Odra Opole - RUCH 21.10 godz.20:30

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Scypion
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 7953
Rejestracja: 20 sie 2003, o 17:57

Re: Odra Opole - RUCH 21.10 godz.20:30

#76 Post autor: Scypion » 22 paź 2022, o 19:33

Nie wiem z czego wynika ta różnica w ocenie meczu. Byłem w Opolu i odniosłem wrażenie, że gra beznadziejna Odrą ze słabym Ruchem. Wolno, niedokładnie, bez pomysłu...bez składnych akcji...obrona na stojąco... a tu czytam odmienne relacje...

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10152
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Odra Opole - RUCH 21.10 godz.20:30

#77 Post autor: jajo » 22 paź 2022, o 20:28

wszystkim szkamraczom radze spojrzec w strone Krakowa.
tam maja do nas 7 punktow stracy. Placa tym Hiszpanom nawet po 80 tysiecy. ogolnie wielokrotnie wieksza kasa na druzyne. tez im sie dlugo wydawalo, ze ich najwiekszym problemem jest trener. podkopujac jego pozycje durnymi przyspiewkami, tylko obcinali galaz, na ktorej siedzieli. wtedy tracili punkty... wykopali Brzeczka i nic sie nie zmienilo, ba Sobolewski punktuje jeszcze gorzej. Na razie jego glownym sukcesem jest wyeliminowanie po karnych Puszczy konczacej mecz w 9.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

BlackSiemce
Posty: 196
Rejestracja: 26 cze 2021, o 20:02
Kontakt:

Re: Odra Opole - RUCH 21.10 godz.20:30

#78 Post autor: BlackSiemce » 22 paź 2022, o 20:35

Scypion pisze:
22 paź 2022, o 19:33
Nie wiem z czego wynika ta różnica w ocenie meczu. Byłem w Opolu i odniosłem wrażenie, że gra beznadziejna Odrą ze słabym Ruchem. Wolno, niedokładnie, bez pomysłu...bez składnych akcji...obrona na stojąco... a tu czytam odmienne relacje...
Dokładnie mom te same uczucia po wczorajszym
Meczu. A od straty bramki to już wogole porażka..Odra dużo szybsza i dokładniejsza od nas niestety.. zobaczymy co to bydzie w sobota

Awatar użytkownika
Scypion
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 7953
Rejestracja: 20 sie 2003, o 17:57

Re: Odra Opole - RUCH 21.10 godz.20:30

#79 Post autor: Scypion » 22 paź 2022, o 20:35

jajo pisze:
22 paź 2022, o 20:28
wszystkim szkamraczom radze spojrzec w strone Krakowa.
tam maja do nas 7 punktow stracy. Placa tym Hiszpanom nawet po 80 tysiecy. ogolnie wielokrotnie wieksza kasa na druzyne. tez im sie dlugo wydawalo, ze ich najwiekszym problemem jest trener. podkopujac jego pozycje durnymi przyspiewkami, tylko obcinali galaz, na ktorej siedzieli. wtedy tracili punkty... wykopali Brzeczka i nic sie nie zmienilo, ba Sobolewski punktuje jeszcze gorzej. Na razie jego glownym sukcesem jest wyeliminowanie po karnych Puszczy konczacej mecz w 9.

Jak zerkom w stronę Krakowa to patrze trochę dalej i
rośnie tam sobie puszczą. Też placom hiszpanom po 80k? Nie krytykujmy naszych przesadnie, absolutnie nie hejtujmy, ale też nie zdejmujmy z nich presji zachwytami nad remisem z przedostatnia ekipa.

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10152
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Odra Opole - RUCH 21.10 godz.20:30

#80 Post autor: jajo » 22 paź 2022, o 20:46

Scypion pisze:
22 paź 2022, o 20:35
jajo pisze:
22 paź 2022, o 20:28
wszystkim szkamraczom radze spojrzec w strone Krakowa.
tam maja do nas 7 punktow stracy. Placa tym Hiszpanom nawet po 80 tysiecy. ogolnie wielokrotnie wieksza kasa na druzyne. tez im sie dlugo wydawalo, ze ich najwiekszym problemem jest trener. podkopujac jego pozycje durnymi przyspiewkami, tylko obcinali galaz, na ktorej siedzieli. wtedy tracili punkty... wykopali Brzeczka i nic sie nie zmienilo, ba Sobolewski punktuje jeszcze gorzej. Na razie jego glownym sukcesem jest wyeliminowanie po karnych Puszczy konczacej mecz w 9.

Jak zerkom w stronę Krakowa to patrze trochę dalej i
rośnie tam sobie puszczą. Też placom hiszpanom po 80k? Nie krytykujmy naszych przesadnie, absolutnie nie hejtujmy, ale też nie zdejmujmy z nich presji zachwytami nad remisem z przedostatnia ekipa.
nie 80, ale wiecej niz w Chorzowie.
dodatkowo Puszcza na razie farci, a ciezko patrzec na fart jako jakis wyznacznik, do ktorego nalezy dazyc.

mysle, ze te zachwytow to tu nie bylo. raczej kontra.
ja jeszcze zobacze mecz z perspektywy tv. z perspektywy stadionu nie byl on wg mnie dobry, ale tez nie przesadnie zly. na pewno bym nie krytykowal za brak zaangazowania. nie braklo nam tez sil. porownania z zeszlego roku, to moze robic ktos, kto oglada tylko tabelki w internecie a nie mecze.
przyjmuje podawane tutaj arugmenty:
- agresywna gra Odry, nie temperowana przez sedziego. Swoja droga Raczkowski duzo lepiej wygladal od tego Sylwestrzaka
- mokre boisko, pomagalo Odrze grajacej bardziej na chaos, agresywnie niz nam. mimo wszystko za slabo sie do tych warunkow dostosowalsimy.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

19gorek20
Posty: 2325
Rejestracja: 16 cze 2009, o 19:30
Lokalizacja: ???
Kontakt:

Re: Odra Opole - RUCH 21.10 godz.20:30

#81 Post autor: 19gorek20 » 22 paź 2022, o 20:50

Scypion pisze:
22 paź 2022, o 19:33
Nie wiem z czego wynika ta różnica w ocenie meczu. Byłem w Opolu i odniosłem wrażenie, że gra beznadziejna Odrą ze słabym Ruchem. Wolno, niedokładnie, bez pomysłu...bez składnych akcji...obrona na stojąco... a tu czytam odmienne relacje...
Bo to byl typowy dobry mecz pierwszoligowy, mnostwo zaangazowania walki i ambicji do ktorych trzeba dolozyc mnostwo niedokladnosci. Na warunki pierwszoligowe to byl bardzo dobry mecz niestety jak ogladacie w tygodniu Lige mistrzow angielska czy wloska to wtedy mozna stwierdzic ze to co gamy to antyfutbol.
Co do meczu szkoda bo w drugiej polowie to byla jedyna grozna sytuacji Odry a mnie boli bardzo ze potrzebujemy 100 sytuacji zeby strzelic jednego gola gdzie przeciwnik po jakiejs przebitce strzela

Tak na duzy plus to uwazam Wojtowicza po zgrupowaniu na reprezentacje to jak chlopak nabral pewnosci i powoli wyrasta na topowego mlodziezowca w 1 lidze

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10152
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Odra Opole - RUCH 21.10 godz.20:30

#82 Post autor: jajo » 22 paź 2022, o 21:07

19gorek20 pisze:
22 paź 2022, o 20:50
Scypion pisze:
22 paź 2022, o 19:33
Nie wiem z czego wynika ta różnica w ocenie meczu. Byłem w Opolu i odniosłem wrażenie, że gra beznadziejna Odrą ze słabym Ruchem. Wolno, niedokładnie, bez pomysłu...bez składnych akcji...obrona na stojąco... a tu czytam odmienne relacje...
Bo to byl typowy dobry mecz pierwszoligowy, mnostwo zaangazowania walki i ambicji do ktorych trzeba dolozyc mnostwo niedokladnosci. Na warunki pierwszoligowe to byl bardzo dobry mecz niestety jak ogladacie w tygodniu Lige mistrzow angielska czy wloska to wtedy mozna stwierdzic ze to co gamy to antyfutbol.
Co do meczu szkoda bo w drugiej polowie to byla jedyna grozna sytuacji Odry a mnie boli bardzo ze potrzebujemy 100 sytuacji zeby strzelic jednego gola gdzie przeciwnik po jakiejs przebitce strzela

Tak na duzy plus to uwazam Wojtowicza po zgrupowaniu na reprezentacje to jak chlopak nabral pewnosci i powoli wyrasta na topowego mlodziezowca w 1 lidze
ostatnio ogladalem taki rarytas dwoch czolowych druzyn tej ligi jak Puszcza - Gieksa. nie wiem co by nasze forum zrobilo po taki meczu, zwlaszcza ze strony gosci.
to w Opolu byly delikatesy wczoraj.
jak ktos jest chetny i nie ma problemow z uzebieniem, to mecz ciagle jest dostepny w internecie.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

Awatar użytkownika
Raul22
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2105
Rejestracja: 16 wrz 2003, o 15:22
Lokalizacja: Bytom-Vitor
Kontakt:

Re: Odra Opole - RUCH 21.10 godz.20:30

#83 Post autor: Raul22 » 22 paź 2022, o 22:01

Jesli o mnie chodzi to ja nie twierdze, ze zagralismy jakis mega dobry mecz wczoraj, normalny jakich wiele w tej lidze, stac nas na duzo wiecej i lepsza gre, ale tez nie byl to mecz ponizej pewnego poziomu i dajacy powody do dramatyzowania. Odnioslem sie jedynie do tych wpisow o zmianie trenera i podobnej sytuacji do tej z tamtego roku. Tam chodzilismy po boisku w 3 ostatnich meczach bo nie bylismy w stanie 3 podan wymienic. Tutaj sil nam nie brakuje.

Harpo
Posty: 3360
Rejestracja: 29 sty 2008, o 10:18
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Re: Odra Opole - RUCH 21.10 godz.20:30

#84 Post autor: Harpo » 22 paź 2022, o 22:14

marek79 pisze:
22 paź 2022, o 11:28
Czemu w lipcu i sierpniu nie było głosów krytycznych na forum?

Bo spece z forum byli na wczasach a i Liga Mistrzów nie grała więc nie mieli punktu odniesienia :) :)
..bo dopiero od kilku meczy gramy piach, frajersko tracąc bramki. Nie widzisz tego??
Oczywiście: jest super bo jesteśmy na 2 placu. Fakt, to cieszy. ALE moglibyśmy być na pierwszym miejscu i z przewagą kilku pkt patrzeć na innych z góry.
Dlaczego tak nie jest? Zmęczenie materiału po mojemu i brak odpowiedniej taktyki do takiego stanu.

Jadymy dalij.
Niebieskie serce od 1988 R.


"PRECZ z polityczną poprawnością!"

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10152
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Odra Opole - RUCH 21.10 godz.20:30

#85 Post autor: jajo » 22 paź 2022, o 22:25

https://gyazo.com/58f8629ad4d86b9f9e9ee2f5fa9afc43

swoja droga, ten kadr pewnie varowali przy golu dla Odry. impetu tam nie bylo, ale mimo wszystko lokiec na twarzy. jakby tak grzebali za faulem jak dzis w Krakowie, to by znalezli.
Sikor tez mogl po akcji juz dlugo lezec, zeby zasugerowac, ze byl tam powazny impet.


Harpo - a dlaczego z gory nie patrza te druzyny majace duzo wiekszy potencjal? ta liga jest tak rowna, ze nawet im ciezko odskoczyc.
nie uwazam, ze gramy piach.
- najslabiej zagralismy w Rzeszowie, tam bylo dobre 20 min. z tym meczem moge sie zgodzic.
- z najlepsza w lidze Arka mecz, w ktorym zaslugiwalismy na wygrana, wypaczony bledami indywidualnymi.
- wczoraj, sredni mecz. tez to my bylismy blizej zwyciestwa.

w zadnym chyba nie widzisz sytuacji, ze nam braklo sil? to my w koncowkach dazylismy do zdobycia gola (w Rzeszowie wyjatkowo nieporadnie, ze kontry Resovii byly grozniejsze).
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10152
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Odra Opole - RUCH 21.10 godz.20:30

#86 Post autor: jajo » 22 paź 2022, o 22:27

zwroccie uwage na jeszcze jedna, bardzo wazna rzecz! jako Ruch na pewno bylismy na samym starcie traktowani inaczej niz Chojniczanka. natomiast po tych wynikach, to na pewno taka Arka przyjechala do Chorzowa z innym nastawieniem niz do np Opola.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], murzinka92, Rickenn10, thefirm i 249 gości