Stal Rzeszów - Ruch Chorzów, poniedziałek, 08/08/22, 18:00

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Adam1983
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2544
Rejestracja: 7 paź 2009, o 10:48
Lokalizacja: Górny Śląsk
Kontakt:

Re: Stal Rzeszów - Ruch Chorzów, poniedziałek, 08/08/22, 18:00

#76 Post autor: Adam1983 » 9 sie 2022, o 08:42

No fakt, że z Fosą coś jest nie tak. Jak właził, to byłech pewny, że zaroz coś strzeli, znając jego zaangażowanie. Chciołbych, żeby to po prostu był słabszy dzień. Może we czwortek wejdzie od początku. Aczkolwiek, nie podobało mi się to, jak w jakimś wywiadzie (chyba po Głogowie) oficjalnie marudził, że znaloz się na ławce. Takie żale to się chyba w szatni zostawio. Skoro siedzisz na ławce, to nie za darmo. Mom nadzieja, że z tego nie zrobi się jakoś choro rywalizacja. Wola go jako zmiennika w 60 minucie, który daje szwungu, niż od pierwszej, kaj po godzinie ledwo dycho. Z całą sympatią dla Fosy, ale może po lekku trza się z tą myślą oswoić.

Awatar użytkownika
MaRo171
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 145
Rejestracja: 27 kwie 2010, o 11:49
Kontakt:

Re: Stal Rzeszów - Ruch Chorzów, poniedziałek, 08/08/22, 18:00

#77 Post autor: MaRo171 » 9 sie 2022, o 09:03

Dużo z Was pisze że Szzczepan MVP. Ale kilka stron pisania, a nie padło jedno nazwisko - BIELECKI!!

Dla mnie chłopak wybronił nam mecz. Raz przytomnie wyszedł na 40 metr skasować błąd obrony, wyłapał główke rzucając sie tuż przy słupku, wybronił sytuacyjnie strzał tak z 5 metra gdy się kotłowało w pierwszej połowie, do tego dobra gra nogami i pewny w powietrzu.
Tamten torman to była parodia. Co leciało w światło bramki to wpadło. Nawet przy rożnym na 3:2 piłka go minęła.

Dams0n
Posty: 723
Rejestracja: 5 gru 2017, o 16:50
Lokalizacja: Świętochłowice
Kontakt:

Re: Stal Rzeszów - Ruch Chorzów, poniedziałek, 08/08/22, 18:00

#78 Post autor: Dams0n » 9 sie 2022, o 09:49

Fakt że z Fosą jest coraz gorzej widać juz od początku rundy wiosennej, kiedy to praktycznie zniknął z ofensywy Ruchu. Jego statystyki od spotkania z Lechem Poznań II (pierwszy mecz w tym roku) to: 21 meczów, 3 gole, 1 asysta. I ile brak liczb takiego Szczepana sie broni, bo synek daje bardzo duzo z przodu i pewnie wczoraj wygraliśmy dzięki niemu, tak pozytywów u Fosy ciężko znaleźć. Widać ze wydolność mu siadła i raczej w drugą stronę to juz nie pójdzie, więc do roli wchodzenia na końcówki powinien sie raczej przyzwyczaić niż obrażac.
Jak dla mnie zaskoczenie sezonu póki co to Plaskowski, myślałem ze będzie zmiennikiem Szczepka a poki co to wywalczył sobie miejsce w wyjściowej 11 i jest naszym najlepszym strzelcem+1 asysta. Narazie miejsce totalnie zaskakujace, ale chłodne głowy i jak tak bedzie w kwietniu to sie bedziemy nastawiac, spokojne utrzymanie a potem patrzymy na cos wiecej.

nrsl-halemba
Posty: 1499
Rejestracja: 28 lut 2008, o 18:21
Lokalizacja: nrsl 6 !
Kontakt:

Re: Stal Rzeszów - Ruch Chorzów, poniedziałek, 08/08/22, 18:00

#79 Post autor: nrsl-halemba » 9 sie 2022, o 10:27

Widać od dłuższego czasu że Fosy nie podoba się pozycja rezerwowego ale musi zrozumieć że ma swój wiek i bardziej potrzebny jest na ostatnich 25-30 minut aniżeli 1-60 min i w tym ponad połowa człapania, nie nadążania za przeciwnikiem. Jednak po wczorajszym jego popisie będąc trener wpierdalam go do rezerw na dwa tygodnie aby przemyślał swoje zachowanie.

Szczepan lada chwila się odblokuje aktualnie pracuje dla drużyny i to się ceni.

Po 4 kolejkach 10pkt jest wynikiem bardzo dobrym, teraz mamy dwa spotkania u siebie z drużynami które jeszcze nie posmakowały zwycięstwa w tym sezonie, zaliczyły spore zmiany kadrowe co ewidentnie widać dlatego trzeba wykorzystać plan minimum 4pkt. Jednak uważam że jesteśmy wstanie zgarnąć komplet.
Niebieska Dzielnica Halemba

scaneRboy
Posty: 8166
Rejestracja: 4 wrz 2008, o 08:31
Lokalizacja: Klimzowiec
Kontakt:

Re: Stal Rzeszów - Ruch Chorzów, poniedziałek, 08/08/22, 18:00

#80 Post autor: scaneRboy » 9 sie 2022, o 10:34

... że też niektórzy z Was mają taką łatwość z oceną poszczególnych zawodników!

przecież nie macie pojęcia jakie zadania TRENER powierzył zawodnikom. Nie wiecie jaka jest obecna forma poszczególnych ludzi i jaki trener ma plan na serie meczy w krótkim okresie czasu, które są przed nami.

Na oceny przyjdzie czas po rundzie, jeśli nie po sezonie.
"Jak Ruch będzie wygrywał, to więcej do szczęścia mi nie trzeba" - Gerard Cieślik w ostatnim wywiadzie.

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10030
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Stal Rzeszów - Ruch Chorzów, poniedziałek, 08/08/22, 18:00

#81 Post autor: jajo » 9 sie 2022, o 10:39

no nie sadze, ze trener kazal machac rekami jak kolega zle poda i sobie truchtac wchodzac na swiezosci w 70min, gdy obok Szczepan i Ecik dawali z watroby na totalnym zmeczeniu.
do tego nie trzeba znac zalozen taktycznych. pod koniec bylo juz lepiej z tym zaangazowaniem, ale na poczatku bylo to ewidentne. widac, nie tylko ja to zauwazylem.

chyba, ze pijesz do oceny innego zawodnika.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

Awatar użytkownika
HullCityFC
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2766
Rejestracja: 6 kwie 2012, o 20:40
Lokalizacja: England
Kontakt:

Re: Stal Rzeszów - Ruch Chorzów, poniedziałek, 08/08/22, 18:00

#82 Post autor: HullCityFC » 9 sie 2022, o 10:44

Fosa czlapie juz od dawna tylko ze na jesien 21 jeszcze bronily go liczby. Problemem nie jest zaangazowanie tylko generalnie jego motoryka. Na plus doswiadczenie i umiejetnosci. Na ta chwile zawodnik juz tylko na koncowki lub na slabszego rywala, ktory bedzie zdominowany pilkarsko. W meczach gdzie bedzie trzeba duzo biegac Fosa nie pomoze i bedzie tylko irytowal.

eRnesto
Posty: 185
Rejestracja: 11 gru 2009, o 17:22
Lokalizacja: klimzowiec
Kontakt:

Re: Stal Rzeszów - Ruch Chorzów, poniedziałek, 08/08/22, 18:00

#83 Post autor: eRnesto » 9 sie 2022, o 11:22

Mam nadzieję ,że Fosa i trener Was czytają. Treneiro wystawi go na Łęczną w wyjściowym ,a Fosa pokarze jak się gra :hyhy:

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10030
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Stal Rzeszów - Ruch Chorzów, poniedziałek, 08/08/22, 18:00

#84 Post autor: jajo » 9 sie 2022, o 11:34

HullCityFC pisze:
9 sie 2022, o 10:44
Fosa czlapie juz od dawna tylko ze na jesien 21 jeszcze bronily go liczby. Problemem nie jest zaangazowanie tylko generalnie jego motoryka. Na plus doswiadczenie i umiejetnosci. Na ta chwile zawodnik juz tylko na koncowki lub na slabszego rywala, ktory bedzie zdominowany pilkarsko. W meczach gdzie bedzie trzeba duzo biegac Fosa nie pomoze i bedzie tylko irytowal.
zalezy jak pojmujemy to "czlapanie". Fosa nawet w swoim szczycie kariery nie byl zawodnikiem specjalnie fizycznym. Opieral sie glownie na umiejetnosciach pilkarskich. Nigdy nie byl jakims sprinterem. Pamietam natomiasst wiele meczy, w ktorych nawet byl w stanie inicjowac pressing.
Mi w człapaniu chodzi o podejscie mentalne do gry. Wczoraj od razu po wejsciu na boisko byla sytuacja, gdy ktos stracil pilke, to Fosa machal rekami zamiast wracac na pelnym gazie. Innym razem nie wrocil za linie pilki, mimo ze brakowalo mu 10-15metrow. Nie oczekuje, ze nagle bedzie szybko biegal itd. ale oczekuje, ze jak wejdzie na boisko to bedzie zapieprzal, takze a moze glownie w obronie jak prowadzimy. Za to wczoraj mialem wrazenie ze Fosie chcialo sie grac tylko do przodu. Asysta czy gol spoko, ale jzu pomoc w obronie nie. To nie jest postawa kapitana!

eRnesto - szczerze mowiac, mysle ze Fosa wyjdzie w czwartek w pierwszym skladzie. po pierwsze dlatego, ze chyba Łęczna to akurat przeciwnik, gdzie bedzie trzeba wiecej pograc w ataku pozycyjnym. po drugie, nei sadze, zeby Skrobacz chcial isc z nim w konflikt. po trzecie gramy teraz co 3 dni i bedzie trzeba troche porotowac. po prostu Fosa musi zrozumiec, ze teraz ma byc glownie przywodca mentalnym, a jego czas pilkarski zaczyna powoli dobiegac konca. juz kiedys to pisalem. Ecik byl cale lata pilkarzem ekstraklasowym, wiec "na starosc" da rade w 1 lidze. Fosa to glownie 1ligowiec, wiec juz "na starosc" bedzie tu mial problemy. No i jako kapitan, trener mlodziezy, przywodca szatni musi zapieprzac wchodzac na boisko nawet w 93min. Inaczej moze te szatnie tylko rozwalic.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

scaneRboy
Posty: 8166
Rejestracja: 4 wrz 2008, o 08:31
Lokalizacja: Klimzowiec
Kontakt:

Re: Stal Rzeszów - Ruch Chorzów, poniedziałek, 08/08/22, 18:00

#85 Post autor: scaneRboy » 9 sie 2022, o 12:02

jajo pisze:
9 sie 2022, o 10:39
no nie sadze, ze trener kazal machac rekami jak kolega zle poda i sobie truchtac wchodzac na swiezosci w 70min, gdy obok Szczepan i Ecik dawali z watroby na totalnym zmeczeniu.
do tego nie trzeba znac zalozen taktycznych. pod koniec bylo juz lepiej z tym zaangazowaniem, ale na poczatku bylo to ewidentne. widac, nie tylko ja to zauwazylem.

chyba, ze pijesz do oceny innego zawodnika.
trochę pospekuluję (widać, że nie wszyscy macie doświadczenie w zarządzaniu ludźmi). Może być tak, że młodym (nowym) się tłumaczy, że mają rywalizować, wywalczyć sobie miejsce w składzie. Coś takiego może być skuteczne tylko i wyłącznie wtedy, gdy wszyscy podlegają tym samym regułom.

Te gesty Fosy mogły być nawet lekko przerysowane właśnie po to żeby pokazać, że nie ma świętych krów. Zastanówmy się nad tym, co działo się na boisku podczas jego nieobecności.

Zespół ludzi to nie jest automat, tylko żywy organizm.

Bardzo ważne jest to, że ten mecz mimo wszystko wygraliśmy, co więcej - odpowiadaliśmy na ciosy. Bardzo ważna jest też wiara we wspólny sukces i zaufanie.
"Jak Ruch będzie wygrywał, to więcej do szczęścia mi nie trzeba" - Gerard Cieślik w ostatnim wywiadzie.

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10030
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Stal Rzeszów - Ruch Chorzów, poniedziałek, 08/08/22, 18:00

#86 Post autor: jajo » 9 sie 2022, o 12:29

ale te gesty wlasnie byly jak swieta krowa. wszyscy zadupcaja, a tu wchodzi gosc w 70 min, nie wraca, najmniej i najwolniej biega i jeszce wymachuje lapami, ze zmeczony kolega zle podal.
takze rozumiem te zasady zarzadzania ludzmi, ale takie zachowanie jest wrecz przeciwskuteczne.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

BoRo
Posty: 378
Rejestracja: 29 paź 2010, o 19:45
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Stal Rzeszów - Ruch Chorzów, poniedziałek, 08/08/22, 18:00

#87 Post autor: BoRo » 9 sie 2022, o 12:43

scaneRboy pisze: Bardzo ważna jest też wiara we wspólny sukces i zaufanie.
I mom nadzieja ze Fosa to rozumie.
Dlatego chciolbych zeby Fosa wyloz w piyrszym na Leczno i zrobiol to samo co ze Zniczym i z Chrobrym jak wloz, bo richtich Go potrzebujemy !

scaneRboy
Posty: 8166
Rejestracja: 4 wrz 2008, o 08:31
Lokalizacja: Klimzowiec
Kontakt:

Re: Stal Rzeszów - Ruch Chorzów, poniedziałek, 08/08/22, 18:00

#88 Post autor: scaneRboy » 9 sie 2022, o 13:04

jajo pisze:
9 sie 2022, o 12:29
przeciwskuteczne.
tego się nie da ocenić tak szybko
"Jak Ruch będzie wygrywał, to więcej do szczęścia mi nie trzeba" - Gerard Cieślik w ostatnim wywiadzie.

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10030
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Stal Rzeszów - Ruch Chorzów, poniedziałek, 08/08/22, 18:00

#89 Post autor: jajo » 9 sie 2022, o 13:09

scaneRboy pisze:
9 sie 2022, o 13:04
jajo pisze:
9 sie 2022, o 12:29
przeciwskuteczne.
tego się nie da ocenić tak szybko
ale co? ze taki malolat, dla ktorego to niby jest pokaz, widzi ze kapitan moze sobie rekami machac, a on ma zadupcac? jak to ma na niego pozytywnie wplynac?
a co maja myslec taki Ecik czy Szczepek? jaki to dla nich jest pozytywny impuls?
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

Awatar użytkownika
kroy
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1399
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 14:39
Lokalizacja: Siemce
Kontakt:

Re: Stal Rzeszów - Ruch Chorzów, poniedziałek, 08/08/22, 18:00

#90 Post autor: kroy » 9 sie 2022, o 13:23

Ja tam osobiście nie widziałem żeby Fosa człapał czy tez odpuszczał. Myśle ze tez jego zadaniem bylo być wyżej i pomoc przy kontrach. Za to jego akcja pod koniec gdy przebiegł w stronę narożnika i nabił gracza z Rzeszowa w 85min to bylo to czego potrzebujemy. Wydaje mi się, ze to ze Fosa jest ambitny nie oznacza ze jest niezadowolony/protestuje/rozbija/konfliktuje drużynę.
Ciekaw jestem składu na czwartek. Może Wojtowicz sobie odpocznie korzyścią Witka?
Ale ja widzę , że świat już prawie runął.. I co ?
I mam ku*** dobry humor !

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], koperniol1984, Pulocini i 94 gości