Odra Opole - RUCH 21.10 godz.20:30

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Marcus
Posty: 485
Rejestracja: 12 lip 2008, o 18:27
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Odra Opole - RUCH 21.10 godz.20:30

#46 Post autor: Marcus » 21 paź 2022, o 23:01

Sezonowy pisze:
21 paź 2022, o 22:47
Marcus pisze:
21 paź 2022, o 22:41
Sezonowy pisze:
21 paź 2022, o 22:28
Ekstraklasa nie dla nas. Fajnie było mieć przez chwilę chociaż trochę radości z tego że Ruch może się bić o awans. Te dwa mecze nas wyjaśniły, top 6-8 to i tak będzie dobrze powoli do przodu
:rotfl: typowe forum, takie kryzysy już mieli wszyscy w tej w lidze, nas i tak późno dopadło. Chyba nikt się nie spodziewał, że będziemy rozjeżdżać rywali do samego końca. To też nie jest tak, że gramy jakiś straszny piach jak w końcówce rundy w 2 lidze. Słabszy mecz z Resovia, dobry pomimo porażki z Arką i teraz średni z Odrą gdzie jednak to my byliśmy bliżej zwycięstwa i ciślismy do samego końca. Co mają powiedzieć w Krakowie. Oczywiście nie mówię, że zrobimy awans, ja osobiście bardzo się uciesze z miejsca barażowego na sam koniec, ale gadanie, że nas 3 mecze zweryfikowały i że ekstraklasa nie dla nas jest po prostu śmieszne. Całe szczęście, że nikt z piłkarzy i sztabu nie ma takiego podejścia, bo moglibyśmy nie wychodzić na murawę.
Co do podania w tył w 95 minucie pełna zgoda, też się wkur... to tak zwane detale, które czasami mogą zaważyć na końcowym wyniku.Szkoda, bo mogło iść jeszcze groźne dośrodkowanie
Jeżeli dla ciebie mecz z Arka był dobry i z Odrą średni to ty chłopie albo się dopiero obudziłeś albo nie oglądaj i nie wypowiadaj się na temat meczów.
[/quote

Obudziłeś wczoraj to się chyba ty i nie mow mi jak mam żyć, nie masz monopolu na wypowiadanie się tutaj :rotfl: Tak, jak na realia 1 ligi mecz z Arką był całkiem niezły. Jakby moje zdanie było dla Ciebie nie wystaraczjajce to potwierdzają to chyba wszystkie artykuły jakie można bylo przeczytac i wypowiedzi pomeczowe. Tak dzisiejszy mecz też nie był najgorszy w naszym wykonaniu, oddaliśmy sporo strzałów i do końca walczyliśmy o zwycięstwo, choć momentami to była typowa 1 ligową rąbanka. Chyba oglądasz za dużo meczów LM bo tak nasz dzisiejszy mecz wygląda z 80 % w 1 lidze.

Sezonowy
Posty: 107
Rejestracja: 30 maja 2022, o 13:09
Kontakt:

Re: Odra Opole - RUCH 21.10 godz.20:30

#47 Post autor: Sezonowy » 21 paź 2022, o 23:03

kibol-siem-ce pisze:
21 paź 2022, o 22:58
Sezonowy pisze:
21 paź 2022, o 22:53
kibol-siem-ce pisze:
21 paź 2022, o 22:49
Ci co tak dupnie sam narzekaja na gra , wynik itd. 2 lata temu byscie sie dali jaja uciąć (o ile je mocie) by nasz kochany RUCH boł tak wysoko w 1 lidze!
Jeżeli dla ciebie spełnienie ambicji to 1 liga dla Ruchu to fajnie.
Patrz na realia chłopcze! Jak jo jeżdził na Cicho to Ty ześ pewnie na dywan po drabinie właził....
Nie będę się kłócił, ale mnie nie obchodzi co ty kiedyś robiłeś. Teraz jest teraz i dla mnie Ruch ma być w ekstraklasie z nowym stadionem który walczy o 15 gwiazdę. Tyle

Awatar użytkownika
west72
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1631
Rejestracja: 30 lip 2004, o 13:33
Lokalizacja: Świ/R\ony
Kontakt:

Re: Odra Opole - RUCH 21.10 godz.20:30

#48 Post autor: west72 » 21 paź 2022, o 23:04

Szkoda wielka bo takie mecze już nam się zdarzały z Chojnicami i Łęczna teraz dopadło nas na wyjeździe. Nie graliśmy jakoś dramatycznie słabo, ale dlatego że nie zamknęliśmy meczu po bramce na 1 : 0 kiedy można było Odrę docisnąć, straciliśmy kolejne punkty podając im tlen. Niestety ale straciliśmy ostatnio atut ławki . W większości przypadków wejście z ławki poprawiało jakość naszej gry w kilku ostatnich meczach tego brak.
Mam nadzieję, że z cyganami wrócimy na właściwe toRy i zwycięska ścieżkę.
Naszym Honorem Jest Nasz Klub! RUCH Chorzów LEGENDA BEZ KOŃCA

Marcus
Posty: 485
Rejestracja: 12 lip 2008, o 18:27
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Odra Opole - RUCH 21.10 godz.20:30

#49 Post autor: Marcus » 21 paź 2022, o 23:05

Marcus pisze:
21 paź 2022, o 23:01
Sezonowy pisze:
21 paź 2022, o 22:47
Marcus pisze:
21 paź 2022, o 22:41
Sezonowy pisze:
21 paź 2022, o 22:28
Ekstraklasa nie dla nas. Fajnie było mieć przez chwilę chociaż trochę radości z tego że Ruch może się bić o awans. Te dwa mecze nas wyjaśniły, top 6-8 to i tak będzie dobrze powoli do przodu
:rotfl: typowe forum, takie kryzysy już mieli wszyscy w tej w lidze, nas i tak późno dopadło. Chyba nikt się nie spodziewał, że będziemy rozjeżdżać rywali do samego końca. To też nie jest tak, że gramy jakiś straszny piach jak w końcówce rundy w 2 lidze. Słabszy mecz z Resovia, dobry pomimo porażki z Arką i teraz średni z Odrą gdzie jednak to my byliśmy bliżej zwycięstwa i ciślismy do samego końca. Co mają powiedzieć w Krakowie. Oczywiście nie mówię, że zrobimy awans, ja osobiście bardzo się uciesze z miejsca barażowego na sam koniec, ale gadanie, że nas 3 mecze zweryfikowały i że ekstraklasa nie dla nas jest po prostu śmieszne. Całe szczęście, że nikt z piłkarzy i sztabu nie ma takiego podejścia, bo moglibyśmy nie wychodzić na murawę.
Co do podania w tył w 95 minucie pełna zgoda, też się wkur... to tak zwane detale, które czasami mogą zaważyć na końcowym wyniku.Szkoda, bo mogło iść jeszcze groźne dośrodkowanie
Jeżeli dla ciebie mecz z Arka był dobry i z Odrą średni to ty chłopie albo się dopiero obudziłeś albo nie oglądaj i nie wypowiadaj się na temat meczów.
[/quote

Obudziłeś wczoraj to się chyba ty i nie mow mi jak mam żyć, nie masz monopolu na wypowiadanie się tutaj :rotfl: Tak, jak na realia 1 ligi mecz z Arką był całkiem niezły. Jakby moje zdanie było dla Ciebie nie wystaraczjajce to potwierdzają to chyba wszystkie artykuły jakie można bylo przeczytac i wypowiedzi pomeczowe. Tak dzisiejszy mecz też nie był najgorszy w naszym wykonaniu, oddaliśmy sporo strzałów i do końca walczyliśmy o zwycięstwo, choć momentami to była typowa 1 ligową rąbanka. Chyba oglądasz za dużo meczów LM bo tak jak nasz dzisiejszy mecz wygląda z 80 % w 1 lidze.

Marcus
Posty: 485
Rejestracja: 12 lip 2008, o 18:27
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Odra Opole - RUCH 21.10 godz.20:30

#50 Post autor: Marcus » 21 paź 2022, o 23:10

chropaczow pisze:
21 paź 2022, o 23:01
W tym sezonie nie ma co się pchać do eklapy. Trzeba okrzepnąć, wzmocnić skład i w końcu zmienić trenera, bo znów wyraźny spadek formy po kilkunastu kolejkach.
Nie mogę patrzeć na te podania do tyłu, kiedy czas się kończy. Strzelamy stanowczo za mało bramek.
Błagam powiedz, że żartujesz z tą zmianą trenera...Bo jeżeli nie to jak ja się cieszę, że mądrzejsi ludzie zarządzają naszym klubem niż co poniekotrzy tutaj.

Stona
Posty: 2810
Rejestracja: 13 wrz 2004, o 20:25
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Odra Opole - RUCH 21.10 godz.20:30

#51 Post autor: Stona » 21 paź 2022, o 23:11

COBRA pisze:
21 paź 2022, o 22:57
Mecz na wysokim poziomie?🙈
tak i nie zmienię zdania, oglądałem w tv ale miałem bilet na wyjazd ale nie zdążyłem po pracy. Jestem pewnie piłkarsko nieobiektywny bo nie oglądam ligi mistrzów, ligi angielskiej, włoskiej i hiszpańskiej bo mnie nudzi. Oglądanie meczów polskiej piłki wymusza inny obiektywizm. Widziałem gówno jakie zagraliśmy z Sosnowcem i wygraliśmy i dzisiaj mnóstwo walki z bardzo ambitnym Opolem po zmianie trenera gdzie straciliśmy punkty. Mecz z Cyganami bardzo ważny i zweryfikuje nasze miejsce w tabeli ale tutaj 50/50 bo są w lepszej formie.
za Tobą pójde w ogień, wode..

Harpo
Posty: 3328
Rejestracja: 29 sty 2008, o 10:18
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Re: Odra Opole - RUCH 21.10 godz.20:30

#52 Post autor: Harpo » 21 paź 2022, o 23:18

Kolejne stracone punkty. Zęby bolą jak się patrzy na grę Niebieskich.
Poza tym ochłońcie z te Ekstraklasa.... :mur:
Nie mamy żadnych szans, wysokie miejsce niech nie przesłania naszej przeciętnej gry niestety i przeciętnych zawodników na przeciętnym trenerze kończąc.
Do Ex nas nie wpuszczą- poza kibicami odstajemy w KAŻDYM aspekcie zarówno sportowym jak i finansowo- infrastrukturalnym. Gorzka prawda, choć oczywiście pomarzyc każdy może...

Pozostały cel tego roku: WYGRAĆ Z GejKSą!
Niebieskie serce od 1988 R.


"PRECZ z polityczną poprawnością!"

19gorek20
Posty: 2306
Rejestracja: 16 cze 2009, o 19:30
Lokalizacja: ???
Kontakt:

Re: Odra Opole - RUCH 21.10 godz.20:30

#53 Post autor: 19gorek20 » 21 paź 2022, o 23:23

przestancie z tym ze ktos pasuje a ktos nie pasuje
Miedz zdominowala pierwsza lige rok temu i dokonala na papierze fantastycznych wzmocnien a Widzew ledwo wszedl do ekstraklasy i bez wiekszych transferow jest na podium

Awatar użytkownika
WolnyLogin
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 455
Rejestracja: 4 lut 2016, o 20:51
Kontakt:

Re: Odra Opole - RUCH 21.10 godz.20:30

#54 Post autor: WolnyLogin » 21 paź 2022, o 23:45

Niektórych to ponosi z tą krytyką. Jest prawie połowa sezonu, a my jesteśmy w TOP3, i to 1. Ligi gdzie mieliśmy się bronić przed spadkiem. Gramy ponad stan, ale jeszcze sporo kolejek do końca i to nie jest moment, żeby osądzać czy będziemy w Ekstraklasie czy nie.
Fajnie określił to ktoś wyżej - to był "średni" mecz w naszym wykonaniu. Zabrakło szczęścia, było sporo błędów, ale widziałem też walkę i złość po końcowym gwizdku.
Jeszcze odnośnie Trenera Skrobacza. Nie wiem jaki musiałby odnieść tutaj wynik, żeby zasłużyć sobie na szacunek co niektórych. Facet działa podobnie jak Fornalik - robi wynik ponad stan z piłkarzami, którzy nie są wirtuozami futbolu, nawet jak na krajowe warunki. Fornalik otrzymał przydomek King, a Skrobacz jest non stop je***. On też popełnia błędy, gdyby był najlepszy w Polsce, pobierałby wynagrodzenie w Legii albo Rakowie. Ale pamiętajmy, że w klubie, który niemal sięgnął dna i ma wielomilionowe długi, niespodziewanie zrobił awans z II ligi do I, a teraz jest na dobrej drodze, żeby być może wykonać kolejny. Trochę więcej szacunku dla Tego Pana, bo na to zasłużył.

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10126
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Odra Opole - RUCH 21.10 godz.20:30

#55 Post autor: jajo » 22 paź 2022, o 01:20

Sezonowy pisze:
21 paź 2022, o 22:47
Marcus pisze:
21 paź 2022, o 22:41
Sezonowy pisze:
21 paź 2022, o 22:28
Ekstraklasa nie dla nas. Fajnie było mieć przez chwilę chociaż trochę radości z tego że Ruch może się bić o awans. Te dwa mecze nas wyjaśniły, top 6-8 to i tak będzie dobrze powoli do przodu
:rotfl: typowe forum, takie kryzysy już mieli wszyscy w tej w lidze, nas i tak późno dopadło. Chyba nikt się nie spodziewał, że będziemy rozjeżdżać rywali do samego końca. To też nie jest tak, że gramy jakiś straszny piach jak w końcówce rundy w 2 lidze. Słabszy mecz z Resovia, dobry pomimo porażki z Arką i teraz średni z Odrą gdzie jednak to my byliśmy bliżej zwycięstwa i ciślismy do samego końca. Co mają powiedzieć w Krakowie. Oczywiście nie mówię, że zrobimy awans, ja osobiście bardzo się uciesze z miejsca barażowego na sam koniec, ale gadanie, że nas 3 mecze zweryfikowały i że ekstraklasa nie dla nas jest po prostu śmieszne. Całe szczęście, że nikt z piłkarzy i sztabu nie ma takiego podejścia, bo moglibyśmy nie wychodzić na murawę.
Co do podania w tył w 95 minucie pełna zgoda, też się wkur... to tak zwane detale, które czasami mogą zaważyć na końcowym wyniku.Szkoda, bo mogło iść jeszcze groźne dośrodkowanie
Jeżeli dla ciebie mecz z Arka był dobry i z Odrą średni to ty chłopie albo się dopiero obudziłeś albo nie oglądaj i nie wypowiadaj się na temat meczów.
jesli dla Ciebie mecz z Arka był słaby, to za duzo ogladasz Liverpoolow i innych Bayernow.

podanie w tyl tez mnie zgotowalo, ale to pojedyncza glupota.
po raz kolejny to gospodarz w koncowce z nami gral na czas.
po raz kolejny to zespol placacy duzo wiecej niz my. dosc powiedziec, ze na ich lawie sa ludzie, ktorych mysmy chcieli, a nas nie bylo stac.

prawda jest taka, ze dla wiekszosci forum ci pilkarze w tej lidze to dalej sa anonimy, przez co wydaje sie, ze jak jestesmy wyzej w tabeli to mamy obowiazek takie mecze wygyrwac. szkoda, ze tego nie zrobilismy, bo na pewno sie dalo.

co maja powiedziec w Wisle... ale co maja powiedziec w tej Arce? gdzie indywidualna jakosc jest duzo wieksza niz u nas, a wciaz to oni dopiero moga sie zrownac punktami.

nie ma w tej lidze druzyny, ktora wszystkie mecze gra dobrze/efektownie. awansuje ten kto sie bedzie mniej razy potykal, ale potykac sie jeszcze beda wszyscy i to wiele razy.

west72 - tak mi sie na powrocie skojarzylo, ze to wlasnie taki tryptyk: Chojnice, Łęczna, Odra.

a niedawno tu zartowalismy, kiedy beda glosy o zwolnienu Skrobacza.

chropaczow - jakbys przejal klub w momencie Siemiona, to pewnie bysmy mieli teraz na etacie kolo 7 trenerow.
nie zgodze sie tez ze spadkiem formy. my nie zdychamy fizycznie. po prostu nie wygralismy meczow. nie przegrywamy drugich polow. nie ma tak slabych spotkan jak sie zdarzaly w 2 lidze, ze praktyznie nie mamy sytuacji. zawsze cos wykreujemy, ale...
zalozmy ze masz racje, ze gramy na poczatek a potem puchniemy. nie mamy potencjalu na czolowke. to, ze na pcozatek zdobywamy mase punktow, ktore utrzymuja nas w czolowce, nawet gdy koncowke lecimy na oparach, to zla taktyka? zakladasz, ze beda miec pik formy od lipca do maja?

potencjal ludzki to my mamy wlasnie na porazke z Arka i remisy z Resovia i Odra. to, ze wczesniej punktowalismy duzo lepiej, to bardzo dobrze. pozostaje wierzyc, ze znow sie uda, bo nawet z ta Arka gdzie potencjalem nie mamy podejscia to my wykreowalismy wiecej!!!
Skrobacz jest tez troche zakladnikiem tych poczatkow. bysmy zaczeli lige od punktowania: 0-1-1-0-3-1-0-1-3 np. to moze by sie Wam glowy ochlodzily i powiedzielibyscie "no ta liga to juz jednak wyzsza polka". zaczeli bardzo dobrze i znow sie Wam powlaczalo, dokladnie jak rok temu, w okolicach konca wrzesnia "awans w kwietniu", a pod koniec pazdziernika "wszyscy raus".

tak, jestem kibicem 14krotnego Mistrza Polski. Musze miec ambicje i stawiac wysokie cele.
tak, jestem kibicem druzyny z 17 budzetem w lidze. NIE MAM PRAWA wymagac od sztabu i druzyny, ze to lige wciagnac nosem.
co mam prawo? wymagac od nich zawsze pelnego zaangazowania. a tutaj od oceny celujacej niewiele brakuje!
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

heli
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 6193
Rejestracja: 26 maja 2005, o 14:00
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Odra Opole - RUCH 21.10 godz.20:30

#56 Post autor: heli » 22 paź 2022, o 06:13

Dobrze, że nikt tego meczu u nas nie przypłacił jakimś urazem, bo Odra wyszła bardzo agresywnie, a sędzia nie miał zamiaru ich zbytnio temperować.
Co do wyniku, remis na wyjeździe nie jest zły, o ile się go poprawi u siebie zwycięstwem.
Na pewno warunki nie sprzyjały naszemu stylowi gry, bo jednak o składne akcje po ziemi było ciężko.
Też pewnie niektóre proste błędy naszych zawodników, które wydawałyby się niedopuszczalne (nawet nie te przy bramce) również w dużym stopniu były podyktowane warunkami.
My lepiej gramy piłką od Odry, ale w tych warunkach to nie miało, aż takiego znaczenia.
Wystarczy by dobrzy ludzie nic nie robili, a zło zatriumfuje. E. Burke

Awatar użytkownika
KOSTA
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1727
Rejestracja: 8 maja 2003, o 12:32
Lokalizacja: aus Boerschachte
Kontakt:

Re: Odra Opole - RUCH 21.10 godz.20:30

#57 Post autor: KOSTA » 22 paź 2022, o 08:10

Lo lo lo lo lo Ruch na wyjeżdzie ! https://www.youtube.com/watch?v=tOxlVZyLEQ0
od bajtla po grob zawsze KS RUCH
Kattowitz Boerschachte

Awatar użytkownika
jalboss
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1242
Rejestracja: 12 sie 2002, o 07:50
Lokalizacja: gdzieniegdzie!
Kontakt:

Re: Odra Opole - RUCH 21.10 godz.20:30

#58 Post autor: jalboss » 22 paź 2022, o 09:05

Potrzebny na już człowiek od taktyki. Taki, który stworzy Skrobaczowi alternatywy i w odpowiednim momencie podpowie.
Mając taki a nie inny potencjał ludzki należy go wykorzystać do 100%.
A nie tylko laga na Szczepka, albo wrzutki Wójtowicza.
NIEBIESCY KIBICE MÓWIĄ...

Mavo1920
Posty: 879
Rejestracja: 14 maja 2022, o 17:02
Kontakt:

Re: Odra Opole - RUCH 21.10 godz.20:30

#59 Post autor: Mavo1920 » 22 paź 2022, o 09:19

Poziom szpilu dramatyczny, na własne życzenie nie dowozimy tego 1-0, bramka stracona w kabaretowy sposób. Dziwne, że bronimy wyniku a Odra i tak podchodziła bez problemu do pola karnego. Aż tacy dobrzy są w pozycyjnym? Mam wrażenie że każdy z grajków zagrał na dużo niższym poziomie niż w meczu z Arką.

Awatar użytkownika
kroy
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1412
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 14:39
Lokalizacja: Siemce
Kontakt:

Re: Odra Opole - RUCH 21.10 godz.20:30

#60 Post autor: kroy » 22 paź 2022, o 10:02

Mavo1920 pisze:
22 paź 2022, o 09:19
Poziom szpilu dramatyczny, na własne życzenie nie dowozimy tego 1-0, bramka stracona w kabaretowy sposób. Dziwne, że bronimy wyniku a Odra i tak podchodziła bez problemu do pola karnego. Aż tacy dobrzy są w pozycyjnym? Mam wrażenie że każdy z grajków zagrał na dużo niższym poziomie niż w meczu z Arką.
Czyli wolisz przegrać w dobrym stylu niż zremisować w złym? ;)
Ale ja widzę , że świat już prawie runął.. I co ?
I mam ku*** dobry humor !

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot], Majestic-12 [Bot] i 103 gości