• • • BILETY/KARNETY 2023/2024 - bilety.ksruch.com • • •

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
marek79
Posty: 7728
Rejestracja: 12 sty 2008, o 23:35
Lokalizacja: Gůrny Ślůnsk
Kontakt:

Re: • • • BILETY/KARNETY 2022/2023 - bilety.ksruch.com • • •

#91 Post autor: marek79 » 25 lip 2022, o 19:13

Niejasny terminarz też robi swoje. Człowiek się nastawia na weekend a tu mu mecz w piątek albo w poniedziałek wpierniczą.

robotrix
Posty: 1144
Rejestracja: 21 maja 2011, o 22:50
Lokalizacja: Mikołów\ Katowice
Kontakt:

Re: • • • BILETY/KARNETY 2022/2023 - bilety.ksruch.com • • •

#92 Post autor: robotrix » 25 lip 2022, o 21:12

Jak nos bydzie po 8 kola lazic na szpile to nawet lepij (finansowo) to wyjdzie na biletach 🤪

Awatar użytkownika
niebieski98
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1709
Rejestracja: 21 lip 2013, o 23:00
Lokalizacja: Opolskie
Kontakt:

Re: • • • BILETY/KARNETY 2022/2023 - bilety.ksruch.com • • •

#93 Post autor: niebieski98 » 25 lip 2022, o 22:04

robotrix pisze:
25 lip 2022, o 21:12
Jak nos bydzie po 8 kola lazic na szpile to nawet lepij (finansowo) to wyjdzie na biletach 🤪


Otóż to. Co nam po rekordzie sprzedanych karnetów sprzed kilku lat gdzie z programem lojalnościowym niektórzy kupowali karnety bez ulg za ok. 100zł przy cenie biletu pojedynczego za chyba 15zl. Żaden z tego był biznes, wyprzedawaliśmy za pół darmo jeden z ważniejszych produktów, gdzie na karnecie z lojalką za pojedynczy mecz wychodziło po 6-7zł. Szybki zastrzyk gotówki w lato na spłatę najpilniejszych zobowiązań żeby potem przez cały sezon zbierać marne grosze na biletach. Karnety muszą umożliwić zaoszczędzenie pieniędzy dla osób które są prawie na każdym meczu, ale nie mogą kosztować tyle co pojedyncze wejściówki na pół sezonu.
W tym sezonie dobijemy do 3000 karnetów co uważam za bardzo dobry wynik przy wysokiej cenie jak na realia 1 ligi i starym stadionie. Są kluby w Ekstraklasie gdzie można taniej kupić karnet na nowoczesny obiekt. Na pierwszy mecz ze Skrą przyszło 8000 ludzi, co daje ponad 5000 sprzedanych biletów czyli dwa razy więcej od karnetowiczów których liczbę można szacować na tamtą chwilę w okolicach 2500. Zgarniamy na początku sezonu sporą kwotę na karnetach równocześnie pozostawiając sobie wysokie wpływy w czasie meczy domowych przez cały sezon. Jeżeli taka frekwencja utrzyma się przez większość sezonu to dowiedzie tylko tego, że obrana polityka cenowa jest właściwa.
Sądzę że wysoka cena karnetów może być problemem dla mniej zamożnych kibiców, nie wydaje mi się jednak że jest to główny czynnik jaki spowoduje, że nie pobijemy w tym roku rekordu sprzedanych karnetów. Bardzo duża część kibiców nie ma okazji być na wszystkich meczach, w momencie w którym zakup karnetu spłaca się po obejrzeniu z trybun ok. 13-14 meczy (w tym kilku z kategorii top) osoby pojawiające się na Cichej powiedzmy 8-10 razy do roku po szybkiej kalkulacji podejmują decyzję o zaniechaniu kupna karnetu. Jak karnety kosztowały zdecydowanie mniej i można było bez żalu opuścić połowę meczy nie martwiąc się o opłacalność zakupu, ludzie byli bardziej skorzy do wyrabiania karnetów.

gucio77
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 727
Rejestracja: 7 lis 2008, o 15:21
Lokalizacja: Szopki
Kontakt:

Re: • • • BILETY/KARNETY 2022/2023 - bilety.ksruch.com • • •

#94 Post autor: gucio77 » 25 lip 2022, o 23:50

A jo uważom że błyndym było wycofanie ze sprzedaży zakupu karnetu na jedna runda. Myśla że wiyncyj było by sprzedanych karnetow niż obecnie, oczywiście liczonc po całym sezonie. Bo powiedzmy jak jedna osoba kupiła by karnet ino na jedna runda, a drugo osoba tyż na jedna runda to i tak sprzedany zostoł jedyn karnet. A jak ftoś wyżyj napisoł że co niy kerym faktycznie jest ciynżko wyszkrobać 350 zł, to wydaje sie mi że 2x po 180 zł było by łatwij wyłożyć.
Nojwiynkszom RUCHu wartościom NIY jest to, że nigdy niy upado na kolana, ale to, że zawsze umiy sie z tych kolan dzwignońć."

siwal88
Posty: 4
Rejestracja: 21 sty 2004, o 23:41
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: • • • BILETY/KARNETY 2022/2023 - bilety.ksruch.com • • •

#95 Post autor: siwal88 » 28 lip 2022, o 16:13

Witam , jeżeli już była kwestia poruszana to sorki ale nie śledziłem tematu.czy jak ktoś mi kupi bilet to dostanie moja nowa kartę , czy muszę być osobiście? Dzięki za odpowiedz. pozdrawiam.

siwal88
Posty: 4
Rejestracja: 21 sty 2004, o 23:41
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: • • • BILETY/KARNETY 2022/2023 - bilety.ksruch.com • • •

#96 Post autor: siwal88 » 29 lip 2022, o 14:04

Nieaktualne. Wszystko pochytane. Pozdrawiam .

Awatar użytkownika
DaReQ93
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 326
Rejestracja: 4 mar 2010, o 16:07
Kontakt:

Re: • • • BILETY/KARNETY 2022/2023 - bilety.ksruch.com • • •

#97 Post autor: DaReQ93 » 30 lip 2022, o 09:34

Wyłapałem teraz rzecz do poprawienia:

Kupując osobiście kilka biletów bez karty kibica przez stronę na ostatni mecz w PP dostałem wszystko na maila jak i na konto na ksruch.com i wszystko super, nie mogę teraz sprawdzić czy jeśli kupiłem wtedy komuś kto miał kiedyś kartę kibica miał takie same problemy jak poniżej.

Teraz kumpel kupił mi bilet na mój pesel w grzybku, dostałem maila z potwierdzeniem zakupu,
Obrazek

button TWÓJ BILET pokazuje normalnie bilet w jpg ale jak chce wejść w TRANSAKCJE żeby mnie przeniosło na stronę to wyskakuje tylko brak uprawnień na zalogowanym koncie.


Na stronie mam przypisany ten bilet ale nie ma szans wejść w PRZEJDŹ DO TRANSAKCJI żeby wziąć stamtąd kodu kreskowego do wejścia bo też wywala brak uprawnień. Jest napisane tylko, metoda dostarczenia: bilet termiczny i numer biletu. Można zmienić miejsce. Jak kupujecie sami to jeszcze jest pobierz bilet, link do biletu
Obrazek
Ostatnio zmieniony 30 lip 2022, o 09:36 przez DaReQ93, łącznie zmieniany 1 raz.

kobrrra
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 422
Rejestracja: 16 maja 2004, o 17:57
Kontakt:

Re: • • • BILETY/KARNETY 2022/2023 - bilety.ksruch.com • • •

#98 Post autor: kobrrra » 30 lip 2022, o 09:35

Mam okazję być na meczu pierwszy raz od trzech lat, założyłem konto w systemie biletowym itd.
Czy przy wejściu sprawdzane są dane na bilecie? Nie żebym miał z tym jakiś problem, ale mój pesel jest ok, a wpisując pesel syna wyskakuje mi jakiś inny użytkownik. Co dziwne nazwisko się zgadza, imię (i płeć) już nie.
Napisałem maila do klubu, ale może ktoś miał podobny problem.
maszeRuj albo Giń

COYD!

Awatar użytkownika
DaReQ93
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 326
Rejestracja: 4 mar 2010, o 16:07
Kontakt:

Re: • • • BILETY/KARNETY 2022/2023 - bilety.ksruch.com • • •

#99 Post autor: DaReQ93 » 30 lip 2022, o 09:41

kobrrra pisze:
30 lip 2022, o 09:35

Czy przy wejściu sprawdzane są dane na bilecie? Nie żebym miał z tym jakiś problem, ale mój pesel jest ok, a wpisując pesel syna wyskakuje mi jakiś inny użytkownik. Co dziwne nazwisko się zgadza, imię (i płeć) już nie.
Teraz nie sprawdza nikt ale co będzie na szpilu "z podwyższonym ryzykiem" to ciężko powiedzieć

kobrrra
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 422
Rejestracja: 16 maja 2004, o 17:57
Kontakt:

Re: • • • BILETY/KARNETY 2022/2023 - bilety.ksruch.com • • •

#100 Post autor: kobrrra » 30 lip 2022, o 10:03

DaReQ93 pisze:
30 lip 2022, o 09:41
Teraz nie sprawdza nikt ale co będzie na szpilu "z podwyższonym ryzykiem" to ciężko powiedzieć
Dzięki, tak myślałem, ale i tak wolę to wyjaśnić.

Nie wiem, skąd ten błąd PESEL - użytkownik. Czy to jakoś automatycznie pobiera z jakiejś bazy czy co? Najpierw myślałem, że ktoś się pomylił przy rejestracji, ale teraz tak sobie myślę... może po kilkunastu latach okaże się, że mam bliźniaki? ;)
maszeRuj albo Giń

COYD!

ENDZA
Posty: 576
Rejestracja: 6 lut 2005, o 19:04
Lokalizacja: Chorzow
Kontakt:

Re: • • • BILETY/KARNETY 2022/2023 - bilety.ksruch.com • • •

#101 Post autor: ENDZA » 30 lip 2022, o 13:31

Po zakupie karnetu przez neta jest możliwość wejścia na sektor bez jego odbioru Czy trzeba karnet fizycznie odebrać w Strefie Kibica?

Fanatyczny NRŚL
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 566
Rejestracja: 3 maja 2008, o 10:59
Lokalizacja: Ruda Śląska-Bykowina
Kontakt:

Re: • • • BILETY/KARNETY 2022/2023 - bilety.ksruch.com • • •

#102 Post autor: Fanatyczny NRŚL » 30 lip 2022, o 13:45

Zapytanie wysałałem w wiadomości pywatnej proszę o odpowiedź
29.05.2022 w szatni przed meczem RUCH-MOTOR
T.Foszmańczyk:
"Nie będziemy drużyną o której będą mówić że prawie zrobiła awans bo my go k**** zrobimy!Z Bogiem i po zwycięstwo!Kto wygra mecz?RUCH!

Awatar użytkownika
Radvan138
Posty: 2529
Rejestracja: 19 lip 2011, o 15:56
Lokalizacja: iRys
Kontakt:

Re: • • • BILETY/KARNETY 2022/2023 - bilety.ksruch.com • • •

#103 Post autor: Radvan138 » 30 lip 2022, o 18:51

Kto ogarnia ta nowa strone?

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10132
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: • • • BILETY/KARNETY 2022/2023 - bilety.ksruch.com • • •

#104 Post autor: jajo » 30 lip 2022, o 19:42

Sorry, ale ten system i jego wprowadzenie to jest dramat.
Napisze parę słów więcej po meczu.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10132
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: • • • BILETY/KARNETY 2022/2023 - bilety.ksruch.com • • •

#105 Post autor: jajo » 30 lip 2022, o 23:32

ps na samym poczatku ;) w historii pomijam warunki atmosferyczne, ktore wplywaja na decyzje.

umowilsmy sie na planszowki + piwko w powiedzmy niebieskim towarzystwie. tylko ja mam w nim karnet i tylko ja wiedzialem, ze bede na meczu na 100%.

jeden kumpel planowal pojsc ze mna na mecz od poczatku.
na starcie spotkania szukal opcji zakupu biletu. dopiero wtedy dowiedzial sie ODE MNIE, ze jego karta kibica juz jest nieaktywna.
DLACZEGO MAJAC BAZE MAILOWA NIE ROZESLANO INFO, ZE STARE KARTY KIBICA SA JUZ NIEAKTYWNE???
po tym postanowil zarejestrowac nowe konto. jak juz pokazala historia opisywana na tym forum, to wciaz te maile restetujace haslo nie dochodza!!! minely dwa tygodnie od meczu ze Skra i jestesmy w tej samej du***!!!
ostatecznie kumpla przekonalem i kupil bilet kasach.

drugi kumpel, duzo bardziej chlodny, jelsi chodzi o niebieskie klimaty rozwazal wizyte na meczu, ale widzac te cyrki mecz sobie odpuscil.

ja rozumiem, ze klub i jego ludzie wybudowali sobie takei zaufanie, ze ich decyzje sa niepodwazane. rozumiem tez, ze frekwencja i tak rosnie razem z klubem. tyle, ze liczba fanatykow jest ograniczona i tak samo bedzie ograniczony nasz wzrost!!!* no nie mozna sobie tak zaniedbywac sprzedazy!!! rozumiem wprowadzanie nowego systemu, ale od meczu ze Skra minely juz dwa tygodnie, a dalej jestesmy w podobej du*** jak bylismy!
wiem, wypracowaluscie sobie zaufanie, zaslzyliscie na nie, ale jakby taki system wprowadzil Rogala, Sobstylowa, Smagor czy Paterman to protestow by nie bylo konca.

*w koncu tez dojdzie do nas kryzys pilkarski
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 81 gości