Ruch Chorzów - Sandecja Nowy Sącz, niedziela, 02.10.22, 12:40

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
Harpo
Posty: 3336
Rejestracja: 29 sty 2008, o 10:18
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Sandecja Nowy Sącz, niedziela, 02.10.22, 12:40

#121 Post autor: Harpo » 4 paź 2022, o 20:16

APELUJĘ i jakoś nie mogę się przebić, żeby bo strzelonej bramce była zawsze JEDNA i TA SAMA przyśpiewka.
Wszyscy mają czemu my nie? " Upieram się przy "O jeeest.. ooo jeeest, oooo jees, ooo jest" stare, ale zaje***cie jare i cały stadion z mety by to przyjął.

PS> Komiczne było to przerwanie na hymnu na 15 s, a później jego dokończenie, choć wybrzmiało fajnie :D
Niebieskie serce od 1988 R.


"PRECZ z polityczną poprawnością!"

mody Ruch
Posty: 156
Rejestracja: 2 sie 2013, o 23:52
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Sandecja Nowy Sącz, niedziela, 02.10.22, 12:40

#122 Post autor: mody Ruch » 4 paź 2022, o 20:39

Zamykajac temat...Swedrowski wyrasta na lidera,Wojtowicz na plus zas,na kolejny plus poprawione stale fragmenty gry...Sikora w destrukcji top ale trocha koordynacji i wiecej luzu w ofensywie,Bielecki poprawa gra nogami bo te wybicia laboga heh,Sadlok tez czasami niepewne interwencje w tym szpilu(glupia zolta kartka za ciepniecie balom tez doswiadczony a dol sie ponies emocja )reszta normalnie Kasol pewny i brameczka norma😉Czas zakladac temat operacja Resovia i zaczac ich rozpracowywac...lideRa mamy za...nie oddamy!bRawo trener brawo druzyna brawo my!!

Awatar użytkownika
DaReQ93
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 326
Rejestracja: 4 mar 2010, o 16:07
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Sandecja Nowy Sącz, niedziela, 02.10.22, 12:40

#123 Post autor: DaReQ93 » 4 paź 2022, o 21:22

Harpo pisze:
4 paź 2022, o 20:16
APELUJĘ i jakoś nie mogę się przebić, żeby bo strzelonej bramce była zawsze JEDNA i TA SAMA przyśpiewka.
Wszyscy mają czemu my nie? " Upieram się przy "O jeeest.. ooo jeeest, oooo jees, ooo jest" stare, ale zaje***cie jare i cały stadion z mety by to przyjął.

PS> Komiczne było to przerwanie na hymnu na 15 s, a później jego dokończenie, choć wybrzmiało fajnie :D
A po drugie to może trzeba grzecznie przypomnieć "nowym-starym" kibicom, że doping nie kończy się po niecelnym strzale albo sytuacji pod naszą bramką. Chyba wszyscy widzą, że im więcej ludzi tym gorszy doping, rwany, ucichający zamiast jeszcze bardziej się rozkręcać (oczywiście bluzgi w to się nie wliczają, małolaty zawsze top :rotfl: )

19gorek20
Posty: 2311
Rejestracja: 16 cze 2009, o 19:30
Lokalizacja: ???
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Sandecja Nowy Sącz, niedziela, 02.10.22, 12:40

#124 Post autor: 19gorek20 » 5 paź 2022, o 19:38

Wielkie brawa, calkowita dominacja przez 90 minut mnostwo stworzonych sytuacji super stale fragmenty gry i gol na zwyciestwo w 90 minucie. Musze sie jedynie przyczepic na prawe wahadlo gdzie i Kwietniewski i Michalski zagrali najslabsze 45 minut w sezonie. Brawo dla Foszmanczyka bo niestety ostatnio caly czas na niego narzekalem a na gola zasluzyl jak nikt a Wojtowicz chyba po kadrze dostal wiatru w zagle

Teraz Resovia ktora oprocz pilek za plecy Stali nie pokazala nic dobrego a dodatkowo wypada dwoch podstawowych zawodnikow to musi sie udac

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10128
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Sandecja Nowy Sącz, niedziela, 02.10.22, 12:40

#125 Post autor: jajo » 5 paź 2022, o 20:46

- co do weteranow. na poczatku zaznacze, ze denerwuje mnie wrzucanie ich do jednego wora, ale wydaje mi sie, ze tym razem pasuje. mam wrazenie, ze wiele z komentarzy wynika z tego, ze ludzie glownie ich kojarza. Ecik nie zagral ani tak slabego, ani tak dobrego meczu, zeby go jakos szczegolnie wspominac. zgadzam sie, ze wielu bawi sie w FM i chce najzwyczajniej budowac druzyne w oparciu o sumowanie cyferek. Natomiast w pilce, ten czynnik ludzki hest bardzo wazny, ba on decyduje o naszym sukcesie i szansie na kolejny sukces!!! czysto personalnie, to my przeciez mamy ekipe na dolna polowke, mozna to anwet samymi wyplatami porownac. to gdzie jestesmy, to oprocz wielu innych elementow, zasluga synergii, jaka ta grupa ludzi wytworzyla. zalozenie, ze jak sie z tej grupy wyjmie dwoch najbardziej doswiadczonych ludzi, to bedzie ona taka sama jest najzwyczajniej glupie.

- o takie wejscia Fosy chodzi. akceptacja swojej roli i wykorzystanie doswiadczenia.

- fajne ujecie po meczu sciskajacej sie trojki obroncow. kolejny raz tracimy z karnego, tym razem zaden z nich nie byl w to zamieszany.

- z biegiem czasu mam troche chlodniejsze spojrzenie co do karnego. nie wiem czy Ecik na pewno tej lewej nogi nie postawil nienaturalnie w lewo. niemniej wiekszosc powtorek przemawiala za karnym. dodatkowo VAR mial rozstrzygac sytuacje ewidentne. jak sie gapia 5 min w ekran to ewideitnie nie jest.

- sedzia zenujacy, choc te profilowe u sasiadow, to raczej sie chwalil, ze derby sedziowal. Szufryn jakby mial immunitet na kartki. Pierwsza powinieni dostac na poczatku drugiej polowy za faul na Swedrowskim jako przerwanie groznej akcji. Pozniej mu odlicza faule i pokazuje, ze nastepny to juz bank kartka. po czym znow fauluje i kartki nie ma. od kartki Piatkaa na pewno bym sie odwolywal.

- widac duza poprawe w SFG. nie wiem na ile to zasluga calego zespolu, a na ile powrotu Sikory. on prawie za kazdym razem dochodzi do zgrania pilki na dlugim!

- Wojtowicza sam tu bronilem. wklejalem nawet dane statystyczne, ze jest czolowym mlodziezowcem ligi. Nie zgodze sie, ale ze zagral w Krakowie dobrze. Nie mam tez wielkich nadziei, ze co mecz bedzie gral jhak z Sandecja. nierownosc jest domena mlodych. wazne, ze Tomek zaczal dokladac liczby. poza tym kreuje tez duzych groznycvh akcji, po ktorych niekoniecznie sa gole, np. ta z karnym zaczela sie od urwania Tomka.
niemniej wydaje mi sie, ze ta kadra pozytywnie wplynela na niego. jakby nabral pewnosci siebie. peirwszy raz kojarze, ze zdobyl sie na opierdzielenie kogos (Biela) i glosne pretensje do sedziego. Moze na kadrze poczul, ze nie odstaje od chlopakow, co znal z telewizji.

- chyba nikt o tym nie wspomnial, ale kolejnego gola robi spokoj i przeglad pola Swedrowskiego. tak jak sie zakrecil w Krakowie i wylozyl w drugie tempo Szczepanowi, tak w niedziele obsluzyl Wojtowicza na skrzydle.

- co do Biela. na razie jest dla mnie poztywnym zaskoczeniem. nie bylem przekoanny czy sobie poradzi lige wyzej. i nie chodzi nawet o wybronione sytuacje a o spokoj, ktory daje druzynie (choc akurat w nd jedno wybicie zrobilo nerwowke. zauwaze tez, ze Walski byl kolejnym strzelcem, po Rozwandowiczu z Sosnowca, ktory zalozyl, ze Bielowi trzeba trafic bombe w okno. mial racje, bo Bielu znow wyczul.
a co do wagi... mam troche doswiadczenia z efektem jajo, znaczy sie jojo ;) jak dla mnie na poczatku sezonu Bielu rzeczywiscie pojechal z waga w dol, to teraz szybko nadrobil i to chyba z nawiazka. niby z jednej strony ciezko chudnac w trakcie sezonu, bo czlowiek nie ma energii etc, nie czuje sie komfortowo chocby mentalnie, ale z drugiej strony szkoda tego, gdze by ten chlopak mogl byc, bo jak to ktos napisal jest niesamowicie gibki jak na swoje warunki.

- osobiscie nie odczuwam potrzeby czegos na styl "tor himn". pasuje mi spontanicznosc w tym temacie. oczywiscie rozumiem, ze ktos moze chciec inaczej.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

Mavo1920
Posty: 879
Rejestracja: 14 maja 2022, o 17:02
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Sandecja Nowy Sącz, niedziela, 02.10.22, 12:40

#126 Post autor: Mavo1920 » 5 paź 2022, o 22:18

Wójtowicz wreszcie wykonuje trudne, kreatywne podania i pcha akcje do przodu, to jest coś czego nie widać w każdych statystykach. Zaczyna w tej lidze się odnajdować. Gołym okiem widać progres u niego. To mega ważne w kontekście walki o awans, by młodzieżowiec nie był jedynie zapychaczem a ważnym elementem zespołu.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Google Adsense [Bot], JEDI_V, scaneRboy i 76 gości