Ruch Chorzów - GKS Katowice, sobota, 29.10.22, 17:30

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
gizm
Posty: 612
Rejestracja: 29 mar 2006, o 12:24
Lokalizacja: Ślonsk
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - GKS Katowice, sobota, 29.10.22, 17:30

#136 Post autor: gizm » 31 paź 2022, o 01:13

Wie ktoś czy idzie kupić kaś tyn bilet że szpilu
https://www.niebiescy.pl/album/ruch_gks ... uze/05.jpg

heli
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 6207
Rejestracja: 26 maja 2005, o 14:00
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - GKS Katowice, sobota, 29.10.22, 17:30

#137 Post autor: heli » 31 paź 2022, o 02:28

Harpo pisze:
30 paź 2022, o 20:33


Co do meczu: BARDZO przecięte spotkanie w naszym wykonaniu...cóż, to samo widzimy od kilku ładnych tygodni. Nie mieliśmy żadnego pomysłu- wciąż te same schematy, nudne to się robi :(
GKS piłkarsko lepszy, więcej sytuacji. Bielecki wybronił to co 90% polskich tormanów by puściło- nieprawdopodobna robinsonada i chwała mu za to :)

Co do zdania ich trenera, że mecz wyrównany na remis to można się zgodzić i zrozumieć, ale gdzieś ty widział lepszy gks oraz ich więcej sytuacji to ja już nie wiem. Chyba, że dla ciebie każda wrzutka czy niecelne podanie w pole karne to już sytuacja.
Wystarczy by dobrzy ludzie nic nie robili, a zło zatriumfuje. E. Burke

gucio77
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 727
Rejestracja: 7 lis 2008, o 15:21
Lokalizacja: Szopki
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - GKS Katowice, sobota, 29.10.22, 17:30

#138 Post autor: gucio77 » 31 paź 2022, o 06:37

Harpo
PS. jeszcze o kibicowaniu. Nie pojmuję tej zapiekłości i nienawiści w stosunku do "cyganów" - przeca niektórzy zachowywali się jakby grali Żabole z Legią w jednym! Żeby tak się spinać na jakiś klubik bez tradycji, bez kibiców...nie rozumiem tego. Buda-łańcuch-pies i tyle w temacie.
[/quote]

I tak jak BiADACZ pisoł wyżyj do Szopiynic kosa nr. 1 to dospele, bo to z taborym śniadych momy tu co chwila akcje. Chyba nima miesionca co by sie coś niy dzioło.
Tak że, punkt widzynio, łod punktu siedzynio.
Nojwiynkszom RUCHu wartościom NIY jest to, że nigdy niy upado na kolana, ale to, że zawsze umiy sie z tych kolan dzwignońć."

Rafal1920
Posty: 2502
Rejestracja: 13 kwie 2009, o 21:03
Lokalizacja: Siemce
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - GKS Katowice, sobota, 29.10.22, 17:30

#139 Post autor: Rafal1920 » 31 paź 2022, o 09:46

gizm pisze:
31 paź 2022, o 01:13
Wie ktoś czy idzie kupić kaś tyn bilet że szpilu
https://www.niebiescy.pl/album/ruch_gks ... uze/05.jpg
Bilet na wzór tych z drugiej połowy lat 90-tych. Fajno sprawa👍. Najwyraźniej pójdzie takie kupić kolekcjonerskie.

heli
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 6207
Rejestracja: 26 maja 2005, o 14:00
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - GKS Katowice, sobota, 29.10.22, 17:30

#140 Post autor: heli » 31 paź 2022, o 10:14

To była akcja organizowana przez Simona, nie przez klub, więc lepiej do niego napisać.
Wystarczy by dobrzy ludzie nic nie robili, a zło zatriumfuje. E. Burke

gizm
Posty: 612
Rejestracja: 29 mar 2006, o 12:24
Lokalizacja: Ślonsk
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - GKS Katowice, sobota, 29.10.22, 17:30

#141 Post autor: gizm » 31 paź 2022, o 13:53

heli pisze:
31 paź 2022, o 10:14
To była akcja organizowana przez Simona, nie przez klub, więc lepiej do niego napisać.
Dzięki za odpowiedź szkoda że klub niy srobioł takich do kupienia jak ze szczewami.

Dams0n
Posty: 723
Rejestracja: 5 gru 2017, o 16:50
Lokalizacja: Świętochłowice
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - GKS Katowice, sobota, 29.10.22, 17:30

#142 Post autor: Dams0n » 31 paź 2022, o 21:19

_BiADACZ_ pisze:
30 paź 2022, o 21:46
Harpo pisze:
30 paź 2022, o 20:33
PS. jeszcze o kibicowaniu. Nie pojmuję tej zapiekłości i nienawiści w stosunku do "cyganów" - przeca niektórzy zachowywali się jakby grali Żabole z Legią w jednym! Żeby tak się spinać na jakiś klubik bez tradycji, bez kibiców...nie rozumiem tego. Buda-łańcuch-pies i tyle w temacie.
W wielu górnośląskich miastach rywalizujemy na co dzień z kibicami GKS, a Ty nie pojmujesz nienawiści do GKS?
Powiedz to ludziom z Katowic, Jaworzna, Siemianowic, Chorzowa, Mysłowic itp. dla większości kibiców z tych miast kosa nr 1 to GKS, nie Legia, nie Żabole.
Pełna zgoda, mamy tyle FC ze akurat te nienawiści kibicowski sa rozlegle i w pełni zrozumiałe. Mieszkasz w Rudzie/Swionach - rywalizujesz ze szczewami, mieszkasz w Kato/Myslowicach/Jaworznie - rywalizujesz z gieksa, mieszkasz w Zawierciu/Myszkowie - rywalizujesz z Sosnowcem, mieszkasz w Radlinie/Pszowie - rywalizujesz z Wodzislawiem i Rowem, mieskasz w Mikołowie/Bieruniu - masz kilka km do tyskich i z nimi masz kose. Akurat w tym temacie to każda nienawiśc jest w pełni zrozumiala, kazdy kibic z kazdego miasta inaczej to odczuwa.

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10148
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - GKS Katowice, sobota, 29.10.22, 17:30

#143 Post autor: jajo » 2 lis 2022, o 19:47

zobaczylem sobie powtorke:
- chyba znow mnie z boiska dopadlo to co z Sosnowcem. Gieksa sie wydawala mi grozniejsza na boisku niz w telewizji
- mocno nas przycisneli w pierwsze 10 min drugiej polowy, na co Skrobacz super zareagowal zmianami
- Gieksa miala sytuacje grozne, bardziej z tego, ze oddawlai bardzo grozne strzaly z dosc trudnych pozycji, to znalazlo odzwierciedlenie w xG
- ratowal w nich nas Bielu, bardzo dobry mecz.*
- doceniam gre Wojtowicza, ilosc malych pojedynkow, ktore wygrywal
- niemniej utrzymalbym mvp dla Michalskiego. rykoszetu nie bylo, a tego lokcia na druga zolta, to nie dostrzeglem.
- bardzo dobry doping. moze dziadzieje, ale ten mecz to dla mnie jeden z przykladow, ze oprawy to sa fajne na zdjeciach (to tez marketingowo wazne), ale w dopingu i ew. wplywie kibicow na wynik nie pomagaja

* Bielu mnie zaskakuje. nie widzialem, ze ma az tak duzy potencjal. pomijajac Opole, to w stosunku do 2 ligi zyskal niesamowita pewnosc. natomiast w dodanej dzis galerii na niebiescy.pl jest takie zdjecie Biela, ze to jest szok, ze ktos z taka sylwetka moze sie utrzymywac z zawodowej gry w pilke. to nie jest jakis atak, lubie grubych ;) ale jak sobie pomysle na jaka polke by mogl ten gosc wskoczyc, gdy mial z 15kg mniej...
wg mnie stoi teraz przed wyjatkowa okazja w zyciu! tak dlugiej przerwy jak za 10 dni nei bedzie mial juz nigdy w karierze! ciezko chudnac bez odbicia na forme. pewnie wtedy mu sie zle trenuje, a co dopiero gra. stad teraz moglby poswiecic 2 miesiace na redukcje, a potem wejsc normalnie w przygotowania. moze znow sie myle, ale z ta sylwetka to juz chyba naprawde dobija sufitu. pomijam w ogole zagrozenie kontuzji przy przyciazeniach.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

Mavo1920
Posty: 889
Rejestracja: 14 maja 2022, o 17:02
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - GKS Katowice, sobota, 29.10.22, 17:30

#144 Post autor: Mavo1920 » 2 lis 2022, o 22:50

Właśnie w tej galerii na jednym zdjęciu wygląda w porządku, na drugim z kolei jakby jego BMI dawno przekroczyło poziom nadwagi. Z pewnością ją ma. Kiedyś grałem w pingla na niezłym poziomie i pomimo bardzo dużej nadwagi to nie nie wpływało to za bardzo na refleks i szybkość ruchów od pasa w górę - oczywiście przykład anegdotyczny i trochę z dupy, ale wydaje mi się że nie ma to jakiegoś dużego przełożenia na poziom jego gry, a przynajmniej nie na poziomie Fortuna 1 ligi. Ten strzał główką w drugiej połowie mimo, że musiał się do niego szybko zebrać udało mu się kapitalnie wybronić, wiele interwencji na refleks też mu się udawało. Ale pewno nie przystoi na takim poziomie tak się prowadzić, chłop niedawno skończył 22 lata co jak na bramkarza to jest bardzo młody wiek, biorąc pod uwagę grę na linii, nogami, na przedpolu + częstotliwość popełniania błędów, to jakby go przestawić do ekstraklasy to i tak byłby topowym bramkarzem. O ile praktycznie każdy wyróżniający się młody torman w ekstraklasie błyskawicznie jest zasypywany ofertami z zagranicy, to w tym przypadku sylwetka byłaby sporym problemem ;)

NG1920
Posty: 1155
Rejestracja: 23 lis 2011, o 17:46
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - GKS Katowice, sobota, 29.10.22, 17:30

#145 Post autor: NG1920 » 2 lis 2022, o 23:38

Może w tym jego plan na to, aby go z Ruchu nikt nie wykupił i żeby zdobył z nami majstra za 3 lata i został legendą ;)

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10148
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - GKS Katowice, sobota, 29.10.22, 17:30

#146 Post autor: jajo » 2 lis 2022, o 23:49

Mavo1920 pisze:
2 lis 2022, o 22:50
Właśnie w tej galerii na jednym zdjęciu wygląda w porządku, na drugim z kolei jakby jego BMI dawno przekroczyło poziom nadwagi. Z pewnością ją ma. Kiedyś grałem w pingla na niezłym poziomie i pomimo bardzo dużej nadwagi to nie nie wpływało to za bardzo na refleks i szybkość ruchów od pasa w górę - oczywiście przykład anegdotyczny i trochę z dupy, ale wydaje mi się że nie ma to jakiegoś dużego przełożenia na poziom jego gry, a przynajmniej nie na poziomie Fortuna 1 ligi. Ten strzał główką w drugiej połowie mimo, że musiał się do niego szybko zebrać udało mu się kapitalnie wybronić, wiele interwencji na refleks też mu się udawało. Ale pewno nie przystoi na takim poziomie tak się prowadzić, chłop niedawno skończył 22 lata co jak na bramkarza to jest bardzo młody wiek, biorąc pod uwagę grę na linii, nogami, na przedpolu + częstotliwość popełniania błędów, to jakby go przestawić do ekstraklasy to i tak byłby topowym bramkarzem. O ile praktycznie każdy wyróżniający się młody torman w ekstraklasie błyskawicznie jest zasypywany ofertami z zagranicy, to w tym przypadku sylwetka byłaby sporym problemem ;)
nie no, nie ma opcji, zeby cialo 100kg sie zbieralo tak samo jak te 85.
to, ze Bielu ma topowy refleks w tej lidze, to nie znaczy, ze nie moglby byc jeszcze szybszy.
tylko jak pisalem. odchudzanie w trakcie sezonu moze spowodowac, ze bedzie nawet wolniejszy. stad ta przerwa mundialowa az sie prosi, zeby ja tak wykoszystac.
no i wszystko zayczna sie z nog, takze to z refleksem od pasa w gore, to rzadko bramkarz ma sytuacje, co tylko tego wymagaja.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

arcio
Posty: 4790
Rejestracja: 10 sie 2002, o 20:14
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - GKS Katowice, sobota, 29.10.22, 17:30

#147 Post autor: arcio » 3 lis 2022, o 09:54

I niech pracuje nad podaniami nogami bo dziś to dramat u niego :)
nigdy nie jest za późno

Awatar użytkownika
kroy
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1414
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 14:39
Lokalizacja: Siemce
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - GKS Katowice, sobota, 29.10.22, 17:30

#148 Post autor: kroy » 3 lis 2022, o 12:32

ObrazekNie wiem czy to było poruszone ale myśle, ze to tez było bardzo ważne zwycięstwo dla Jarosława Skrobacza. Ostatecznie kiedys był asystentem Goraka a teraz pokonał byłego „szefa” na boisku, przy pełnych trybunach, prowadząc klub który walczy o wysokie cele w tym sezonie i, na pierwszy rzut oka, jest lepiej poukładany niż GKS.
Brawo trenerze i dziękujemy za to zwycięstwo!!
Ale ja widzę , że świat już prawie runął.. I co ?
I mam ku*** dobry humor !

Mavo1920
Posty: 889
Rejestracja: 14 maja 2022, o 17:02
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - GKS Katowice, sobota, 29.10.22, 17:30

#149 Post autor: Mavo1920 » 3 lis 2022, o 18:41

jajo pisze:
2 lis 2022, o 23:49
Mavo1920 pisze:
2 lis 2022, o 22:50
Właśnie w tej galerii na jednym zdjęciu wygląda w porządku, na drugim z kolei jakby jego BMI dawno przekroczyło poziom nadwagi. Z pewnością ją ma. Kiedyś grałem w pingla na niezłym poziomie i pomimo bardzo dużej nadwagi to nie nie wpływało to za bardzo na refleks i szybkość ruchów od pasa w górę - oczywiście przykład anegdotyczny i trochę z dupy, ale wydaje mi się że nie ma to jakiegoś dużego przełożenia na poziom jego gry, a przynajmniej nie na poziomie Fortuna 1 ligi. Ten strzał główką w drugiej połowie mimo, że musiał się do niego szybko zebrać udało mu się kapitalnie wybronić, wiele interwencji na refleks też mu się udawało. Ale pewno nie przystoi na takim poziomie tak się prowadzić, chłop niedawno skończył 22 lata co jak na bramkarza to jest bardzo młody wiek, biorąc pod uwagę grę na linii, nogami, na przedpolu + częstotliwość popełniania błędów, to jakby go przestawić do ekstraklasy to i tak byłby topowym bramkarzem. O ile praktycznie każdy wyróżniający się młody torman w ekstraklasie błyskawicznie jest zasypywany ofertami z zagranicy, to w tym przypadku sylwetka byłaby sporym problemem ;)
nie no, nie ma opcji, zeby cialo 100kg sie zbieralo tak samo jak te 85.
to, ze Bielu ma topowy refleks w tej lidze, to nie znaczy, ze nie moglby byc jeszcze szybszy.
tylko jak pisalem. odchudzanie w trakcie sezonu moze spowodowac, ze bedzie nawet wolniejszy. stad ta przerwa mundialowa az sie prosi, zeby ja tak wykoszystac.
no i wszystko zayczna sie z nog, takze to z refleksem od pasa w gore, to rzadko bramkarz ma sytuacje, co tylko tego wymagaja.


Nie mówię, że nie byłby lepszy gdyby zszedł o te kilkanaście kilo, ale na poziomie 1 ligi czy nawet ekstraklasy różnica nie byłaby specjalnie zauważalna. Oby się poprawił w tym względzie, obyśmy my też spierdolili z tej ligi jak najszybciej żeby taki kozak jak Bielu pokazał się w naszych barwach w ekstraklasie, i nie odszedł od nas za 200 tysięcy euro do jakiejś zjebanej Lechii tylko za 3 bańki na zachód, co będzie dobre dla nas i dla niego tym bardziej. Gość jeszcze niedawno się zastanawiał, czy będzie grał zawodowo w piłkę a okazuje się, że na swoim roczniku jest jednym z najlepszych bramkarzy w kraju. Może te dodatkowe kilogramy jedynie przysłaniały potencjał, który od zawsze miał? ;)

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10148
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - GKS Katowice, sobota, 29.10.22, 17:30

#150 Post autor: jajo » 3 lis 2022, o 19:05

byloby to logiczne, ale na tych fotach co byl u nas 3 bramkarzem, bylo go duzo mneij.
moze sie wtedy odchudzal i przez to tez mial duzo gorsza forme.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot], HullCityFC, Pulocini i 127 gości