Ruch Chorzów - ŁKS Łódź, niedziela, 19.03.2023, 14:45

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
19JeRRy20
Posty: 816
Rejestracja: 16 paź 2009, o 17:11
Lokalizacja: Ruda Slaska
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - ŁKS Łódź, niedziela, 19.03.2023, 14:45

#61 Post autor: 19JeRRy20 » 19 mar 2023, o 20:26

Już nie ma co analizować, czasu się nie cofnie, szanujemy punkt tym bardziej, że arka i termalika też zremisowali.

Harpo
Posty: 3363
Rejestracja: 29 sty 2008, o 10:18
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - ŁKS Łódź, niedziela, 19.03.2023, 14:45

#62 Post autor: Harpo » 19 mar 2023, o 20:36

.. Jedna rzecz.
18 lat temu na Cichej zorganizowana została Msza za Ojca Świętego z udzialem 30 tys kibiców ze slaskich klubów.
Teraz, kiedy JPII jest opluwany przez lewactwo i tvn'owski fakeshit, zabrakło nawet małego transparentu w obronie jak to zrobiły inne kluby.
Szkoda. A może mi umknęło..?
Niebieskie serce od 1988 R.


"PRECZ z polityczną poprawnością!"

Awatar użytkownika
kroy
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1418
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 14:39
Lokalizacja: Siemce
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - ŁKS Łódź, niedziela, 19.03.2023, 14:45

#63 Post autor: kroy » 19 mar 2023, o 20:40

jajo pisze:
19 mar 2023, o 19:58
w jaki sposob pilka by miala zrobic taki slad?
to sie wydaje jeden z wielu nierownych plackow na tym boisku.
Zobacz sobie powtórkę Polsat Sport ;)
Ale ja widzę , że świat już prawie runął.. I co ?
I mam ku*** dobry humor !

Awatar użytkownika
bogas27
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 38
Rejestracja: 25 maja 2021, o 13:12
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - ŁKS Łódź, niedziela, 19.03.2023, 14:45

#64 Post autor: bogas27 » 19 mar 2023, o 20:47

Bramka na 3:2 wg mnie została strzelona po ewidentnej ręce piłkarza ŁKS-u.Sędzia sprawdzał VAR, zastanawiam się co oni tam oglądają na tych ekranach, chyba Netflixa.....


nołnejm
Posty: 369
Rejestracja: 30 cze 2010, o 11:58
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - ŁKS Łódź, niedziela, 19.03.2023, 14:45

#66 Post autor: nołnejm » 19 mar 2023, o 21:06

Oglądam na prędkości 0,25 i nie jestem pewny czy była... Ujęcie zza bramki by się przydało.
Wydaje mi się że jeśli już to prawa, ale nie ma dobrego ujęcia.

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10154
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - ŁKS Łódź, niedziela, 19.03.2023, 14:45

#67 Post autor: jajo » 19 mar 2023, o 21:08

raczej byla, ale tez sie pojawia cyz do gwozdniecia. z metra, nabita, dosc naturalnie ulozona. a juz nei ma tego przepisu, ze jakakolwiek reka anuluje akcje bramkowa.

mecz na analize dla jakiegos zawod-sedzia czy kogos podobnego.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

Awatar użytkownika
kroy
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1418
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 14:39
Lokalizacja: Siemce
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - ŁKS Łódź, niedziela, 19.03.2023, 14:45

#68 Post autor: kroy » 19 mar 2023, o 21:19

Jeszcze zapomniałem dodać, ze klasa Mokry - szkoda ze nie gra u nas!

Co do sędziego, raz zabrało raz oddało także suma powinna wyjść na zero. Natomiast problemem jest, ze Każdy sędzia chce być jak Marciniak.. gdyby dał żółta wcześniej to może nie byłoby kontuzji w ŁKS i mecz byłby mniej agresywny a bardziej płynny. No i długość sprawdzania VAR - decyzja powinna trwać max 60 sekund
Ale ja widzę , że świat już prawie runął.. I co ?
I mam ku*** dobry humor !

Dżem
Posty: 1356
Rejestracja: 4 lip 2008, o 21:56
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - ŁKS Łódź, niedziela, 19.03.2023, 14:45

#69 Post autor: Dżem » 19 mar 2023, o 21:47

Harpo pisze:
19 mar 2023, o 20:36
.. Jedna rzecz.
18 lat temu na Cichej zorganizowana została Msza za Ojca Świętego z udzialem 30 tys kibiców ze slaskich klubów.
Teraz, kiedy JPII jest opluwany przez lewactwo i tvn'owski fakeshit, zabrakło nawet małego transparentu w obronie jak to zrobiły inne kluby.
Szkoda. A może mi umknęło..?
Tyś jest chyba pijany

Co do meczu cieszy bardzo ten remis i wola walki chłopaków.

Michalskiemu tylko trzeba przypomnieć, że można wrzucać z pierwszej piłki.

No i Mokrzycki to jest kawał grajka, aż dziwne ze w tym Płocku się nie nie przebił

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10154
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - ŁKS Łódź, niedziela, 19.03.2023, 14:45

#70 Post autor: jajo » 19 mar 2023, o 21:57

Dżem pisze:
19 mar 2023, o 21:47
Harpo pisze:
19 mar 2023, o 20:36
.. Jedna rzecz.
18 lat temu na Cichej zorganizowana została Msza za Ojca Świętego z udzialem 30 tys kibiców ze slaskich klubów.
Teraz, kiedy JPII jest opluwany przez lewactwo i tvn'owski fakeshit, zabrakło nawet małego transparentu w obronie jak to zrobiły inne kluby.
Szkoda. A może mi umknęło..?
Tyś jest chyba pijany

Co do meczu cieszy bardzo ten remis i wola walki chłopaków.

Michalskiemu tylko trzeba przypomnieć, że można wrzucać z pierwszej piłki.

No i Mokrzycki to jest kawał grajka, aż dziwne ze w tym Płocku się nie nie przebił
tez mi szkoda, ze nie bylo. ale sam nie malowalem, to nie mam pretensji.

co do meczu, na tym boisku ciezko wciepywac z pierwszej pilki. nawet taki technik jak Pirulo poprawial po 10 razy.
a Michalski jedno ciasteczko na glowe Swedorwskiego dal. wspominam, bo jemu sie tu pamieta glownie bledy.

no szkoda, ze Mokry gra u nich a nie u nas. Pewnie tacy Furman, Szwoch, Wolski to dopiero robia wrazenia.
zesmy sie chyba przynajmniej troszke nauczyli tych zawodnikow doceniac, bo tej banicji w nizszych ligach.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

Lothar Ślązok
Posty: 242
Rejestracja: 26 lis 2009, o 23:35
Lokalizacja: Niebieski Śląsk
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - ŁKS Łódź, niedziela, 19.03.2023, 14:45

#71 Post autor: Lothar Ślązok » 19 mar 2023, o 23:15

Ogólnie bardzo fajny mecz, dużo się działo, były bramki, były kontrowersje. To przyciąga kibiców.
Jeśli chodzi o Ruch to było trochę błędów szczególnie w obronie ale była walka, nieustępliwośćć i dążenie do strzelenia kolejnych bramek.
Tym nadrabiamy braki w dokładności i nie dobrym wykończeniu akcji.
Kibicowssko były momenty lepsze i gorsze, ale widać że mamy potencjał na zapełnienie Śląskiegol
P. S.
Mamy chyba trzecią frekwencję w całej Polsce.
Brawo piłkarze, brawo kibice!

Awatar użytkownika
west72
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1639
Rejestracja: 30 lip 2004, o 13:33
Lokalizacja: Świ/R\ony
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - ŁKS Łódź, niedziela, 19.03.2023, 14:45

#72 Post autor: west72 » 20 mar 2023, o 00:09

W ostatecznym rozrachunku ten punkt może być mega ważny. Piłkarsko przepaści nie było, w Łodzi odstawalismy wyraźnie. Dziś błędy indywidualne w obronie i przegrany środek sprawiły, że nie wygraliśmy tego meczu. Dziś Mokry nie Pirulo zrobił wynik dla ŁKS. (ale tego się można było spodziewać skoro wyciągnoł nam go klub z ekstraklasy) Sikora i Swędro dziś nie dali rady, bardzo słabo Sedlak.
Co do trybun, fajnie że komplet ale chciał bym w końcu powtórkę z półfinału barażu z końca dogrywki. To był SZTOS, więc wiem że nas stać.

PS. JEST NAS DWÓCH Widzew&Ruch.!!!! :super: :super:
Naszym Honorem Jest Nasz Klub! RUCH Chorzów LEGENDA BEZ KOŃCA

Awatar użytkownika
Mikoruch
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 689
Rejestracja: 10 sie 2002, o 17:47
Lokalizacja: Mikołów
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - ŁKS Łódź, niedziela, 19.03.2023, 14:45

#73 Post autor: Mikoruch » 20 mar 2023, o 00:31

Tomek w kilku akcjach pokazał Mokremu, że technicznie nie jest gorszy. Wg mnie zrobi większą karierę od niego. Jeśli miałbym wybierać jednego to Wójtowicza.
Na początku miał respekt zbyt duży, ale po wskazowkach trenera ruszył. Bramka mierzona, techniczna, na spokoju. A gdy w narożniku prawie wkręcił w ziemię Pirulo (w ostatniej chwili odbił na róg) pokazał dynamikę. Tego Mokry nie ma.

gerhat
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10290
Rejestracja: 19 sie 2002, o 11:34
Lokalizacja: wszyscy wiedzą
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - ŁKS Łódź, niedziela, 19.03.2023, 14:45

#74 Post autor: gerhat » 20 mar 2023, o 00:41

Tyle emocji że do teraz mnie trzęsie, cały czas gram ten mecz w głowie, co by było gdyby…
Świetne zachowanie Wójtowicza przy bramce wyrównujące i karygodne przy linii gdy Mokry zrobił go jak dziecko, niepotrzebny faul Michalskiego przy dobrym meczu w jego wykonaniu, wielbłąd Szura i Barańskiego, Sikora najsłabszy mecz odkąd pamiętam, Sedlak przechwyt i podanie do przeciwnika- tak go zapamiętam. Ale i fantastyczna akcja Kubuś-Szczepek, zwłaszcza to pierwsze przyjęcie Kubusia w powietrzu z obrotem kierunkowe zagranie palce lizać, już wtedy czułem że z tej akcji coś będzie oraz zryw i determinacja w doliczonym czasie. Do tego ten Mokry, który był wszędzie, przy bramkach i bronił na linii bramkowej, trudno mieć pretensje bo przecież tyle dobrego dla nas zrobił. ŁKS bardzo dobry ale Arka też taka się wydawała a potem gubiła punkty, ważne że utrzymaliśmy dystans i mamy ich w zasięgu jednego meczu
Jednym słowem meczycho!

Acha, sędzia z Warszawy był słabszy nawet od Sikory.

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10154
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - ŁKS Łódź, niedziela, 19.03.2023, 14:45

#75 Post autor: jajo » 20 mar 2023, o 00:54

mi sie zwydawalo, ze Michalski kiksowal przy wybiciu, tzn swiece walnal a zbedny faul to juz Szur.

Co do Mokrego i Wojtowicza, to calkowicie inne pozycje. Nie ma za bardzo sensu ich porownywac 1do1.
- Mokry to srodek pola, zawsze ta pozycja ma najwiekszy wplyw na to jak wyglada druzyna. to o srodkowych pomocnikach najczesciej sie mowi "pan pilkarz"
- Tomek jest mlodziezowcem, co przy grze z tym przepisem to jest nasza olbrzymia przewaga. nie wiem cyz to obecnie nie jest najlepszy mlodziezowiec ligi.
- te kilka lat roznicy miedzy nimi to ogromna roznica. Mokry jak zrobi kariere w Ekstraklasie to bedzie dobrze, tego mu zycze i mam wrazenie, ze moze byc takim solidnym ligowcem nastepne 10 lat. Tomek natomiast moze przez Ekstraklase przeleciec jak meteoryt i za rok-dwa grac juz na zachodzie i to mam na mysli ligi top5.

Sam Tomek co jest dla nas bardziej interesujace, juz nie daje tylko wiatr, ale tez konkrety. Niestety trzeba zauwazyc, ze w 3 ostatnich meczach, ma duzy udzial przy dwoch zawalonych bramkach. Raz przegral na szybkosci, raz na cwaniactwie, sile fizycznej. To, ale tez temat dla sztabu, zeby stworzyc mechanizmy asekuracji na bokach.

tak, ŁKS pewnie podobnie jak Arka zagral z nami najelpsze mecze. U nas sa pretensje o punktowanie, a taka Arka traci dzis punkty w Opolu z Odrą grająca pol meczu w 10.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 19gorek20, Adkos95, BandzioR, Bing [Bot], Dani1920, disu, Google [Bot], Harpo, huhuhuhu, HullCityFC, jalboss, JSensei, julko20, Majestic-12 [Bot], MakeRson, Mavo1920, Pabloniusz, pedro-sbl, pyjter1920, tedeus63, tynbydziedobry i 326 gości