PP: WDŚ Ruch Chorzów - Górnik Zabrze [czwartek, 01.09.2022, 20:30]

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Adam1983
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2581
Rejestracja: 7 paź 2009, o 10:48
Lokalizacja: Górny Śląsk
Kontakt:

Re: PP: WDŚ Ruch Chorzów - Górnik Zabrze [czwartek, 01.09.2022, 20:30]

#166 Post autor: Adam1983 » 2 wrz 2022, o 14:36

Nawiązując do oświadczenia Zarządu i WR, zidentyfikowanym imbecylom do***ać bezterminowy zakaz wejścia na stadion.

tynbydziedobry
Posty: 968
Rejestracja: 10 kwie 2018, o 18:19
Kontakt:

Re: PP: WDŚ Ruch Chorzów - Górnik Zabrze [czwartek, 01.09.2022, 20:30]

#167 Post autor: tynbydziedobry » 2 wrz 2022, o 14:43

oświadczenie oświadczeniem, pytanie czy po pierwszym meczu z Motorem również te osoby zostały ukarane? Czy do dziś dalej mają wstęp na mecze?

Morris
Posty: 280
Rejestracja: 10 sie 2002, o 16:36
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: PP: WDŚ Ruch Chorzów - Górnik Zabrze [czwartek, 01.09.2022, 20:30]

#168 Post autor: Morris » 2 wrz 2022, o 15:09

Jeśli jakimś trafem, w ramach walki z nudą, A. Kotala odpalił wczoraj Polsat Sport, to pewnie całkiem fajnie mu się oglądało transmisję - nikt z trybun nie żądał żeby wypi@$%dalał, nikt nie domagał się nowego stadionu... ba mógł utwierdzić się w przekonaniu i będzie mógł utwierdzać innych, że idea powstania takowego obiektu w Chorzowie nie jest najlepszym pomysłem... dano mu ku temu dość dobre argumenty.

NG1920
Posty: 1152
Rejestracja: 23 lis 2011, o 17:46
Kontakt:

Re: PP: WDŚ Ruch Chorzów - Górnik Zabrze [czwartek, 01.09.2022, 20:30]

#169 Post autor: NG1920 » 2 wrz 2022, o 15:22

Morris pisze:
2 wrz 2022, o 15:09
... dano mu ku temu dość dobre argumenty.
Akurat kwestia podniesienia bezpieczeństwa na nowych stadionach jest niezaprzeczalna i to jest raczej argument za wybudowaniem tutaj czegoś, co pozwoli ogarnąć niektóre gorące głowy.

scaneRboy
Posty: 8277
Rejestracja: 4 wrz 2008, o 08:31
Lokalizacja: Klimzowiec
Kontakt:

Re: PP: WDŚ Ruch Chorzów - Górnik Zabrze [czwartek, 01.09.2022, 20:30]

#170 Post autor: scaneRboy » 2 wrz 2022, o 15:24

Tym bardziej, że dla wielu kibiców nie starczyło biletów.
"Jak Ruch będzie wygrywał, to więcej do szczęścia mi nie trzeba" - Gerard Cieślik w ostatnim wywiadzie.

eRnesto
Posty: 185
Rejestracja: 11 gru 2009, o 17:22
Lokalizacja: klimzowiec
Kontakt:

Re: PP: WDŚ Ruch Chorzów - Górnik Zabrze [czwartek, 01.09.2022, 20:30]

#171 Post autor: eRnesto » 2 wrz 2022, o 15:51

Najpierw ocena sportowa. Otóż po pierwsze w pierwszej połowie bardzo rzucała się w oczy różnica w jakości czyli przyjęcie ,gra bez piłki ,dokładność podań.. jednak daleka droga jeszcze przed nami. W drugiej połowie wyglądało to już lepiej ,a wniosek nasuwa się sam. Fosa i Pląs niestety ale na tą chwilę nie są do wyjściowej jedenastki. Po drugie bez Sikory nie ma u nas środka ,a od wahadeł więcej bym się spodziewał. Ale żeby nie było tylko krytyki to trzeba przyznać ,że to co zagraliśmy wczoraj i tak by wystarczyło na większość drużyn z pierwszej ligi. I tak ,jesteśmy pierwszoligowcem i nic więcej. Przynajmniej na razie..
Co do tego co działo się na trybunach w drugiej połowie.. Niestety czy się komuś to podoba czy nie ale znowu cofnęliśmy się w rozwoju. Tak finansowym ,organizacyjnym jak i infrastrukturalnym. Kolejny argument ,że "takim" zadymiarzom nie ma sensu budować nowoczesnego stadionu ,niech się biją ,palą i wbiegają na murawę na obecnym skansenie.... Boli ale takie głosy się pojawiają.. Po czymś takim potencjalny sponsor zwabiony ostatnią atrakcyjnością medialną klubu da sobie na wstrzymanie bo tacy troglodyci wszczynający zamieszki na własnym ( no właśnie czy aby na własnym...) stadionie nie są atrakcyjni. I kolejna sprawa. Jak na dłoni widać było ,że większość osób wszczynających rozróby na sektorze 6 miało czerwone koszulki... Mam takie pytanie do nich. Dlaczego nie widziałem żeby u siebie na stadionach takie "rozrywki" organizowali... Ja rozumiem ,że łatwiej na naszym skansenie ale to nasz może i stary stadion ale drugiego w przeciwieństwie do was nikt nam nie zasponsoruje.....
jak sobie pomyślę ile klub mógł zarobić na tym meczu ,a ile w rzeczywistości stracił i straci przez to co się stało... ech....

scaneRboy
Posty: 8277
Rejestracja: 4 wrz 2008, o 08:31
Lokalizacja: Klimzowiec
Kontakt:

Re: PP: WDŚ Ruch Chorzów - Górnik Zabrze [czwartek, 01.09.2022, 20:30]

#172 Post autor: scaneRboy » 2 wrz 2022, o 15:57

ruch.wielkie.hajduki pisze:
2 wrz 2022, o 13:11
A od poltonia z Mazowsza abo inkszyj Małopolski to już ja? Dej pokoj... Warcij takiygo Senegalczyka utozsamisz z klubem i G.Ś. jak bydzie widziol otwartosc, goscinnosc i tyn szczegolny etos, kery bezmaś momy (?), jak Poloka - przedstawiciela narodu-suwerena tego panstwa, kere nom odmawia naszych podstawowych praw myńszościowych, tako je prowda, yno trza sciepac te klapki z oczu, kere nom dowo Warszawa, bo jij wygodnie, jak somy yno tymi sorońskimi gupielokami z myntalnosciom z polowy lońskiygo storocza.
Jestem już chyba wiekowy i co gorsza mam dobrą pamięć. Ciekawe ilu z Was pamięta, co było gadane przy transferach np. Macieja Mizii, Tomka Jaworka, Tomka Sokołowskiego i wielu innych... A teraz cymes: jak reagowały trybuny na transfer Mariusza Śrutwy do Legii? Naprawdę, to co oni wtedy musieli wysłuchać w porównaniu do tych wczorajszych zaczepek...
"Jak Ruch będzie wygrywał, to więcej do szczęścia mi nie trzeba" - Gerard Cieślik w ostatnim wywiadzie.

Awatar użytkownika
DaReQ93
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 326
Rejestracja: 4 mar 2010, o 16:07
Kontakt:

Re: PP: WDŚ Ruch Chorzów - Górnik Zabrze [czwartek, 01.09.2022, 20:30]

#173 Post autor: DaReQ93 » 2 wrz 2022, o 16:25

scaneRboy pisze:
2 wrz 2022, o 15:57
ruch.wielkie.hajduki pisze:
2 wrz 2022, o 13:11
A od poltonia z Mazowsza abo inkszyj Małopolski to już ja? Dej pokoj... Warcij takiygo Senegalczyka utozsamisz z klubem i G.Ś. jak bydzie widziol otwartosc, goscinnosc i tyn szczegolny etos, kery bezmaś momy (?), jak Poloka - przedstawiciela narodu-suwerena tego panstwa, kere nom odmawia naszych podstawowych praw myńszościowych, tako je prowda, yno trza sciepac te klapki z oczu, kere nom dowo Warszawa, bo jij wygodnie, jak somy yno tymi sorońskimi gupielokami z myntalnosciom z polowy lońskiygo storocza.
Jestem już chyba wiekowy i co gorsza mam dobrą pamięć. Ciekawe ilu z Was pamięta, co było gadane przy transferach np. Macieja Mizii, Tomka Jaworka, Tomka Sokołowskiego i wielu innych... A teraz cymes: jak reagowały trybuny na transfer Mariusza Śrutwy do Legii? Naprawdę, to co oni wtedy musieli wysłuchać w porównaniu do tych wczorajszych zaczepek...
Chłopie kurw albo proszę pana jak żeś jest taki wiekowy i wszystko pamiętasz - prosza Cię nie żyj przeszłością bo mamy XXI wiek, nowe stadiony, czas odbudowy, nowe pokolenie NORMALNYCH ludzi (rodzinny) a Ty usprawiedliwiasz najebusów dla których pohukiwanie na murzyna to świetna zabawa w 2022 roku... Życzę każdemu z nich żeby im córka do domu przyprowadziła takiego chłopaka i niech se wtedy robią swoje u u u za każdym razem jak będzie podnosił kieliszek do gymby po niedzielnym obiedzie.

P.S. szkoda, że ten płot nie był betonowy jak to kolega stwierdził, może paru chłopaków z akcji na plus byłoby mniej na kolejnym meczu

scaneRboy
Posty: 8277
Rejestracja: 4 wrz 2008, o 08:31
Lokalizacja: Klimzowiec
Kontakt:

Re: PP: WDŚ Ruch Chorzów - Górnik Zabrze [czwartek, 01.09.2022, 20:30]

#174 Post autor: scaneRboy » 2 wrz 2022, o 16:35

Z usprawiedliwianiem to pojechałeś za daleko... Sprzeciwiam się tylko idiotycznej próbie ubrania nas w rasizm. To jest równie głupie jak to pohukiwanie, albo i nawet jeszcze głupsze. Za chwilę znajdą się oszołomy, które będą się domagały klęczenia przed meczem, ponieważ gralo u nas za mało wg nich czarnych.
"Jak Ruch będzie wygrywał, to więcej do szczęścia mi nie trzeba" - Gerard Cieślik w ostatnim wywiadzie.

Awatar użytkownika
rafraf32
Posty: 542
Rejestracja: 2 cze 2010, o 13:21
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: PP: WDŚ Ruch Chorzów - Górnik Zabrze [czwartek, 01.09.2022, 20:30]

#175 Post autor: rafraf32 » 2 wrz 2022, o 16:45

Boli mnie wczorajsza porażka w deRbach, ale należy przyznać, że byli o te pół klasy lepsi - technicznie, taktycznie i fizycznie górowali nad nami.
Ale to jest jeden mecz i bydzie kolejny za jakiś czas ...

Najbardziej mnie boli to co pisoł Grzej ... nacharkali nom w twarz - nom kibicom co zależy na odbudowie tego klubu, nom kibicom co wydają kupa kasy na klub ( karnety, gadżety, licytacje itp). Ciesza się że dużo Wos sam mo podobne zdanie. Mom nadzieja, że udo się nom z tą odbudową ...

PS. tak wielu kibiców wczoraj godało tak i jo ... do biksy już nie wciepna ani grosza !!!
"W życiu piękne są tylko szpile ! "

Awatar użytkownika
PiterCidry
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 26
Rejestracja: 19 lis 2011, o 18:09
Kontakt:

Re: PP: WDŚ Ruch Chorzów - Górnik Zabrze [czwartek, 01.09.2022, 20:30]

#176 Post autor: PiterCidry » 2 wrz 2022, o 16:53

https://youtu.be/omuf3AZkNWg
Od ok. 51:00 o Ruchu i wiadomej sytuacji

emes
Posty: 546
Rejestracja: 3 wrz 2008, o 20:41
Kontakt:

Re: PP: WDŚ Ruch Chorzów - Górnik Zabrze [czwartek, 01.09.2022, 20:30]

#177 Post autor: emes » 2 wrz 2022, o 16:57

Jaka była treść na tej drugie oprawie?
Wasza nienawiść do nas tylko potwierdza nasz sukces. WRWE

tynbydziedobry
Posty: 968
Rejestracja: 10 kwie 2018, o 18:19
Kontakt:

Re: PP: WDŚ Ruch Chorzów - Górnik Zabrze [czwartek, 01.09.2022, 20:30]

#178 Post autor: tynbydziedobry » 2 wrz 2022, o 16:58

człowiek wraco po robocie i pierwsze co słyszy na dzień dobry to 'w radiu godali że rozroba była', 'w internecie piszą że haja była', 'co oni zaś tam nawyrobiali'. nikogo nie interesuje jak zagrał Ruch tylko kto znowu dał popis na trybunach.

Awatar użytkownika
PiterCidry
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 26
Rejestracja: 19 lis 2011, o 18:09
Kontakt:

Re: PP: WDŚ Ruch Chorzów - Górnik Zabrze [czwartek, 01.09.2022, 20:30]

#179 Post autor: PiterCidry » 2 wrz 2022, o 16:59

emes pisze:
2 wrz 2022, o 16:57
Jaka była treść na tej drugie oprawie?
Dokładnie nie pamiętam ale treść taka, że jak ci troglodyci wyjdą z więzienia to wszystkich zaje**ą :wstyd:

Awatar użytkownika
setnik
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 545
Rejestracja: 22 lis 2009, o 08:20
Lokalizacja: Świetochlowice
Kontakt:

Re: PP: WDŚ Ruch Chorzów - Górnik Zabrze [czwartek, 01.09.2022, 20:30]

#180 Post autor: setnik » 2 wrz 2022, o 17:09

Takich czasów dożyliśmy ,że środowisko społeczniaków nam urosło. Proponuję przemyśleć swoje posty bo nie czytają tego tylko kibice naszego klubu. Mecz bez historii ,a sama zajście na sektorze 6 rozdmuchane przez media do granic absurdu.
P.S.
Kiedyś było takie hasło " Jak nie potrafisz nie pchaj się na afisz" to do tej grupy których zatrzymało 14 ochroniarzy.
.

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Darth Kabut, Google [Bot], Google Adsense [Bot], hebel, Marciak, qwertyhu i 113 gości