PP: WDŚ Ruch Chorzów - Górnik Zabrze [czwartek, 01.09.2022, 20:30]

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
PiterCidry
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 26
Rejestracja: 19 lis 2011, o 18:09
Kontakt:

Re: PP: WDŚ Ruch Chorzów - Górnik Zabrze [czwartek, 01.09.2022, 20:30]

#136 Post autor: PiterCidry » 2 wrz 2022, o 10:04

scaneRboy pisze:
2 wrz 2022, o 09:52
W moim świecie wolność słowa jest wyżej, niż to czego sobie życzy PZPN i UEFA razem wzięte.

Ogólnie jestem przeciwny chamstwu, ale nie ma najmniejszego powodu, żeby murzyni byli pod jakimś specjalnym kloszem.
Wolność słowa jest bardzo ważna ale pomyśl, że to jest chyba temat na którym PZPN, UEFA i inne tego typu organizacje mają bzika. Jak tak będziemy działać to to się odbije nie na Tobie i Twojej wolności (nikt Cie nie zamknie za to ani mandatu nie wręczy) tylko na KLUBIE i ludziach którzy zapier***** po godzinach żeby uzyskać każdą złotówkę i obejrzeć ją z obydwu stron. Za to można dostać najwyższe kary finansowe i zamknięty stadion (przychód z dnia meczowego). Czasem warto sobie dać na wstrzymanie dla wyższego dobra. Po meczu możesz na tego gościa iść polować i go prywatnie zwyzywać, wtedy odpowiadasz TY a nie KLUB.

niebieskifanatyk
Posty: 2692
Rejestracja: 20 maja 2006, o 16:55
Lokalizacja: Silesia
Kontakt:

Re: PP: WDŚ Ruch Chorzów - Górnik Zabrze [czwartek, 01.09.2022, 20:30]

#137 Post autor: niebieskifanatyk » 2 wrz 2022, o 10:15

Dokładnie jeden wielki wstyd, takie zachowanie nie przynosi żadnych korzyści tylko same straty dla klubu. Wizerunkowe jak i finansowe. Ile razy to jeszcze będziemy przerabiać ? Jedni robią co mogą , ratują ten klub, podnoszą go z kolan a inni wszystko to niweczą. Jak się chcecie ponapierdalac to jedzcie pod stadion żaboli, do lasu albo na dzielnicy, a nie robicie syf na stadionie, gdzie i tak wiadomo, że prawdopodobieństwo konfrontacji jest niskie.

scaneRboy
Posty: 8310
Rejestracja: 4 wrz 2008, o 08:31
Lokalizacja: Klimzowiec
Kontakt:

Re: PP: WDŚ Ruch Chorzów - Górnik Zabrze [czwartek, 01.09.2022, 20:30]

#138 Post autor: scaneRboy » 2 wrz 2022, o 10:31

Myśle, że za bardzo schodzimy z tematu. Zmierzałem do tego, że te U U U nie jest na stadionie manifestacją polityczną tylko werbalną prowokacją, która jest na porządku dziennym w futbolu, w każdej lidze i na każdym stadionie! Idźcie sobie posłuchać co wrzeszczą rodzice na meczach trampkarzy! Potrafią się pr***ebać do siedmiolatka bo jest ryży!

PiterCidry pisze:
2 wrz 2022, o 10:04
Po meczu możesz na tego gościa iść polować i go prywatnie zwyzywać, wtedy odpowiadasz TY a nie KLUB.
właśnie chodzi o coś zupełnie odwrotnego. Ja do gościa kompletnie nic nie mam poza tym, że gra u szczew przeciwko Ruchowi, może sobie być czarny, żółty albo w kratkę - w ciuli to mam. Tak jak wszystkim pozostałym szczewom próbowałem wejść na banie, żeby przeszkadzać im w grze.
Poza tym, te wszystkie prowokacje nie zadziałały wczoraj, posłuchajcie konferencji pomeczowej będziecie wiedzieć dlaczego - oni się na to przygotowywali.

Dodam jeszcze, że wrzucacie wszystkich i wszystko do jednego wora. Nie po to istnieje coś takiego ja derby, żeby siedzieć w ciszy i klaskać na końcu jak dyrygent zamknie uwerturę. LUDZIE WALĄ NA TE MECZE WŁAŚNIE DLA TYCH EMOCJI, ADRENALINY, RYWALIZACJI - bez tego piłka nożna nikogo by nie obchodziła! Co więcej Ludzie właśnie dla tych emocji chcą ten klub ocalić! To emocje powodują, że sponsorzy chcą się reklamować na stadionie. Dlatego reklamy ledowe za bramką migają pomiędzy kontrowersyjnym faulem, a golem!

Gdzie jest wobec tego problem? Wczoraj to wszystko było głupie, bo nieskuteczne! Mecz przegrany, krzesełka rozwalone, murzyn znaczącego błędu nie zrobił. Możemy się spodziewać kar. przeciwnicy budowy stadionu dostali argumenty.

Ogólnie od strony dopingu było po prostu słabo - najnormalniej w świecie nieskutecznie! Zamiast do***rdalać się do szczew aż tak bardzo należało podkręcić korbę naszym chłopakom i DOMAGAĆ SIĘ STADIONU!!! To już historia, róbmy dalej swoje.
"Jak Ruch będzie wygrywał, to więcej do szczęścia mi nie trzeba" - Gerard Cieślik w ostatnim wywiadzie.

silesianspartan
Posty: 107
Rejestracja: 6 cze 2018, o 11:24

Re: PP: WDŚ Ruch Chorzów - Górnik Zabrze [czwartek, 01.09.2022, 20:30]

#139 Post autor: silesianspartan » 2 wrz 2022, o 10:32

PiterCidry pisze:
2 wrz 2022, o 10:04
scaneRboy pisze:
2 wrz 2022, o 09:52
W moim świecie wolność słowa jest wyżej, niż to czego sobie życzy PZPN i UEFA razem wzięte.

Ogólnie jestem przeciwny chamstwu, ale nie ma najmniejszego powodu, żeby murzyni byli pod jakimś specjalnym kloszem.
Wolność słowa jest bardzo ważna ale pomyśl, że to jest chyba temat na którym PZPN, UEFA i inne tego typu organizacje mają bzika. Jak tak będziemy działać to to się odbije nie na Tobie i Twojej wolności (nikt Cie nie zamknie za to ani mandatu nie wręczy) tylko na KLUBIE i ludziach którzy zapier***** po godzinach żeby uzyskać każdą złotówkę i obejrzeć ją z obydwu stron. Za to można dostać najwyższe kary finansowe i zamknięty stadion (przychód z dnia meczowego). Czasem warto sobie dać na wstrzymanie dla wyższego dobra. Po meczu możesz na tego gościa iść polować i go prywatnie zwyzywać, wtedy odpowiadasz TY a nie KLUB.
Ale przestańmy udawać, że u nas nie jest to kwestia czystego rasizmu a nie dopierdolenia konkretnemu piłkarzowi. Za długo na Ruch chodzę żeby nie wiedzieć jakie tu klimaty w tej kwestii panują, to, że w naszej kadrze mógł zagrać maksymalnie mulat Lilo i przez lata blokowane były ewentualne transfery osób o czarnym kolorze skóry to nie jest fikcja, nie wiem czy jest takie drugi klub w Polsce na poziomie centralnym w którym nigdy nie zagrała osoba czarnoskóra bo kibice mogą być przeciwko.



Gdyby zamiast Górnika Zabrze wczoraj naszym rywalem była Puszcza Niepołomice i w ich barwach biegałby murzyn tak samo leciałyby z trybun odgłosy małp. Zresztą nasz fan club z Katowic po derbach w 2014 gdy bramkę wjebał nam Nakoulma napisał, że liczą się tylko białe bramki no to o czym my piszemy.

NG1920
Posty: 1161
Rejestracja: 23 lis 2011, o 17:46
Kontakt:

Re: PP: WDŚ Ruch Chorzów - Górnik Zabrze [czwartek, 01.09.2022, 20:30]

#140 Post autor: NG1920 » 2 wrz 2022, o 11:08

I jeszcze jedna kwestia. Już poza samą hają, próbą otwarcia bramek itp.
Osoby, które na dole sektora wdupiały się w płot, zasłaniając się BANEREM Z LEGENDAMI i dosłownie wycierając sobie naszym klubem mordy, nie powinny już nigdy więcej zawitać na Cichą. Zresztą sądząc po kolorach kominów znowu najwięcej 'zabawy' miały bezmózgi z Łodzi i Krakowa. U nich nowe stadiony i nic się nie da wykręcić to czemu nie odjebać czegoś w Chorzowie, tylko to potem ku*** my za to cierpimy.

silesianspartan
Posty: 107
Rejestracja: 6 cze 2018, o 11:24

Re: PP: WDŚ Ruch Chorzów - Górnik Zabrze [czwartek, 01.09.2022, 20:30]

#141 Post autor: silesianspartan » 2 wrz 2022, o 11:22

NG1920 pisze:
2 wrz 2022, o 11:08
I jeszcze jedna kwestia. Już poza samą hają, próbą otwarcia bramek itp.
Osoby, które na dole sektora wdupiały się w płot, zasłaniając się BANEREM Z LEGENDAMI i dosłownie wycierając sobie naszym klubem mordy, nie powinny już nigdy więcej zawitać na Cichą. Zresztą sądząc po kolorach kominów znowu najwięcej 'zabawy' miały bezmózgi z Łodzi i Krakowa. U nich nowe stadiony i nic się nie da wykręcić to czemu nie odjebać czegoś w Chorzowie, tylko to potem ku*** my za to cierpimy.
To też jest rzecz, która mnie bardzo ciekawi i liczę, że Marcin Stokłosa nam ją tutaj wytłumaczy, skoro mecz miał być głównie dla zagorzałych kibiców Ruchu, zrobiono pierwszeństwa dla WR, karnetowiczów itp. jakim cudem na meczu pojawiła się tak duża delegacja klubów zaprzyjaźnionych? Bo były to dziesiątki jak nie setki osób. Czyżby byli równi i równiejsi i pod stołem przez FC szły bilety dla zgód kosztem naszych kibiców?

Sezonowy
Posty: 107
Rejestracja: 30 maja 2022, o 13:09
Kontakt:

Re: PP: WDŚ Ruch Chorzów - Górnik Zabrze [czwartek, 01.09.2022, 20:30]

#142 Post autor: Sezonowy » 2 wrz 2022, o 11:23

za rozdupcenie płotu ,wyrywanie krzesełek ci co to rozdupili powinni płacić! Nie ku***, jakieś zbiórki od kibiców bo tego nikt od was nie chciał..

Marcus
Posty: 496
Rejestracja: 12 lip 2008, o 18:27
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: PP: WDŚ Ruch Chorzów - Górnik Zabrze [czwartek, 01.09.2022, 20:30]

#143 Post autor: Marcus » 2 wrz 2022, o 11:23

silesianspartan pisze:
2 wrz 2022, o 10:32
PiterCidry pisze:
2 wrz 2022, o 10:04
scaneRboy pisze:
2 wrz 2022, o 09:52
W moim świecie wolność słowa jest wyżej, niż to czego sobie życzy PZPN i UEFA razem wzięte.

Ogólnie jestem przeciwny chamstwu, ale nie ma najmniejszego powodu, żeby murzyni byli pod jakimś specjalnym kloszem.
Wolność słowa jest bardzo ważna ale pomyśl, że to jest chyba temat na którym PZPN, UEFA i inne tego typu organizacje mają bzika. Jak tak będziemy działać to to się odbije nie na Tobie i Twojej wolności (nikt Cie nie zamknie za to ani mandatu nie wręczy) tylko na KLUBIE i ludziach którzy zapier***** po godzinach żeby uzyskać każdą złotówkę i obejrzeć ją z obydwu stron. Za to można dostać najwyższe kary finansowe i zamknięty stadion (przychód z dnia meczowego). Czasem warto sobie dać na wstrzymanie dla wyższego dobra. Po meczu możesz na tego gościa iść polować i go prywatnie zwyzywać, wtedy odpowiadasz TY a nie KLUB.
Ale przestańmy udawać, że u nas nie jest to kwestia czystego rasizmu a nie dopierdolenia konkretnemu piłkarzowi. Za długo na Ruch chodzę żeby nie wiedzieć jakie tu klimaty w tej kwestii panują, to, że w naszej kadrze mógł zagrać maksymalnie mulat Lilo i przez lata blokowane były ewentualne transfery osób o czarnym kolorze skóry to nie jest fikcja, nie wiem czy jest takie drugi klub w Polsce na poziomie centralnym w którym nigdy nie zagrała osoba czarnoskóra bo kibice mogą być przeciwko.



Gdyby zamiast Górnika Zabrze wczoraj naszym rywalem była Puszcza Niepołomice i w ich barwach biegałby murzyn tak samo leciałyby z trybun odgłosy małp. Zresztą nasz fan club z Katowic po derbach w 2014 gdy bramkę wjebał nam Nakoulma napisał, że liczą się tylko białe bramki no to o czym my piszemy.


Nikt nie mówi, że mają być pod specjalnym kloszem, ale po chu na nich buczeć jak zwierzęta, według Ciebie brak chamskiego zachowania jest równoznaczny z uprzywilejowaniem danej grupy społecznej ? No błagam...To nie jest żadna wolność słowa tylko zwykły rasizm i nie pudrujmy tego typu zachowań pod przykrywką jakichś ideologicznych bzdur. Nie wiem czy to ze mną jest coś nie tak, ale kur.. żyjemy w XXl wieku. Jak Ci ludzie funkcjonują w społeczeństwie, spotykają w Katowicach osoby czarnoskóre i na nich buczą ? Mijają policję i rzucają w nią kamieniami ? Nie, bo tylko na stadionie są ciągle bezkarni i czują się bezpieczni w tłumie. My czyli pewnie jakieś 95% normalnych kibiców ciągle ten kamień jak Syzyf toczymy i toczymy i ciągle gdy wydaje się że widać szczyt spadamy przez takie zachowania. W końcu po kilku latach po fatalnej prasie zaczęło się o nas mówić w samych superlatywach, o rzeszy oddanych kibiców, o tym jak pięknie odbudowaliśmy klub, o sektorze rodzinnym, świetnej atmosferze, a po ostatnich 20 minutach meczu wszystko jak krew w piach - wracamy do obrazu kibice Ruchu - gangsterka. :wstyd:

silesianspartan
Posty: 107
Rejestracja: 6 cze 2018, o 11:24

Re: PP: WDŚ Ruch Chorzów - Górnik Zabrze [czwartek, 01.09.2022, 20:30]

#144 Post autor: silesianspartan » 2 wrz 2022, o 11:25

Marcus albo nie zrozumiałeś mojego wpisu albo źle mnie zacytowałeś.

Marcus
Posty: 496
Rejestracja: 12 lip 2008, o 18:27
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: PP: WDŚ Ruch Chorzów - Górnik Zabrze [czwartek, 01.09.2022, 20:30]

#145 Post autor: Marcus » 2 wrz 2022, o 11:28

silesianspartan pisze:
2 wrz 2022, o 11:25
Marcus albo nie zrozumiałeś mojego wpisu albo źle mnie zacytowałeś.
Nie miałem na myśli twojej wypowiedzi, tylko scanerboy, wziąłem cytat zbiorowy ;)

True Blue
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1033
Rejestracja: 8 sie 2007, o 20:18
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: PP: WDŚ Ruch Chorzów - Górnik Zabrze [czwartek, 01.09.2022, 20:30]

#146 Post autor: True Blue » 2 wrz 2022, o 11:33

Gynau, a ta drugo oprawa to już w ogóle hipokryzja z tom "60". Mocka ludzi wczorej na stadionie i w komentarzach godało, że już UN do biksy niy wciepmom. Sami sie sromy do swojego gniazda.

Co do biletów, to jo tego niy rozumia, Stoklosa cisnie fleki, że bilety do karnetowiczów i WR, a potem cołko reszta, a mi chop z Blue England pado, że łoni swoja pula dostali. Widać kumate tyż dostali, bo te afy z Wisły nom syf zaczly robić. Wszystko rozumia, ale niy ciulejcie ludzi!
ZAWSZE NIYBIESKI

ewald
Posty: 453
Rejestracja: 18 sie 2008, o 21:57
Lokalizacja: Górny Śląsk
Kontakt:

Re: PP: WDŚ Ruch Chorzów - Górnik Zabrze [czwartek, 01.09.2022, 20:30]

#147 Post autor: ewald » 2 wrz 2022, o 11:45

Nasrali my se do własnego gniazda.
Idiotyczna oprawa, kretyńskie zachowanie niektórych, debilne, rasistowskie zachowania.
Świat poszedł do przodu, a w Chorzowie mentalnie bez zmian.
Akcja na dupny minus kumaci.

heli
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 6208
Rejestracja: 26 maja 2005, o 14:00
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: PP: WDŚ Ruch Chorzów - Górnik Zabrze [czwartek, 01.09.2022, 20:30]

#148 Post autor: heli » 2 wrz 2022, o 11:49

akurat z tym Blue England nie bardzo rozumia zarzutu, bo przecież od początku były podane 4 grupy w pierwszej kolejności i w nich były także zorganizowane fc
natomiast pierwszeństwo w zakupie biletów na pucharowe spotkanie z Górnikiem Zabrze będą mieć:

Sponsorzy i Partnerzy Klubu
Członkowie Stowarzyszenia Wielki Ruch (z uregulowanymi składkami na dzień 31 lipca 2022)
Aktywni członkowie fanklubów Ruchu, w tym fanklubów emigracyjnych
Kibice obecni na ligowym meczu z Puszczą Niepołomice
Wystarczy by dobrzy ludzie nic nie robili, a zło zatriumfuje. E. Burke

scaneRboy
Posty: 8310
Rejestracja: 4 wrz 2008, o 08:31
Lokalizacja: Klimzowiec
Kontakt:

Re: PP: WDŚ Ruch Chorzów - Górnik Zabrze [czwartek, 01.09.2022, 20:30]

#149 Post autor: scaneRboy » 2 wrz 2022, o 11:50

silesianspartan pisze:
2 wrz 2022, o 10:32

Ale przestańmy udawać, że u nas nie jest to kwestia czystego rasizmu a nie dopierdolenia konkretnemu piłkarzowi. Za długo na Ruch chodzę żeby nie wiedzieć jakie tu klimaty w tej kwestii panują, to, że w naszej kadrze mógł zagrać maksymalnie mulat Lilo i przez lata blokowane były ewentualne transfery osób o czarnym kolorze skóry to nie jest fikcja, nie wiem czy jest takie drugi klub w Polsce na poziomie centralnym w którym nigdy nie zagrała osoba czarnoskóra bo kibice mogą być przeciwko.

Moim zdaniem bzdury*. Ja chodzę na Ruch dopiero 30lat i nie chodziło nigdy o to, żeby nie grali konkretnie kolorowi, tylko żeby grali chłopcy najlepiej z Chorzowa lub regionu, którzy będą się utożsamiali z klubem. Trudno czegoś takiego oczekiwać od chłopaka z Senegalu. Nasza szatnie jest specyficzna, nieraz w wywiadach kolejni trenerzy mówili, że szukają zawodników pasujących mentalnie do szatni. Robienie z nas na siłę systemowych rasistów to jest nadużycie.
Jak trenerem był Rocha mieliśmy bałkański zaciąg i co? Byli biali a totalnie tu nie pasowali.


* oczywiście nie sposób wypowiadać się za wszystkich, na pewno znalazł by się niejeden, który miałby problem z samego faktu kolor skóry. Ta kwestia zmienia się też w ciągu upływających lat, teraz więcej podróżujemy, jak to się mówi, świat zrobił się mniejszy.


ja nie mam klapek na oczach, ale też widzenie wszędzie "czystego rasizmu" - świetny zbitek słów- to jest jakaś współczesna obsesja.
Marcus pisze:
2 wrz 2022, o 11:23


Nikt nie mówi, że mają być pod specjalnym kloszem, ale po chu na nich wrzeszczeć "łysy ch**", według Ciebie brak chamskiego zachowania jest równoznaczny z uprzywilejowaniem danej grupy społecznej ? No błagam...To nie jest żadna wolność słowa tylko zwykły rasizm i nie pudrujmy tego typu zachowań pod przykrywką jakichś ideologicznych bzdur. Nie wiem czy to ze mną jest coś nie tak, ale kur.. żyjemy w XXl wieku. Jak Ci ludzie funkcjonują w społeczeństwie, spotykają w Katowicach osoby kudłosceptyczne i na nich wrzeszczą ?
Chamstwo chamstwem, kibicowanie kibicowaniem, ale niektórzy są już tak świetnie wytresowani, że są o krok od nazwania sami siebie rasistami i nie są w stanie tego pojąć!
"Jak Ruch będzie wygrywał, to więcej do szczęścia mi nie trzeba" - Gerard Cieślik w ostatnim wywiadzie.

True Blue
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1033
Rejestracja: 8 sie 2007, o 20:18
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: PP: WDŚ Ruch Chorzów - Górnik Zabrze [czwartek, 01.09.2022, 20:30]

#150 Post autor: True Blue » 2 wrz 2022, o 11:56

Chopie kogo ty sam chcesz na to nabrać? "Nie dla murzyna, Ruch Chorzów białą drużyna" to swego czasu ufoludki śpiewały? Robisz fikołki jak rasowy polityk.
ZAWSZE NIYBIESKI

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: damank, elquatro, Google [Bot], Google Adsense [Bot], OLSZA, PiterCidry, scaneRboy, zico1920 i 165 gości