Ruch Chorzów - ŁKS Łódź, niedziela, 19.03.2023, 14:45

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
scaneRboy
Posty: 8166
Rejestracja: 4 wrz 2008, o 08:31
Lokalizacja: Klimzowiec
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - ŁKS Łódź, niedziela, 19.03.2023, 14:45

#91 Post autor: scaneRboy » 20 mar 2023, o 12:56

Wydaje mi się, że ten mecz trzeba postrzegać jako po prostu ekstraklasowy, o stawkę, na poważnie. Ważniejsze od błędu lub dwóch sędziego jest to, jak wypadła drużyna. Po pierwsze straty bramek po błędach. Nie będę się wyżywał na chłopach bo nie o to chodzi, ale materiału do zastanowienia jest aż nadto. Po drugie graliśmy z zespołem, który przyjechał grać w piłkę, wygrać. W takich okolicznościach zdobyliśmy dwie przezajebiste brameczki z akcji. Po trzecie coś było nie do końca dobrze z mentalem, drużyna wyraźnie zaskoczyła dopiero po stracie bramki. Z jednej strony dobrze, że zareagowali agresywnie na stratę, ale ważniejsze jest to, czy musiało do niej dojść. Ostatnia kwestia to kibice: to kibice powinni podkręcać grę a nie odwrotnie.

Mecz był naprawdę spoko, tu nie ma co marudzić. Wydaje mi się że każdy wie co ma robić i jedziemy dalej do szczęśliwego końca.
"Jak Ruch będzie wygrywał, to więcej do szczęścia mi nie trzeba" - Gerard Cieślik w ostatnim wywiadzie.

orbiter
Posty: 1402
Rejestracja: 7 maja 2004, o 22:28
Lokalizacja: SH 1920
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - ŁKS Łódź, niedziela, 19.03.2023, 14:45

#92 Post autor: orbiter » 20 mar 2023, o 13:37

Jeszcze jedną rzecz dodam. W końcu było porządnie widać elegancką oprawę Widzew&Ruch. To jest to co Nam brakuje na Cichej. Inny kąt nachylenia trybun i od razu jest efekt. To też cegiełka do koszyka z nazwą Nowy Stadion dla Ruchu.
Ruch Chorzów - Górny Śląsk - Polska

Arena C6

heli
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 6163
Rejestracja: 26 maja 2005, o 14:00
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - ŁKS Łódź, niedziela, 19.03.2023, 14:45

#93 Post autor: heli » 20 mar 2023, o 14:39

jajo pisze:
20 mar 2023, o 12:50
heli pisze:
20 mar 2023, o 11:32
ale nawet sama ręka, bo jak jest różnica między tym zagraniem ręki, a zagraniem ręką przez piłkarza Łks-u przy ich trzeciej bramce w obu sytuacjach ręka była oddalona od ciała, w obu wypadkach został ktoś nastrzelony z bliskiej odległości mocnym strzałem w obu przypadkach nie buło specjalnego ruchu do piłki to dlaczego w jednym wypadku ręka nie została odnotowana, a w drugiej była podstawą do przerwania akcji. Nie mam pojęcia jaka powinna być decyzja właściwa, ale dziwi mnie, że dwa podobne zdarzenia zostały ocenione całkiem inaczej.
reka (tak przy ciele) mozesz juz chyba przyjac i zdobyc gola. nie mozesz natomiast zdobyc gola bezposrednio.

z ujecia pilki na ziemi prawie na pewno nie przekroczyla pelnym obwodem. to ze ledwo widac cala linie z kamery z tej strony, to raczej dowod na to, ze w ujeciu z gory bylaby linia jeszcze zakryta. bardziej mnie zastanawiaja dwie sytuacje, gdy pilka byla w powietrzu.
tylko gol nie był bezpośrednio ręką strzelony, bo ręka była we wcześniejszym odbiciu, a w ostatecznym gdzie na pewno przekroczyła linię i nie ma dotego wątpliwości odbiło mu się od uda/brzucha/pachwiny.

I druga dla mnie dziwna sprawa to jest w ostatniej akcji meczu, sprawdzali czy piłka wyszła za linią końcową i jest idealne ujęcia z nad linii, dlaczego w przypadku tej akcji Ruchu nie ma takiego ujęcia znad linii. Wtedy byłaby jasność czy piłka przekroczyła linię we wcześniejszych odbiciach przed ręką czy nie.
Tak jak mówię ja nie mam pojęcia jaka powinna być w tych sytuacjach właściwa decyzja, tylko po prostu nie rozumiem, czemu w podobnych sytuacjach, w tym samym meczu, z tym samym arbitrem mamy dwie różne decyzje.
Wystarczy by dobrzy ludzie nic nie robili, a zło zatriumfuje. E. Burke

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10028
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - ŁKS Łódź, niedziela, 19.03.2023, 14:45

#94 Post autor: jajo » 20 mar 2023, o 14:46

Obrazek
https://gyazo.com/853404fd5df223a4cc102e7dd48cb370
ogladajac na zywo, nie umiem miec takiego przekonania, ale po tysiacu stopklatek, dorobilem sie takiej.
sam nie wiem czy to nie zludzenie optyczne.

kroy - ujecia z piaskiem jak na korcie ;) rzeczywiscie byly, z tym ze juz po rece Kobusinskiego.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

True Blue
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1026
Rejestracja: 8 sie 2007, o 20:18
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - ŁKS Łódź, niedziela, 19.03.2023, 14:45

#95 Post autor: True Blue » 20 mar 2023, o 14:56

Siedziołech na N, praktycznie na równo z końcowom liniom. Bal był w torze już za piyrszym strzałem.
ZAWSZE NIYBIESKI

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10028
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - ŁKS Łódź, niedziela, 19.03.2023, 14:45

#96 Post autor: jajo » 20 mar 2023, o 16:17

True Blue pisze:
20 mar 2023, o 14:56
Siedziołech na N, praktycznie na równo z końcowom liniom. Bal był w torze już za piyrszym strzałem.
podobnie siedziol, tez mi sie zdowalo ze juz po lacie Kasola wlecialo, ale z powtorek chyba jednak nie.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

chropaczow
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 834
Rejestracja: 1 sie 2018, o 18:27
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - ŁKS Łódź, niedziela, 19.03.2023, 14:45

#97 Post autor: chropaczow » 20 mar 2023, o 18:26

Harpo pisze:
19 mar 2023, o 20:36
.. Jedna rzecz.
18 lat temu na Cichej zorganizowana została Msza za Ojca Świętego z udzialem 30 tys kibiców ze slaskich klubów.
Teraz, kiedy JPII jest opluwany przez lewactwo i tvn'owski fakeshit, zabrakło nawet małego transparentu w obronie jak to zrobiły inne kluby.
Szkoda. A może mi umknęło..?
https://wiadomosci.wp.pl/wstrzasajacy-w ... 539859776a

kris.mu
Posty: 352
Rejestracja: 17 mar 2008, o 16:51
Lokalizacja: pszczyna/ostrołęka
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - ŁKS Łódź, niedziela, 19.03.2023, 14:45

#98 Post autor: kris.mu » 20 mar 2023, o 19:27

Pomijając już wątek czy sędzia Nas chciał przekręcić czy nie , nasuwa się pytanie co za dekle obsługują var
Żeby tego varu nie było to rozumia mozna nie zauważyć ręki ŁKS przy bramie na 2:3 ale jest i można było a wręcz należało sprawdzić
I tym sposobem powinno być dalej 2:2 i moglim w końcówce pokusić się o zwyciestwo a cudem remisujemy .... Oby tych 2pkt nie brakło na końcu ....
Bo są równi i równiejsi...

nołnejm
Posty: 369
Rejestracja: 30 cze 2010, o 11:58
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - ŁKS Łódź, niedziela, 19.03.2023, 14:45

#99 Post autor: nołnejm » 20 mar 2023, o 19:38

kris.mu pisze:
20 mar 2023, o 19:27
Pomijając już wątek czy sędzia Nas chciał przekręcić czy nie , nasuwa się pytanie co za dekle obsługują var
Żeby tego varu nie było to rozumia mozna nie zauważyć ręki ŁKS przy bramie na 2:3 ale jest i można było a wręcz należało sprawdzić
I tym sposobem powinno być dalej 2:2 i moglim w końcówce pokusić się o zwyciestwo a cudem remisujemy .... Oby tych 2pkt nie brakło na końcu ....
To chyba tak nie działa ;) ŁKS też chyba mógł nam strzelić ;)
Może cieszmy się że na 3:3 nie uznali, bo ŁKS mógłbym wygrać 3:4, a tak, 3:3 w ostatnich sekundach i mamy punkt ;) nie ma co gdybać.

Myślę, że nagrania z wozów VAR cały czas są w posiadaniu PZPN/Sędziów. Może WR się zwróci z prośbą aby pokazali sytuacje z linii końcowej, tak jak przy wyjściu przy rożnym dla ŁKS...

grzechub
Posty: 1805
Rejestracja: 5 sty 2009, o 21:21
Lokalizacja: Chełm Śląski
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - ŁKS Łódź, niedziela, 19.03.2023, 14:45

#100 Post autor: grzechub » 20 mar 2023, o 20:15

https://twitter.com/magrygier/status/16 ... 20672?s=20

Ładna stop klatka. Jeśli teraz można, to czemu sędzia VAR tego nie widział?!

Mavo1920
Posty: 829
Rejestracja: 14 maja 2022, o 17:02
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - ŁKS Łódź, niedziela, 19.03.2023, 14:45

#101 Post autor: Mavo1920 » 20 mar 2023, o 21:19

jajo pisze:
20 mar 2023, o 00:54
nie wiem cyz to obecnie nie jest najlepszy mlodziezowiec ligi.

Najlepszy może nie, taki Kowalczyk z ŁKSu jest młodszy i robi lepsze liczby.

robotrix
Posty: 1142
Rejestracja: 21 maja 2011, o 22:50
Lokalizacja: Mikołów\ Katowice
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - ŁKS Łódź, niedziela, 19.03.2023, 14:45

#102 Post autor: robotrix » 20 mar 2023, o 21:32

Marcus pisze:
20 mar 2023, o 11:01
Adam1983 pisze:
20 mar 2023, o 08:55
Mecz meczem, ale mom wrażenie, że sędzia chcioł przekręcić mecz. Gol po ręce dla ŁKS (2:3), potem prawidłowy gol do nos na 3:3 i gwizdanie ręki po prawidłowej bramce (bo piłka przekroczyła całym obwodem linię bramki). Przy sytuacji, kaj my dostali karnego, nie wiem czy zwróciliście uwagę na sędziego. Postawą ciała wskazywał, że gracz ŁKS miał ręce wzdłuż ciała. Ale po dwóch wałach, tego trzeciego już nie mógł ukręcić, i po weryfikacji musioł odgwizdać elwer.
Mom takie dziwne uczucie, że chyba nie za bardzo chcom nos w Ekstraklasie, klubu bezpańskiego bez stadionu...
Jak mnie śmieszą takie teorie spiskowe. Ok, może ten mecz nie był najlepszy w wykonaniu sędziego, ale bądźmy chociaż trochę obiektywni... Finalnie karny dla nas w ostatniej minucie - oczywiście zasłużony, ale podyktowany. Karny w końcówce z Chrobrym bardzo miękki dla nas, karny ze Stalą - zasłużony, ale też nie jakiś oczywisty. Zmierzam do tego, że pomyłki się zdarzają w jedną lub drugą stronę. Suma szczęścia/pecha zazwyczaj równa się 0. Sorry ale szukanie jakichś spisków w tym sezonie zakrawa o paranoje.

Co do meczu, przede wszystkim wielkie brawa dla drużyny za charakter i walkę do samego końca to jest prawdziwa drużyna. Minęliśmy etap, w którym mieliśmy mały kryzys w tamtej rundzie z 3pkt nadwyżką, oby teraz z wynikami przyszła również lepsza gra, bo mam wrażenie, że generalnie gramy gorzej, niemilej dla oka względem poprzedniej rundy (wyłączając mecz ze Stalą). Być może wynika to, z tego że JS uznał, że awans jest już naprawdę blisko i tylko to się liczy, a za wrażenia artystyczne punktów się nie przyznaje i ok nie czepiam się, ale fajnie by było zobaczyć trochę więcej jakości i pewności siebie, jak w poprzedniej rundzie, ale to tak jak mówiłem czepianie się trochę na siłę, bo wiemy że nie mamy takich piłkarzy jak Pirulo i jedziemy na niesamowitej ambicji. Mam wrażenie, że właśnie naszym największym problemem jest brak jakiegokolwiek kreatywnego piłkarza w środku pola. Nasza gra opierała się na dwóch dziesiątkach Janoszce i Foszmańczyku, teraz gdy grają mało nie mamy na tej pozycji tak naprawdę nikogo, co niestety odbija się potem na braku kontroli w takich meczach jak z ŁKS-em. Przekształciliśmy na ofensywnego pomocnika Tomka Swędrowskiego i wyglądało to bardzo dobrze gdy był w formie, ale niestety na razie to cień piłkarza z poprzedniej rundy. Mam nadzieję, że szybko wróci do swojej optymalnej formy, bo wydaje mi się, że może to być niezbędny aspekt w kontekście ewentualnego awansu. To tyle z czepialstwa tak jak pisałem na początku wielkie brawa dla drużyny, trenera. Fosa też top. Nie ma obrażania się, marudzenia tylko wchodzi w końcówkach bierze odpowiedzialność na swoje barki jak prawdziwy kapitan. Dodatkowo za swoją charyzmę i to jak dba o szatnie zostawiłbym go i ecika nawet w przypadku awansu na ten ostatni sezon.
Reasumując: Atak mamy zdecydowanie lepszy niż w poprzedniej rundzie nie dość, że Szczepek nam się odblokował, a wydaje mi się, że w jego przypadku tylko aspekt psychiczny blokuje go przed zdobywaniem bramek i teraz gdy już worek został rozwiązany to będzie ładował. To dużo daje również Kobusiński i nawet przy kontuzji Feliksa mamy dużo więcej jakości niż w poprzedniej rundzie.
Pomoc: Tak jak wyżej pisałem, myślę, że największy problem, czekam aż Tomek się odpali i będzie dobrze, nie mniej jednak ofensywny pomocnik to powinien być nasz cel numer 1 w przyszłym okienku, choć pod kątem $$ chyba najtrudniej tutaj o porządny transfer.
Obrona/bramka: Kryzys, ale wierze w tych chłopaków, nie da się nie tracić tak mało bramek przez cały sezon. Teraz było trochę błędów i myślę, że wyciągniemy wnioski i wrócimy do swojej optymalnej dyspozycji.
Wahadła: Też więcej jakości. Większa konkurencja. Tomek Wójtowicz coraz lepszy, niesamowicie się rozwija. Oczywiście zdarzają mu się błędy w obronie, ale on jest na tyle świadomy i pracowity, że jestem pewny, że będzie ostro trenował i za niedługo w tym aspekcie też będzie dużo lepszy. Dodatkowo, więcej możliwości z młodzieżowcem, nie trzeba przestawiać całej drużyny tylko można zrobić zmianę 1:1

Jedziemy dalej ;)
Swedro jeszcze przidzie do siebie. Ale niy prowda ze jest ino on Fosa i Ecik, momy jeszcze Kwiatka, wraco grajac dobrze w rezerwach i mi sie caly czos zdajo ze brakuje nom trocha tyj jego fantazji polaczonej z walecznoscia. Synek umiol poslac bala ktoryj sie nikt nie spodziewol i czesto byl doslownie wszedzie

Marcus
Posty: 473
Rejestracja: 12 lip 2008, o 18:27
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - ŁKS Łódź, niedziela, 19.03.2023, 14:45

#103 Post autor: Marcus » 20 mar 2023, o 22:15

robotrix pisze:
20 mar 2023, o 21:32
Marcus pisze:
20 mar 2023, o 11:01
Adam1983 pisze:
20 mar 2023, o 08:55
Mecz meczem, ale mom wrażenie, że sędzia chcioł przekręcić mecz. Gol po ręce dla ŁKS (2:3), potem prawidłowy gol do nos na 3:3 i gwizdanie ręki po prawidłowej bramce (bo piłka przekroczyła całym obwodem linię bramki). Przy sytuacji, kaj my dostali karnego, nie wiem czy zwróciliście uwagę na sędziego. Postawą ciała wskazywał, że gracz ŁKS miał ręce wzdłuż ciała. Ale po dwóch wałach, tego trzeciego już nie mógł ukręcić, i po weryfikacji musioł odgwizdać elwer.
Mom takie dziwne uczucie, że chyba nie za bardzo chcom nos w Ekstraklasie, klubu bezpańskiego bez stadionu...
Jak mnie śmieszą takie teorie spiskowe. Ok, może ten mecz nie był najlepszy w wykonaniu sędziego, ale bądźmy chociaż trochę obiektywni... Finalnie karny dla nas w ostatniej minucie - oczywiście zasłużony, ale podyktowany. Karny w końcówce z Chrobrym bardzo miękki dla nas, karny ze Stalą - zasłużony, ale też nie jakiś oczywisty. Zmierzam do tego, że pomyłki się zdarzają w jedną lub drugą stronę. Suma szczęścia/pecha zazwyczaj równa się 0. Sorry ale szukanie jakichś spisków w tym sezonie zakrawa o paranoje.

Co do meczu, przede wszystkim wielkie brawa dla drużyny za charakter i walkę do samego końca to jest prawdziwa drużyna. Minęliśmy etap, w którym mieliśmy mały kryzys w tamtej rundzie z 3pkt nadwyżką, oby teraz z wynikami przyszła również lepsza gra, bo mam wrażenie, że generalnie gramy gorzej, niemilej dla oka względem poprzedniej rundy (wyłączając mecz ze Stalą). Być może wynika to, z tego że JS uznał, że awans jest już naprawdę blisko i tylko to się liczy, a za wrażenia artystyczne punktów się nie przyznaje i ok nie czepiam się, ale fajnie by było zobaczyć trochę więcej jakości i pewności siebie, jak w poprzedniej rundzie, ale to tak jak mówiłem czepianie się trochę na siłę, bo wiemy że nie mamy takich piłkarzy jak Pirulo i jedziemy na niesamowitej ambicji. Mam wrażenie, że właśnie naszym największym problemem jest brak jakiegokolwiek kreatywnego piłkarza w środku pola. Nasza gra opierała się na dwóch dziesiątkach Janoszce i Foszmańczyku, teraz gdy grają mało nie mamy na tej pozycji tak naprawdę nikogo, co niestety odbija się potem na braku kontroli w takich meczach jak z ŁKS-em. Przekształciliśmy na ofensywnego pomocnika Tomka Swędrowskiego i wyglądało to bardzo dobrze gdy był w formie, ale niestety na razie to cień piłkarza z poprzedniej rundy. Mam nadzieję, że szybko wróci do swojej optymalnej formy, bo wydaje mi się, że może to być niezbędny aspekt w kontekście ewentualnego awansu. To tyle z czepialstwa tak jak pisałem na początku wielkie brawa dla drużyny, trenera. Fosa też top. Nie ma obrażania się, marudzenia tylko wchodzi w końcówkach bierze odpowiedzialność na swoje barki jak prawdziwy kapitan. Dodatkowo za swoją charyzmę i to jak dba o szatnie zostawiłbym go i ecika nawet w przypadku awansu na ten ostatni sezon.
Reasumując: Atak mamy zdecydowanie lepszy niż w poprzedniej rundzie nie dość, że Szczepek nam się odblokował, a wydaje mi się, że w jego przypadku tylko aspekt psychiczny blokuje go przed zdobywaniem bramek i teraz gdy już worek został rozwiązany to będzie ładował. To dużo daje również Kobusiński i nawet przy kontuzji Feliksa mamy dużo więcej jakości niż w poprzedniej rundzie.
Pomoc: Tak jak wyżej pisałem, myślę, że największy problem, czekam aż Tomek się odpali i będzie dobrze, nie mniej jednak ofensywny pomocnik to powinien być nasz cel numer 1 w przyszłym okienku, choć pod kątem $$ chyba najtrudniej tutaj o porządny transfer.
Obrona/bramka: Kryzys, ale wierze w tych chłopaków, nie da się nie tracić tak mało bramek przez cały sezon. Teraz było trochę błędów i myślę, że wyciągniemy wnioski i wrócimy do swojej optymalnej dyspozycji.
Wahadła: Też więcej jakości. Większa konkurencja. Tomek Wójtowicz coraz lepszy, niesamowicie się rozwija. Oczywiście zdarzają mu się błędy w obronie, ale on jest na tyle świadomy i pracowity, że jestem pewny, że będzie ostro trenował i za niedługo w tym aspekcie też będzie dużo lepszy. Dodatkowo, więcej możliwości z młodzieżowcem, nie trzeba przestawiać całej drużyny tylko można zrobić zmianę 1:1

Jedziemy dalej ;)
Swedro jeszcze przidzie do siebie. Ale niy prowda ze jest ino on Fosa i Ecik, momy jeszcze Kwiatka, wraco grajac dobrze w rezerwach i mi sie caly czos zdajo ze brakuje nom trocha tyj jego fantazji polaczonej z walecznoscia. Synek umiol poslac bala ktoryj sie nikt nie spodziewol i czesto byl doslownie wszedzie
Masz rację, tak długo już nie gra, że wylecial mi z głowy. Myślę, że niebawem dostanie swoją szansę ;)

Awatar użytkownika
kroy
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1399
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 14:39
Lokalizacja: Siemce
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - ŁKS Łódź, niedziela, 19.03.2023, 14:45

#104 Post autor: kroy » 20 mar 2023, o 23:04

grzechub pisze:
20 mar 2023, o 20:15
https://twitter.com/magrygier/status/16 ... 20672?s=20

Ładna stop klatka. Jeśli teraz można, to czemu sędzia VAR tego nie widział?!
A to nie jest już czasem po ręce?
Ale ja widzę , że świat już prawie runął.. I co ?
I mam ku*** dobry humor !

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10028
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - ŁKS Łódź, niedziela, 19.03.2023, 14:45

#105 Post autor: jajo » 21 mar 2023, o 00:50

kroy pisze:
20 mar 2023, o 23:04
grzechub pisze:
20 mar 2023, o 20:15
https://twitter.com/magrygier/status/16 ... 20672?s=20

Ładna stop klatka. Jeśli teraz można, to czemu sędzia VAR tego nie widział?!
A to nie jest już czasem po ręce?
nie.
ale sam nie mam przekonania czy to nie tylko złudzenie optyczne, że piłka w rzeczywistosci jest dosc wysoka. bo Mokry ja potem nie wybija lewa noga, gleboko w bramce, ktora jest niby obok pilki a noga prawa.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot], koperniol1984, Rickenn10 i 96 gości