• • • BILETY/KARNETY 2023/2024 - bilety.ksruch.com • • •

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Adam1983
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2590
Rejestracja: 7 paź 2009, o 10:48
Lokalizacja: Górny Śląsk
Kontakt:

Re: • • • BILETY/KARNETY 2022/2023 - bilety.ksruch.com • • •

#76 Post autor: Adam1983 » 19 lip 2022, o 09:09

Mam taką propozycję:
Może wprowadzić zakup biletów w pakietach.
Dajmy na to pakiet na 10 meczy (wyłączając mecze top z Wisłą czy GKS).
Mając świadomość tego, że nie każdy zaliczy 100% spotkań u siebie, ale wie, że da rade ogarnąć dajmy na to te 10 (liga i PP). To można wprowadzić coś takiego, że kupuję pakiet 10 meczy u siebie, i po prostu idę na te, na które mam możliwość. I wtedy taki "abonament" kosztowałby dla przykładu np: 200 zł, zamiast 250 zł, oczywiście bez prawa zwrotu gotówki w przypadku niewykorzystania pakietu.
Mając świadomość tego typu promocji, Klub ma w ten sposób zapewnioną pewną gotówkę.
Podobnie wyglądałby pakiet na 5 meczy.
Jest to według mnie jakaś opcja dla tych, którzy chcieliby mieć coś na wzór karnetu, ale z możliwością dowolności wyboru meczu. mając świadomość, że nie zapełniamy stadionu na każdym meczu na 100%, to te "abonamentokarnety" byłyby wykupowane na łuki, a wiadomo, ze potem każdy i tak się przemieszcza według uznania.

Awatar użytkownika
kroy
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1417
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 14:39
Lokalizacja: Siemce
Kontakt:

Re: • • • BILETY/KARNETY 2022/2023 - bilety.ksruch.com • • •

#77 Post autor: kroy » 19 lip 2022, o 10:00

Adam1983 pisze:
19 lip 2022, o 09:09
Mam taką propozycję:
Może wprowadzić zakup biletów w pakietach.
Dajmy na to pakiet na 10 meczy (wyłączając mecze top z Wisłą czy GKS).
Mając świadomość tego, że nie każdy zaliczy 100% spotkań u siebie, ale wie, że da rade ogarnąć dajmy na to te 10 (liga i PP). To można wprowadzić coś takiego, że kupuję pakiet 10 meczy u siebie, i po prostu idę na te, na które mam możliwość. I wtedy taki "abonament" kosztowałby dla przykładu np: 200 zł, zamiast 250 zł, oczywiście bez prawa zwrotu gotówki w przypadku niewykorzystania pakietu.
Mając świadomość tego typu promocji, Klub ma w ten sposób zapewnioną pewną gotówkę.
Podobnie wyglądałby pakiet na 5 meczy.
Jest to według mnie jakaś opcja dla tych, którzy chcieliby mieć coś na wzór karnetu, ale z możliwością dowolności wyboru meczu. mając świadomość, że nie zapełniamy stadionu na każdym meczu na 100%, to te "abonamentokarnety" byłyby wykupowane na łuki, a wiadomo, ze potem każdy i tak się przemieszcza według uznania.
Jak dla mnie niepotrzebne kombinacje :) chcesz iść na każdy mecz - kup karnet. Nie chcesz - kupuj bilety. Proste
Ale ja widzę , że świat już prawie runął.. I co ?
I mam ku*** dobry humor !

Awatar użytkownika
Adam1983
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2590
Rejestracja: 7 paź 2009, o 10:48
Lokalizacja: Górny Śląsk
Kontakt:

Re: • • • BILETY/KARNETY 2022/2023 - bilety.ksruch.com • • •

#78 Post autor: Adam1983 » 19 lip 2022, o 12:20

Tu nie chodzi o kombinacje, ale o żywą gotówkę, którą w tym przypadku będzie dysponował Klub.

Awatar użytkownika
kroy
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1417
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 14:39
Lokalizacja: Siemce
Kontakt:

Re: • • • BILETY/KARNETY 2022/2023 - bilety.ksruch.com • • •

#79 Post autor: kroy » 19 lip 2022, o 12:28

Adam1983 pisze:
19 lip 2022, o 12:20
Tu nie chodzi o kombinacje, ale o żywą gotówkę, którą w tym przypadku będzie dysponował Klub.
Tylko, że pozniej mogłoby dojśc do sytuacji ze na jeden mecz bedzie nadkomplet (karnety + ewentualne pakiety) a na innych pustki.
po 2) ciezko określić klubowi bedzie ile ochrony/gastro ma byc na kazdym meczu :) jak dla mnie pomysl nierealny i nigdzie wczesniej nie widzialem takiego rozwiazania
Ale ja widzę , że świat już prawie runął.. I co ?
I mam ku*** dobry humor !

Awatar użytkownika
Adam1983
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2590
Rejestracja: 7 paź 2009, o 10:48
Lokalizacja: Górny Śląsk
Kontakt:

Re: • • • BILETY/KARNETY 2022/2023 - bilety.ksruch.com • • •

#80 Post autor: Adam1983 » 19 lip 2022, o 14:03

I tu się zgodzę, w karnecie masz zaklepane miejsca i nie sprzedasz tego samego dwa razy. Tu jest właśnie tylko problem tego, żeby dwa razy nie sprzedać jednego miejsca. Aczkolwiek wiemy, ze C6 jest bardzo elastycznym obiektem ;) Co do ochrony i gastro się nie zgodzę. Nawet jak przed meczem sprzeda się tysiąc biletów, to nie jest powiedziane, że w dniu meczu nie zejdą wszystkie pozostałe :)
Tylko rzuciłem luźny pomysł. Może w klubie ktoś to podchwyci i jakoś sensownie rozwinie. Przecież w kulisach sami mówią, żeby podsuwać im pomysły.

Awatar użytkownika
Radvan138
Posty: 2535
Rejestracja: 19 lip 2011, o 15:56
Lokalizacja: iRys
Kontakt:

Re: • • • BILETY/KARNETY 2022/2023 - bilety.ksruch.com • • •

#81 Post autor: Radvan138 » 19 lip 2022, o 19:26

kroy pisze:
19 lip 2022, o 12:28
Adam1983 pisze:
19 lip 2022, o 12:20
Tu nie chodzi o kombinacje, ale o żywą gotówkę, którą w tym przypadku będzie dysponował Klub.
Tylko, że pozniej mogłoby dojśc do sytuacji ze na jeden mecz bedzie nadkomplet (karnety + ewentualne pakiety) a na innych pustki.
po 2) ciezko określić klubowi bedzie ile ochrony/gastro ma byc na kazdym meczu :) jak dla mnie pomysl nierealny i nigdzie wczesniej nie widzialem takiego rozwiazania
Bristol City kiedys mialo cos podobnego. Ale ino z topowymi meczami. Kupowalo sie pakiet 4-5 szpili w sezonie na z gory ustalone szpile. Duzo osob mimo wszystko tez lazi ino na najlepsze szpile, nie ino u nas. Niewiem czy jeszcze cos takiego istnieje. Nadkomplet jest nie realny w tym przypdku. Mamy 21 wiek i wszystko idzie zapisac ze bilety na te miejsca sa juz sprzedane i nie bedzie ich w sprzedazy. Mozna powiedziec ze to taki maly karnet poprostu. Choc dla mnie osobiscie to glupi pomysl

marek79
Posty: 7733
Rejestracja: 12 sty 2008, o 23:35
Lokalizacja: Gůrny Ślůnsk
Kontakt:

Re: • • • BILETY/KARNETY 2022/2023 - bilety.ksruch.com • • •

#82 Post autor: marek79 » 19 lip 2022, o 22:38

Wystarczy na "mały karnet" wyznaczyć sektor nr 5. I wszystko pod kontrolą.

heli
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 6208
Rejestracja: 26 maja 2005, o 14:00
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: • • • BILETY/KARNETY 2022/2023 - bilety.ksruch.com • • •

#83 Post autor: heli » 20 lip 2022, o 07:25

Moim zdaniem to ma sens tylko jak na innych meczach obok tego meczu topowego jest przekonanie, że będzie dużo mniej osób i się połączy ciekawy mecz z dwoma słabszymi dając pierwszeństwo w zakupie pakietów przez jakiś okres. Inaczej to po prostu kupią taki pakiet osoby, które i tak by pewnie na danych meczach byli, a będą musieli mieć trochę niższą cenę.

Tylko, że terminarz też nie bardzo pomaga, bo z Katowicami jest ostatni mecz w rundzie, a wcześniej Arka też ciekawy rywal. Więc, żeby to miało sens to by trzeba sprzedawać pakiet gks z meczami lutowymi Chrobry, Stal, bo w lutym zawsze jest frekwencja mniejsza i sprzedawać taki pakiet na przykład w okresie od dwóch do tygodnia przed meczem z gksem, a dopiero w ostatnim tygodniu uruchomić sprzedaż pojedynczych biletów na mecz z gksem z tego co zostanie.

Wcześniej ewentualnie trójka w środku z Zagłębiem. Bruk Bet, Sosnowiec, Sandecja
Wystarczy by dobrzy ludzie nic nie robili, a zło zatriumfuje. E. Burke

Awatar użytkownika
mpapmp
Posty: 652
Rejestracja: 19 kwie 2006, o 19:49
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Re: • • • BILETY/KARNETY 2022/2023 - bilety.ksruch.com • • •

#84 Post autor: mpapmp » 20 lip 2022, o 13:09

A ja żałuję, ze nie ma akcji "niebieski opiekun". To była fajna sprawa i chętnie bym się do niej dołączył. Tym bardziej gdyby weryfikacja odbywała sie przez klub.
Obrazek

USH
Posty: 575
Rejestracja: 20 maja 2003, o 15:34
Lokalizacja: NP
Kontakt:

Re: • • • BILETY/KARNETY 2022/2023 - bilety.ksruch.com • • •

#85 Post autor: USH » 25 lip 2022, o 08:08

Jest gdzieś info ile karnetów sprzedano?

Awatar użytkownika
PiterCidry
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 26
Rejestracja: 19 lis 2011, o 18:09
Kontakt:

Re: • • • BILETY/KARNETY 2022/2023 - bilety.ksruch.com • • •

#86 Post autor: PiterCidry » 25 lip 2022, o 08:50

Karnety upoważniają do wstępu na mecze PP tak?

heli
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 6208
Rejestracja: 26 maja 2005, o 14:00
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: • • • BILETY/KARNETY 2022/2023 - bilety.ksruch.com • • •

#87 Post autor: heli » 25 lip 2022, o 08:53

Tak, choć u mnie samo zdarzenie jest przypisane do karnetu, ale kodu kreskowego nadal brak, więc pewnie znów na czytniku nie zadziała.
Wystarczy by dobrzy ludzie nic nie robili, a zło zatriumfuje. E. Burke

Awatar użytkownika
kroy
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1417
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 14:39
Lokalizacja: Siemce
Kontakt:

Re: • • • BILETY/KARNETY 2022/2023 - bilety.ksruch.com • • •

#88 Post autor: kroy » 25 lip 2022, o 12:38

Karnetów 2726 czyli strasznie słabo…
Ciekawe z czego to wynika natomiast chyb to niepewność pogody i czy Ci nie będzie łac deszczem i sypać śniegiem na mordę powoduje, ze każdy woli kupić bilet zamiast karnet.
Podwyżka cen pewnie tez zrobiła swoje natomiast na pewno to rozczarowujący wybik
Ale ja widzę , że świat już prawie runął.. I co ?
I mam ku*** dobry humor !

tomicher
Posty: 555
Rejestracja: 29 lip 2004, o 13:28
Lokalizacja: Mikołów
Kontakt:

Re: • • • BILETY/KARNETY 2022/2023 - bilety.ksruch.com • • •

#89 Post autor: tomicher » 25 lip 2022, o 14:30

Myślę, że niestety zbyt późne rozpoczęcie sprzedaży i cena zrobiła swoje :/
Liczyłem na czwórkę z przodu w liczbie karnetów.

To chyba najtrudniejszy do zrealizowania cel klubu, żeby zmobilizować kibiców do kupna karnetów. Stworzyć modę na napędzanie się tej sprzedaży w czasie pomiędzy rundami. Większość z tych co je kupiło, to takie niemal pewniaki bez względu na stadion, cenę karnetu czy klasę rozgrywkową. Kogoś niezdecydowanego lub całkiem nowego kibica trudno nakłonić do jego zakupu, jeśli widzi cenę która jest wyższa niż na niektóre zespoły ekstraklasy, a nasz stadion wygląda jak wygląda...
Ciężki klimat :dontgetit: choć wierzę, że w następnych sezonach wykorzystamy nasz niemal mityczny potencjał i choćby podwoimy tą liczbę :cool:
Obrazek

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10153
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: • • • BILETY/KARNETY 2022/2023 - bilety.ksruch.com • • •

#90 Post autor: jajo » 25 lip 2022, o 16:01

jak tez ogladalem, to wiecej karnetow na dziesione niz mlyn.
to moze sygerowac, ze dla malolatow z mlyna cena jest jednak za duza jako jednorazowy wydatek, jescze w czasie wakacji.

problemy z systemem, niejasna komunikacja tez sie pewnie odbiły.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: pyjter1920, Rickenn10, scaneRboy i 183 gości