Ruch Chorzów - Arka Gdynia, niedziela, 16.10.22, 12:40

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Scypion
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 7948
Rejestracja: 20 sie 2003, o 17:57

Re: Ruch Chorzów - Arka Gdynia, niedziela, 16.10.22, 12:40

#76 Post autor: Scypion » 18 paź 2022, o 08:07

jajo pisze:
17 paź 2022, o 23:37
Scypion pisze:
17 paź 2022, o 23:29
jajo pisze:
17 paź 2022, o 21:10
Że ch*** im sie chce, ze jak sie chcialo to szlo 3 majstry zrobic, a teraz odpuszczaja/sprzedaja itd. a przed Mistrzostwem Polski w 60 roku pewnie by sie nasluchal o emerycie i hamulcowym.
Dokladnie tego sie nasluchał, dlatego zakonczyl w 59.
tos mnie chyciol na nieswiadomym naduzyciu. braklo tego "wdech wydech" przed pisaniem.

niemniej zdanie podtrzymuja. chyba, ze ni zaroz wyklarujesz, ze w tym chamstwie, braku szacunku jest metodoa i to ono doprowadziolo do majstra `60.
Sorry, belfersko natura ze mnie wyłazi. Absolutnie nie. Zgadzam sie z Toba, ze nalezy sie tym chopcom wiecej szacunku i wyrozumiałosci. Przeciez oni ida z nami z 4 ligi. Tu juz tak jest ze musi byc jakis kozioł do hejtowania. Był Janoszka, teraz Nawrocki. A powiem ze miol ciezko bo wypuscil go Skrobacz nieogranego w tym nieszczesnym ustawieniu z 3 obroncami przeciw najlepszemu atakowi w lidze.

Dams0n
Posty: 723
Rejestracja: 5 gru 2017, o 16:50
Lokalizacja: Świętochłowice
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Arka Gdynia, niedziela, 16.10.22, 12:40

#77 Post autor: Dams0n » 18 paź 2022, o 08:41

Nawrocki Nawrockim, bo tu nie ma o czym polemizować ale występ Michalskiego to jest nieśmieszny żart. Wchodzisz dać impuls a jedyne co dajesz to kupe strat i wrzutki z dupy. Swedrowski i Szczepan to na ten moment poziom ekstraklasy wg. mnie i z nimi można walczyć o wyższe cele. Obrona jak obrona w tym sezonie, z meczu na mecz coraz słabsza ale grając na Haydarego czy Adamczyka którzy na spokojnie nie odstają od poziomu od ekstraklasy można ich niejako usprawiedliwic.
Co do dopingu to pierwsze 15min to była petarda, myślałem ze będzie Radunia 2 pod względem korby ale widać bylo jak wynik wpłynął na większość osob. Ogólnie zgadzam sie z kimś wyżej, że jest sporo przypadkowych osób. Na ostatnim meczu zdumila mnie sytuacja gdzie praktycznie pod same gniazdo przyszła rodzina i wyprosiła kogoś siedzącego na tym miejscu bo tam maja bilety :D wiele osób przychodzi tutaj bo sa najlepsze miejsca, myślę ze oznaczenie 7 w stronce z biletami jako "młyn" "klub kibica" czy cokolwiek innego co nie co by pomogło. Oczywiście inną kwestią jest stadion, bo gdyby był normalny to pewnie byłby za bramką i tam nikt niezainteresowany dopingiem by sie nie pojawiał

Awatar użytkownika
Scypion
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 7948
Rejestracja: 20 sie 2003, o 17:57

Re: Ruch Chorzów - Arka Gdynia, niedziela, 16.10.22, 12:40

#78 Post autor: Scypion » 18 paź 2022, o 10:37

Dams0n pisze:
18 paź 2022, o 08:41
Nawrocki Nawrockim, bo tu nie ma o czym polemizować ale występ Michalskiego to jest nieśmieszny żart. Wchodzisz dać impuls a jedyne co dajesz to kupe strat i wrzutki z dupy. Swedrowski i Szczepan to na ten moment poziom ekstraklasy wg. mnie i z nimi można walczyć o wyższe cele. Obrona jak obrona w tym sezonie, z meczu na mecz coraz słabsza ale grając na Haydarego czy Adamczyka którzy na spokojnie nie odstają od poziomu od ekstraklasy można ich niejako usprawiedliwic.
Co do dopingu to pierwsze 15min to była petarda, myślałem ze będzie Radunia 2 pod względem korby ale widać bylo jak wynik wpłynął na większość osob. Ogólnie zgadzam sie z kimś wyżej, że jest sporo przypadkowych osób. Na ostatnim meczu zdumila mnie sytuacja gdzie praktycznie pod same gniazdo przyszła rodzina i wyprosiła kogoś siedzącego na tym miejscu bo tam maja bilety :D wiele osób przychodzi tutaj bo sa najlepsze miejsca, myślę ze oznaczenie 7 w stronce z biletami jako "młyn" "klub kibica" czy cokolwiek innego co nie co by pomogło. Oczywiście inną kwestią jest stadion, bo gdyby był normalny to pewnie byłby za bramką i tam nikt niezainteresowany dopingiem by sie nie pojawiał
a ja bym sugerował, żeby młyn wrócił tam gdzie był...

Awatar użytkownika
kroy
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1414
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 14:39
Lokalizacja: Siemce
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Arka Gdynia, niedziela, 16.10.22, 12:40

#79 Post autor: kroy » 18 paź 2022, o 11:34

Scypion pisze:
18 paź 2022, o 08:07
jajo pisze:
17 paź 2022, o 23:37
Scypion pisze:
17 paź 2022, o 23:29
jajo pisze:
17 paź 2022, o 21:10
Że ch*** im sie chce, ze jak sie chcialo to szlo 3 majstry zrobic, a teraz odpuszczaja/sprzedaja itd. a przed Mistrzostwem Polski w 60 roku pewnie by sie nasluchal o emerycie i hamulcowym.
Dokladnie tego sie nasluchał, dlatego zakonczyl w 59.
tos mnie chyciol na nieswiadomym naduzyciu. braklo tego "wdech wydech" przed pisaniem.

niemniej zdanie podtrzymuja. chyba, ze ni zaroz wyklarujesz, ze w tym chamstwie, braku szacunku jest metodoa i to ono doprowadziolo do majstra `60.
Sorry, belfersko natura ze mnie wyłazi. Absolutnie nie. Zgadzam sie z Toba, ze nalezy sie tym chopcom wiecej szacunku i wyrozumiałosci. Przeciez oni ida z nami z 4 ligi. Tu juz tak jest ze musi byc jakis kozioł do hejtowania. Był Janoszka, teraz Nawrocki. A powiem ze miol ciezko bo wypuscil go Skrobacz nieogranego w tym nieszczesnym ustawieniu z 3 obroncami przeciw najlepszemu atakowi w lidze.

Oczywiście, ze wyrozumiałość jest potrzebna ale nie może tez jeden piłkarz zawalić w jednym meczu 2.5 goli i udawać, ze nic się nie stało.

Nawrocki zagrał fatalnie, Arka jako obrońcę go zweryfikowała negatywnie i jeżeli myślimy o awansie i ekstraklasie to trzeba chyba jasno powiedzieć ze to może nie wystarczyć.
I tak jak nie było sentymentów w lato gdzie wymieniliśmy pol składu tak nie może być sentymentów teraz. I to tez nie jest tak ze ja uważam, ze należy go odpalić ale ze to jest żółta kartka.
Czy Szywacz by zagrał lepiej? Nie wiem ale mam nadzieje ze tez bedzie okazja się o tym przekonać.

Jeżeli chcemy się rozwijać to musimy mieć lepszych piłkarzy bo na dłuższa metę charakter może nie wystarczyć.
I tak wielki szacun dla tych chłopaków, dla trenerów i zarządu bo wyciskamy 100% z tego co mamy.
Ale inna sprawa jest ze lepszy obrońca być może pozwoliłby nam uniknąć straty 2 goli i ten mecz zremisować.
Ale ja widzę , że świat już prawie runął.. I co ?
I mam ku*** dobry humor !

Awatar użytkownika
niebieski98
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1709
Rejestracja: 21 lip 2013, o 23:00
Lokalizacja: Opolskie
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Arka Gdynia, niedziela, 16.10.22, 12:40

#80 Post autor: niebieski98 » 18 paź 2022, o 11:52

Szywacz sprawiał w moich oczach zdecydowanie lepsze wrażenie od Nawrockiego w tym roku. Zastanawiam się, czy to nie problemy zdrowotne są powodem że Remigiusz nie zagrał z Arką, wydawało mi się że w hierarchii obrońców to on zajmuje 4 miejsce. Nie ma co specjalnie wyżywać się na Filipie, wyżej 2 ligi nigdy nie grał, dla niego 1 liga to prawdopodobnie sufit jego możliwości i nie ma się co na to obrażać. Trudno sobie wyobrazić żebyśmy mieli 5 stoperów w kadrze na identycznym poziomie co Kasol czy Szur, każda drużyna nawet z czuba tabeli posiada pozycje na których są problemy przy kartkach/kontuzjach. Cholernie szkoda 4 żółtka Kasola w Rzeszowie tak swoją drogą bo mecz mógł się potoczyć zupełnie inaczej...

GbatJ1920
Posty: 93
Rejestracja: 15 sie 2022, o 22:23
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Arka Gdynia, niedziela, 16.10.22, 12:40

#81 Post autor: GbatJ1920 » 18 paź 2022, o 11:59

Nawrocki trafił na bardzo ciężki mecz, być może gdybyśmy grali z Sandecją czy Odrą to poziomem aż tak by nie odstawał. Dziwi brak Szywacza od początku, szczególnie, że to on a nie Nawrocki był podstawowym obrońcą w II lidze oraz do momentu wyleczenia Sadloka. Dotychczas mieliśmy najmniej straconych bramek w lidze, także wierzę, że cała trójka Szur, Kasol i Sadlok jest w stanie grać na poziomie w ekstraklasie.

Michalski to od dłuższego czasu już dramat, nie daje nic z przodu i bardzo mało z tyłu. Jego zmiana osłabiła tylko zespół, nie zaliczył żadnego dobrego dośrodkowania. Na plus zmiana Fosy, trochę wniósł życia w grę.

Na ten moment potrzeba nam 3-4 nowych jakościowych piłkarzy: (1) typowa 9 która wraz ze Szczepkiem zrobi zgrany duet tak jak kiedyś Piech-Jankowski. (2) Wahadło, o tyle o ile Wójtowicz ostatnio jest w naprawdę niezłej formie, to Moneta jest mocno przeciętny a potem długo długo nic. (3) Ofensywny pomocnik który wniósł by trochę jakości i przeglądu pola, tak aby mógł wchodzić za Janoszkę/Fosę/Kwietniewskiego. (4) Ostatni transfer to być może jakiś obrońca, choć tutaj mamy pewne opcję. Nie wiadomo jak obecnie wygląda z formą Szywacz a w razie czego zawsze można cofnąć Sikora, minus bo powstaje duża wyrwa w środku pola. Idelanie byłoby gdyby na jedną z tych pozycji został ściągnięty młodzieżowiec.

Mimo wszystko, nawet tym składem możemy powalczyć o ekstraklasę w tym sezonie.

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10150
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Arka Gdynia, niedziela, 16.10.22, 12:40

#82 Post autor: jajo » 18 paź 2022, o 17:24

kroy pisze:
18 paź 2022, o 11:34
Scypion pisze:
18 paź 2022, o 08:07
jajo pisze:
17 paź 2022, o 23:37
Scypion pisze:
17 paź 2022, o 23:29
jajo pisze:
17 paź 2022, o 21:10
Że ch*** im sie chce, ze jak sie chcialo to szlo 3 majstry zrobic, a teraz odpuszczaja/sprzedaja itd. a przed Mistrzostwem Polski w 60 roku pewnie by sie nasluchal o emerycie i hamulcowym.
Dokladnie tego sie nasluchał, dlatego zakonczyl w 59.
tos mnie chyciol na nieswiadomym naduzyciu. braklo tego "wdech wydech" przed pisaniem.

niemniej zdanie podtrzymuja. chyba, ze ni zaroz wyklarujesz, ze w tym chamstwie, braku szacunku jest metodoa i to ono doprowadziolo do majstra `60.
Sorry, belfersko natura ze mnie wyłazi. Absolutnie nie. Zgadzam sie z Toba, ze nalezy sie tym chopcom wiecej szacunku i wyrozumiałosci. Przeciez oni ida z nami z 4 ligi. Tu juz tak jest ze musi byc jakis kozioł do hejtowania. Był Janoszka, teraz Nawrocki. A powiem ze miol ciezko bo wypuscil go Skrobacz nieogranego w tym nieszczesnym ustawieniu z 3 obroncami przeciw najlepszemu atakowi w lidze.

Oczywiście, ze wyrozumiałość jest potrzebna ale nie może tez jeden piłkarz zawalić w jednym meczu 2.5 goli i udawać, ze nic się nie stało.
miedzy udawaniem, ze nic sie nie stalo a tekstami, jakie sie tu pojawiwaly jest Wielki Kanion.
poza tym jestem przekonany, ze Filip wie, ze zawwalil mecz, trener go zmienil w przerwie, wiec tez wie.
natomiast co do 2,5 gola to sie nie zgodze. ten gol na 1-2 w pelni na jego konto, natomiast w pozostalych dwoch mogl sie zachowac lepiej, ale przypisywac mu z tego 1,5 gola to przesada.

szerzej co do meczu:
- indywidualnie to byla najlepsza pilkarsko druzyna, jaka zagoscila na C6. jestem przekonany, ze w Ekstraklasie by nie odstawali. zrobili na mnie wieksze wrazenie niz Zabole. ten Aleman to kawal pilkarza.
- brawa dla wszystkich, ze my sie z nimi na boisku bijemy jak rowni
- brawa, ze w lidze ta druzyna z o wiele wiekszym potencjalem jest wciaz za nami

- co do meczu. Arka wygladala ladniej, ale to nie jest lyzwiarstwo figurowe. juz na stadionie wydawalo mi sie, ze Arka strzelila wszystko co miala. statystyki to potwierdzaja. xG 2,35 - 1,81 gdzie Arka ma 0,99 za ostatnią akcję. wykreowaliśmy sobie więcej!
- szkoda, ze sie nie udalo ich dobic przy 1-0.
- jak juz ktos napisal, mozna bylo sie cogfnac i liczyc na kontry. ta Arka fatalnie wracala, ale no tez sobie wyobrazam reakcje publiki...
- podobnie jak wtedy, gdybysmy ruszyli ostro w 2 polowe i sie skonczylo 1:6 np.

- bardzo dobry Swędrowski. jestem zaskoczony jegpo postawa. gosc juz blizej 30, glownie gral nizej niz 1 liga i jest jednym z najjasniejszych punktow. jest to jeden z tych kilku gosci, ktorych spokojnie mozna sobie wyobrazic w ekstraklasie. gol wisienka na torcie.
- dobra zmiana Fosy. pieknie pokazane jak mozna przyspieszac gre bez szybkiego biegania.

- nasza SFG sa co raz lepsze. fajne te kombinacje, ostatnio slupek, teraz gol. kto to przygootwuje? Woś? niech no na derby wymysli takie arcydzieło, że ich wyklepia do pustaka ;)
- dobrze wykomnuje rogi Swędrowski, a rzuty wolne jako wrzutki Ecik. nie wiem tylko po co on strzela. moze mnie Raul poprawi, ale jak tydzien temu pytalem czy przez 15 lat udaly sie takie proby Fosie i Sadlokowi, to teraz spytam: czy Ecik kiedys strzelil gola z wolnego? nie wliczajmy tych 3ligowych bramkarzy, bo to jednak inny poziom. mi sie zawsze kojarzy, ze ta noga jest dobrze ulozona, ale pilka albo nie zdazy spasc, albo trafi w mur, albo leci na tyle wolno, ze bramkarz to wylapuje, nawet jak jest idealnie przymierzona. wolalbym juz zaryzykiwac Swedrowskim cyz Szczepanem i walic to na sile.

- szkoda, ze nie wykorzystalismy zoltej kartki Rymaniaka. bardzo slaby byl, co zauwazyl Tarasiewicz w przerwie. za malo z nim jechalismy.

- bardzo dobre sedziowanie. jak to sie porowna z tym sprzed 2 lat, to serio widac roznice pomiedzy 3 liga a Liga Mistrzow. i nie chodzi o pojedyncze gwizdki, bledne lub poprawne decyzje. tylko o caly sposob prowadzenia meczu. z jednej strony pozwolenie grac, z drugiej nie pozwolenie na lamanie kosci. nie danie sie nabierac na krzyki, puszczac gre z przywilejem.
- niemniej ogladajac powtorke, wg mnie karny za stepel na Swedrowskim w drugiej polowie. pare godzin pozniej podobny dostal Real w el clasico. no ale to juz wina varu

- redaktor Feddek powiedzial w kulsiach z Sandecja "zostawiam was na 1 mecz, nie zepsujcie tego w Rzeszowie". no i sobie nie przyjechal :p
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

Awatar użytkownika
kroy
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1414
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 14:39
Lokalizacja: Siemce
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Arka Gdynia, niedziela, 16.10.22, 12:40

#83 Post autor: kroy » 18 paź 2022, o 22:06

jajo pisze:
18 paź 2022, o 17:24
kroy pisze:
18 paź 2022, o 11:34
Scypion pisze:
18 paź 2022, o 08:07
jajo pisze:
17 paź 2022, o 23:37
Scypion pisze:
17 paź 2022, o 23:29
jajo pisze:
17 paź 2022, o 21:10
Że ch*** im sie chce, ze jak sie chcialo to szlo 3 majstry zrobic, a teraz odpuszczaja/sprzedaja itd. a przed Mistrzostwem Polski w 60 roku pewnie by sie nasluchal o emerycie i hamulcowym.
Dokladnie tego sie nasluchał, dlatego zakonczyl w 59.
tos mnie chyciol na nieswiadomym naduzyciu. braklo tego "wdech wydech" przed pisaniem.

niemniej zdanie podtrzymuja. chyba, ze ni zaroz wyklarujesz, ze w tym chamstwie, braku szacunku jest metodoa i to ono doprowadziolo do majstra `60.
Sorry, belfersko natura ze mnie wyłazi. Absolutnie nie. Zgadzam sie z Toba, ze nalezy sie tym chopcom wiecej szacunku i wyrozumiałosci. Przeciez oni ida z nami z 4 ligi. Tu juz tak jest ze musi byc jakis kozioł do hejtowania. Był Janoszka, teraz Nawrocki. A powiem ze miol ciezko bo wypuscil go Skrobacz nieogranego w tym nieszczesnym ustawieniu z 3 obroncami przeciw najlepszemu atakowi w lidze.

Oczywiście, ze wyrozumiałość jest potrzebna ale nie może tez jeden piłkarz zawalić w jednym meczu 2.5 goli i udawać, ze nic się nie stało.
miedzy udawaniem, ze nic sie nie stalo a tekstami, jakie sie tu pojawiwaly jest Wielki Kanion.
poza tym jestem przekonany, ze Filip wie, ze zawwalil mecz, trener go zmienil w przerwie, wiec tez wie.
natomiast co do 2,5 gola to sie nie zgodze. ten gol na 1-2 w pelni na jego konto, natomiast w pozostalych dwoch mogl sie zachowac lepiej, ale przypisywac mu z tego 1,5 gola to przesada.

szerzej co do meczu:
- indywidualnie to byla najlepsza pilkarsko druzyna, jaka zagoscila na C6. jestem przekonany, ze w Ekstraklasie by nie odstawali. zrobili na mnie wieksze wrazenie niz Zabole. ten Aleman to kawal pilkarza.
- brawa dla wszystkich, ze my sie z nimi na boisku bijemy jak rowni
- brawa, ze w lidze ta druzyna z o wiele wiekszym potencjalem jest wciaz za nami

- co do meczu. Arka wygladala ladniej, ale to nie jest lyzwiarstwo figurowe. juz na stadionie wydawalo mi sie, ze Arka strzelila wszystko co miala. statystyki to potwierdzaja. xG 2,35 - 1,81 gdzie Arka ma 0,99 za ostatnią akcję. wykreowaliśmy sobie więcej!
- szkoda, ze sie nie udalo ich dobic przy 1-0.
- jak juz ktos napisal, mozna bylo sie cogfnac i liczyc na kontry. ta Arka fatalnie wracala, ale no tez sobie wyobrazam reakcje publiki...
- podobnie jak wtedy, gdybysmy ruszyli ostro w 2 polowe i sie skonczylo 1:6 np.

- bardzo dobry Swędrowski. jestem zaskoczony jegpo postawa. gosc juz blizej 30, glownie gral nizej niz 1 liga i jest jednym z najjasniejszych punktow. jest to jeden z tych kilku gosci, ktorych spokojnie mozna sobie wyobrazic w ekstraklasie. gol wisienka na torcie.
- dobra zmiana Fosy. pieknie pokazane jak mozna przyspieszac gre bez szybkiego biegania.

- nasza SFG sa co raz lepsze. fajne te kombinacje, ostatnio slupek, teraz gol. kto to przygootwuje? Woś? niech no na derby wymysli takie arcydzieło, że ich wyklepia do pustaka ;)
- dobrze wykomnuje rogi Swędrowski, a rzuty wolne jako wrzutki Ecik. nie wiem tylko po co on strzela. moze mnie Raul poprawi, ale jak tydzien temu pytalem czy przez 15 lat udaly sie takie proby Fosie i Sadlokowi, to teraz spytam: czy Ecik kiedys strzelil gola z wolnego? nie wliczajmy tych 3ligowych bramkarzy, bo to jednak inny poziom. mi sie zawsze kojarzy, ze ta noga jest dobrze ulozona, ale pilka albo nie zdazy spasc, albo trafi w mur, albo leci na tyle wolno, ze bramkarz to wylapuje, nawet jak jest idealnie przymierzona. wolalbym juz zaryzykiwac Swedrowskim cyz Szczepanem i walic to na sile.

- szkoda, ze nie wykorzystalismy zoltej kartki Rymaniaka. bardzo slaby byl, co zauwazyl Tarasiewicz w przerwie. za malo z nim jechalismy.

- bardzo dobre sedziowanie. jak to sie porowna z tym sprzed 2 lat, to serio widac roznice pomiedzy 3 liga a Liga Mistrzow. i nie chodzi o pojedyncze gwizdki, bledne lub poprawne decyzje. tylko o caly sposob prowadzenia meczu. z jednej strony pozwolenie grac, z drugiej nie pozwolenie na lamanie kosci. nie danie sie nabierac na krzyki, puszczac gre z przywilejem.
- niemniej ogladajac powtorke, wg mnie karny za stepel na Swedrowskim w drugiej polowie. pare godzin pozniej podobny dostal Real w el clasico. no ale to juz wina varu

- redaktor Feddek powiedzial w kulsiach z Sandecja "zostawiam was na 1 mecz, nie zepsujcie tego w Rzeszowie". no i sobie nie przyjechal :p
Jajo, 1 branka dał się wyprzedzić i wejść w pole karne wahadlowemu Arki - 0,5 gola
2 bramka Filipa w 100% to już 1.5
3 dwa nieudane wybicia do przeciwnika - kolejne 0,5 gola. Gola na 2:4 nie liczę nawet bo powiedzmy ze wynikało z taktyki ake gdyby udało się uniknąć choć jednego lub dwóch z tych błędów to byłaby szansa na remis.
Także może z 3 przesadziłem ale to i tak za dużo.

I chyba każdy się zgadza ze Filip dużo Ruchowi dał i mam nadzieje ze jeszcze da ale ten mecz był dla niego pewna negatywna weryfikacja.
Ale ja widzę , że świat już prawie runął.. I co ?
I mam ku*** dobry humor !

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10150
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Arka Gdynia, niedziela, 16.10.22, 12:40

#84 Post autor: jajo » 18 paź 2022, o 23:18

o liczbe 2 (1+0,5+0,5) juz bym sie nie czepial, choc rozbilbym to na mniej. tam z tymi wybiciami, to sie z pol druzyny moglo lepiej zachowac. Śrutwa chwile wczesniej wspominal, ze Arka zbiera kazda druga pilke. napisalem, bo 2,5 bylo dla mnie przesada, to juz sugerowalo jednostkowa wine przy 2 golach.

oczywiscie, ze bylaby szansa. nawet latwo mi sobie wyobrazic, ze schodzimy do szatni przy 1-1 i wygrywamy ten mecz.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Google Adsense [Bot], OSH, Pulocini, Radvan138, ruchfans, scaneRboy i 222 gości