Skra Częstochowa - Ruch Chorzów, sobota, 12.11.22, 20:00

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
bergmon
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 424
Rejestracja: 14 mar 2013, o 13:04
Kontakt:

Re: Skra Częstochowa - Ruch Chorzów, sobota, 12.11.22, 20:00

#91 Post autor: bergmon » 13 lis 2022, o 10:24

RP73 pisze:
13 lis 2022, o 09:49
Raul22 pisze:gosc ktory wlasnie napisal, ze pracuje w firmie ktora winduje ceny i de facto oszukuje klinetów zarzuca innym korupcje i wyzywa od polglowka. Fajnie patrzec na innych ludzi i wyzywac od polglowka, mysle ze sam sobie wystawiles najlepsza ocene. Skoro jestes taki prawy i uczciwy to zwolnij sie z tej firmy.
Nie wiem kogo uwazasz w naszej druzynie za polglowka, bo ja widze mlodych ludzi, konczacych szkoly, studia, potrafiacych sie wypowiedziec przed kamera, niektorzy nawet swoje interesy prowadza czy dzialaja na rynku nieruchomosci. To nie czasy lat 90, ze to byli ludzie po zawodowkach czy podstawowkach.
Sorki. Nie jestes dla mnie partnerem do konstruktywnej rozmowy. Wiec tylko jeden wtret odnosnie firmy- kazda jedna na tym rynku i innych tez postepuje w ten sposob - maksymalizacja zysku przy uzyciu niezbyt uczciwych metod. Swiata nie zmienisz. Z mojej strony to wszystko. Mozecie jechac po nołnejmie z internetu bo smial urazic Waszych kochanych kopaczy. Mi juz zwisa


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ciebie gościu niyzle po***alo.Co Tyś jest alfa i omega,partnerów se wybyrosz.Admin wyjebej go stąd,bo szkoda szczèpić na takigo buca ryja.Odklejony od rzeczywistości.Tys forum klubu pomylił.Kozdego wkurwio wczorajszy szpil,ale to co ty wypisujesz,to się w głowie niy mieści.Niy byda się znizoł do twojego nędznego poziomu, I pogardy do innych forumowiczów.Bow się w tym twoim świecie fantazji.

RP73
Posty: 218
Rejestracja: 21 lis 2009, o 13:12
Lokalizacja: Swiony/Aberdeenshire
Kontakt:

Re: Skra Częstochowa - Ruch Chorzów, sobota, 12.11.22, 20:00

#92 Post autor: RP73 » 13 lis 2022, o 10:37

bergmon pisze:
RP73 pisze:
13 lis 2022, o 09:49
Raul22 pisze:gosc ktory wlasnie napisal, ze pracuje w firmie ktora winduje ceny i de facto oszukuje klinetów zarzuca innym korupcje i wyzywa od polglowka. Fajnie patrzec na innych ludzi i wyzywac od polglowka, mysle ze sam sobie wystawiles najlepsza ocene. Skoro jestes taki prawy i uczciwy to zwolnij sie z tej firmy.
Nie wiem kogo uwazasz w naszej druzynie za polglowka, bo ja widze mlodych ludzi, konczacych szkoly, studia, potrafiacych sie wypowiedziec przed kamera, niektorzy nawet swoje interesy prowadza czy dzialaja na rynku nieruchomosci. To nie czasy lat 90, ze to byli ludzie po zawodowkach czy podstawowkach.
Sorki. Nie jestes dla mnie partnerem do konstruktywnej rozmowy. Wiec tylko jeden wtret odnosnie firmy- kazda jedna na tym rynku i innych tez postepuje w ten sposob - maksymalizacja zysku przy uzyciu niezbyt uczciwych metod. Swiata nie zmienisz. Z mojej strony to wszystko. Mozecie jechac po nołnejmie z internetu bo smial urazic Waszych kochanych kopaczy. Mi juz zwisa


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ciebie gościu niyzle po***alo.Co Tyś jest alfa i omega,partnerów se wybyrosz.Admin wyjebej go stąd,bo szkoda szczèpić na takigo buca ryja.Odklejony od rzeczywistości.Tys forum klubu pomylił.Kozdego wkurwio wczorajszy szpil,ale to co ty wypisujesz,to się w głowie niy mieści.Niy byda się znizoł do twojego nędznego poziomu, I pogardy do innych forumowiczów.Bow się w tym twoim świecie fantazji.
Argumentum ad personam.
Admin: wyjeb mie z tego forum, skoro moje wpisy sie nie podobajom tak wybitnym jednostkom jak tyn typ. Jo sie dychna a wy sie lizejcje po cipach


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Awatar użytkownika
Raul22
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2105
Rejestracja: 16 wrz 2003, o 15:22
Lokalizacja: Bytom-Vitor
Kontakt:

Re: Skra Częstochowa - Ruch Chorzów, sobota, 12.11.22, 20:00

#93 Post autor: Raul22 » 13 lis 2022, o 10:44

Tu sie nikt nie lize po jajcach, wielokrotnie sa tutaj prowadzone spory i ludzie maja swoje zdania. Jednak Twoje jest calkowicie odklejone od rzeczywistosci i dalej w to brniesz mimo iz juz 3 razy pisales, ze konczysz pisanie. Skoro ludzie tutaj nie sa na Twoim poziomie do rozmowy to moze powinienes wypowiadac sie na forum gdzie pisza ludzie na Twoim poziomie (jakas fantastyka), a nie obrazac innych bo wytykuja Ci glupie tezy.

domin11hks
Posty: 907
Rejestracja: 31 mar 2005, o 13:12
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Skra Częstochowa - Ruch Chorzów, sobota, 12.11.22, 20:00

#94 Post autor: domin11hks » 13 lis 2022, o 11:15

Osobiście chciałem podziękować piłkarza, trener i działaczom za emocjonująca rundę i miejsce które dalej pozwala nam marzyć... Nadejdzie wiosna i lepsze czasy.. 👊

Rafal1920
Posty: 2502
Rejestracja: 13 kwie 2009, o 21:03
Lokalizacja: Siemce
Kontakt:

Re: Skra Częstochowa - Ruch Chorzów, sobota, 12.11.22, 20:00

#95 Post autor: Rafal1920 » 13 lis 2022, o 11:25

3 lub 4 miejsce przed przerwą zimową, realna szansa na
awans, a tu narzekanie i płakanie bo zagrali wczoraj jeden mecz hujowo. Ludzie weźcie się co niektórzy ogarnijcie. A płaczą najwięcej Ci co wczoraj siedzieli wygodnie przed monitorem w domu. Co do transu to rzeczywiście niepotrzebny. A na wiosnę oby.... po awans👍

heli
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 6208
Rejestracja: 26 maja 2005, o 14:00
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Skra Częstochowa - Ruch Chorzów, sobota, 12.11.22, 20:00

#96 Post autor: heli » 13 lis 2022, o 12:01

Rafal1920 pisze:
13 lis 2022, o 11:25
3 lub 4 miejsce przed przerwą zimową, realna szansa na
awans, a tu narzekanie i płakanie bo zagrali wczoraj jeden mecz hujowo. L
a to jest temat podsumowujący rundę, albo o konkretnym meczu.
Zagrali źle to piszemy, że zagrali źle i nie wiem co w tym dla nie których takiego dziwnego.
Skrobacz o meczu:...Jesteśmy bardzo niezadowoleni z pierwszej połowy, graliśmy fatalnie – za wolno, zbyt schematycznie, bez determinacji... jemu też powiesz żeby nie płakał.
Przecież na trybunach chyba zaledwie drugi raz w tej rundzie było słychać kur... mać Chorzów grać to też o czymś świadczy jaki był odbiór nie tylko przed tv, ale i na trybunach
Będzie temat podsumowujący rok, będzie czas na ochy i achy, jest temat o tym meczu to jak tak zagrali to sa takie wpisy, które nie mogą dziwić (po za oczywiście tymi o sprzedaży, korupcji, niechceniu wygrania itp.)
Wystarczy by dobrzy ludzie nic nie robili, a zło zatriumfuje. E. Burke

Marcus
Posty: 493
Rejestracja: 12 lip 2008, o 18:27
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Skra Częstochowa - Ruch Chorzów, sobota, 12.11.22, 20:00

#97 Post autor: Marcus » 13 lis 2022, o 12:25

Jeszcze chciałbym się odnieść na chłodno do transparentu. Już nawet mi się nie chce dyskutować o aspektach światopoglądowych, poprawnosci politycznej etc. Ale kilka dni po meczu Sandencja Śląsk, wiedząc jaka afera wybuchła w mediach po małpach z Wrocławia, gdzie każdy rozsądnie myslacy człowiek pomyślał no to jest przestroga, żeby nie robić złego PR klubowi. To co ? Jest wręcz z premedytacją wystawiany baner o wymiarze rasistowskim. Możecie pisać o poprawności i innych pierdolach. Wywalone, poglądy zamykam w szafie nie chce o tym dyskutować, bo nie o to chodzi. Dobro klubu jest w tym wypadku najważniejsze i nie jestem w stanie zrozumieć takich opraw, które godzą w dobre imię klubu. Totalnie zbędne i abstrakcyjne dla mnie zachowanie

NG1920
Posty: 1158
Rejestracja: 23 lis 2011, o 17:46
Kontakt:

Re: Skra Częstochowa - Ruch Chorzów, sobota, 12.11.22, 20:00

#98 Post autor: NG1920 » 13 lis 2022, o 12:45

Marcus pisze:
13 lis 2022, o 12:25
Jest wręcz z premedytacją wystawiany baner o wymiarze rasistowskim.
Przepraszam bardzo. Czy tam było napisane "JE*** CZARNYCH"? Czy tylko określenie biała rasa? Co tu jest rasistowskiego? Co najwyżej szowinistycznego, bo jest to odniesienie do swojej rasy, a nie twierdzenie, ze inne są gorsze. A przede wszystkim- dlaczego BLM jest ok, a biała rasa nie jest ok? To jakiej my jesteśmy rasy? Różowej kur**? Nie można już stwierdzić biologicznych faktów, bo na tym popieprzonym świecie wszystko co odnosi się do białych ludzi jest rasizmem?
Daleko mi do skrajności, rasizmu, wysyłania normalnych ludzi o innym kolorze skóry do pieców itp, ale to jest zwykłe pieprzenie.

nołnejm
Posty: 369
Rejestracja: 30 cze 2010, o 11:58
Kontakt:

Re: Skra Częstochowa - Ruch Chorzów, sobota, 12.11.22, 20:00

#99 Post autor: nołnejm » 13 lis 2022, o 12:51

NG1920 pisze:
13 lis 2022, o 12:45
Marcus pisze:
13 lis 2022, o 12:25
Jest wręcz z premedytacją wystawiany baner o wymiarze rasistowskim.
Przepraszam bardzo. Czy tam było napisane "JE*** CZARNYCH"? Czy tylko określenie biała rasa? Co tu jest rasistowskiego? Co najwyżej szowinistycznego, bo jest to odniesienie do swojej rasy, a nie twierdzenie, ze inne są gorsze. A przede wszystkim- dlaczego BLM jest ok, a biała rasa nie jest ok? To jakiej my jesteśmy rasy? Różowej kur**? Nie można już stwierdzić biologicznych faktów, bo na tym popieprzonym świecie wszystko co odnosi się do białych ludzi jest rasizmem?
Daleko mi do skrajności, rasizmu, wysyłania normalnych ludzi o innym kolorze skóry do pieców itp, ale to jest zwykłe pieprzenie.
Może chodzi bardziej o niebieską krew, że jako arystokracja gardzimy innymi ;)
albo że ufoludki mogą się obrazić. :mur: :mur:

Widziałeś na sektorze kogoś innego niż białej rasy? Nie można się podpisać?

szary77
Posty: 11
Rejestracja: 12 maja 2022, o 15:19
Kontakt:

Re: Skra Częstochowa - Ruch Chorzów, sobota, 12.11.22, 20:00

#100 Post autor: szary77 » 13 lis 2022, o 13:51

A jo sie napisza a co mi tam. Rzadko pisza ale tym razem musza żale wyciepnąć z siebie. Nie umia pozbierać sie jeszcze do dziś po tym co widziołech wczorej w Bełchatowie!!! Nie chca oglądać takiego Ruchu,takiej gry i takiej żenenady już nigdy. Mom prawo mieć pretensje jak chyba wiynkszość ludzi co wczorej oglądało to coś na żywo😡😡😡😡😡

Rafał19R20
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1559
Rejestracja: 28 lut 2007, o 20:03
Lokalizacja: BYKOWINA
Kontakt:

Re: Skra Częstochowa - Ruch Chorzów, sobota, 12.11.22, 20:00

#101 Post autor: Rafał19R20 » 13 lis 2022, o 17:29

Co do oprawy, już wystarczy że dziennikarze szukają dziury w całym ... Mamy się wstydzić że jesteśmy rasą biała? Ja prdl... Co za czasy, może jeszcze mamy klękać przed murzynami?.. Ja się cieszę że trzymamy się swoich wartości i swoich tradycji. Co do Sandecji jak się okazało sprawa nie jest taka oczywista i jest też druga strona medalu czyli próba wymuszenia powtórki karnego
SeRce w Bieli kRew w Błękicie KS RUCH Chorzów to moje życie

Marcus
Posty: 493
Rejestracja: 12 lip 2008, o 18:27
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Skra Częstochowa - Ruch Chorzów, sobota, 12.11.22, 20:00

#102 Post autor: Marcus » 13 lis 2022, o 18:29

Rafał19R20 pisze:
13 lis 2022, o 17:29
Co do oprawy, już wystarczy że dziennikarze szukają dziury w całym ... Mamy się wstydzić że jesteśmy rasą biała? Ja prdl... Co za czasy, może jeszcze mamy klękać przed murzynami?.. Ja się cieszę że trzymamy się swoich wartości i swoich tradycji. Co do Sandecji jak się okazało sprawa nie jest taka oczywista i jest też druga strona medalu czyli próba wymuszenia powtórki karnego
A kto mówi o wstydzeniu się ? Po pierwsze jak już napisałem wcześniej nie zamierzałem się wdawać w dyskusje światopoglądowe, bo nie ma to sensu tutaj na forum. Kazdy ma swoje przemyslenia i ok.Po drugie wiedząc, że wybuchnie z tego afera w mediach słusznie nie słusznie nie ważne, odpowiedź mi na proste pytanie po co ? Jaki sens był tej oprawy bo nie bardzo rozumiem. Rasa biała xdd Mam po prostu z tego bekę nie ubieram tego w żadne górnolotne poprawnie polityczne hasła. Tak samo bawi mnie klekanie Anglików to jest ten sam poziom abstrakcji

Kujav
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 964
Rejestracja: 24 cze 2009, o 17:11
Kontakt:

Re: Skra Częstochowa - Ruch Chorzów, sobota, 12.11.22, 20:00

#103 Post autor: Kujav » 13 lis 2022, o 20:00

Gra jak część oprawy - żenada.

Jakby w Ruch zainwestował ktoś z pokaźną sakiewką i sprowadził nieszablonowego, znanego już w Ekstraklasie/innej lidze europejskiej czarnoskórego napastnika, który by ciachnął z 20 bramek w sezonie to by było całowanie po tyłku, a nie biała rasa :rotfl: .

Nic się nie zmienia, sto lat za murzynami ;).
Ostatnio zmieniony 13 lis 2022, o 21:00 przez Kujav, łącznie zmieniany 2 razy.
Mój głos rozsądku, wszyscy spuszczali wzrok:

https://ibb.co/0tL0xPD

https://www.youtube.com/watch?v=eix_F8y4S5U

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10149
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Skra Częstochowa - Ruch Chorzów, sobota, 12.11.22, 20:00

#104 Post autor: jajo » 13 lis 2022, o 20:53

RP73 pisze:
13 lis 2022, o 04:39
Ostatni raz w temacie. Bedzie dlugo. Jak chcecie to banujcie albo inny chij. Jeszcze raz zaznaczam, ze to moje gdybanie, ale moge sie mylic.
Troche niepilkarsko teraz:
-Sprawy klimatyczne, pandemiczne i okologlobalne. Jest sobie grupa ludzi, ktora cos ustala, a do szarej masy idzie jakis tam, niekoniecznie prawdziwy przekaz. No i tak sobie te rownolegle rzeczywistosci funkcjonuja
-wojna na Ukrainie. Idzie bron taka i owaka. Albo nie idzie. Ci wysylaja, inni obiecuja, ustalaja rozne dzialania, co robic, czego unikac. Dzien w dzien na szczytach tam wre, a na dole sie strzelaja. Swiat sie prawdy niekoniecznie dowiaduje. Szare masy wiedza mniej
-Oscary, Zlote Sledzie czy inne talentszoły. Prawie nigdy nie wygrywa najlepszy a ten, ktorego wybrano “w zaciszu gabinetow”. Ludzie sie ekscytuja, bo ktos tam zajedwabiste piruety napier dala, a tak naprawde ktos juz wszystko ustalil, a trwa po prostu show dla mas
-politykierzy (szczegolnie w PL) - jak ja ich wszystkich nienawidze. Odpier dalaja jakies wojny, afery. A to tylko zwykla kradziez tego, co sie da. Sie rzad z opozycja oficjalnie gryzie, szczegolnie w przekazie tv, a po wszystkim siadaja razem, gdzie nikt ich nie widzi i kultywuja przyjazn i ustalaja kolejne dzikie akcje. A do szarej masy idzie jakis rownolegly przekaz
.
.
.
- Nawet przyziemnie u mnie w firmie. Teoretycznie zapier dol, ze nie ma gdzie reki wsadzic i ceny projektow trzeba windowac. A tak naprawde w 80% wykorzystuje sie poprzednie projekty, CTRL C+V. No ale szara masa klientow funkcjonuje z mysla, ze z obsuwami i drozyzna trzeba zyc

I teraz pilkarsko. Swiat, Europa, Polska. Nikt nic nie ustala przed meczami? Gabinety prezesow, koledzy z boiska, sedziowie, żodyn? Jasne, moze i wiekszosc, nawet i zdecydowana dzieje sie sportowo na boisku, ale bywa i tak, ze juz przed pierwszym gwizdkiem pewne zdarzenia sa ustalone, a szara masa na trybunach i przed tv sie i tak emocjonuje. Ale nikt nie powie, ze wszedzie (1/2)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
ale ja bardzo lubie spiskowe teorie, by nie powiedziec, ze spiskowa praktyke dziejow. nie uwazam tez, ze spor jest jakas oddzielna dziedzina zycia, nieskaladana - czysta.

tyle, ze w nich musi byc jakas logika. przede wszystkim musi byc ktos ma KORZYŚC i chocby POSZLAKI swiadczace o winie.

dowodow ani nawet poszlak, zwiazanych ze stawianiem u buka nie ma!!! wkleilem Ci linka, gdzie widac jak dzialal rynek w tym meczu.

takze eliminujemy korzysc zwiazana z zarobkiem u buka. jaka inna korzysc? Skra kupila mecz, mimo ze nie ma na wyplaty? no i kupila sobie 1 punkt? co on im wielce dal? brak logiki w osiganieciu korzysci.

takze nie lapie sie to pod zadna teorie spiskowa. powtorze jeszcze raz, czemu nigdy jak Ruch wygra niespodziewanie nie ma takich postow? bo to slabe, ale jednak psychologiczne wytlmuczanie porazki. nauczcie sie przegrywac.

pamietacie jak niewyplacalny Ruch, z Patermanem wyrzucajacym Fornalika z autobusu, pojechal na Lazinkowska i prowadzil 3-0 z Mistrzem Polski rywalizujacym w tym samym czasie jak rowny z rownym w dwumeczu z Ajaxem? Wszyscy piali z zachwytu jak to malucki moze utrzec nosa hegemonowi. jak sie sytuacja odwraca, to nagle to sie nie moglo wydarzyc w sportowym pojedynku. Nie mogli nasi zlekcewazyc Skry jak wtedy nas Legia. MUSIAŁ BYC SZWINDEL.

ps. koncze ten temat, bo rozpisalem Ci juz w poprzednim poscie jak wyglada ustawianie meczow i zgodnie z moimi przewidywaniami, nawet sie do tego nie odnisoles. "sprzedane" i tyle.
ps2. nie znam sie prywatnie z nikim z obecnej druzyny.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

Mavo1920
Posty: 889
Rejestracja: 14 maja 2022, o 17:02
Kontakt:

Re: Skra Częstochowa - Ruch Chorzów, sobota, 12.11.22, 20:00

#105 Post autor: Mavo1920 » 13 lis 2022, o 21:02

Kujav pisze:
13 lis 2022, o 20:00
Gra jak część oprawy - żenada.

Jakby w Ruch zainwestował ktoś z pokaźną sakiewką i sprowadził nieszablonowego, znanego już w Ekstraklasie/innej lidze europejskiej czarnoskórego napastnika, który by ciachnął z 20 bramek w sezonie to by było całowanie po tyłku, a nie biała rasa :rotfl: .

Nic się nie zmienia, sto lat za murzynami ;).

A ten w jaki sposób obrażał czarnych? I dlaczego czarnych skoro istnieją też inne rasy? ;) Jak mnie wk***iają i żenują niektóre transparenty (szczególnie PDW), to ten jest kontrowersyjny tylko wtedy, jak ktoś sobie dorobi to niego własną teorię. PyRsk.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 19gorek20, Adkos95, fanatyczny1920, Google Adsense [Bot], iglo, JSensei, KamilPøl, Krzymp, NG1920, OLSZA, pedro-sbl, rafek77, Rickenn10, Ridej1920, scaneRboy, sivy35, WolnyLogin i 166 gości