Puchar Polski 2022/2023

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
bergmon
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 424
Rejestracja: 14 mar 2013, o 13:04
Kontakt:

Re: Puchar Polski 2022/2023

#151 Post autor: bergmon » 28 sie 2022, o 21:00

niebieskifanatyk pisze:
28 sie 2022, o 16:51
Derby derbami, wiadomo że chcemy wygrać ,ale to jest 1 runda PP, osobiście wolałbym zobaczyć bardziej rezerwowy skład, żeby zostawić siły na Podbeskidzie
Ochłodnij.Jak Ty chcesz na nojwiększego wroga(pod względem sportowym)posłać rezerwy,to może na gks się przeciepni,bo jak to czytom to mie biere.ku*** jo już się czwortku niy moga doczekać,a tu takie fleki.To są zawodowcy,oni mają zadupcac z żabolami,I potym w Bielsku.Kasa bierom.

fanatyczny1920
Posty: 677
Rejestracja: 30 paź 2010, o 22:03
Lokalizacja: NIEBIESKIE ŻORY
Kontakt:

Re: Puchar Polski 2022/2023

#152 Post autor: fanatyczny1920 » 28 sie 2022, o 21:43

bergmon pisze:
28 sie 2022, o 21:00
niebieskifanatyk pisze:
28 sie 2022, o 16:51
Derby derbami, wiadomo że chcemy wygrać ,ale to jest 1 runda PP, osobiście wolałbym zobaczyć bardziej rezerwowy skład, żeby zostawić siły na Podbeskidzie
Ochłodnij.Jak Ty chcesz na nojwiększego wroga(pod względem sportowym)posłać rezerwy,to może na gks się przeciepni,bo jak to czytom to mie biere.ku*** jo już się czwortku niy moga doczekać,a tu takie fleki.To są zawodowcy,oni mają zadupcac z żabolami,I potym w Bielsku.Kasa bierom.

Dokładnie! Jazda z żabolami bez żadnych kalkulacji :hyhy:

Awatar użytkownika
to jo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 360
Rejestracja: 6 lip 2012, o 18:40
Lokalizacja: siemce/zabRze/beRlin
Kontakt:

Re: Puchar Polski 2022/2023

#153 Post autor: to jo » 28 sie 2022, o 22:28

Dokladnie... pierwszy garnitur !!!
Pokal przedupisz i koniec zabawy , a jak z Podbeskidziem wdupimy to się odrobi ....np. z cyganami ;)

Jak ktoś myśli że tyn szpil można olac to chyba mo cos z deklem
Ekipa podwyższonego Ryzyka

Elmer
Posty: 10286
Rejestracja: 7 cze 2004, o 10:26
Lokalizacja: Lokal i Zacja
Kontakt:

Re: Puchar Polski 2022/2023

#154 Post autor: Elmer » 29 sie 2022, o 00:08

Chyba mam w takim razie 😎

Już raz cieszyliśmy się jak z taborem wygraliśmy, i to nawet 2x. Jak się skończyło? A jak potem 3 punktów braknie do np. baraży u siebie?

Mam nadzieję na rozsądek sztabu.
Pierwszy raz przy Cichej: 10.06.1989 r. Ruch - Olimpia 2:1
Pierwszy wyjazd: 3.10.1992 r. Górnik - Ruch 1:1
Najwyższe zwycięstwo: 7:0 ze Stomilem Olsztyn. Najwyższa porażka: 0:6 z... Pogonią Siedlce.
Sukcesy, które świadomie przeżyłem: 1 mistrzostwo Polski, 1 wicemistrzostwo Polski, 3xbrązowy medal, Puchar Polski (1996), finał Pucharu Intertoto (1998).

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10025
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Puchar Polski 2022/2023

#155 Post autor: jajo » 29 sie 2022, o 00:17

musielibysmy miec kadre bez ambicji, zeby sie nie wkurzyli ze nie zagraja w takim meczu...
Skrobacz mysle tez z reszta dal znac na konferencji, ze wyjdziemy na galowo, mowiac ze nie bedzie problemu z regeneracja na Zabrze, gorzej z Podbeskidziem.

jak ktos 3 tygodnie temu kazal oszczedzac doswiadczonych to tez twierdzilem, ze to przesada, ale odejscie w druga strone tez jest chore.

nawet jak zagramy polowicznym skladem to w BB i tak bedzie ciezko. totalnych rezerw i kompromitacji, to chyba sobie nikt nie wyobraza.

poza tym w tym PP tez mozna o cos pograc.

wciaz mnie irytuje ten terminarz. Mozna bylo grac BB w poniedzialek a Sosnowiec w niedziele i juz to by inaczej wygladalo.

mysle ze mimo wszystko Osobinski w bramce.
martwi uraz Sikory.
nie zdziwi mnie Szur na defensywnym pomocniku. W Raduni tak czasem podobno grywal. Na ekstraklasowicza moze byc wiecej akcentow defensywnych. Zmiescimy w ten sposob na boisku wszystkich z czworki: Kasol, Sadlok, Szywacz, Szur, bo sie tak ostatnio zastanawailem jaka jest nasza podst. 3 obroncow jak wszyscy beda zdrowi.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

Awatar użytkownika
bergmon
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 424
Rejestracja: 14 mar 2013, o 13:04
Kontakt:

Re: Puchar Polski 2022/2023

#156 Post autor: bergmon » 29 sie 2022, o 00:24

Elmer pisze:
29 sie 2022, o 00:08
Chyba mam w takim razie 😎

Już raz cieszyliśmy się jak z taborem wygraliśmy, i to nawet 2x. Jak się skończyło? A jak potem 3 punktów braknie do np. baraży u siebie?

Mam nadzieję na rozsądek sztabu.
No to idż,I powiedz to Szczepkowi,olej to ,siedni się na ława.A jeszcze lepij do loży.Tam siedzą PAN LERCH,GAWENDA,RUDNOW.Ciekawe co by Ci pedzieli.ku*** ludzie niy wiadomo kej przidzie z nimi zaś grać,I to u siebie.A tu jakieś kalkulacje.To mozebyć gra o prymat na GŚ na ileś lot.W rodzinach,na rudzkich grubach są pomieszani.Jak Ty to chces oloć.Liga jest długo,tu jest jedne GRAND DERBY.

Awatar użytkownika
Raul22
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2105
Rejestracja: 16 wrz 2003, o 15:22
Lokalizacja: Bytom-Vitor
Kontakt:

Re: Puchar Polski 2022/2023

#157 Post autor: Raul22 » 29 sie 2022, o 07:40

Elmer pisze:
29 sie 2022, o 00:08
Chyba mam w takim razie 😎

Już raz cieszyliśmy się jak z taborem wygraliśmy, i to nawet 2x. Jak się skończyło? A jak potem 3 punktów braknie do np. baraży u siebie?

Mam nadzieję na rozsądek sztabu.
jakos nie wyobrazam sobie zebysmy nie wyszli 1 skladem z 1,2 korektami.
Raz, że liga jest mega długa jeszcze, pkt mozna odrobic, dwa nikt nie powiedział, że wypoczęty 1 skład wygra w Bielsku na 100%, ba faworytem jest Podbeskidzie i kazdy pkt tam będzie dodatkiem dla nas, trzy chyba mozna cos zarobic za ewentualny awans (chociaz na to sie nie nastawiam, ale na walke na maxa juz tak). Nie widzę też sensu polowie składu dać odpoczac, a polowie grac, bo w 2 dni sie nie zregenerują na 100% i tak i tak, a w Bielsku połową składu nie wygramy. No i przede wszystkim dostac takie 4:0 od zaboli to srednio mi sie widzi, nikt nie bedzie patrzył czy graliśmy rezerwami czy nie.

Juz raz mielismy przypadek takie odpuszczenia mega waznego meczu Lech wystawil na Benfice rezerwy, gdy wszyscy czekali na ten mecz i chcieli w nim zagrac, a potem w lidze im to nie pomoglo w niczym, jedynie wq pilkarzy.

19aRtuR20
Posty: 9202
Rejestracja: 1 mar 2008, o 22:56
Kontakt:

Re: Puchar Polski 2022/2023

#158 Post autor: 19aRtuR20 » 29 sie 2022, o 08:19

Piłkarze latami czekaja na taki mecz. To jakas w pewnym sensie nagroda za te kilka lat. Ewentualna wygrana moze dac mocnego kopa, a ewentualne odpadniecie nie powinno miec zlego wplywu, bo oczekiwac mozemy walki jak zawsze, faworytem nie jestesmy.

Najbardziej ciekawi kto zagra w bramce. Jeden z najlepszych bramkarzy ligi i Niebieski chop czy Osobiński, który tez chce minut, a rotacja w bramce na puchar to praktycznie norma w ostatnich latach

gerhat
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10219
Rejestracja: 19 sie 2002, o 11:34
Lokalizacja: wszyscy wiedzą
Kontakt:

Re: Puchar Polski 2022/2023

#159 Post autor: gerhat » 29 sie 2022, o 08:23

^^^bardzo dobrze napisane

gucio77
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 727
Rejestracja: 7 lis 2008, o 15:21
Lokalizacja: Szopki
Kontakt:

Re: Puchar Polski 2022/2023

#160 Post autor: gucio77 » 29 sie 2022, o 08:36

Raul22 pisze:
29 sie 2022, o 07:40
Elmer pisze:
29 sie 2022, o 00:08
Chyba mam w takim razie 😎

Już raz cieszyliśmy się jak z taborem wygraliśmy, i to nawet 2x. Jak się skończyło? A jak potem 3 punktów braknie do np. baraży u siebie?

Mam nadzieję na rozsądek sztabu.
jakos nie wyobrazam sobie zebysmy nie wyszli 1 skladem z 1,2 korektami.
Raz, że liga jest mega długa jeszcze, pkt mozna odrobic, dwa nikt nie powiedział, że wypoczęty 1 skład wygra w Bielsku na 100%, ba faworytem jest Podbeskidzie i kazdy pkt tam będzie dodatkiem dla nas, trzy chyba mozna cos zarobic za ewentualny awans (chociaz na to sie nie nastawiam, ale na walke na maxa juz tak). Nie widzę też sensu polowie składu dać odpoczac, a polowie grac, bo w 2 dni sie nie zregenerują na 100% i tak i tak, a w Bielsku połową składu nie wygramy. No i przede wszystkim dostac takie 4:0 od zaboli to srednio mi sie widzi, nikt nie bedzie patrzył czy graliśmy rezerwami czy nie.

Juz raz mielismy przypadek takie odpuszczenia mega waznego meczu Lech wystawil na Benfice rezerwy, gdy wszyscy czekali na ten mecz i chcieli w nim zagrac, a potem w lidze im to nie pomoglo w niczym, jedynie wq pilkarzy.
Ale żodyn tyż niy powiedziol że piyrwszy garnitur sie niy skomprimituje 0-4 abo 0-5.
To tak a propo gdybanio i jak do mie to niy ma złotego środka. Chyba że by my grali z żabolami w środa a z Bielskiym w poniedziałek
Nojwiynkszom RUCHu wartościom NIY jest to, że nigdy niy upado na kolana, ale to, że zawsze umiy sie z tych kolan dzwignońć."

Awatar użytkownika
Raul22
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2105
Rejestracja: 16 wrz 2003, o 15:22
Lokalizacja: Bytom-Vitor
Kontakt:

Re: Puchar Polski 2022/2023

#161 Post autor: Raul22 » 29 sie 2022, o 08:51

Oczywiście, że nikt nie powiedział. Bardziej prawdopodobne to jest jednak grając rezerwowymi niż 1 skladem.

Dams0n
Posty: 723
Rejestracja: 5 gru 2017, o 16:50
Lokalizacja: Świętochłowice
Kontakt:

Re: Puchar Polski 2022/2023

#162 Post autor: Dams0n » 29 sie 2022, o 08:52

Nie no panowie, czekaliśmy 6 lat na derby i nie jeden dalby sie pokroic za ich ponowne odbycie sie gdy gralismy z ich rezerwami, a teraz mamy wyjsc drugim skladem? To jest brak szacunku dla samych siebie, piłkarzy i działaczy. Tak jak ktoś wyżej napisał takie ewentualne zwycięstwo (wiadomym jest ze nie jestesmy faworytem i nim nie bedziemy) moze zapewnic nam dodatkowych kibiców na terenach podzielonych, nie mówiąc już o sytuacji w wielu fan clubach gdzie takie zwycięstwo to będzie motywacja dla kazdego. No i rozglos medialny, naglowki "Nowi Władcy Gornego Slaska" itd, itp, napewno to zwycięstwo rozniosło by sie na całą Polske. A pozatym naprawde nie woleliscyie wdupic szczewom z podolskim na czele jeszcze przy ich pierwszej obecności na c6 od 10 lat czy odpuścić, dostac wpierd*l 4-0 u siebie i walczyć z Podbeskidziem?

Elmer
Posty: 10286
Rejestracja: 7 cze 2004, o 10:26
Lokalizacja: Lokal i Zacja
Kontakt:

Re: Puchar Polski 2022/2023

#163 Post autor: Elmer » 29 sie 2022, o 09:36

Nie twierdzę żeby "olać", ale zachować rozsądek. Co do Szczepka to akurat on może grać 3 takie mecze co 2 dni.

Pewnie, wygrana dużo by dała mentalnie, ale to tylko szczewa. Bez przesady. Tym bardziej, że oczekuję z ich strony prowokacji.

Napisałem co czuję, a że inni mają inaczej, to szanuję. Dla mnie ważniejsza jest na teraz Ekstraklasa. Ale dla mnie.

PS. Dziwi mnie, że nie poszedł oficjalny protest co do terminarza. Raz to przypadek, ale 2 razy? Bruk-Bet ma do meczu z Legią też 2 dni i poza tym nikt inny.
Pierwszy raz przy Cichej: 10.06.1989 r. Ruch - Olimpia 2:1
Pierwszy wyjazd: 3.10.1992 r. Górnik - Ruch 1:1
Najwyższe zwycięstwo: 7:0 ze Stomilem Olsztyn. Najwyższa porażka: 0:6 z... Pogonią Siedlce.
Sukcesy, które świadomie przeżyłem: 1 mistrzostwo Polski, 1 wicemistrzostwo Polski, 3xbrązowy medal, Puchar Polski (1996), finał Pucharu Intertoto (1998).

gucio77
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 727
Rejestracja: 7 lis 2008, o 15:21
Lokalizacja: Szopki
Kontakt:

Re: Puchar Polski 2022/2023

#164 Post autor: gucio77 » 29 sie 2022, o 09:48

Dams0n pisze:
29 sie 2022, o 08:52
Nie no panowie, czekaliśmy 6 lat na derby i nie jeden dalby sie pokroic za ich ponowne odbycie sie gdy gralismy z ich rezerwami, a teraz mamy wyjsc drugim skladem? To jest brak szacunku dla samych siebie, piłkarzy i działaczy. Tak jak ktoś wyżej napisał takie ewentualne zwycięstwo (wiadomym jest ze nie jestesmy faworytem i nim nie bedziemy) moze zapewnic nam dodatkowych kibiców na terenach podzielonych, nie mówiąc już o sytuacji w wielu fan clubach gdzie takie zwycięstwo to będzie motywacja dla kazdego. No i rozglos medialny, naglowki "Nowi Władcy Gornego Slaska" itd, itp, napewno to zwycięstwo rozniosło by sie na całą Polske. A pozatym naprawde nie woleliscyie wdupic szczewom z podolskim na czele jeszcze przy ich pierwszej obecności na c6 od 10 lat czy odpuścić, dostac wpierd*l 4-0 u siebie i walczyć z Podbeskidziem?
Jeszcze roz napisza, cały czos jest to gdybonie, Ty z gory zakłodosz dobry wynik i że idzie pozyskać nowych kibicow z ich terenow, ale idzie tyż strcić tych co już tam som. To samo tyczy się nagłowkow w gazetach.
I żeby niy było, marza o awansie w PP i 3 pkt w Bielsku, tyla że mom trcha zdrowego rozsądku.
Nojwiynkszom RUCHu wartościom NIY jest to, że nigdy niy upado na kolana, ale to, że zawsze umiy sie z tych kolan dzwignońć."

silesianspartan
Posty: 107
Rejestracja: 6 cze 2018, o 11:24

Re: Puchar Polski 2022/2023

#165 Post autor: silesianspartan » 29 sie 2022, o 09:51

Tego meczu nie można odpuścić, liga ma jeszcze 26 kolejek i ewentualna stratę punktów można odrobić, tutaj niczego nie nadrobimy a wynik 3 czy 4 :0 będzie się za nami ciągnął.

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], MakeRson i 78 gości