PP: WDŚ Ruch Chorzów - Górnik Zabrze [czwartek, 01.09.2022, 20:30]

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Zablokowany
Wiadomość
Autor
niebieski73
Posty: 493
Rejestracja: 21 lis 2009, o 19:34
Lokalizacja: FCI
Kontakt:

Re: PP: WDŚ Ruch Chorzów - Górnik Zabrze [czwartek, 01.09.2022, 20:30]

#121 Post autor: niebieski73 » 2 wrz 2022, o 08:52

Co do Pląskowskiego to chyba powoli zaczynom rozumieć czemu się go tak łatwo Chojniczanka pozbyła, no ale może się chłop jeszcze ogarnie, zresztą inne nabytki tyż nie błyszczą, Michalski, Piątek jak dlo mnie poniżej oczekiwań.
Trza zapomnieć o tym meczu i walczymy dalej.
Co do okrzyków "uuuuuu" to zaś nie róbcie afery, takie coś było, jest i bydzie i to nie ino u nos. Stadion to nie teatr, tu som emocje, adrenalina
Jedna rzecz co mnie najbardziej wkurzo to terminarz, nie wiem kto go układoł, ale chyba nos nie lubi

Awatar użytkownika
ZYGa91
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 839
Rejestracja: 29 lip 2004, o 21:56
Kontakt:

Re: PP: WDŚ Ruch Chorzów - Górnik Zabrze [czwartek, 01.09.2022, 20:30]

#122 Post autor: ZYGa91 » 2 wrz 2022, o 08:59

Elmer pisze:
2 wrz 2022, o 07:20
Te "u u u u" też kiedyś się odbije, w ważnym momencie.

Pozwy o odszkodowanie byłyby najlepszym wyjściem+ zakaz stadionowy, ale nie wierzę w to.
Jo słyszoł "Ruch, Ruch, Ruch...". ;)
jestem faszystą każdy to wie
przecież wyborcza wciąż tak pisze
mam swe poglądy, więc jestem cham
w tym widzą problem, że myślę sam

grzechub
Posty: 1809
Rejestracja: 5 sty 2009, o 21:21
Lokalizacja: Chełm Śląski
Kontakt:

Re: PP: WDŚ Ruch Chorzów - Górnik Zabrze [czwartek, 01.09.2022, 20:30]

#123 Post autor: grzechub » 2 wrz 2022, o 09:03

Mecz.
Szkoda. Takiej bramki tym synek już nigdy nie strzeli. Gdyby był taki doping jak w barażu z Radunią, to myślę że moglibyśmy jeszcze powalczyć o remis, choć z drugiej strony dogrywka byłaby nam średnio potrzebna. Nic, głowy do góry i jedziemy dalej.
Kibice.
Ludzi związani z klubem w swoim czasie wolnym malują krzesełka i próbują pudrować nasz stadion, a banda troglodytów niszczy nasz dom. Założę się, że w czasie odbudowy żadnego z tych ciuli nie było więcej niż na pięciu meczach, a teraz Klub dostanie przez nich kosmiczną karę i pewnie zamkną nam cześć stadionu...
Jo ino czekoł, aż tyn ciul co wracoł na 10 popchnie Adlera, który go chciał zatrzymać, to może by go ludzie zlinczowali. Od rana same negatywne artykuły, komentarzy nawet nie czytom, bo szkoda nerwów.
Jedyny plus tego całego główna jest taki, że w "akcji" brało udział max 20 osób, mam nadzieję że uda się ich zidentyfikować, obciążyć i wyeliminować ze społeczności Ruchu.

scaneRboy
Posty: 8305
Rejestracja: 4 wrz 2008, o 08:31
Lokalizacja: Klimzowiec
Kontakt:

Re: PP: WDŚ Ruch Chorzów - Górnik Zabrze [czwartek, 01.09.2022, 20:30]

#124 Post autor: scaneRboy » 2 wrz 2022, o 09:04

Jeśli chodzi o u u u u, to sprzeciwianie się tym okrzykom jest rasistowskie. Skoro można dokuczać łysym, ryżym, siwym itd. to dlaczego chcecie dyskryminować murzynów? Nie kumam tego ;)


Inna sprawa, że typa wyjątkowo pokarało, nie dość że murzyn to jeszcze szczewo.
"Jak Ruch będzie wygrywał, to więcej do szczęścia mi nie trzeba" - Gerard Cieślik w ostatnim wywiadzie.

Lothar Ślązok
Posty: 242
Rejestracja: 26 lis 2009, o 23:35
Lokalizacja: Niebieski Śląsk
Kontakt:

Re: PP: WDŚ Ruch Chorzów - Górnik Zabrze [czwartek, 01.09.2022, 20:30]

#125 Post autor: Lothar Ślązok » 2 wrz 2022, o 09:06

Smutno po wczorajszym meczu i niestety bardziej smutno po zachowaniach kibiców niż piłkarzy.
Czy nam potrzebnych było tych 450 żaboli...
Gdyby ich nie było, nie byłoby tej pokazówki z końcówki meczu, nie byłabo też pewnie fatalnej drugiej oprawy a na meczu byłoby więcej naszych kibiców. I przede wszystkim poszedłby inny przekaz zarówno do sponsorów i jak i piłkarskiej Polski... Trzeba wyciągnąć wnioski, my. kibice jak i cały zarząd, bo za chwilę mogą być podobne sytuacje na meczach z Sosnowcem, Tychami, gieksą czy Łks.
Czy WR albo UN nie mogą stanąć na końcu sektora 5 i zainterweniować w takich sytuacjach?

Dżem
Posty: 1356
Rejestracja: 4 lip 2008, o 21:56
Kontakt:

Re: PP: WDŚ Ruch Chorzów - Górnik Zabrze [czwartek, 01.09.2022, 20:30]

#126 Post autor: Dżem » 2 wrz 2022, o 09:07

scaneRboy pisze:
2 wrz 2022, o 08:48
Dżem pisze:
2 wrz 2022, o 08:31

Teraz temat Skrobacza. Coraz bardziej rażą jego niezrozumiałe decyzję, choć narazie bronią go wyniki.
Zejdźcie ze Skrobacza, bo to jest śmieszne po kilku kolejkach. Liga to nic innego jak rąbanka przez wiele miesięcy, gdzie liczy się wynik końcowy, a tu trzeba rzeźbić z tego co się ma i tyle.

Ilu z Was widziało mecz Sassuolo - Hellas? Nudy jak ciul, a to jedna z najlepszych lig na świecie. W lidze chodzi tylko o strzelenie bramki więcej niż rywal.
Tylko, że ja napisałem konkretnie co mnie razi. Już nie róbcie z kogokolwiek u nas świętej krowy, o której nie można nic złego powiedzieć, bo oprócz pani Reni to każdy w tym klubie powinien być uczciwie oceniany.

Elmer
Posty: 10375
Rejestracja: 7 cze 2004, o 10:26
Lokalizacja: Lokal i Zacja
Kontakt:

Re: PP: WDŚ Ruch Chorzów - Górnik Zabrze [czwartek, 01.09.2022, 20:30]

#127 Post autor: Elmer » 2 wrz 2022, o 09:12

ZYGa91 pisze:
2 wrz 2022, o 08:59
Elmer pisze:
2 wrz 2022, o 07:20
Te "u u u u" też kiedyś się odbije, w ważnym momencie.

Pozwy o odszkodowanie byłyby najlepszym wyjściem+ zakaz stadionowy, ale nie wierzę w to.
Jo słyszoł "Ruch, Ruch, Ruch...". ;)
Tak. To było to 😎
Pierwszy raz przy Cichej: 10.06.1989 r. Ruch - Olimpia 2:1
Pierwszy wyjazd: 3.10.1992 r. Górnik - Ruch 1:1
Najwyższe zwycięstwo: 7:0 ze Stomilem Olsztyn. Najwyższa porażka: 0:6 z... Pogonią Siedlce.
Sukcesy, które świadomie przeżyłem: 1 mistrzostwo Polski, 1 wicemistrzostwo Polski, 3xbrązowy medal, Puchar Polski (1996), finał Pucharu Intertoto (1998).

piechol
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 242
Rejestracja: 22 wrz 2002, o 11:18
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: PP: WDŚ Ruch Chorzów - Górnik Zabrze [czwartek, 01.09.2022, 20:30]

#128 Post autor: piechol » 2 wrz 2022, o 09:13

gerhat pisze:
2 wrz 2022, o 08:00
Na meczu były władze Zabrza a był ktoś z UM Chorzów? Nadal boją się pokazać na C6?
Widziałem Michalika, jak wyjeżdżał po meczu ze stadionu.
gerhat pisze:
2 wrz 2022, o 08:00
Oprawa i atrakcje - dno, szambo znów wylało
Trudno się nie zgodzić. Nie tak dawno śmialiśmy się z gieksiarzy, którzy demolowali swój stadion...
od małego NIEBIESKI

Awatar użytkownika
Adam1983
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2588
Rejestracja: 7 paź 2009, o 10:48
Lokalizacja: Górny Śląsk
Kontakt:

Re: PP: WDŚ Ruch Chorzów - Górnik Zabrze [czwartek, 01.09.2022, 20:30]

#129 Post autor: Adam1983 » 2 wrz 2022, o 09:14

Dżem pisze:
2 wrz 2022, o 09:07
scaneRboy pisze:
2 wrz 2022, o 08:48
Dżem pisze:
2 wrz 2022, o 08:31

Teraz temat Skrobacza. Coraz bardziej rażą jego niezrozumiałe decyzję, choć narazie bronią go wyniki.
Zejdźcie ze Skrobacza, bo to jest śmieszne po kilku kolejkach. Liga to nic innego jak rąbanka przez wiele miesięcy, gdzie liczy się wynik końcowy, a tu trzeba rzeźbić z tego co się ma i tyle.

Ilu z Was widziało mecz Sassuolo - Hellas? Nudy jak ciul, a to jedna z najlepszych lig na świecie. W lidze chodzi tylko o strzelenie bramki więcej niż rywal.
Tylko, że ja napisałem konkretnie co mnie razi. Już nie róbcie z kogokolwiek u nas świętej krowy, o której nie można nic złego powiedzieć, bo oprócz pani Reni to każdy w tym klubie powinien być uczciwie oceniany.
Jakby nie patrzeć, to Skrobacza bronią wyniki. Należy rozliczać wszystkich z tego jak kończą a nie jak zaczynają. Skrobacz wycisko wszystko z tego co mo, a nie oszukujmy się, z takim budżetem i kadrą obecnie będąc na 2 miejscu w tabeli to na moje oko jest aż nadto. Także spokojnie z Jarkiem, może nie jest wybitny, ale też nie jest beznadziejny. Gdyby czasem piłkarzom chciało się ta noga dostawić, to serio byłoby jeszcze lepiej.

Lothar Ślązok
Posty: 242
Rejestracja: 26 lis 2009, o 23:35
Lokalizacja: Niebieski Śląsk
Kontakt:

Re: PP: WDŚ Ruch Chorzów - Górnik Zabrze [czwartek, 01.09.2022, 20:30]

#130 Post autor: Lothar Ślązok » 2 wrz 2022, o 09:14

Za te "niewinne" u u u u jak wlezymy kiedyś do pucharów, to się klub nie wypłaci. I nie piszcie że to nie teatr, bo to jest oczywiste, ale momy 2022 rok a nie XIX wiek.

scaneRboy
Posty: 8305
Rejestracja: 4 wrz 2008, o 08:31
Lokalizacja: Klimzowiec
Kontakt:

Re: PP: WDŚ Ruch Chorzów - Górnik Zabrze [czwartek, 01.09.2022, 20:30]

#131 Post autor: scaneRboy » 2 wrz 2022, o 09:16

Dżem pisze:
2 wrz 2022, o 09:07
świętej krowy,
raczej chodzi o szanowanie samego siebie. Jak podpisujesz z kimś kontrakt i się na coś umawiasz, to jeśli jesteś poważnym partnerem nie odstawiasz szopki. Przypomnę, że jesteśmy na drugim miejscu w lidze, a naszym celem nie jest zwycięstwo w jednym meczu, który odbył się przez przypadek, tylko chodzi o wyniki 34 (TRZYDZIESTU CZTERECH) innych meczy.

ps. jak już jesteście tacy poprawni, to rzeczywiście w przyszłości można by krzyczeć odpowiednio akcentując rUch rUch rUch... choć osobiście jestem zdania, że każdy powinien mieć możliwość swobodnego krzyczenia to co sam uważa - każdy robi to przecież publicznie przy pomocy własnej twarzy. Nie mam wątpliwości, że zawodnicy są atakowani słownie na boisku dlatego, ŻE GRAJĄ W DRUŻYNIE PRZECIWNEJ i trudno żeby było inaczej, to jest normalne! Przecież jak by był łysy albo puklaty to by też się do niego przypierdalali. Zupełnie idiotyczne moim zdaniem jest klękanie przed murzynami, jeśli za chwilę w czasie meczu będzie walka i będą się szczypać, szarpać, drapać i PROWOKOWAĆ werbalnie! Hipokryzja współczesnego świata.
"Jak Ruch będzie wygrywał, to więcej do szczęścia mi nie trzeba" - Gerard Cieślik w ostatnim wywiadzie.

silesianspartan
Posty: 107
Rejestracja: 6 cze 2018, o 11:24

Re: PP: WDŚ Ruch Chorzów - Górnik Zabrze [czwartek, 01.09.2022, 20:30]

#132 Post autor: silesianspartan » 2 wrz 2022, o 09:31

Lothar Ślązok pisze:
2 wrz 2022, o 09:14
Za te "niewinne" u u u u jak wlezymy kiedyś do pucharów, to się klub nie wypłaci. I nie piszcie że to nie teatr, bo to jest oczywiste, ale momy 2022 rok a nie XIX wiek.
gówno a nie niewinne, PZPN też już inaczej na to patrzy bo w większości klubów grają czarnoskórzy więc ze stadionów poza oczywiście Ruchem takich obrzydliwych rzeczy już nie słychać, po co nam nowy stadion jak my mentalnie zostaliśmy w latach 90-tych jeszcze tylko brakuje wywieszania swastyk, bo pajaców we flyersach już mamy tylko tym razem zamienili je na cichobiegi z NB.

ruch.wielkie.hajduki
Posty: 379
Rejestracja: 31 lip 2010, o 22:11
Kontakt:

Re: PP: WDŚ Ruch Chorzów - Górnik Zabrze [czwartek, 01.09.2022, 20:30]

#133 Post autor: ruch.wielkie.hajduki » 2 wrz 2022, o 09:37

Super, ze na wczorajszym szpilu bolo moc ludzi i na zicher jeszcze wiyncyj by bolo kejby my mieli nowy, wiynkszy sztadion. Mobilizacyjo, moc fan, nabite sektory, dobry doping na poczontku.
Gra naszygo manszaftu ganby nom niy prziniosla. Ja, ja, wiymy - w derbach zowdy sie gro o wygrana, do tygo idzie pedziec, co szpilery ksg lepyj wyglondali technicznie i mieli, jak sie to godo, wiyncyj z gry, pra? Nale my som na inkszym etapie a momy inksze cele i te 0:1 to niy ma tragedyjo, pokozalimy to, co na tyn moment pokozac mogymy i za tanio my tego szilu niy przedali.
A co do "opraw" w drugij halbcajcie - to boly nojslabsze elemynta. Te z polskij rzici wytargane hasla na transparentach, kere psinco majom wspolnego z Ruchem i naszom gornoslonskom tozsamosciom, za to moc majom wspolnygo z subkulturom z jakiegos typisz polskiygo heresztu, te rycenie co poniykerych ciuli na czornygo szpilera (kedy w tym samym czasie antymynszosciowe panstwo nos uciska i niy chce uznac naszyj tozsamosci narodowyj i my som bezto takimi samymi czornymi abo jak to pisol Kutz "vice-zydami"). Ruch bol zowdy klubem spoleczynstwa, ludu, pro-spoleczny, stowarzyszeniowy, oddolny, a niy "branzowy" jak Gornik, niy godajonc o Legii a inkszych takich typisz polskich. Mozno za chwila bydymy jak ksg wywieszac fany o jakichs "zolnierzach (prze)wykletych"?
O haji z koncoki szpilu to ani niy ma co pisac, yno tela, ze za wiela sie niy stolo, chwaly zodnymu rojbrowi niy dola, nale starania o sztadion moze utrudnic.
Rudi Michel, Stadion Schalke 04, 2006 r.: "Jeżeli nie widziałeś Wilimowskiego w akcji, to nie masz pojęcia o piłce nożnej."

scaneRboy
Posty: 8305
Rejestracja: 4 wrz 2008, o 08:31
Lokalizacja: Klimzowiec
Kontakt:

Re: PP: WDŚ Ruch Chorzów - Górnik Zabrze [czwartek, 01.09.2022, 20:30]

#134 Post autor: scaneRboy » 2 wrz 2022, o 09:52

W moim świecie wolność słowa jest wyżej, niż to czego sobie życzy PZPN i UEFA razem wzięte.

Ogólnie jestem przeciwny chamstwu, ale nie ma najmniejszego powodu, żeby murzyni byli pod jakimś specjalnym kloszem.


https://www.youtube.com/watch?v=gbqYmExzMnA
"Jak Ruch będzie wygrywał, to więcej do szczęścia mi nie trzeba" - Gerard Cieślik w ostatnim wywiadzie.

evn
Posty: 735
Rejestracja: 30 mar 2006, o 22:18
Kontakt:

Re: PP: WDŚ Ruch Chorzów - Górnik Zabrze [czwartek, 01.09.2022, 20:30]

#135 Post autor: evn » 2 wrz 2022, o 10:02

Gra, no cóż porażka, ale brawo za walka do samego końca i początek drugiej połowy. Szybki reset i jademy dali.

Kibice, pierwszo oprawa na wielki plus. Drugo na dupny minus. Dymy na stadionie, po co? Szanse żadne na bezpośrednio konfrontacja, klub budowany przez osoby które kozdo złotówka zostawiają i czas poświęcony przez takie akcje tracą na wartości zdwojoną siłą. Bluzgów więcej niż dopingu swojej drużyny. Po co gównik obrażać jak oni nic nie znaczą.

Jeszcze cóż załóżmy czysto hipotetycznie, Kowalski który siedzi przed telewizorem i jest np. w pierwszej 15 Forbsa i widzi co się dzieje w drugiej połowie, powie po chu** inwestować w takie coś.

Moim zdaniem póki nie będzie nowego stadionu, takie rzeczy będą się niestety zdarzały...

My robimy swoje, a rywale się powinni wkurw***.
[img]https://www.niebiescy.pl/images/flagi/ruch_chorzow_04.jpg[/img]

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: adam12, BandzioR, Google Adsense [Bot], PabloB1987 i 210 gości