Ruch Chorzów - GKS Katowice, sobota, 29.10.22, 17:30

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
kroy
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1412
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 14:39
Lokalizacja: Siemce
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - GKS Katowice, sobota, 29.10.22, 17:30

#151 Post autor: kroy » 3 lis 2022, o 19:39

jajo pisze:
3 lis 2022, o 19:05
byloby to logiczne, ale na tych fotach co byl u nas 3 bramkarzem, bylo go duzo mneij.
moze sie wtedy odchudzal i przez to tez mial duzo gorsza forme.
On tez mo trochę może taka budowę ciała. Przecież maja testy i % tkanki tłuszczowej i wątpię żeby sztab pozwolił na taka rozpustę.
A z drugiej strony im rubszy tym większy % bramy zasłania ;)
Ale ja widzę , że świat już prawie runął.. I co ?
I mam ku*** dobry humor !

Awatar użytkownika
Goscioo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1301
Rejestracja: 16 lis 2003, o 08:51
Lokalizacja: Piekary Śl. / Kępno
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - GKS Katowice, sobota, 29.10.22, 17:30

#152 Post autor: Goscioo » 3 lis 2022, o 20:18

kroy pisze:
3 lis 2022, o 19:39
jajo pisze:
3 lis 2022, o 19:05
byloby to logiczne, ale na tych fotach co byl u nas 3 bramkarzem, bylo go duzo mneij.
moze sie wtedy odchudzal i przez to tez mial duzo gorsza forme.
On tez mo trochę może taka budowę ciała. Przecież maja testy i % tkanki tłuszczowej i wątpię żeby sztab pozwolił na taka rozpustę.
A z drugiej strony im rubszy tym większy % bramy zasłania ;)
za młodu zawsze najrubszy w klasie czyli "Misiek" stoł na torze

Awatar użytkownika
WolnyLogin
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 455
Rejestracja: 4 lut 2016, o 20:51
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - GKS Katowice, sobota, 29.10.22, 17:30

#153 Post autor: WolnyLogin » 3 lis 2022, o 20:49

Odnośnie Kuby Bieleckiego i jego postury, tak dla przypomnienia fragment wywiadu z wiosny:
WAGA. „NIE MOGĘ SOBIE ODPUŚCIĆ”
Nie ma co ukrywać – Jakub Bielecki do chuderlaków nie należy. Pytamy, czy ma problem z wagą.
Odpowiada: – Bywało gorzej… Mam niefajnie uwarunkowany genetycznie organizm, muszę nad tym sprawować kontrolę. Nie jestem osobą, która może sobie odpuścić. Wszystko muszę mieć rozpisane. Nie ma się czym chwalić, ale w momencie, gdy piłka zeszła na drugi plan, waga już wskazywała trzy cyfry. Przed wybuchem pandemii, gdy znów zaczęło mi zależeć na piłce, zacząłem mocniej pracować, chodzić dodatkowo na siłownię. Do zgubienia było kilkanaście kilogramów. Może nie ma dużej różnicy między tym, co jest teraz – ale porównując tkankę tłuszczową, masę mięśniową, to niebo a ziemia. Gdybym ubrał rzeczy z tamtego okresu, to bym się topił. Coraz lepiej to wygląda. Normy dla piłkarzy są restrykcyjne, ale wszystko zależy od organizmu. Bywało, że ważyłem dużo mniej niż teraz, ale męczyłem się na boisku i poza nim. Trzeba było wrzucić 2, 3, 4 kg więcej, by wrócić na optymalne obroty.

DIETA. „MAMO, DZIĘKUJĘ!”
Skoro waga, to i dieta. Bielecki wyjaśnia:
– Współpracuję z Marcinem Gandykiem z AWF-u. Prowadzi mnie, miałem też swoje problemy hormonalne, musiałem się wspomóc farmakologicznie. Pomaga nam Kuba Jarosz, ogarnia tematy diet, suplementacji. Kontroluję te sprawy z nim. Mogę sobie pozwolić na dużo mniej niż inni, ale podstawowe założenie, jakie z Kubą ustaliliśmy, jest takie: jeśli cały tydzień został przepracowany, to głowa po meczu musi mieć reset. Przed meczem, nawet jeśli gramy o 18, jem leciutki, gotowany posiłek. Nie potrafię wyjść z pełnym żołądkiem, bo wtedy aż nieprzyjemnie się rzucać. Ale po ostatnim gwizdku jest luźniej. Co chcę, to mogę. Oczywiście w granicach rozsądku, bo nie zjem przecież sam metrowej pizzy. Jako że jeszcze mieszkam z rodzicami, moją kucharką jest mama. Jestem jej bardzo, bardzo wdzięczny. Nie zawsze to okazuję, bywa ciężko, ale doceniam to, co dla mnie robi. Dziękuję!
https://sportdziennik.com/nie-wiazalem- ... 6533203125

Awatar użytkownika
to jo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 360
Rejestracja: 6 lip 2012, o 18:40
Lokalizacja: siemce/zabRze/beRlin
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - GKS Katowice, sobota, 29.10.22, 17:30

#154 Post autor: to jo » 4 lis 2022, o 18:56

jak jo by chciol byscie mieli ino takie problemy :P
dla mnie to on i moze wazyc cwierc tony ale by chytol jak chyto od paru sezonow i
nie bez przypadek jest u nos pierwszym tormanem od kilku sezonow.

a moze wy mocie jakies kompleksy ze wom jego postura pryeszkadzo ;) :rotfl:
Ekipa podwyższonego Ryzyka

Elmer
Posty: 10352
Rejestracja: 7 cze 2004, o 10:26
Lokalizacja: Lokal i Zacja
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - GKS Katowice, sobota, 29.10.22, 17:30

#155 Post autor: Elmer » 5 lis 2022, o 08:23

Jako ciekawostkę 😉 zobaczcie sobie jednego z zawodników Clearexu. Ostatnio chyba nawet jego gol kandydował do bramki kolejki.

Swego czasu w reprezentacji futsalu grał Ciastko. I on tak wyglądał.

Co do Kuby. Jest sztab, klub ma dietetyka. Widać wszystko jest według nich ok. Kuba bramek nie zawala, w bramce jest "lotny", co pokazał ostatnio. Musi być świadomy, że przy nadwadze jego wartość jako piłkarza spada.

Gruby to jest Rene Higuita.
Pierwszy raz przy Cichej: 10.06.1989 r. Ruch - Olimpia 2:1
Pierwszy wyjazd: 3.10.1992 r. Górnik - Ruch 1:1
Najwyższe zwycięstwo: 7:0 ze Stomilem Olsztyn. Najwyższa porażka: 0:6 z... Pogonią Siedlce.
Sukcesy, które świadomie przeżyłem: 1 mistrzostwo Polski, 1 wicemistrzostwo Polski, 3xbrązowy medal, Puchar Polski (1996), finał Pucharu Intertoto (1998).

Rafik
Posty: 1171
Rejestracja: 5 paź 2010, o 21:53
Lokalizacja: Rydy
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - GKS Katowice, sobota, 29.10.22, 17:30

#156 Post autor: Rafik » 13 lis 2022, o 12:06

gizm pisze:
31 paź 2022, o 01:13
Wie ktoś czy idzie kupić kaś tyn bilet że szpilu
https://www.niebiescy.pl/album/ruch_gks ... uze/05.jpg
mom taki bilet priv

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 19HKS20, Google [Bot], Google Adsense [Bot], heli, Marek Nowak, piotrhalak, Rickenn10, slawekszpec, tynbydziedobry, uszy, WolnyLogin i 102 gości