PP, Ruch Chorzów - Znicz Pruszków, wtorek, 26.07.22, 19:20

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
grzechub
Posty: 1809
Rejestracja: 5 sty 2009, o 21:21
Lokalizacja: Chełm Śląski
Kontakt:

Re: PP, Ruch Chorzów - Znicz Pruszków, wtorek, 26.07.22, 19:20

#16 Post autor: grzechub » 27 lip 2022, o 09:12

Mecz taki se, aczkolwiek to pewnie ze względu na ultradefensywną taktykę Znicza.
Fosa, Michalski, Piątek rewelacja. Dobrze pokazali się zmiennicy Osobinski, Kwietniewski, Witek (trochę mu zajęło, żeby złapać rytm). Słabszy mecz Winciersza, Monety czy Pląskowskiego.
Dobrze, że zadebiutowało sporo młodzieży, to na pewno dla nich nobilitacja i dodatkowa motywacja do dalszej pracy. Szczególnie podobało mi się wejście Roguły. Wiem, że grał krótko i na podmeczonego przeciwnika, ale był bardzo dynamiczny i świetnie radził sobie z grą kombinacyjną z Kwietniewskim. Chciałbym zobaczyć, jak sobie poradzi w dłuższym wymiarze czasowym.
Mecz ciężki, ale wygrany pewnie. W Zniczu imponował taki mały Azjata, więc dział skautingu powinien go wpisać w notes 😉

Dżem
Posty: 1356
Rejestracja: 4 lip 2008, o 21:56
Kontakt:

Re: PP, Ruch Chorzów - Znicz Pruszków, wtorek, 26.07.22, 19:20

#17 Post autor: Dżem » 27 lip 2022, o 11:03

A mi z młodych się podobał Franke, duży spokój jak na tak młody wiek. Na minus Wincierz, bo przypomniałem sobie że gra dopiero jak ogłoszono jego zmianę.

BoRo
Posty: 378
Rejestracja: 29 paź 2010, o 19:45
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: PP, Ruch Chorzów - Znicz Pruszków, wtorek, 26.07.22, 19:20

#18 Post autor: BoRo » 27 lip 2022, o 14:03

Dżem pisze:
27 lip 2022, o 11:03
A mi z młodych się podobał Franke, duży spokój jak na tak młody wiek. Na minus Wincierz, bo przypomniałem sobie że gra dopiero jak ogłoszono jego zmianę.
Miol jedna akcja, kaj odebrol bala i zagrol z Fosom klepa. Jakby to wlajzlo to trocha inaczej by my godali terozki o jego wystympie. Szkoda ze dostol yno 45min, jo w niego wierza.
PyRsk

Elmer
Posty: 10378
Rejestracja: 7 cze 2004, o 10:26
Lokalizacja: Lokal i Zacja
Kontakt:

Re: PP, Ruch Chorzów - Znicz Pruszków, wtorek, 26.07.22, 19:20

#19 Post autor: Elmer » 27 lip 2022, o 14:06

Bardzo podoba mi się gra Piątka. Będzie z niego pociecha.

Ciekawi mnie Pląskowski. Mnie trochę irytuje, ale na pewno będą go broniły gole. Karnych nie można tak strzelać!

Winciersz tylko jedna akcja, ta po bramce. Widać, że długo nie grał. Na teraz, przechodząc do Piasta stracił i nie dziwi mnie, że tam nie grał. Może potrzebuje czasu. Trzymam kciuki, bo potencjał ma.

Starałabym się ściągnąć Osobińskiego na stałe. Dobrze mieć taką dwójkę, a w przyszłości może i jedynkę.

Dobre wejście Monety, lepszy występ niż że Skrą. Witek w środku bardzo pewnie. Michalski i Kwietniewski jeszcze się rozkręcą, a już coś wnoszą.

Fosa jak usiadł na ławce to zaraz asysta i gol. Super!

Pamiętajmy, że to był tylko Znicz. Z drugiej strony 8 miesięcy temu bez problemu nas pokonali (zespół wtedy był w dołku), a teraz postawili autobus.

PS. W którym sektorze siedział Kotala?
Pierwszy raz przy Cichej: 10.06.1989 r. Ruch - Olimpia 2:1
Pierwszy wyjazd: 3.10.1992 r. Górnik - Ruch 1:1
Najwyższe zwycięstwo: 7:0 ze Stomilem Olsztyn. Najwyższa porażka: 0:6 z... Pogonią Siedlce.
Sukcesy, które świadomie przeżyłem: 1 mistrzostwo Polski, 1 wicemistrzostwo Polski, 3xbrązowy medal, Puchar Polski (1996), finał Pucharu Intertoto (1998).

Pulocini
Posty: 26
Rejestracja: 6 wrz 2013, o 19:52
Kontakt:

Re: PP, Ruch Chorzów - Znicz Pruszków, wtorek, 26.07.22, 19:20

#20 Post autor: Pulocini » 27 lip 2022, o 20:17

Elmer pisze:
27 lip 2022, o 14:06
Bardzo podoba mi się gra Piątka. Będzie z niego pociecha.

Ciekawi mnie Pląskowski. Mnie trochę irytuje, ale na pewno będą go broniły gole. Karnych nie można tak strzelać!

Winciersz tylko jedna akcja, ta po bramce. Widać, że długo nie grał. Na teraz, przechodząc do Piasta stracił i nie dziwi mnie, że tam nie grał. Może potrzebuje czasu. Trzymam kciuki, bo potencjał ma.

Starałabym się ściągnąć Osobińskiego na stałe. Dobrze mieć taką dwójkę, a w przyszłości może i jedynkę.

Dobre wejście Monety, lepszy występ niż że Skrą. Witek w środku bardzo pewnie. Michalski i Kwietniewski jeszcze się rozkręcą, a już coś wnoszą.

Fosa jak usiadł na ławce to zaraz asysta i gol. Super!

Pamiętajmy, że to był tylko Znicz. Z drugiej strony 8 miesięcy temu bez problemu nas pokonali (zespół wtedy był w dołku), a teraz postawili autobus.

PS. W którym sektorze siedział Kotala?
Osobiński na dłużej u nas to obowiązek! Bielu jak się nie mylę ma kontrakt na dwa lata a z jego aktualną grą będzie mógł bez problemu odejść w okienku zimowym!

Dams0n
Posty: 723
Rejestracja: 5 gru 2017, o 16:50
Lokalizacja: Świętochłowice
Kontakt:

Re: PP, Ruch Chorzów - Znicz Pruszków, wtorek, 26.07.22, 19:20

#21 Post autor: Dams0n » 27 lip 2022, o 23:25

Osobinski top. Pierwszy raz od kilku lat nie balbym sie znacząco przy kontuzji naszej jedynki, bo naprawdę mamy bardzo dobrego bramkarza w zanadrzu. Póki co na minus Winciersz, od początku jakoś mi sie nie widział na ten poziom, ale nie ma też co opiniować po trzech meczach (w jego przypadku po jednym), tak czy tak dobrze ze tylko go wypozyczylismy jak dla mnie. Piatek/Swedro bardzo solidni pomocnicy, zamiast jednego topowego pomocnika dostalismy dwóch bardzo dobrych, napewno dobra roszada. Monet jak sie rozkreci to to będzie top3 wahadlowych w lidze tak mysle. Michalski musi przejść do konkretów bo poki co wiatr robi, widać potencjal ale bez znacznych efektow. Z takich nieoczywistych to Kwietniewski robi na mnie spore wrażenie, szczerze myslalem ze to bedzie Zagiel v2 ale po kilku minutach ze Skra z perspektywy mlyna zrobil na mnie mega wrazenie techniczne, zmysłu. Widac ogolnie ze szkolony był za granica. Teraz brama, solidny wystep. Mam przeczucie, ze do konca sezonu wygryzie kogoś z dwojki Fosa/Ecik (z racji wieku stawialbym na pierwszego).
Jeszcze taka niepopularna opinia, osobiście stawiałbym na Franke o wiele częściej, jak dla mnie yo jest chłopak na granie ponad ekstraklase, niesamowity potencjał. Chociażby dawac mu koncowki. Dzięki Sadlokowi ma teraz osobe od której wiele moze sie nauczyc, mega licze na niego.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: adam12, Google [Bot], Google Adsense [Bot], sławcio i 233 gości