrej sprawie!
Niektórzy są niereformowalni. Jedyny warunek na jakim moglibyśmy tam zagrać - nowy zarząd SŚ sam nas zaprasza, marszalek sponsoren meczu, stadion za 1 pln, catering dla Ruchu. Bieżnie zabezpiecza właściciel obiektu.
Trochę to potrwa, ale dokładnie tak będzie.
"Jak Ruch będzie wygrywał, to więcej do szczęścia mi nie trzeba" - Gerard Cieślik w ostatnim wywiadzie.

chorzowski_rsl
Posty: 1892
Rejestracja: 2 lut 2007, o 12:51
Lokalizacja: Niebieska Ruda Śląska
Kontakt:

Re: Stadion Slaski - okaż swoje niezadowolenie

#64 Post autor: chorzowski_rsl » 24 mar 2023, o 16:02

Z Wisłą w sobota 22 kwietnia 17:30 tyle w temacie
NRŚL GANG

Awatar użytkownika
Rickenn10
Posty: 2634
Rejestracja: 13 lut 2009, o 12:02
Lokalizacja: 1920
Kontakt:

Re: Stadion Slaski - okaż swoje niezadowolenie

#65 Post autor: Rickenn10 » 24 mar 2023, o 18:26

scaneRboy pisze:
23 mar 2023, o 19:22
Z tą Bratysława to pomyślałem, że dojechać idzie szybciej niż np. do Warszawy.

Miałem na myśli, żeby przebić granice absurdu w którym się znaleźliśmy. Nie twierdzę, że mam najlepsze pomysły na świecie 🥴
A ja myślę że przy odpowiednim podejściu i wsparciu Slovana, Wyjazdu Wisły i nas ten stadion byłby zapełniony 😉 to byłby ewenement ponad wszystkie absurdy. Ruch pojechał do Bratysławy na mecz u siebie i wypełnił stadion którego nie zapełnia Slovan. Ale brzmi to po prostu absurdalnie. Jakie byłoby echo takiej akcji ? Chyba tylko sam Bóg wie...

19gorek20
Posty: 2325
Rejestracja: 16 cze 2009, o 19:30
Lokalizacja: ???
Kontakt:

Re: Stadion Slaski - okaż swoje niezadowolenie

#66 Post autor: 19gorek20 » 24 mar 2023, o 18:58

chorzowski_rsl pisze:
24 mar 2023, o 16:02
Z Wisłą w sobota 22 kwietnia 17:30 tyle w temacie
ruszyc z sprzedaza biletow dla wszystkich ( bez faworyzowania i ograniczen jak w meczu z zabolami ) dopiero po wyprzedaniu biletow na mecz z Podbeskidziem
50-60 za bilet na kazdy sektor i w 2-3 godziny pojdzie wszystko

Radlin
Posty: 275
Rejestracja: 26 lut 2009, o 15:36
Lokalizacja: Radlin
Kontakt:

Re: Stadion Slaski - okaż swoje niezadowolenie

#67 Post autor: Radlin » 24 mar 2023, o 20:03

19gorek20 pisze:
24 mar 2023, o 18:58
chorzowski_rsl pisze:
24 mar 2023, o 16:02
Z Wisłą w sobota 22 kwietnia 17:30 tyle w temacie
ruszyc z sprzedaza biletow dla wszystkich ( bez faworyzowania i ograniczen jak w meczu z zabolami ) dopiero po wyprzedaniu biletow na mecz z Podbeskidziem
50-60 za bilet na kazdy sektor i w 2-3 godziny pojdzie wszystko
Trójpaki sprzedawac przed meczem z Podbeskidziem +Wisła Resovia.I komplet na 3 mecze zapewniony.

Awatar użytkownika
bergmon
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 424
Rejestracja: 14 mar 2013, o 13:04
Kontakt:

Re: Stadion Slaski - okaż swoje niezadowolenie

#68 Post autor: bergmon » 24 mar 2023, o 20:36

19gorek20 pisze:
24 mar 2023, o 18:58
chorzowski_rsl pisze:
24 mar 2023, o 16:02
Z Wisłą w sobota 22 kwietnia 17:30 tyle w temacie
ruszyc z sprzedaza biletow dla wszystkich ( bez faworyzowania i ograniczen jak w meczu z zabolami ) dopiero po wyprzedaniu biletow na mecz z Podbeskidziem
50-60 za bilet na kazdy sektor i w 2-3 godziny pojdzie wszystko
O jakim Ty faworyzowaniu godosz?Bo jak godosz o tym,że jak jo całe lata placa składki na WR,I mom pierwszeństwo w zakupie biletu,to coś Ci się pomelało.

Awatar użytkownika
Radvan138
Posty: 2535
Rejestracja: 19 lip 2011, o 15:56
Lokalizacja: iRys
Kontakt:

Re: Stadion Slaski - okaż swoje niezadowolenie

#69 Post autor: Radvan138 » 24 mar 2023, o 20:47

DoBojuNiebiescy pisze:
24 mar 2023, o 10:29
Panowie ja tego tak nie widzę. Ile lat już czekamy na nowy stadion? Nawet jeśli teraz zrobi się głośno to ekonomia hamuje i zaraz rządzący będą mieli wymówkę że jest kryzys i trzeba zaciskać pasa. Projekt, przetargi, budowa, wariant optymistyczny to 2027-28. Realnie nawet później. Zapełnienie stadionu w Gliwicach nie da nam takiego rozgłosu jak zapełnienie śląskiego 4-5 razy w sezonie. Nawet z perspektywy znalezienia dużego inwestora, czy 10 000 sprzedanych biletów w Gliwicach zrobi na nim wrażenie? Jeśli zobaczy że Ruch potrafi przyciągnąć 54 000 na stadion to będzie ewenement na skalę Polski. Stadiony we Wrocławiu i Gdańsku świeca pustkami a w Chorzowie może być inaczej. Ja nie myślę o dzisiaj a perspektywicznie. Co można zacząć robić już teraz by w przyszłym sezonie szlagiery z Widzewem, Wisła, Legia, Górnikiem, Lechem rozegrać na śląskim. Przecież zarządca śląskiego będzie na rękę jeśli teraz się wypniemy i powiemy Ruch już nigdy tam nie zagra. Oni będą sobie cichutko siedzieli, nic nie robili i są zwycięzcami bo cel osiągnęli. Ja to osobiście tak widzę i zdaje sobie sprawę że nie musicie się ze mną zgadzać.
Po tym poscie jestech przekonany ze to wela
Przecież zarządca śląskiego będzie na rękę jeśli teraz się wypniemy i powiemy Ruch już nigdy tam nie zagra
I bardzo ku*** dobrze

DoBojuNiebiescy
Posty: 54
Rejestracja: 15 mar 2023, o 21:26
Kontakt:

Re: Stadion Slaski - okaż swoje niezadowolenie

#70 Post autor: DoBojuNiebiescy » 25 mar 2023, o 08:27

Radvan138 pisze:
24 mar 2023, o 20:47
DoBojuNiebiescy pisze:
24 mar 2023, o 10:29
Panowie ja tego tak nie widzę. Ile lat już czekamy na nowy stadion? Nawet jeśli teraz zrobi się głośno to ekonomia hamuje i zaraz rządzący będą mieli wymówkę że jest kryzys i trzeba zaciskać pasa. Projekt, przetargi, budowa, wariant optymistyczny to 2027-28. Realnie nawet później. Zapełnienie stadionu w Gliwicach nie da nam takiego rozgłosu jak zapełnienie śląskiego 4-5 razy w sezonie. Nawet z perspektywy znalezienia dużego inwestora, czy 10 000 sprzedanych biletów w Gliwicach zrobi na nim wrażenie? Jeśli zobaczy że Ruch potrafi przyciągnąć 54 000 na stadion to będzie ewenement na skalę Polski. Stadiony we Wrocławiu i Gdańsku świeca pustkami a w Chorzowie może być inaczej. Ja nie myślę o dzisiaj a perspektywicznie. Co można zacząć robić już teraz by w przyszłym sezonie szlagiery z Widzewem, Wisła, Legia, Górnikiem, Lechem rozegrać na śląskim. Przecież zarządca śląskiego będzie na rękę jeśli teraz się wypniemy i powiemy Ruch już nigdy tam nie zagra. Oni będą sobie cichutko siedzieli, nic nie robili i są zwycięzcami bo cel osiągnęli. Ja to osobiście tak widzę i zdaje sobie sprawę że nie musicie się ze mną zgadzać.
Po tym poscie jestech przekonany ze to wela
Przecież zarządca śląskiego będzie na rękę jeśli teraz się wypniemy i powiemy Ruch już nigdy tam nie zagra
I bardzo ku*** dobrze
Ok to jaka mamy inna perspektywę na kolejne 5 lat? Aktualna władza powiedziała że nie ma pieniędzy na stadion. Jeśli wybory cokolwiek zmienia to najwczesniej 2024 przetarg na projekt. Potem przetarg na budowę, pozwolenia, wersja optymistyczna rozpoczęcie 2025 i pierwszy mecz 2028. Czyli w międzyczasie mamy grac w Gliwicach i być ograniczeni do 10 000 widzów? Tam mecze podwyższonego ryzyka i tak nie mogą się odbywać z kibicami gości.

Awatar użytkownika
Scypion
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 7953
Rejestracja: 20 sie 2003, o 17:57

Re: Stadion Slaski - okaż swoje niezadowolenie

#71 Post autor: Scypion » 25 mar 2023, o 08:38

Argumentacja za Śląskim przypomina mi trochę faceta, który dostał brutalnego kosza od laski, która totalnie go olała, a on sobie myśli, że jak kupi inny perfum i oblecze różowy binder to wszystko da się ułożyć. :) Ludzie, SŚ strzelił nam w pysk jak Jerry Tomowi, a wy dalej wypieracie rzeczywistość...

Awatar użytkownika
_BiADACZ_
Posty: 4468
Rejestracja: 7 mar 2006, o 17:10
Lokalizacja: wh
Kontakt:

Re: Stadion Slaski - okaż swoje niezadowolenie

#72 Post autor: _BiADACZ_ » 25 mar 2023, o 09:12

Sraka, na Śląskim nas nie chcą. Czego jeszcze nie rozumiesz.
"Jesteśmy zawsze tam, gdzie nasz Ruch Chorzów gra..."

scaneRboy
Posty: 8311
Rejestracja: 4 wrz 2008, o 08:31
Lokalizacja: Klimzowiec
Kontakt:

Re: Stadion Slaski - okaż swoje niezadowolenie

#73 Post autor: scaneRboy » 25 mar 2023, o 09:44

Trzeba robić swoje, nieważne jak długo. Musimy się wyrwać z tej absurdalnej sytuacji.

Wygląda na to, że istniejemy wbrew wszystkim. Pamiętacie ostatni wywiad Siemiana? W kontekście pytania o sponsorów powiedział, że są i tacy co w wykładają pieniądze ale nie chcą rozgłosu. Teraz widać, że to nie tylko problem lokalnych animozji piłkarskich, ale też kwestia polityki.
"Jak Ruch będzie wygrywał, to więcej do szczęścia mi nie trzeba" - Gerard Cieślik w ostatnim wywiadzie.

Buger
Posty: 1298
Rejestracja: 21 wrz 2005, o 17:18

Re: Stadion Slaski - okaż swoje niezadowolenie

#74 Post autor: Buger » 25 mar 2023, o 10:35

Mam wrażenie, że Bareja już dawno przewidział tą sytuację :)) pół żartem, pół serio.

"Powiedz mi, po co jest ten miś (stadion)? - Właśnie, po co? - Otóż to, nikt nie wie po co, więc nie musisz się obawiać, że ktoś zapyta. Wiesz co robi ten miś? (stadion) On odpowiada żywotnym potrzebom całego społeczeństwa. To jest miś (stadion) na skale naszych możliwości. Ty wiesz co my robimy tym misiem? (stadionem) My otwieramy oczy niedowiarkom. Patrzcie, mówimy, to nasze, przez nas wykonane i to nie jest nasze ostatnie słowo! I nikt nie ma prawa się przyczepić, bo to jest miś (stadion) społeczny, w oparciu o sześć instytucji – który sobie zgnije, do jesieni na świeżym powietrzu, i co się wtedy zrobi?
- Protokół zniszczenia."

Awatar użytkownika
Scypion
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 7953
Rejestracja: 20 sie 2003, o 17:57

Re: Stadion Slaski - okaż swoje niezadowolenie

#75 Post autor: Scypion » 25 mar 2023, o 12:27

Nie, lepiej płacić za wynajem tego molocha, gowno widzieć i przy jakiejkolwiek wtopie zlikwidować klub, no nas karami zatłuką. Napisałem jakie są warunki sine qua non abyśmy tam grali. W obecnych realiach nie widzę szansy ich spelnienia.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: BoRo, chropaczow, Dzyn_R, Google Adsense [Bot], hebel, Majestic-12 [Bot], Marek Nowak, niebieski98, sivy35, uszy i 220 gości