Skra Częstochowa - Ruch Chorzów, sobota, 12.11.22, 20:00

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
kroy
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1414
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 14:39
Lokalizacja: Siemce
Kontakt:

Re: Skra Częstochowa - Ruch Chorzów, sobota, 12.11.22, 20:00

#76 Post autor: kroy » 12 lis 2022, o 22:42

RP73 pisze:
12 lis 2022, o 22:38
jajo pisze:
fRoś pisze:
12 lis 2022, o 21:22
jajo pisze:
12 lis 2022, o 21:13
co do spiskowych teorii
hehehe, jes i naczelny adwokat, jak zwykle na ostrym dyżurze :rotfl:

skończ dupić fleki, jak nie masz pojęcia co się dzieje "w piłce" - a po tym poście wnoszę, że nie masz.
bez spiny, elko.
a jakies konkrety?
wiesz, to napisz. wklej dowody. w dzisiejszej pilce (walkach bukmacherskich) ustawki sa do pokazania czarno na bialym.

ps. w kontrze do naczelnych jebaczy i naczelnych szkamraczy - podoba mi sie ten tytul.
ps2. ja ich za dzisiejszy mecz nie bronie, wrecz przylacze sie jak ktos napisze "wlaczylo sie gwiazdrozenie i mysleli, ze wygraja na stojaco". adwokatuje wzgledem niczym niepopartym "sprzedany mecz".
Sprawdziolzech, adwokacie. Wiysz, ze idzie obstawic wynik do przerwy? Wiysz, ze do “kolektury” idzie choby ciotka czy innego somsiada wyslac? Wiysz, ze takie tragiczne kopanie idzie usprawiedliwic na zasadzie “tak tragicznie, ze az zodyn niy pomysli, ze bylo grane, bo za ewidyntne”? No i w koncu wiysz, ze u nos juz tak lata tymu tak smierdzialo? Jakis chop z Gruzji…


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ten post świadczy ze nie masz pojęcia o czym mowisz ;)

Co do meczu to nie widziałem natomiast z tego co czytam to było fatalnie wiec, jak głosi stare piłkarskie porzekadło, jak grasz zle to chociaż nie przegraj :)
Ostatnio zmieniony 12 lis 2022, o 22:45 przez kroy, łącznie zmieniany 1 raz.
Ale ja widzę , że świat już prawie runął.. I co ?
I mam ku*** dobry humor !

RP73
Posty: 218
Rejestracja: 21 lis 2009, o 13:12
Lokalizacja: Swiony/Aberdeenshire
Kontakt:

Re: Skra Częstochowa - Ruch Chorzów, sobota, 12.11.22, 20:00

#77 Post autor: RP73 » 12 lis 2022, o 22:44

kroy pisze:
RP73 pisze:
12 lis 2022, o 22:38
jajo pisze:
fRoś pisze:
12 lis 2022, o 21:22
jajo pisze:
12 lis 2022, o 21:13
co do spiskowych teorii
hehehe, jes i naczelny adwokat, jak zwykle na ostrym dyżurze :rotfl:

skończ dupić fleki, jak nie masz pojęcia co się dzieje "w piłce" - a po tym poście wnoszę, że nie masz.
bez spiny, elko.
a jakies konkrety?
wiesz, to napisz. wklej dowody. w dzisiejszej pilce (walkach bukmacherskich) ustawki sa do pokazania czarno na bialym.

ps. w kontrze do naczelnych jebaczy i naczelnych szkamraczy - podoba mi sie ten tytul.
ps2. ja ich za dzisiejszy mecz nie bronie, wrecz przylacze sie jak ktos napisze "wlaczylo sie gwiazdrozenie i mysleli, ze wygraja na stojaco". adwokatuje wzgledem niczym niepopartym "sprzedany mecz".
Sprawdziolzech, adwokacie. Wiysz, ze idzie obstawic wynik do przerwy? Wiysz, ze do “kolektury” idzie choby ciotka czy innego somsiada wyslac? Wiysz, ze takie tragiczne kopanie idzie usprawiedliwic na zasadzie “tak tragicznie, ze az zodyn niy pomysli, ze bylo grane, bo za ewidyntne”? No i w koncu wiysz, ze u nos juz tak lata tymu tak smierdzialo? Jakis chop z Gruzji…


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ten post świadczy ze nie masz pojęcia o czym mowisz ;)
No offense. Jasne. Jo niy mom. Ty mosz


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Awatar użytkownika
Raul22
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2105
Rejestracja: 16 wrz 2003, o 15:22
Lokalizacja: Bytom-Vitor
Kontakt:

Re: Skra Częstochowa - Ruch Chorzów, sobota, 12.11.22, 20:00

#78 Post autor: Raul22 » 12 lis 2022, o 22:44

Czyli rok temu nie chcieli awansowac, a teraz graja u bukow🤣🤣 :zabawa:

Co do meczu to jestem mega zawiedziony i rozgoryczony. Zbieram mysli, bo zagralismy mega ponizej umiejetnosci i tego co ostatnio w Tychach gralismy. Pierwsza polowa bez akcji, druga tylko ciut lepsza. Takimi remisiami znow tracimy 2 pkt, a nie zyskujemy 1.

Awatar użytkownika
kroy
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1414
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 14:39
Lokalizacja: Siemce
Kontakt:

Re: Skra Częstochowa - Ruch Chorzów, sobota, 12.11.22, 20:00

#79 Post autor: kroy » 12 lis 2022, o 22:48

RP73 pisze:
12 lis 2022, o 22:44
kroy pisze:
RP73 pisze:
12 lis 2022, o 22:38
jajo pisze:
fRoś pisze:
12 lis 2022, o 21:22
jajo pisze:
12 lis 2022, o 21:13
co do spiskowych teorii
hehehe, jes i naczelny adwokat, jak zwykle na ostrym dyżurze :rotfl:

skończ dupić fleki, jak nie masz pojęcia co się dzieje "w piłce" - a po tym poście wnoszę, że nie masz.
bez spiny, elko.
a jakies konkrety?
wiesz, to napisz. wklej dowody. w dzisiejszej pilce (walkach bukmacherskich) ustawki sa do pokazania czarno na bialym.

ps. w kontrze do naczelnych jebaczy i naczelnych szkamraczy - podoba mi sie ten tytul.
ps2. ja ich za dzisiejszy mecz nie bronie, wrecz przylacze sie jak ktos napisze "wlaczylo sie gwiazdrozenie i mysleli, ze wygraja na stojaco". adwokatuje wzgledem niczym niepopartym "sprzedany mecz".
Sprawdziolzech, adwokacie. Wiysz, ze idzie obstawic wynik do przerwy? Wiysz, ze do “kolektury” idzie choby ciotka czy innego somsiada wyslac? Wiysz, ze takie tragiczne kopanie idzie usprawiedliwic na zasadzie “tak tragicznie, ze az zodyn niy pomysli, ze bylo grane, bo za ewidyntne”? No i w koncu wiysz, ze u nos juz tak lata tymu tak smierdzialo? Jakis chop z Gruzji…


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ten post świadczy ze nie masz pojęcia o czym mowisz ;)
No offense. Jasne. Jo niy mom. Ty mosz


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Bukmacherka to jest biznes światowy i w 100% kontrolowany.
Bukmacherzy maja narzędzia żeby widzieć ze nagle 40 „ciotek” obstawia po 10 tys jedno wydarzenie które jest dość mało prawdopodobne.
Ale ja widzę , że świat już prawie runął.. I co ?
I mam ku*** dobry humor !

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10149
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Skra Częstochowa - Ruch Chorzów, sobota, 12.11.22, 20:00

#80 Post autor: jajo » 12 lis 2022, o 23:00

RP73 pisze:
12 lis 2022, o 22:38
jajo pisze:
fRoś pisze:
12 lis 2022, o 21:22
jajo pisze:
12 lis 2022, o 21:13
co do spiskowych teorii
hehehe, jes i naczelny adwokat, jak zwykle na ostrym dyżurze :rotfl:

skończ dupić fleki, jak nie masz pojęcia co się dzieje "w piłce" - a po tym poście wnoszę, że nie masz.
bez spiny, elko.
a jakies konkrety?
wiesz, to napisz. wklej dowody. w dzisiejszej pilce (walkach bukmacherskich) ustawki sa do pokazania czarno na bialym.

ps. w kontrze do naczelnych jebaczy i naczelnych szkamraczy - podoba mi sie ten tytul.
ps2. ja ich za dzisiejszy mecz nie bronie, wrecz przylacze sie jak ktos napisze "wlaczylo sie gwiazdrozenie i mysleli, ze wygraja na stojaco". adwokatuje wzgledem niczym niepopartym "sprzedany mecz".
Sprawdziolzech, adwokacie. Wiysz, ze idzie obstawic wynik do przerwy? Wiysz, ze do “kolektury” idzie choby ciotka czy innego somsiada wyslac? Wiysz, ze takie tragiczne kopanie idzie usprawiedliwic na zasadzie “tak tragicznie, ze az zodyn niy pomysli, ze bylo grane, bo za ewidyntne”? No i w koncu wiysz, ze u nos juz tak lata tymu tak smierdzialo? Jakis chop z Gruzji…


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
wiem, ze idzie. za to Ty pewnie nie masz pojecia jakie sa "limity" na takie wydarzenie, jesli w ogole wiesz, ze istnieja.
nie masz tez pojecia jak buk reaguje po takich zagraniach.
nie masz tez pojecia jak sprawdzic jak sie ksztaltowaly typy w tym meczu.

https://www.oddsportal.com/soccer/polan ... t5B/#1X2;3
tutaj masz link, na ktorym wszystko widac.
co sie dzialo z kursem na Skrę do przerwy? ciagle rosl. czyli rynek gral masowo na Ruch. Rynek to w wiekszosci gracze obstawiajacy drobne sumy. gdyby mial ktos z druzyny/klubu zagrac to bylyby olbrzymie spadki (a nie wzrosty!!!) na Skrę.
no chyba, ze uwazasz ze chopcy wyslali ciotki do buka, zeby sobie zagrac za 50zl i dorobic po 2 stowki na ferie zimowe.

najgorsze natomiast jest to, ze takie wylozenie tego od A do Z gowno da. bo macie swoja teorie, ona nie bedzie miala zadnego umocowania, ale WY WIECIE.

porownujac to jeszcze do czasow z lat 90, gdzie rzeczywiscie szansa namierzenia takiego walka byla minimalna a i zarobki pilkarzy nieporownywalnie mniejsze.

https://sport.tvp.pl/64386058/korupcja- ... bukmachera
jak kogos rzeczywiscie interesuje ten temat, to polecam tekst. mozna sie dowiedziec jak wyglada to mityczne ustawianie. co sie da zrobic a czego nie. i przede wszystkim jak to widac.
jak ja miualem jakiejs podejrzenia odnosnie gry naszych to zawsze sprawdzalem wahania kursow. smierdzi mi jeden mecz sprzed 10 lat, oczywiscie moglem cos przeoczyc. natomiast rzucanie co drugi przegrany mecz hasla "sprzedane" przypomina mi znajomego z gimanzjum. zawsze tak mowil po przegranej jego druzyny. ciekawe jest tez, ze to zawsze pojawia sie tylko w jedna strone. nikt po niespodziewanej wygranej nie pisze "kupione na bank" albo "druzyna X sprzedala u buka".
Niespodzianki to my sprawiac, ale nie nam? ;)
Ostatnio zmieniony 12 lis 2022, o 23:12 przez jajo, łącznie zmieniany 2 razy.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

NG1920
Posty: 1157
Rejestracja: 23 lis 2011, o 17:46
Kontakt:

Re: Skra Częstochowa - Ruch Chorzów, sobota, 12.11.22, 20:00

#81 Post autor: NG1920 » 12 lis 2022, o 23:04

karol fryna pisze:
12 lis 2022, o 22:35
NG1920 pisze:
12 lis 2022, o 22:13
karol fryna pisze:
12 lis 2022, o 22:07
5 minut gry to trocha za malo zeby korzystny wynik osiagnac,elwer mocno naciagany
Dostanie piąchą w ryj w polu karnym jest naciągane?
ciekawe jakbys kwiynczol jakby tyn elwer bol w drugo strona
To bym marudził na debilne zachowanie i machanie łapami naszych obrońców. Takich błędów się po prostu wystrzega, zwłaszcza w doliczonym czasie.

Jajo bez sensu tłumaczenie. Akurat zrobiło się dosyć głośno o różnych wałkach w 3 lidze i znaleźć artykuł opisujący ładnie takie zagrania jest łatwo znaleźc. Jest tam też wypisane właśnie zachowanie giełdy i gdyby coś miało być nie tak, to nie wiedzieliby o tym tylko grający zawodnicy chcący dorobić 1000zł do wypłaty. Zresztą cytując klasyka- 'szkoda strzępić ryja'. Dobrze napisane- rok temu "nie chcieli awansować", a dzisiaj "grają u buka". Po prostu wyszli z nastawieniem, że im się wygrana należy za sam fakt przyjazdu tam i zebrali tego żniwo.
Ostatnio zmieniony 12 lis 2022, o 23:09 przez NG1920, łącznie zmieniany 1 raz.

Marcus
Posty: 493
Rejestracja: 12 lip 2008, o 18:27
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Skra Częstochowa - Ruch Chorzów, sobota, 12.11.22, 20:00

#82 Post autor: Marcus » 12 lis 2022, o 23:07

RP73 pisze:
12 lis 2022, o 22:38
jajo pisze:
fRoś pisze:
12 lis 2022, o 21:22
jajo pisze:
12 lis 2022, o 21:13
co do spiskowych teorii
hehehe, jes i naczelny adwokat, jak zwykle na ostrym dyżurze :rotfl:

skończ dupić fleki, jak nie masz pojęcia co się dzieje "w piłce" - a po tym poście wnoszę, że nie masz.
bez spiny, elko.
a jakies konkrety?
wiesz, to napisz. wklej dowody. w dzisiejszej pilce (walkach bukmacherskich) ustawki sa do pokazania czarno na bialym.

ps. w kontrze do naczelnych jebaczy i naczelnych szkamraczy - podoba mi sie ten tytul.
ps2. ja ich za dzisiejszy mecz nie bronie, wrecz przylacze sie jak ktos napisze "wlaczylo sie gwiazdrozenie i mysleli, ze wygraja na stojaco". adwokatuje wzgledem niczym niepopartym "sprzedany mecz".
Sprawdziolzech, adwokacie. Wiysz, ze idzie obstawic wynik do przerwy? Wiysz, ze do “kolektury” idzie choby ciotka czy innego somsiada wyslac? Wiysz, ze takie tragiczne kopanie idzie usprawiedliwic na zasadzie “tak tragicznie, ze az zodyn niy pomysli, ze bylo grane, bo za ewidyntne”? No i w koncu wiysz, ze u nos juz tak lata tymu tak smierdzialo? Jakis chop z Gruzji…


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Co ty pitolisz człowieku ??? Masz jakieś dowody, choćby najmniejsze ? To dawaj do prokuratury. Jak nie to siedź cicho i nie wypowiadaj się tu już nigdy więcej, bo tylko podnosisz ludziom ciśnienie. To są chłopaki których nosiłeś jeszcze kilka miesięcy temu na rękach, bo zrobili awans, kilka dni temu wygrali derby, a teraz gadasz jakieś wydumane farmazony o sprzedanym meczu. Lecz się. Za sportowe aspekty nie bronie ich dzisiaj w żadnym stopniu i należy im się zjebka jakiej nie dostali od dawna, ale jak czytam takie insynuacje to mnie krew zalewa i żaden z nich nie zasłużył żeby coś takiego czytać o sobie, patrząc na to ile ostatnio radości nam przysporzli.

RP73
Posty: 218
Rejestracja: 21 lis 2009, o 13:12
Lokalizacja: Swiony/Aberdeenshire
Kontakt:

Re: Skra Częstochowa - Ruch Chorzów, sobota, 12.11.22, 20:00

#83 Post autor: RP73 » 13 lis 2022, o 04:39

Ostatni raz w temacie. Bedzie dlugo. Jak chcecie to banujcie albo inny chij. Jeszcze raz zaznaczam, ze to moje gdybanie, ale moge sie mylic.
Troche niepilkarsko teraz:
-Sprawy klimatyczne, pandemiczne i okologlobalne. Jest sobie grupa ludzi, ktora cos ustala, a do szarej masy idzie jakis tam, niekoniecznie prawdziwy przekaz. No i tak sobie te rownolegle rzeczywistosci funkcjonuja
-wojna na Ukrainie. Idzie bron taka i owaka. Albo nie idzie. Ci wysylaja, inni obiecuja, ustalaja rozne dzialania, co robic, czego unikac. Dzien w dzien na szczytach tam wre, a na dole sie strzelaja. Swiat sie prawdy niekoniecznie dowiaduje. Szare masy wiedza mniej
-Oscary, Zlote Sledzie czy inne talentszoły. Prawie nigdy nie wygrywa najlepszy a ten, ktorego wybrano “w zaciszu gabinetow”. Ludzie sie ekscytuja, bo ktos tam zajedwabiste piruety napier dala, a tak naprawde ktos juz wszystko ustalil, a trwa po prostu show dla mas
-politykierzy (szczegolnie w PL) - jak ja ich wszystkich nienawidze. Odpier dalaja jakies wojny, afery. A to tylko zwykla kradziez tego, co sie da. Sie rzad z opozycja oficjalnie gryzie, szczegolnie w przekazie tv, a po wszystkim siadaja razem, gdzie nikt ich nie widzi i kultywuja przyjazn i ustalaja kolejne dzikie akcje. A do szarej masy idzie jakis rownolegly przekaz
.
.
.
- Nawet przyziemnie u mnie w firmie. Teoretycznie zapier dol, ze nie ma gdzie reki wsadzic i ceny projektow trzeba windowac. A tak naprawde w 80% wykorzystuje sie poprzednie projekty, CTRL C+V. No ale szara masa klientow funkcjonuje z mysla, ze z obsuwami i drozyzna trzeba zyc

I teraz pilkarsko. Swiat, Europa, Polska. Nikt nic nie ustala przed meczami? Gabinety prezesow, koledzy z boiska, sedziowie, żodyn? Jasne, moze i wiekszosc, nawet i zdecydowana dzieje sie sportowo na boisku, ale bywa i tak, ze juz przed pierwszym gwizdkiem pewne zdarzenia sa ustalone, a szara masa na trybunach i przed tv sie i tak emocjonuje. Ale nikt nie powie, ze wszedzie (1/2)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

RP73
Posty: 218
Rejestracja: 21 lis 2009, o 13:12
Lokalizacja: Swiony/Aberdeenshire
Kontakt:

Re: Skra Częstochowa - Ruch Chorzów, sobota, 12.11.22, 20:00

#84 Post autor: RP73 » 13 lis 2022, o 04:54

2/2 wszedzie w kazdej lidze, czy to 1 czy ostatniej jest czysto.
Taki przyziemny przyklad - milion lat temu gralismy mistrzostwa Polibudy w piatkach. Kilka grup itd. No i nam aie udalo szybko dosyc zapewnic dalsza gre. Komus innemu jeszcze nie. Przed ostatnim meczem dwie skrzynki Zywca, zeby jednak pozwolic tamtym strzelic bramke wiecej. Myslicie, ze ktos odmowil tego dealu?

I teraz do sedna. Ludzie wyzej oburzaja sie, ze niemozliwe, boby wykryli i w ogole bzdura. Oczywiscie. W sensie globalnym. Ale lokalna grupka stawiajaca wzdglednie nie znaczace pare dukatow, to moze to robic. Nie mowie, ze robi, ale moze. I zdarza sie, ze ida rozne zdarzenia.
I stad, patrzac na wczorajsza paralityke, takie wnioski mnie naszly.
Sa wałki duze i male. Sa takie, w ktorych nikt sie nie skapnie, ze cos sie odje balo. Ale to musi zadzialac wieksza machina. Problem w tym, ze pilkarze to w wiekszosci polglowki, i nie do konca umieja odegrac narzucone role. To wczorajsze potykanie o wlasne nogi i paraliz byloby mozlowe w przypadku Slaska Swietochlowice, ktoremu nagle przyszloby sie zmierzyc z Realem Madryt. Ale do licha ciezkiego nie pilkarzom Ruchu, ktorzy tydzien wstecz rozgrywaja jeden z najlepszych meczow po to, by teraz odwalic takie cos.
No i ktos powie, ze mental, podejscie… no nie… styl wczorajszej pierwszej polowy pokazuje, ze cos wiecej.
No i jasne, ze moge sie mylic, ze pier dole. Tym bardziej ze nie naleze do tutejszej elyty bedacej na Ty z pilkarzami. Ale poziom wczorajszego meczu podniosl mi na tyle cisnienie, ze jako starszemu juz czlowiekowi, czlonkowi owej szarej masy, moglo sie naprawde cos stac. A ile bylo “chorszych” niz ja?
Tyle. Teraz mozecie mnie wykopac


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Awatar użytkownika
Slawko
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1732
Rejestracja: 15 lis 2003, o 11:59
Kontakt:

Re: Skra Częstochowa - Ruch Chorzów, sobota, 12.11.22, 20:00

#85 Post autor: Slawko » 13 lis 2022, o 07:27

A ja mam takie wnioski:
- na 100% z premedytacją nie chcieli grać, dlaczego? nie wiem
- skoro są premie za zwycięstwa, to po czymś takim powinny być kary finansowe
- kolejny raz widać , że piłkarze mają w ch.. to czy ktoś ich wspiera z trybun, w jakiej liczbie, jak głośno itd.
"Popularność Ruchu na Śląsku nie zna granic" - Przegląd Sportowy, 1934r.

Mavo1920
Posty: 889
Rejestracja: 14 maja 2022, o 17:02
Kontakt:

Re: Skra Częstochowa - Ruch Chorzów, sobota, 12.11.22, 20:00

#86 Post autor: Mavo1920 » 13 lis 2022, o 09:32

Instynkt mnie nie zawiódł. Po 1 połowie wiedziołem, że pojawią się zarzuty o ustawiony szpil :D Nawet nie wiem czy gorzej nie zagraliśmy niż rok temu właśnie w Bełchatowie, tam chociaż coś kreowaliśmy. Skra praktycznie cały szpil na pełnym pressingu (jakiś mefedron brali?), a my niestety bez środka pola, jak już coś udało się rozegrać to Skra błyskawicznie była na swojej połowie. Tak zapierdalającego i zgranego zespołu dawno nie widziałem. Jakim cudem oni notują same wpierdole? :szok: Zawiodły stałe fragmenty, znowu na tragicznym poziomie niestety. Dobrze, że udało się to chociaż zremisować. Stracony gol efektem braku doskoku i tego, że jeden z naszych leżał z urazem. Szkoda, bo z tym 0-0 to po przerwie mogliśmy jakimś psim swędem to wygrać.

Awatar użytkownika
Raul22
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2105
Rejestracja: 16 wrz 2003, o 15:22
Lokalizacja: Bytom-Vitor
Kontakt:

Re: Skra Częstochowa - Ruch Chorzów, sobota, 12.11.22, 20:00

#87 Post autor: Raul22 » 13 lis 2022, o 09:41

gosc ktory wlasnie napisal, ze pracuje w firmie ktora winduje ceny i de facto oszukuje klinetów zarzuca innym korupcje i wyzywa od polglowka. Fajnie patrzec na innych ludzi i wyzywac od polglowka, mysle ze sam sobie wystawiles najlepsza ocene. Skoro jestes taki prawy i uczciwy to zwolnij sie z tej firmy.
Nie wiem kogo uwazasz w naszej druzynie za polglowka, bo ja widze mlodych ludzi, konczacych szkoly, studia, potrafiacych sie wypowiedziec przed kamera, niektorzy nawet swoje interesy prowadza czy dzialaja na rynku nieruchomosci. To nie czasy lat 90, ze to byli ludzie po zawodowkach czy podstawowkach.

RP73
Posty: 218
Rejestracja: 21 lis 2009, o 13:12
Lokalizacja: Swiony/Aberdeenshire
Kontakt:

Re: Skra Częstochowa - Ruch Chorzów, sobota, 12.11.22, 20:00

#88 Post autor: RP73 » 13 lis 2022, o 09:49

Raul22 pisze:gosc ktory wlasnie napisal, ze pracuje w firmie ktora winduje ceny i de facto oszukuje klinetów zarzuca innym korupcje i wyzywa od polglowka. Fajnie patrzec na innych ludzi i wyzywac od polglowka, mysle ze sam sobie wystawiles najlepsza ocene. Skoro jestes taki prawy i uczciwy to zwolnij sie z tej firmy.
Nie wiem kogo uwazasz w naszej druzynie za polglowka, bo ja widze mlodych ludzi, konczacych szkoly, studia, potrafiacych sie wypowiedziec przed kamera, niektorzy nawet swoje interesy prowadza czy dzialaja na rynku nieruchomosci. To nie czasy lat 90, ze to byli ludzie po zawodowkach czy podstawowkach.
Sorki. Nie jestes dla mnie partnerem do konstruktywnej rozmowy. Wiec tylko jeden wtret odnosnie firmy- kazda jedna na tym rynku i innych tez postepuje w ten sposob - maksymalizacja zysku przy uzyciu niezbyt uczciwych metod. Swiata nie zmienisz. Z mojej strony to wszystko. Mozecie jechac po nołnejmie z internetu bo smial urazic Waszych kochanych kopaczy. Mi juz zwisa


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Awatar użytkownika
Raul22
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2105
Rejestracja: 16 wrz 2003, o 15:22
Lokalizacja: Bytom-Vitor
Kontakt:

Re: Skra Częstochowa - Ruch Chorzów, sobota, 12.11.22, 20:00

#89 Post autor: Raul22 » 13 lis 2022, o 09:56

RP73 pisze:
13 lis 2022, o 09:49
Raul22 pisze:gosc ktory wlasnie napisal, ze pracuje w firmie ktora winduje ceny i de facto oszukuje klinetów zarzuca innym korupcje i wyzywa od polglowka. Fajnie patrzec na innych ludzi i wyzywac od polglowka, mysle ze sam sobie wystawiles najlepsza ocene. Skoro jestes taki prawy i uczciwy to zwolnij sie z tej firmy.
Nie wiem kogo uwazasz w naszej druzynie za polglowka, bo ja widze mlodych ludzi, konczacych szkoly, studia, potrafiacych sie wypowiedziec przed kamera, niektorzy nawet swoje interesy prowadza czy dzialaja na rynku nieruchomosci. To nie czasy lat 90, ze to byli ludzie po zawodowkach czy podstawowkach.
Sorki. Nie jestes dla mnie partnerem do konstruktywnej rozmowy. Wiec tylko jeden wtret odnosnie firmy- kazda jedna na tym rynku i innych tez postepuje w ten sposob - maksymalizacja zysku przy uzyciu niezbyt uczciwych metod. Swiata nie zmienisz. Z mojej strony to wszystko. Mozecie jechac po nołnejmie z internetu bo smial urazic Waszych kochanych kopaczy. Mi juz zwisa


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
narazie to tylko Ty tutaj jedziesz po pilkarzach oskarzajac (czy tez insynuujac) ich o korupcje, handlowanie meczami u bukow, bo poczytałes o aferze ostatnio w necie i szukasz dziury w calym do tego nazywajasz ich polglowkami. Masz racje nie jestem partnerem do rozmowy na tym poziomie. A no i moja firma oczywiscie jak najbardziej walczy o maksymalizowanie zyskow, jednak przy uzyciu uczciwych metod to robi.

LEMON-CHORZOW
Posty: 1104
Rejestracja: 24 gru 2009, o 14:40
Lokalizacja: CHORZOW
Kontakt:

Re: Skra Częstochowa - Ruch Chorzów, sobota, 12.11.22, 20:00

#90 Post autor: LEMON-CHORZOW » 13 lis 2022, o 10:20

dobrze ze runda sie skonczyla,,,tracilismy punkty z byle kim ,na wlasne zyczenie ,,nasi TROGLODYCI na wyjezdzie tez sie nie popisali ,nastepna runda znajac zycie bedzie bez wyjazdow naszych kibicow ,,za duzo KULIS OD ASCETTO a za malo ,Z-A-P-I-E-R-D-A-L-A-N-I-A na treningach ,co niektorzy pisza zeby wzmocnic sklad ,,,moze to i prawda tylko ze bedziemy miec do naliscie wyplat kilku pseudo grajkow ktorzy nie powinni teraz nawet zalozyc koszulki RUCHU ,,MONETA wedlug mnie numer 1 ,,nic nie wniosl ,,jedyne co umi to godacpo naszymu ,,do rezerw z nim ,reszta trznie lepsza ,zrobilismy wiecej niz bylo do zrobienia ,al.e tracilismy punkty z frajerami ,,,

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 19aRtuR20, nołnejm, pl1110 i 121 gości