Resovia Rzeszów - Ruch Chorzów, sobota, 08.10, 20:00

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10149
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Resovia Rzeszów - Ruch Chorzów, sobota, 08.10, 20:00

#46 Post autor: jajo » 8 paź 2022, o 22:16

gorek - zeby byc sprawiedliwym, de facto 3 okienka zmianowe.
nasze 3 przed rozpoczeciem gry.
ich jedna w trakcie varu.
reszta zblokowana w 3 okna.
tez liczylem na 7-9 minut.

a nawet w doliczinym pol minuty zabral chyba varujac karnego dla nich.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

tynbydziedobry
Posty: 977
Rejestracja: 10 kwie 2018, o 18:19
Kontakt:

Re: Resovia Rzeszów - Ruch Chorzów, sobota, 08.10, 20:00

#47 Post autor: tynbydziedobry » 8 paź 2022, o 22:16

mecz od czasu naszej bramki to jest parodia polskiej piłki. totalny chaos, niewiadomo kto grał o jednego więcej i kto co chciał osiągnąć w tym meczu. to ile my popełniamy bezsensowych fauli wybijających z rytmu to się w głowie nie mieści. nie wiesz czy zasłonić piłkę? a no to faul. a może spowolnić przeciwnika pressingiem? nie, lepiej sfaulować.

NG1920
Posty: 1158
Rejestracja: 23 lis 2011, o 17:46
Kontakt:

Re: Resovia Rzeszów - Ruch Chorzów, sobota, 08.10, 20:00

#48 Post autor: NG1920 » 8 paź 2022, o 22:25

tynbydziedobry pisze:
8 paź 2022, o 22:16
niewiadomo kto grał o jednego więcej i kto co chciał osiągnąć w tym meczu.
W tej kolejce trzy mecze z czerwonymi kartkami i w każdym z nich drużyna grająca w przewadze nie potrafiła wygrać.

Lothar Ślązok
Posty: 242
Rejestracja: 26 lis 2009, o 23:35
Lokalizacja: Niebieski Śląsk
Kontakt:

Re: Resovia Rzeszów - Ruch Chorzów, sobota, 08.10, 20:00

#49 Post autor: Lothar Ślązok » 8 paź 2022, o 23:09

Jak się nie da wygrać to trzeba zremisować.
I tak to dzisiaj potraktujmy...
Uniknęliśmy porażki i jadymy dalej.
SFG jak i celność podań zdecydowanie do poprawy. Teraz Arka i PPD.

emes
Posty: 546
Rejestracja: 3 wrz 2008, o 20:41
Kontakt:

Re: Resovia Rzeszów - Ruch Chorzów, sobota, 08.10, 20:00

#50 Post autor: emes » 9 paź 2022, o 03:01

Patrząc na przebieg meczu to z remisu trzeba się cieszyć. Piłkarze nie zawiedli, ale My na trybunach już tak. Mamy w ch** potencjał, jeździ naprawdę konkretna liczba ludzi na wyjazdy, ale nie mamy młynowego. Taki człowiek marnuje cały nasz potencjał. Kompletnie nie ogarnia co rzucają przeciwnicy żeby odpowiedzieć, nie ogarnia tego co się dzieje na boisku żeby zareagować odpowiednio, po prostu zero wyczucia. Zapieradalamy kilkaset kilemetrów na wyjazd by dopingować i się bawić a gość to hamuje i było to dziś widać. Pierwsza bramka dla gości to chyba padła, bo przeciwnicy wyczuli, że lecimy pieśni żałobne. I jeszcze na koniec jak Niebiescy walczyli o strzelenie drugiej bramki doping zarzucił na dwie strony gdzie jedna nie słyszała drugiej bo ludzie po prostu ku*** mieli dość. Szanuję Was Chłopaki, ale jak ktoś się do tego nie nadaje to niech zrezygnuje i na pewno znajdzie się ktoś odpowiedni bo nas jest naprawdę w ch*j. POZDRAWIAM
Wasza nienawiść do nas tylko potwierdza nasz sukces. WRWE

Sezonowy
Posty: 107
Rejestracja: 30 maja 2022, o 13:09
Kontakt:

Re: Resovia Rzeszów - Ruch Chorzów, sobota, 08.10, 20:00

#51 Post autor: Sezonowy » 9 paź 2022, o 06:09

Obecny mlynowy to już od dawna jest do zmiany

Awatar użytkownika
kroy
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1414
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 14:39
Lokalizacja: Siemce
Kontakt:

Re: Resovia Rzeszów - Ruch Chorzów, sobota, 08.10, 20:00

#52 Post autor: kroy » 9 paź 2022, o 11:47

Czy ktoś wie po jakim czasie mecze są dostępne na Polsat Box? Nie mogłem wczoraj zobaczyć, chciałem z odtworzenia a meczu jak nie było tak nie ma.

Meczu nie widziałem, wiec się wypowiem 😂 napewno niedosyt jest bo 25 min graliśmy w przewadze chociaż to nie zawsze pomaga - większość drużyn jednak broni się w 10-9 osób a napastnicy są skupieni na ataku.
Najważniejsze ze Ruch nie przegrał i dalej, po 13 kolejkach mamy tylko 1 porażkę. Mam nadzieje, ze ta drużyna potrafi remisować mecze które kiedys byśmy przegrali.
Teraz mamy przed sobą 5 kolejek i nawet w przypadku obniżki formy powinnismy się w barażowych miejscach zakręcić. Gdy dalej będziemy regularnie punktować to możemy mieć praktycznie pewne utrzymanie i znakomita podstawę do ataku na Ekstraklasę.
Niezależnie od wszystkiego, szacunek dla tej ekipy ze po ponad 1/3 sezonu jesteśmy liderem, gramy solidny futbol i punktujemy.

A derby zapowiadają się być meczem na szczycie ;)
Ale ja widzę , że świat już prawie runął.. I co ?
I mam ku*** dobry humor !

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10149
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Resovia Rzeszów - Ruch Chorzów, sobota, 08.10, 20:00

#53 Post autor: jajo » 9 paź 2022, o 13:23

z 2-3 dni bedziesz musial poczekac.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

Awatar użytkownika
kroy
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1414
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 14:39
Lokalizacja: Siemce
Kontakt:

Re: Resovia Rzeszów - Ruch Chorzów, sobota, 08.10, 20:00

#54 Post autor: kroy » 9 paź 2022, o 13:48

jajo pisze:
9 paź 2022, o 13:23
z 2-3 dni bedziesz musial poczekac.
Porażka ten cały Polsat
Ale ja widzę , że świat już prawie runął.. I co ?
I mam ku*** dobry humor !

Awatar użytkownika
jaRo 1920
Posty: 1005
Rejestracja: 10 kwie 2011, o 22:46
Kontakt:

Re: Resovia Rzeszów - Ruch Chorzów, sobota, 08.10, 20:00

#55 Post autor: jaRo 1920 » 9 paź 2022, o 14:32

Szkoda bo chyba bardziej stracone 2pkt niż zyskany 1. Arka remis, jeszcze opole niech ciupnie ta puszcze i gitara
Obrazek

Dżem
Posty: 1356
Rejestracja: 4 lip 2008, o 21:56
Kontakt:

Re: Resovia Rzeszów - Ruch Chorzów, sobota, 08.10, 20:00

#56 Post autor: Dżem » 10 paź 2022, o 06:42

Najważniejsze dla mnie było to, że widać było po zawodnikach 100 procent zaangażowania. Technicznie czasami tragedia, ale woli walki im nie można było odmówić i za to szacun.

Wiem, że Wójtowicz w poprzednich meczach zagrał dobrze, ale nie może chłop na wahadle na 5 wrzutek 4 wy***ać poza boisko, no ku***. I to proste piłki praktycznie bez rywala, a on nie potrafi tego dobrze wrzucić. Osobny szacun dla Fosy za zapierdalanie w pierwszej połowie zarówna w ataku jak i w obronie.

Awatar użytkownika
kroy
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1414
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 14:39
Lokalizacja: Siemce
Kontakt:

Re: Resovia Rzeszów - Ruch Chorzów, sobota, 08.10, 20:00

#57 Post autor: kroy » 10 paź 2022, o 10:09

Patrząc na statystyki i skrót wydaje się, ze Ruch raczej był strona przeważająca i w zasadzie przypadkowy gol wynikający z nieporozumienia to była jedyna ich groźna sytuacja gdzie udało im się naruszyć nasza defensywę.
Także, chyba jednak gramy wciąż dosyć dobra piłkę, zabrakło trochę szczescia ale za tydzień już liczę na 3 pkt chociaż mecz z arka to będzie poważny sprawdzian, szczególnie dla naszych defensorów.
Ale ja widzę , że świat już prawie runął.. I co ?
I mam ku*** dobry humor !

Awatar użytkownika
DaReQ93
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 326
Rejestracja: 4 mar 2010, o 16:07
Kontakt:

Re: Resovia Rzeszów - Ruch Chorzów, sobota, 08.10, 20:00

#58 Post autor: DaReQ93 » 10 paź 2022, o 11:37

Kasolik wypada po jakiejś głupiej kartce w końcówce spotkania gdzie nawet sędzia nie pozwolił wznowić gry tylko zakończył mecz, nie idzie się od tego odwołać? Pamiętam, że Kasol od razu po otrzymaniu wściekły był bardziej na sędziego niż na siebie ale samej sytuacji nie mogę wyciągnąć z pamięci, wiem tylko, że miał być aut

Dla miłośników teorii spiskowych wypisz wymaluj jak opłacona kartka tak samo jak z varem :rotfl:

heli
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 6208
Rejestracja: 26 maja 2005, o 14:00
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Resovia Rzeszów - Ruch Chorzów, sobota, 08.10, 20:00

#59 Post autor: heli » 10 paź 2022, o 11:45

jak chcesz się odwołać, jak dostał za odkopanie piłki po gwizdku, uniemożliwiając jeszcze teoretycznie szybkie rozpoczęcie Resovii. Dokładnie taką samą kartkę wcześniej dostał jeden z Rzeszowian tyle, że za odrzucenie piłki. Można podciągnąć, że tam przypadkowo z rozpędu po prostu wpadł na tą piłkę już po za boiskiem, ale raczej nikt kartki nie cofnie obojętnie jak było. Bo podstawę sędzia miał, a czy musiał dać to inna sprawa.
Wystarczy by dobrzy ludzie nic nie robili, a zło zatriumfuje. E. Burke

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10149
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Resovia Rzeszów - Ruch Chorzów, sobota, 08.10, 20:00

#60 Post autor: jajo » 10 paź 2022, o 15:38

kroy pisze:
10 paź 2022, o 10:09
Patrząc na statystyki i skrót wydaje się, ze Ruch raczej był strona przeważająca i w zasadzie przypadkowy gol wynikający z nieporozumienia to była jedyna ich groźna sytuacja gdzie udało im się naruszyć nasza defensywę.
Także, chyba jednak gramy wciąż dosyć dobra piłkę, zabrakło trochę szczescia ale za tydzień już liczę na 3 pkt chociaż mecz z arka to będzie poważny sprawdzian, szczególnie dla naszych defensorów.
nie no, fajna kontra z prostopadla pilka. a nasze nieporozumienie, to juz inna sprawa.
statystyki nie pokaza sytuacji z drugiej polowy, gdzie gdyby Sadlok nie przecial w ost momencie, to by gosc prawie do pustej noge dolozyl.

dobra, nawet bardzo dobra pilke pogralismy 15 min. reszta byla slaba (1pol) i zenujaca (ost 30 min).
nie jest to tez jakas specjalna krytyka. moze sie po prostu zdarzyc slabszy mecz, wlasciwie kazdemy sie zdarza, wiec nawet bym tego nie traktowal jako zwiastun gorszej formy.

poza wszystkim, ze nikogo by nie zaskoczylo w lipcu, ze bedziemy jezdzic na Resovie i grac tam zaciete mecze, ktore pomoga nam w walce o utryzmanie.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 19gorek20, chropaczow, disu, fanatyczny1920, Google Adsense [Bot], hebel, iglo, Janochaaa, KamilPøl, niebieski98, nołnejm, Pulocini, Rafal1920, Rickenn10, scaneRboy, WolnyLogin i 158 gości