Ruch Chorzów - Sandecja Nowy Sącz, niedziela, 02.10.22, 12:40

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
piotrhalak
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1340
Rejestracja: 3 lut 2008, o 20:58
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Sandecja Nowy Sącz, niedziela, 02.10.22, 12:40

#106 Post autor: piotrhalak » 3 paź 2022, o 22:15

Trzeba dodać, że sporo osób kupiła Trójpaka biletowego i w wolnej sprzedaży na mecz z Arką zostało mniej niż 1600 biletów. Nieźle.
takie tam

Sezonowy
Posty: 107
Rejestracja: 30 maja 2022, o 13:09
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Sandecja Nowy Sącz, niedziela, 02.10.22, 12:40

#107 Post autor: Sezonowy » 3 paź 2022, o 23:07

Dajcie jeden dobry mecz w tym sezonie Fosy. Fosa na ostatnie minuty może być ale od pierwszych minut to porażka. Wiek już robi swoje. Nawet Ronaldo to odczuwa, także skończcie pieprzyć.
I jeszcze na złość się doczepie.
Ktoś widzi jakiś.. dietetyk? Jak Bielecki "rubnie"? Oby to się nie odbiło jakaś kontuzja. Bo albo mi się wydaje albo z meczu na mecz jest coraz grubszy, a tylko przypomnę że z wagą sądząc po jego wywiadach miał już problem i to nie maly.

Awatar użytkownika
Kiler1989
Posty: 96
Rejestracja: 30 lip 2007, o 16:42
Lokalizacja: Bykowina
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Sandecja Nowy Sącz, niedziela, 02.10.22, 12:40

#108 Post autor: Kiler1989 » 4 paź 2022, o 06:57

Dokładnie cos sie dzieje z Bieleckim... ta opona jest coroz to wiekszo
[color=#0000BF][b]"Ostatnim razem, gdy zabrzanie pokonali Ruch, strzelając jedynego gola po uderzeniu z rzutu wolnego, to na koniec sezonu pożegnali się z ekstraklasą. Historia lubi się powtarzać..."[/b][/color]

heli
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 6163
Rejestracja: 26 maja 2005, o 14:00
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Sandecja Nowy Sącz, niedziela, 02.10.22, 12:40

#109 Post autor: heli » 4 paź 2022, o 07:52

ale serio jak tak poskładać posty różnych ludzi to jakbych nie chodził na szpile i nie znoł tabeli to chyba bych myśloł, że my są na ostatnim miejscu.
Ci za starzy
ten za ruby
ci bez formy
ci nieskuteczni
młodzieżowcy słabi
tamten za słaby
ten zaś kontuzjowany
ten nic nie wnosi
....
Wystarczy by dobrzy ludzie nic nie robili, a zło zatriumfuje. E. Burke

chropaczow
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 834
Rejestracja: 1 sie 2018, o 18:27
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Sandecja Nowy Sącz, niedziela, 02.10.22, 12:40

#110 Post autor: chropaczow » 4 paź 2022, o 08:05

Sezonowy pisze:
3 paź 2022, o 23:07
Dajcie jeden dobry mecz w tym sezonie Fosy. Fosa na ostatnie minuty może być ale od pierwszych minut to porażka. Wiek już robi swoje. Nawet Ronaldo to odczuwa, także skończcie pieprzyć.
I jeszcze na złość się doczepie.
Ktoś widzi jakiś.. dietetyk? Jak Bielecki "rubnie"? Oby to się nie odbiło jakaś kontuzja. Bo albo mi się wydaje albo z meczu na mecz jest coraz grubszy, a tylko przypomnę że z wagą sądząc po jego wywiadach miał już problem i to nie maly.
Właśnie, że Bielecki ostatnio wyszczuplał, ale dopóki dobrze broni, nie ma co się czepiać.
Co do naszych najstarszych graczy, trzeba poważnie pomyśleć o przyszłości i szukać dość pilnie zastępców.
Brawo za walkę do końca. Niektóre akcje były naprawdę dobre. Widać progres i muszę przyznać, że za wcześnie domagałem się zmiany trenera. Brawo Ruch.

Awatar użytkownika
to jo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 360
Rejestracja: 6 lip 2012, o 18:40
Lokalizacja: siemce/zabRze/beRlin
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Sandecja Nowy Sącz, niedziela, 02.10.22, 12:40

#111 Post autor: to jo » 4 paź 2022, o 08:42

W Tym klubie chyba musi byc beznadziejnie by kozdy godol jednym głosem... jak jest dobrze to potem je szukanie problemów na siła...

Jakiś czas temu cieszyłem się że forum odżyło, ale teraz czytajac co poniektórych to ogarnia mnie zażenowanie . Wyzwiska i sranie do własnego gniazda ( derby ze szczewami) nikt nie robil z tego małego dymu tragedi bardziej jak użytkownicy tego forum... kara= 5k a pierdolenia było jakby nos mieli zdegradować.
Ekipa podwyższonego Ryzyka

Awatar użytkownika
jaRo 1920
Posty: 997
Rejestracja: 10 kwie 2011, o 22:46
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Sandecja Nowy Sącz, niedziela, 02.10.22, 12:40

#112 Post autor: jaRo 1920 » 4 paź 2022, o 09:54

chropaczow pisze:
4 paź 2022, o 08:05
Sezonowy pisze:
3 paź 2022, o 23:07
Dajcie jeden dobry mecz w tym sezonie Fosy. Fosa na ostatnie minuty może być ale od pierwszych minut to porażka. Wiek już robi swoje. Nawet Ronaldo to odczuwa, także skończcie pieprzyć.
I jeszcze na złość się doczepie.
Ktoś widzi jakiś.. dietetyk? Jak Bielecki "rubnie"? Oby to się nie odbiło jakaś kontuzja. Bo albo mi się wydaje albo z meczu na mecz jest coraz grubszy, a tylko przypomnę że z wagą sądząc po jego wywiadach miał już problem i to nie maly.
Właśnie, że Bielecki ostatnio wyszczuplał, ale dopóki dobrze broni, nie ma co się czepiać.
Co do naszych najstarszych graczy, trzeba poważnie pomyśleć o przyszłości i szukać dość pilnie zastępców.
Brawo za walkę do końca. Niektóre akcje były naprawdę dobre. Widać progres i muszę przyznać, że za wcześnie domagałem się zmiany trenera. Brawo Ruch.
Nie no on to teraz właśnie schudł. Juby to on był w 2 lidze, teraz nawet moja zwróciła uwagę, że schudł a ona ma wrażliwe oko jeśli chodzi o tą kwestię :hyhy: :rotfl:

Ogólnie to fest gibki jest przy jego gabarytach :padam:
Obrazek

Marcus
Posty: 473
Rejestracja: 12 lip 2008, o 18:27
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Sandecja Nowy Sącz, niedziela, 02.10.22, 12:40

#113 Post autor: Marcus » 4 paź 2022, o 10:28

to jo pisze:
4 paź 2022, o 08:42
W Tym klubie chyba musi byc beznadziejnie by kozdy godol jednym głosem... jak jest dobrze to potem je szukanie problemów na siła...

Jakiś czas temu cieszyłem się że forum odżyło, ale teraz czytajac co poniektórych to ogarnia mnie zażenowanie . Wyzwiska i sranie do własnego gniazda ( derby ze szczewami) nikt nie robil z tego małego dymu tragedi bardziej jak użytkownicy tego forum... kara= 5k a pierdolenia było jakby nos mieli zdegradować.
Co jak co, ale na takie ekscesy jak przy derbach trzeba reagować i piętnować, jeśli ma być normalnie. Co do całej reszty malkontentctwa się zgadzam. Tutaj trener Skrobacz był już wielokrotnie zwalniany, nasz najlepszy pilkarz Mokrzycki z ubiegłego sezonu był wyzywany od sprzedawczyków. W tym sezonie nasza mała legenda obecnych czasów ecik również. Potem trzeba przepraszać po ważnych bramkach i zwycięstwach po co Wam to...

Awatar użytkownika
Raul22
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2105
Rejestracja: 16 wrz 2003, o 15:22
Lokalizacja: Bytom-Vitor
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Sandecja Nowy Sącz, niedziela, 02.10.22, 12:40

#114 Post autor: Raul22 » 4 paź 2022, o 11:17

heli pisze:
4 paź 2022, o 07:52
ale serio jak tak poskładać posty różnych ludzi to jakbych nie chodził na szpile i nie znoł tabeli to chyba bych myśloł, że my są na ostatnim miejscu.
Ci za starzy
ten za ruby
ci bez formy
ci nieskuteczni
młodzieżowcy słabi
tamten za słaby
ten zaś kontuzjowany
ten nic nie wnosi
....
jeszcze dodaj trener wuefista do zwolnienia po 2 porazkach (ale dostal szanse w tym sezonie po awansie, natomiast po 2-3 porazkach temat wroci jak bumerang) i klub nie chce awansować do 1 ligi, specjalnie przegrywali w zeszłym sezonie i mamy komplet.

orbiter
Posty: 1402
Rejestracja: 7 maja 2004, o 22:28
Lokalizacja: SH 1920
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Sandecja Nowy Sącz, niedziela, 02.10.22, 12:40

#115 Post autor: orbiter » 4 paź 2022, o 11:38

A Ja dodam od siebie, że pewnie po zjebkach :hyhy: po Wiśle, Nasi poprawili strzelanie rzutów różnych. Efekt - gol Kasolika.

A tak to brawo drużyna, bo ta liga jest nieprzewidywalna.
Ruch Chorzów - Górny Śląsk - Polska

Arena C6

NG1920
Posty: 1092
Rejestracja: 23 lis 2011, o 17:46
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Sandecja Nowy Sącz, niedziela, 02.10.22, 12:40

#116 Post autor: NG1920 » 4 paź 2022, o 11:46

orbiter pisze:
4 paź 2022, o 11:38
A Ja dodam od siebie, że pewnie po zjebkach :hyhy: po Wiśle, Nasi poprawili strzelanie rzutów różnych. Efekt - gol Kasolika.

A tak to brawo drużyna, bo ta liga jest nieprzewidywalna.
Ogólnie trzeba przyznać, że stałe fragmenty gry przyniosły dużo zagrożenia w tym meczu. Dobrze bite rożne, dużo strzałów po nich, dobrze rozgrywane wolne (w tym mój faworyt podanie Ecika do Szczepka), kilka niezłych wrzutek. Nawet solidne dośrodkowania z gry i koniec końców asysta Wójtowicza po takiej. A to nie jest efekt z dnia na dzień, tylko na pewno jest to wałkowane non stop na treningach. Brawo.

"Trener czyta forum" ;) Co gdyby nie my :D

Awatar użytkownika
Adam1983
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2544
Rejestracja: 7 paź 2009, o 10:48
Lokalizacja: Górny Śląsk
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Sandecja Nowy Sącz, niedziela, 02.10.22, 12:40

#117 Post autor: Adam1983 » 4 paź 2022, o 12:16

orbiter pisze:
4 paź 2022, o 11:38
A Ja dodam od siebie, że pewnie po zjebkach :hyhy: po Wiśle, Nasi poprawili strzelanie rzutów różnych. Efekt - gol Kasolika.

A tak to brawo drużyna, bo ta liga jest nieprzewidywalna.
A mnie zastanawio, czemu tu jeszcze nikt nie zasugerowoł, że wynik z Wisłą był ustawiony, no bo przeca mecz przyjaźni ;)

Awatar użytkownika
_BiADACZ_
Posty: 4461
Rejestracja: 7 mar 2006, o 17:10
Lokalizacja: wh
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Sandecja Nowy Sącz, niedziela, 02.10.22, 12:40

#118 Post autor: _BiADACZ_ » 4 paź 2022, o 16:29

Marcus pisze:
4 paź 2022, o 10:28
to jo pisze:
4 paź 2022, o 08:42
W Tym klubie chyba musi byc beznadziejnie by kozdy godol jednym głosem... jak jest dobrze to potem je szukanie problemów na siła...

Jakiś czas temu cieszyłem się że forum odżyło, ale teraz czytajac co poniektórych to ogarnia mnie zażenowanie . Wyzwiska i sranie do własnego gniazda ( derby ze szczewami) nikt nie robil z tego małego dymu tragedi bardziej jak użytkownicy tego forum... kara= 5k a pierdolenia było jakby nos mieli zdegradować.
Co jak co, ale na takie ekscesy jak przy derbach trzeba reagować i piętnować, jeśli ma być normalnie. Co do całej reszty malkontentctwa się zgadzam. Tutaj trener Skrobacz był już wielokrotnie zwalniany, nasz najlepszy pilkarz Mokrzycki z ubiegłego sezonu był wyzywany od sprzedawczyków. W tym sezonie nasza mała legenda obecnych czasów ecik również. Potem trzeba przepraszać po ważnych bramkach i zwycięstwach po co Wam to...
Reagować, ale w miara rozsądku, a niektórzy tutaj płakali jakby rozpierdolili pół stadionu, a tak naprawdę działo się "tyle co nic".
5 koła kary i łoroz cisza w temacie.
"Jesteśmy zawsze tam, gdzie nasz Ruch Chorzów gra..."

Awatar użytkownika
Scypion
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 7864
Rejestracja: 20 sie 2003, o 17:57

Re: Ruch Chorzów - Sandecja Nowy Sącz, niedziela, 02.10.22, 12:40

#119 Post autor: Scypion » 4 paź 2022, o 17:16

_BiADACZ_ pisze:
4 paź 2022, o 16:29
Marcus pisze:
4 paź 2022, o 10:28
to jo pisze:
4 paź 2022, o 08:42
W Tym klubie chyba musi byc beznadziejnie by kozdy godol jednym głosem... jak jest dobrze to potem je szukanie problemów na siła...

Jakiś czas temu cieszyłem się że forum odżyło, ale teraz czytajac co poniektórych to ogarnia mnie zażenowanie . Wyzwiska i sranie do własnego gniazda ( derby ze szczewami) nikt nie robil z tego małego dymu tragedi bardziej jak użytkownicy tego forum... kara= 5k a pierdolenia było jakby nos mieli zdegradować.
Co jak co, ale na takie ekscesy jak przy derbach trzeba reagować i piętnować, jeśli ma być normalnie. Co do całej reszty malkontentctwa się zgadzam. Tutaj trener Skrobacz był już wielokrotnie zwalniany, nasz najlepszy pilkarz Mokrzycki z ubiegłego sezonu był wyzywany od sprzedawczyków. W tym sezonie nasza mała legenda obecnych czasów ecik również. Potem trzeba przepraszać po ważnych bramkach i zwycięstwach po co Wam to...
Reagować, ale w miara rozsądku, a niektórzy tutaj płakali jakby rozpierdolili pół stadionu, a tak naprawdę działo się "tyle co nic".
5 koła kary i łoroz cisza w temacie.
Byle ktoś nie wpadł na pomysł, że skoro wlepili nam tylko 5k to można na koncercie taboru don Wasyla sie zabawić...

Awatar użytkownika
west72
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1622
Rejestracja: 30 lip 2004, o 13:33
Lokalizacja: Świ/R\ony
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Sandecja Nowy Sącz, niedziela, 02.10.22, 12:40

#120 Post autor: west72 » 4 paź 2022, o 18:21

Trochę późno ale muszę to napisać. U Tomka Wójtowicza w ostatnich meczach coś drgnęło. Dobry mecz w Krakowie, całkiem przyzwoicie w kadrze (niby na obronie, niby że starszymi ale wyraźnie się wyróżniał w ekipie Probierza) no i wreszcie chyba jeden z lepszych meczów z Sandecją no i asysta. Chętnie odszczekam wszystko krytyczne co o nim pisalem jeśli tylko będzie powtarzalny. Potrzebujemy silnego młodzieżowca więc może jednak.... Życzę mu powodzenia.
Co do całego meczu to niby pod kontrolą ale z murarzami mamy fest ciężko. Dobrze że mamy trochę farta może odda nam to co zabrało w drugiej lidze w paru meczach gdzie straciliśmy przewagę do awansu bez baraży ;). Co by nie pisać Siemion Skrobacz i spółka zmontowali naprawdę fajną, charakterną ekipę i naprawdę fajnie się ich ogląda. INO RUCH..!!!
Naszym Honorem Jest Nasz Klub! RUCH Chorzów LEGENDA BEZ KOŃCA

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot] i 54 gości