Chojniczanka Chojnice - Ruch Chorzów, piątek, 10.03.23, 20:30

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
gucio77
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 727
Rejestracja: 7 lis 2008, o 15:21
Lokalizacja: Szopki
Kontakt:

Re: Chojniczanka Chojnice - Ruch Chorzów, piątek, 10.03.23, 20:30

#61 Post autor: gucio77 » 11 mar 2023, o 09:25

To sie Feliks nagroł w Ruchu że hoho. Szkoda chopa, chyba że faktycznie obawy na wyrost.
A co do Wisły, to na Arce niy wygrala na farcie abo z Odrom u siebie? Pierdzielić to co se tam ło nos piszom, robmy dali swoje, lecymy dali i prosto do EX-sy.
Nojwiynkszom RUCHu wartościom NIY jest to, że nigdy niy upado na kolana, ale to, że zawsze umiy sie z tych kolan dzwignońć."

Awatar użytkownika
HullCityFC
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2916
Rejestracja: 6 kwie 2012, o 20:40
Lokalizacja: England
Kontakt:

Re: Chojniczanka Chojnice - Ruch Chorzów, piątek, 10.03.23, 20:30

#62 Post autor: HullCityFC » 11 mar 2023, o 10:11

A co z Feliksem wlasciwie?

Mavo1920
Posty: 888
Rejestracja: 14 maja 2022, o 17:02
Kontakt:

Re: Chojniczanka Chojnice - Ruch Chorzów, piątek, 10.03.23, 20:30

#63 Post autor: Mavo1920 » 11 mar 2023, o 10:36

Żaden uraz mięśniowy, zderzył się głową, więc teoretycznie powinien wrócić szybko.

Awatar użytkownika
kroy
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1414
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 14:39
Lokalizacja: Siemce
Kontakt:

Re: Chojniczanka Chojnice - Ruch Chorzów, piątek, 10.03.23, 20:30

#64 Post autor: kroy » 11 mar 2023, o 10:40

Mavo1920 pisze:
11 mar 2023, o 10:36
Żaden uraz mięśniowy, zderzył się głową, więc teoretycznie powinien wrócić szybko.
Na konferencji mówili może byc uraz kostny szczęki/kości jarzmowej
Ale ja widzę , że świat już prawie runął.. I co ?
I mam ku*** dobry humor !

fRoś
Posty: 249
Rejestracja: 21 lut 2011, o 22:02
Kontakt:

Re: Chojniczanka Chojnice - Ruch Chorzów, piątek, 10.03.23, 20:30

#65 Post autor: fRoś » 11 mar 2023, o 10:42

19JeRRy20 pisze:
10 mar 2023, o 23:36
A ja chciałem pochwalić świetny mecz Sikory, to on zagrał piękna piłke do Wójtowicza. Prócz tego jak zawsze świetnie w defensywie, chlop od czarnej roboty, niestety często niedocenianej.
Ano, jakby był tempo szybszy, to by grał w top 10 lig na świecie i w reprezentacji. Należy też wymienić jeszcze kogoś i pochwalić, Sedlaka, który bez obozu i mitycznej aklimatyzacji, dobrze chodzi z Sikorem w parze. Zganić należy go jedynie wczoraj za to sam na sam w końcówce, które powinien strzelić.

Mavo1920
Posty: 888
Rejestracja: 14 maja 2022, o 17:02
Kontakt:

Re: Chojniczanka Chojnice - Ruch Chorzów, piątek, 10.03.23, 20:30

#66 Post autor: Mavo1920 » 11 mar 2023, o 10:44

kroy pisze:
11 mar 2023, o 10:40
Mavo1920 pisze:
11 mar 2023, o 10:36
Żaden uraz mięśniowy, zderzył się głową, więc teoretycznie powinien wrócić szybko.
Na konferencji mówili może byc uraz kostny szczęki/kości jarzmowej

Chyba że tak, z poziomu transmisji ja to odebrałem jako lekkie wstrząśnienie mózgu, nie wyglądało to jakoś mega groźnie.

Awatar użytkownika
HullCityFC
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2916
Rejestracja: 6 kwie 2012, o 20:40
Lokalizacja: England
Kontakt:

Re: Chojniczanka Chojnice - Ruch Chorzów, piątek, 10.03.23, 20:30

#67 Post autor: HullCityFC » 11 mar 2023, o 10:50

fRoś pisze:
11 mar 2023, o 10:42
19JeRRy20 pisze:
10 mar 2023, o 23:36
A ja chciałem pochwalić świetny mecz Sikory, to on zagrał piękna piłke do Wójtowicza. Prócz tego jak zawsze świetnie w defensywie, chlop od czarnej roboty, niestety często niedocenianej.
Ano, jakby był tempo szybszy, to by grał w top 10 lig na świecie i w reprezentacji. Należy też wymienić jeszcze kogoś i pochwalić, Sedlaka, który bez obozu i mitycznej aklimatyzacji, dobrze chodzi z Sikorem w parze. Zganić należy go jedynie wczoraj za to sam na sam w końcówce, które powinien strzelić.
Sedlak jeszcze rok temu gral w pierwszym skladzie sredniaka czeskiej Ekstraklasy wiec poziom ma odpowiedni by z marszu wejsc do druzyny z drugiego szczebla w Polsce.

Ten awans jest na prawde realny. Zrobic swoje z Odra, Resovia, Tychami, Sandecja i Podbeskidziem. W pozostalych meczach dorzucic 5-6 pkt (Katowice, Sosnowiec, Wisla, Nieciecza, LKS Arka) i powinnismy skonczyc w "2"

Awatar użytkownika
kroy
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1414
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 14:39
Lokalizacja: Siemce
Kontakt:

Re: Chojniczanka Chojnice - Ruch Chorzów, piątek, 10.03.23, 20:30

#68 Post autor: kroy » 11 mar 2023, o 12:08

Są glosy ze gramy mało efektownie ale ja kompletnie nie rozumiem skąd one się biora. Przecież akcja na 1:0, poza szczęśliwym strzałem jest koronkowa.
W meczu ze Stala czy Chrobrym tez potrafiliśmy pięknie pograć. Wiadomo, ze są mecze jak w Niepołomicach czy wczoraj ze warunki i przeciwnik zniechęcają do gry. I właśnie wtedy tak ważne są zwycięstwa takie jak wczoraj gdzie właśnie wpychamy piłkę do bramki wykorzystując chwile słabości przeciwnika.
Do tego tracimy bardzo mało bramek a głupich goli nie tracimy już praktycznie w ogóle. Chwała obronie i Bieleckiemu za żelazna defensywę.

Chyba nikt się nie spodziewał ze będzie tak dobrze - chapeau bas dla trenerów, piłkarzy i zarządu. Każdy może nam zazdrościć takiej drużyny!!
Ale ja widzę , że świat już prawie runął.. I co ?
I mam ku*** dobry humor !

Awatar użytkownika
tedeus63
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1043
Rejestracja: 3 cze 2004, o 16:08
Kontakt:

Re: Chojniczanka Chojnice - Ruch Chorzów, piątek, 10.03.23, 20:30

#69 Post autor: tedeus63 » 11 mar 2023, o 12:44

Kroy Masz racje do narzekan na poziom naszej gry , ktory uwazam jest calkie ok bo przynoosi pozycje lidera
Ludziska pamietajcie ze jeszcze niedawno gralismy na 4 poziomie rozgrywkowym. A do narzekaczy zobaczcie sobie na skrotach akcje poprzedzajaca naszego gola, trzy podanie bez przyjecia z pierwszej pilki przyjecie Wojtowicza i podanie Michalskiegoz pierwszej pilki. Moze sama bramka nie nalezala do najladniejszej. Ale nie raz trzeba ja po prostu wcisnac. Najwazniejsze sa 3 pkt. I jadymy durs do przodu. ;)

arcio
Posty: 4790
Rejestracja: 10 sie 2002, o 20:14
Kontakt:

Re: Chojniczanka Chojnice - Ruch Chorzów, piątek, 10.03.23, 20:30

#70 Post autor: arcio » 11 mar 2023, o 12:49

gerhat pisze:
11 mar 2023, o 09:16
arcio pisze:
10 mar 2023, o 23:29
kroy pisze:
10 mar 2023, o 23:14
Ja rozumiem ze każdy kibic ma prawo ponarzekać ze ten piłkarz zagrał lepiej a inny gorzej ale jeśli ktokolwiek uważa ze ta drużyna gra zle to się powinien zastanowić czy interesuje się odpowiednim sportem.
Pozwolę sobie nie zgodzić z tym stwierdzeniem. Może nie wpełni, ale... jednak gramy słabiej. Brakuje kontroli środka pola, brak oskrzydleń, nerwowo od tyłu, gdzie wielokrotnie nie potrafimy wyjść z piłką... Patrząc na stosunek Cena/Jakość mamy kosmos, ale nie zgodzę się że gramy wybitnie, przynajniej w tej fazie sezonu.
Co nas wyróżnia? To, że potrafimy w takich meczach jak na Puszczy, czy dziś raz się przebić i strzelić, zadać ten cios nokautujący, tyle. Tego kiedyś nie było, dziś procentuje praca i wiara w swoje umiejętności.
arcio wcale mnie to nie martwi, może i nie gramy pięknie ale najważniejsze że skutecznie. To nie jest brak formy, bo zawodnicy są w dobrej kondycji, wytrzymują mecze fizycznie i dominują w końcówkach, nie ma zgrania we wszystkich formacjach ~~(naturalna sprawa przy tylu nowych zawodnikach) i dokładności (efekt warunków i klepisk na jakich gramy). Taktyka, ustawienie, odległości, intensywność, rodzaj pressingu - o tym decyduje trener.
Do tego jest jeszcze przeciwnik - Ci stawiają opór ale też nie grają niczego topowego, w wiosennych 5 meczach straciliśmy 1 gola. Chciałbym żebyśmy w kolejnych 5 meczach stracili tylko 1 bramkę.

Zostało 11 meczy do końca i trzeba jeszcze wygrać minimum 6 w tym ten najbliższy. Forma trzeba mieć przede wszystkim na te 5 - 6 ostatnich kolejek na suchych boiskach i duża w tym rola sztabu w tym przede wszystkim Wojtka Grzyba.
gerhat ja się cieszę, że gramy skutecznie, zabójczo czasem nawet. Z racji swojego wieku i doświadczenia wiem, że nie można grać non stop na najwyższych obrotach, musi przyjść kryzys i właśnie teraz mamy taki mini kryzys który uzewnętrznia się poprzez słabszą grę dla oka.
Patrząc jednak obiektywnie dla niektórych z naszych piłkarzy poziom I ligi to już sufit dlatego cieszę się, że co pół roku jest dokonywana wymiana pewnych elementów.
nigdy nie jest za późno

Awatar użytkownika
rodney
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 22
Rejestracja: 18 sty 2004, o 19:37
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Chojniczanka Chojnice - Ruch Chorzów, piątek, 10.03.23, 20:30

#71 Post autor: rodney » 11 mar 2023, o 13:45

Grecja takim przepychaniem szpili zrobiła majstra na EURO2004, tak że ten.. 😉

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10145
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Chojniczanka Chojnice - Ruch Chorzów, piątek, 10.03.23, 20:30

#72 Post autor: jajo » 11 mar 2023, o 14:27

arcio pisze:
11 mar 2023, o 12:49
gerhat pisze:
11 mar 2023, o 09:16
arcio pisze:
10 mar 2023, o 23:29
kroy pisze:
10 mar 2023, o 23:14
Ja rozumiem ze każdy kibic ma prawo ponarzekać ze ten piłkarz zagrał lepiej a inny gorzej ale jeśli ktokolwiek uważa ze ta drużyna gra zle to się powinien zastanowić czy interesuje się odpowiednim sportem.
Pozwolę sobie nie zgodzić z tym stwierdzeniem. Może nie wpełni, ale... jednak gramy słabiej. Brakuje kontroli środka pola, brak oskrzydleń, nerwowo od tyłu, gdzie wielokrotnie nie potrafimy wyjść z piłką... Patrząc na stosunek Cena/Jakość mamy kosmos, ale nie zgodzę się że gramy wybitnie, przynajniej w tej fazie sezonu.
Co nas wyróżnia? To, że potrafimy w takich meczach jak na Puszczy, czy dziś raz się przebić i strzelić, zadać ten cios nokautujący, tyle. Tego kiedyś nie było, dziś procentuje praca i wiara w swoje umiejętności.
arcio wcale mnie to nie martwi, może i nie gramy pięknie ale najważniejsze że skutecznie. To nie jest brak formy, bo zawodnicy są w dobrej kondycji, wytrzymują mecze fizycznie i dominują w końcówkach, nie ma zgrania we wszystkich formacjach ~~(naturalna sprawa przy tylu nowych zawodnikach) i dokładności (efekt warunków i klepisk na jakich gramy). Taktyka, ustawienie, odległości, intensywność, rodzaj pressingu - o tym decyduje trener.
Do tego jest jeszcze przeciwnik - Ci stawiają opór ale też nie grają niczego topowego, w wiosennych 5 meczach straciliśmy 1 gola. Chciałbym żebyśmy w kolejnych 5 meczach stracili tylko 1 bramkę.

Zostało 11 meczy do końca i trzeba jeszcze wygrać minimum 6 w tym ten najbliższy. Forma trzeba mieć przede wszystkim na te 5 - 6 ostatnich kolejek na suchych boiskach i duża w tym rola sztabu w tym przede wszystkim Wojtka Grzyba.
gerhat ja się cieszę, że gramy skutecznie, zabójczo czasem nawet. Z racji swojego wieku i doświadczenia wiem, że nie można grać non stop na najwyższych obrotach, musi przyjść kryzys i właśnie teraz mamy taki mini kryzys który uzewnętrznia się poprzez słabszą grę dla oka.
Patrząc jednak obiektywnie dla niektórych z naszych piłkarzy poziom I ligi to już sufit dlatego cieszę się, że co pół roku jest dokonywana wymiana pewnych elementów.
wcale nie gramy tak skutecznie. zabijamy mecze, wygyrwamy w koncowkach, ale skutecznosc jest ponizej sredniej. mamy duzo wiekszy xG niz rzeczywista ilosc bramek.
to nie zarzut, wrecz pochwala! tzn. ze kreujemy bardzo duzo i nasze nawet jednobramkowe zwyciestwa rzadko kiedy sa przypadkowe. jak skutecznosc dojdzie do odpoiwiedniego poziomu to bedzie ogien.

ps. lepiej wyrownananie tej statystyki zostawic na ciezkich przeciwnikow niz wykorzystywac na 3-0 zamiast 1-0 ;)
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

TomSky
Posty: 2651
Rejestracja: 28 sie 2003, o 23:48
Lokalizacja: Pszczyna
Kontakt:

Re: Chojniczanka Chojnice - Ruch Chorzów, piątek, 10.03.23, 20:30

#73 Post autor: TomSky » 11 mar 2023, o 14:43

ja tam wolę żebyśmy do końca sezonu wygrywali po brzydkich meczach 1:0 niż po pięknym 6:0 dostać dwa razy w beret
Niedzielnym kierowcom stanowcze NIE

Awatar użytkownika
Adam1983
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2586
Rejestracja: 7 paź 2009, o 10:48
Lokalizacja: Górny Śląsk
Kontakt:

Re: Chojniczanka Chojnice - Ruch Chorzów, piątek, 10.03.23, 20:30

#74 Post autor: Adam1983 » 11 mar 2023, o 16:43

Dokładnie. Chodzi o to żeby grać efektywnie a nie efektownie. Z ładnej miski se nie pojesz.
Co do Wisły...sam klub historią zasłużuł na duży szacunek. Co do kibiców, no cóż, przemilczmy to.

Awatar użytkownika
Adam1983
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2586
Rejestracja: 7 paź 2009, o 10:48
Lokalizacja: Górny Śląsk
Kontakt:

Re: Chojniczanka Chojnice - Ruch Chorzów, piątek, 10.03.23, 20:30

#75 Post autor: Adam1983 » 11 mar 2023, o 16:43

Dokładnie. Chodzi o to żeby grać efektywnie a nie efektownie. Z ładnej miski se nie pojesz.
Co do Wisły...sam klub historią zasłużuł na duży szacunek. Co do kibiców, no cóż, przemilczmy to.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: adamo1289, Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], Konrad, Krzymp, Kuchtizo, MakeRson i 126 gości