Ruch Chorzów - Motor Lublin, niedziela, 29.05.22, 17:00

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
_BiADACZ_
Posty: 4469
Rejestracja: 7 mar 2006, o 17:10
Lokalizacja: wh
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Motor Lublin, niedziela, 29.05.22, 17:00

#211 Post autor: _BiADACZ_ » 29 maja 2022, o 23:41

A może by tak zbanować wszystkich malkonentów po szpilu z Radunią (ligowym) u siebie? :)
"Jesteśmy zawsze tam, gdzie nasz Ruch Chorzów gra..."

Awatar użytkownika
Jano99
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 422
Rejestracja: 21 mar 2016, o 14:36
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Motor Lublin, niedziela, 29.05.22, 17:00

#212 Post autor: Jano99 » 29 maja 2022, o 23:53

Coś pięknego. Fantastyczny mecz całego zespołu! ☺☺ Panowie skąd ten pesymizm. Po 3 spadkach z rzędu, czas na 3 awanse z rzędu :) równowaga w przyrodzie musi być 😁

Awatar użytkownika
kroy
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1418
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 14:39
Lokalizacja: Siemce
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Motor Lublin, niedziela, 29.05.22, 17:00

#213 Post autor: kroy » 30 maja 2022, o 00:02

_BiADACZ_ pisze:
29 maja 2022, o 23:41
A może by tak zbanować wszystkich malkonentów po szpilu z Radunią (ligowym) u siebie? :)
Ja bym nie banował bo nie o to chodzi w forum ale bardzo bym chciał żeby pokajali się za swoje słowa albo żeby chociaż było im wstyd.

Co do meczu - dla takich Tygodni jak ten warto żyć i kibicować. Najpierw horror z Radunia i gol w 118 min a dziś deklasacją.
Brawo dla wszystkich. Dla mnie pośród wszystkich cichym bohaterem jest Mokry - gość ma kontrakt w Wisle Płock i daje z siebie wszystko, strzela ważna bramkę i pomaga w awansie.
Być może to wirus uratował nam formę i dał awans. Piłkarze trochę odpoczęli, pare meczów przechodziliśmy, Szczepan dostał chyba jakaś moc Supermana :) brawo, brawo, brawo - czapki z głów!
Ale ja widzę , że świat już prawie runął.. I co ?
I mam ku*** dobry humor !

emes
Posty: 546
Rejestracja: 3 wrz 2008, o 20:41
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Motor Lublin, niedziela, 29.05.22, 17:00

#214 Post autor: emes » 30 maja 2022, o 01:10

Mokry gdzie by nie grał to będę chłopu kibicował, za***rdalał na maxa do samego końca mając już umowę z innym klubem...w tych czasach wyjątek.
Wasza nienawiść do nas tylko potwierdza nasz sukces. WRWE

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10154
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Motor Lublin, niedziela, 29.05.22, 17:00

#215 Post autor: jajo » 30 maja 2022, o 01:40

_BiADACZ_ pisze:
29 maja 2022, o 23:41
A może by tak zbanować wszystkich malkonentów po szpilu z Radunią (ligowym) u siebie? :)
banowac to nie, ale zastanawiam jak sie czuja ludzie, ktorzy dzis wykrzykiwali Jaroslaw Skrobacz i Michal Mokrzycki.
bo przeciez to nie jest tak, ze dzis krzyczla prawie stadion a ci wyzywajacy zostali w domu.
moze jakas odrobina autorefleksji, choc obawiam sie ze jeden kryzys jesienia i bedzie to samo.

ale nie ma co jeczec dzisiaj. choc pare rzeczy, jesli chodzi o kluczowy meczi i fete, szczegolnie od strony kibicowskiej mi sie nie podobaly, to calosc byla super. dlatego dzis same pozytywy:
- Bielu co raz pewniejszy, iles interwnecji zrobionych dobrym ustawieniem a nie tylko parada.
- Zubkov jak na wejsciu, pan profesor
- Wojtowicz te pierwsze kroki wchodzi jak w maslo
no i 2 moich ulubiencow tej druzyny:
- Mokry, no za***iscie ze sie pozegnal z nami na stadionie i z kapitanska opaska na ramieniu. szkoda, ze nie zostal naszym naturalnym kapitanem po awansie. sztos gosc. no i olbrzymie jaja pokazal podchodzac do tego karnego.
- Szczepek, no ku***ska satysfackje mam z tego jak go bronilem prawie rok temu. teraz juz chyba wszyscy wiedza to co ja wtedy :cwaniak: :cwaniak: calowanie eRki dzis tez wymowne. moze nawet moment wymowny, bo ze byl niebieski od mlodego, dla wtajemniczonych bylo jasne, ale sam sie jakos specjalnine do tego nie pucowal.

AVE RUCH
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

scaneRboy
Posty: 8314
Rejestracja: 4 wrz 2008, o 08:31
Lokalizacja: Klimzowiec
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Motor Lublin, niedziela, 29.05.22, 17:00

#216 Post autor: scaneRboy » 30 maja 2022, o 07:13

jeszcze za Klimka i smagora mieliśmy taką huśtawkę wynikową. Im niżej spadaliśmy, tym mocniejsze następowało potem odbicie. Ledwo co się utrzymaliśmy - wicemistrzostwo, spadek z ekstraklasy - Puchar Polski, po bojach w pucharach z Metalistem (kto pamięta, że graliśmy w Charkowie) - bryndza...

Pytanie, jak silne teraz będzie odbicie po spadku do III ligi??? Finał Ligi Mistrzów :) ?


- odbicie będzie na pewno! Dlaczego? ano dlatego, że klub został gruntownie przebudowany od środka. Jest zapał do pracy i wzajemne zaufanie! Zmiany nastąpiły duże, więc efekty też będą duże. Finał ligi mistrzów to może przesada, ale...

- fundamentalną kwestią pozostaje stadion.

PS. CIESZMY SIĘ LUDZIE!!!

AWANS JEST NASZ
"Jak Ruch będzie wygrywał, to więcej do szczęścia mi nie trzeba" - Gerard Cieślik w ostatnim wywiadzie.

Awatar użytkownika
MakeRson
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 279
Rejestracja: 27 sie 2009, o 11:58
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Motor Lublin, niedziela, 29.05.22, 17:00

#217 Post autor: MakeRson » 30 maja 2022, o 08:20

scaneRboy pisze:
30 maja 2022, o 07:13
po bojach w pucharach z Metalistem (kto pamięta, że graliśmy w Charkowie) - bryndza...
Rewanż z Metalistem graliśmy już w Kijowie :D
Niebieskie Mysłowice

True Blue
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1033
Rejestracja: 8 sie 2007, o 20:18
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Motor Lublin, niedziela, 29.05.22, 17:00

#218 Post autor: True Blue » 30 maja 2022, o 08:35

Ciynżko było legnonć sie do spanio wczorej. Tyla emocji, ciynzki sezon, ale końcówka marzenie!
Zagralimy nojlepszy szpil w sezonie. Nom właziło wszystko, Lublinowi nic. Kożdy zasłużył coby go pochwolić, ale nojbardziyj Szczepan, Bielu, Wójtowicz i Zubkov.
Myśla, że atmosfera zrobiła swoje i Motor sie obsroł, niy strzymali presji. Widać, że korpa przed szpilem, tupanie na TG i glosny doping od 1 minuty nos nakręcił, a Lublinowi zwionzoł nogi. Wczorej na Cichyj niy wygrołby z nami nikt :) choby na Bałkanach albo we Turcji.
Fajno bydzie sie teroz emocjonować transferami i nowym terminarzem. Czasu niy ma wiela, bo 16 lipca już zaczynomy zabawa od nowa.
ZAWSZE NIYBIESKI

heli
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 6210
Rejestracja: 26 maja 2005, o 14:00
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Motor Lublin, niedziela, 29.05.22, 17:00

#219 Post autor: heli » 30 maja 2022, o 08:43

jeszcze tak sobie pomyślałem, że ostatni mecz w zeszłym sezonie, gdzie świętowaliśmy awans to 4-0 z Miedzią, wiadomo awans już był wcześniej więc można było po prostu skupić się na przygotowaniu świętowania
wczoraj wiadomo, że nie było co zapeszać jakimiś wielkimi przygotowaniami, ale finalnie dokładnie taki sam wynik, awans i możliwość świętowana.

Wczoraj od razu jeszcze obejrzane jak to wyglądało w tv, ale w sumie odbiór taki jak na żywo, czyli zdecydowanie w przekroju całego meczu byliśmy lepszą drużyną, gdzieś tam wiadomo, że przy 2-0 jakby wykorzystali jeden z błędów Zubkova czy ten karny to niby mogłoby być trocha więcej nerwów, ale jakby my też wykorzystali wszystko klarowne co mieli to nie skończyłoby się na czterech, a co najmniej sześciu, siedmiu.

Trzeci mecz z Motorem w tym sezonie i trzeci raz byliśmy zdecydowanie lepszą drużyną.
Wystarczy by dobrzy ludzie nic nie robili, a zło zatriumfuje. E. Burke

scaneRboy
Posty: 8314
Rejestracja: 4 wrz 2008, o 08:31
Lokalizacja: Klimzowiec
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Motor Lublin, niedziela, 29.05.22, 17:00

#220 Post autor: scaneRboy » 30 maja 2022, o 08:51

MakeRson pisze:
30 maja 2022, o 08:20
scaneRboy pisze:
30 maja 2022, o 07:13
po bojach w pucharach z Metalistem (kto pamięta, że graliśmy w Charkowie) - bryndza...
Rewanż z Metalistem graliśmy już w Kijowie :D
no tak... miałem w głowie, że graliśmy z Charkowem... ciężko się dzisiaj skupić
"Jak Ruch będzie wygrywał, to więcej do szczęścia mi nie trzeba" - Gerard Cieślik w ostatnim wywiadzie.

MG42
Posty: 90
Rejestracja: 12 lut 2016, o 21:42
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Motor Lublin, niedziela, 29.05.22, 17:00

#221 Post autor: MG42 » 30 maja 2022, o 08:55

Jeden z gówniarzy "ultrasów", który wyj.ebał w zęby parę razy gościowi z NPP tylko za to, że wszedł na płot powinien zostać pogoniony! W legię z torebkami się bawicie??? Ciekawe czy na szczewo i cyganów też masz tyle jaj, czy tylko swoich ci.ulasz mając za plecami ekipę???
Dodam, że typek nie przechodził na drugą stronę, tylko po prostu stał na małym płocie i trzymał się siatki. Można było zwrócić ostro uwagę a nie ci.ulać swojego.
Do rządzących - wyjaśnijcie kto to był i oczyśćcie ekipę z takiego ścierwa. Już było takich kilku przećpańców typu baluś, którzy mieli za dużo adrenaliny i m.in. ciulali swoim i wiadomo jak skończyli. Że.nada
Blut muss fließen

Awatar użytkownika
Adam1983
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2592
Rejestracja: 7 paź 2009, o 10:48
Lokalizacja: Górny Śląsk
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Motor Lublin, niedziela, 29.05.22, 17:00

#222 Post autor: Adam1983 » 30 maja 2022, o 09:00

Moje 3 zdania na temat:
1. Malkontenci od teorii spiskowych, krzykaczy, co to grajki nie chcieli awansować. Posypać głowe popiołem, przeprosić i wpłacić darowiznę na konto klubowe.
2. Fajnie że nie awansowaliśmy bezpośrednio. Te 2 mecze to była kwintesencja futbolu. Gol w ostatnich minutach dogrywki i awans, gardło zdarte. Potem wynik w Suwałkach, i ta lekka obawa co bedzie w niedziela, jak Motor w taki gazie...Aż tu przyłazi niedziela, i chopcy jak walec przejeżdżają się po nich i z palcem w du*** awansują. Za to właśnie się kibicuje.
3. Teroz spokojnie poukładać co trzeba, zostawić tych co trzeba, pożegnać się z tymi co trzeba. Ułożyć drużynę, Skrobacz wie co robi (ekipy nie montuje się w jeden sezon). Skład drużyn 1 ligi jest tak atrakcyjny, że jeśli nie awansują po jednym sezonie do EX, to nie bedzie mi żol.
Ino Ruch. PyRsk.

Awatar użytkownika
KevinMitnick
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 206
Rejestracja: 16 kwie 2019, o 18:44
Lokalizacja: København
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Motor Lublin, niedziela, 29.05.22, 17:00

#223 Post autor: KevinMitnick » 30 maja 2022, o 09:28

To powiadacie, że:
1. Grzybek się nie zno się na swoi robocie i mimo, że fizycznie (nie liczę czasu infekcji) przewyższaliśmy ta liga na głowę... jest do zwolnienia
2. Trener Skrobacz i Woś nie potrzebnie na silę ściągnęli swojego pupila Szczepana
3. Szczepan nie nadaje się na II liga powinien grać max w III
4. Janoszka i Fosa powinni zakończyć karierę bo chodzą po boisku
5. Wójtowicz powinien grać co najwyżej w rezerwach
6. Piłkarze jak i cały zarząd nie chcą awansu a prawie miesięczna infekcja która łapała poszczególnych piłkarzy nie istniała
7. Generalnie wszyscy do zwolnienia i Bielecki bo puszczo szmaty i nie nadaje się na bramkarza

Tak co pamiętom z głowy co było pisane na forum ;)
Ja się przy Ruchu nauczyłem jednego, rozliczać po sezonie :rotfl: :hyhy: także teraz moje na wierzchu :rotfl:
Nie znam się na trenerce, nie jestem w sztabie więc nie będę się wypowiadać nigdy na ten temat i innym radzę to samo. Kiedyś mądrości tez pisałem i jechałem po grajkach równo.
Ale jak to godają teraz na Ruchu wszyscy --> Praca Pokora Determinacja a efekty wcześniej czy później przyjdą same.
Dajmy spokojnie robić pracownikom w klubie swoje a my róbmy swoje na trybunach by ten komplet ludzi był co kolejka na trybunach a nie na baraże tylko.
Karnety zaraz będą, pora zrobić najlepszy wynik w historii tego klubu :) Jo som teroz kupia chociaż jestem może w Polsce raz w ciągu roku.

Teraz chyba finansowo może trochę uda się ogarnąć tym bardziej że wisi nad nami jeszcze układ. Może jakiś kolejny sponsor/sponsorzy się pojawią w końcu medialnie to my som chyba no.1 :hyhy:

True Blue
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1033
Rejestracja: 8 sie 2007, o 20:18
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Motor Lublin, niedziela, 29.05.22, 17:00

#224 Post autor: True Blue » 30 maja 2022, o 09:48

Gynau, robić korba na karnety, trza to kuć póki gorkie. Licza na takie komplety na kozdym szpilu.
ZAWSZE NIYBIESKI

Awatar użytkownika
niebieski98
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1709
Rejestracja: 21 lip 2013, o 23:00
Lokalizacja: Opolskie
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Motor Lublin, niedziela, 29.05.22, 17:00

#225 Post autor: niebieski98 » 30 maja 2022, o 10:07

Mecz marzenie, tak na boisku jak i trybunach - w sumie jedno nakręcało drugie. Czapki z głów dla sztabu, trafić z formą na dwa finałowe mecze sezonu, po problemach jakie trafiły nam się po meczu w Rzeszowie coś nieprawdopodobnego. Winni jesteśmy duży kredyt zaufania trenerom i co niektórzy przeprosiny. Przewidywałem szachy, a mieliśmy świetny do oglądania, otwarty mecz, tyle w temacie przedmeczowych przepowiedni, człowiek za każdym razem łudzi się że coś można wywnioskować po poprzednich spotkaniach :rotfl: Szczęście wreszcie się uśmiechnęło do nas, szybki gol po karnym, zmarnowany karny Motoru po którym mogło być różnie. No i skuteczność która przyszła wtedy kiedy było trzeba. Szczepan hat trickiem dał się zapamiętać kibicom na całe pokolenie bez względu na to za kilka lat przyjdzie nam grać w Ekstraklasie czy też nie, wczorajszy wyczyn zgromadzeni na trybunach będą pamiętać do śmierci. Za serducho pozostawione na boisku dla każdego zawodnika ogromne dzięki :padam:

Takiej korby jaka była przed tym spotkaniem nie było u nas od lat. Dobry pomysł Bogasa na rozgrzanie całego stadionu przed spotkaniem. Czekam na kulisy i ujęcia z tunelu, śpiewy i drżąca trybuna musiały dać naszym ogromnego kopa, a niejednemu z piłkarzy gości spętać nogi. Wczorajszy doping można porównać chyba tylko do najlepszych WDŚ z ostatnich dekad, ile trzeba było czekać na takie mecze i atmosferę... Lata goszczenia Siedlc, Puław, Gaci, Pawłowic itp. wynagrodzone tegorocznymi barażami.

No i najlepsza nagroda w postaci, według mnie, bezdyskusyjnie najlepszej 1. ligi od lat. Wisła, Arka, Sosnowiec, gieksa, Tychy, łks - mecze u siebie jak i na wyjeździe zapowiadają się epicko. Na uzupełnienie Odra, Podbeskidzie, Resovia i Stal, Łęczna. Mecze które w obecnym sezonie uznawane były za topowe - jak spotkania ze Stalą czy Chojnicami albo Motorem będą w przyszłych rozgrywkach małym przerywnikiem pomiędzy hitowymi spotkaniami średnio co trzy mecze u siebie :super: Swoją drogą spoglądając już ostatni raz w tabelę 2 ligi, przy wczorajszej porażce największą marką w 2. lidze obok nas byłyby Wigry i Elbląg... Sportowo byłbym pewien że awansowalibyśmy w przyszłym roku w razie niepowodzenia wczoraj, jednak dopiero teraz uświadomiłem sobie, że gralibyśmy w lidze która stałaby się kompletną pustynią kibicowską - bez Stali, Chojnic, Motoru i Bełchatowa niemal każdy mecz bez kibiców gości i jakiejkolwiek historii...

Na sam koniec po wymienieniu wszelkich plusów gry w tak zacnym gronie - to będzie ogromne wyzwanie zapewnić sobie spokojne utrzymanie. Będziemy mimo wszystko tym z beniaminków który będzie w pierwszym rzędzie skazywany na spadek. Trudno mi wymienić kluby które można obstawiać już dziś, że będą prezentowały się podobnie do nas - Skra, Puszcza, może Sosnowiec albo Resovia. Reszta drużyn wydaje się mieć na dzisiaj wyraźną przewagę nad nami. Zobaczymy co przyniesie letnie okienko, ufam że gdy zarząd mówi o tym że jesteśmy gotowi na 1 ligę, to jesteśmy również gotowi zbudować drużynę na spokojne utrzymanie i budowę fundamentów pod przyszły awans.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Acid, Adam1983, Adkos95, Bing [Bot], chropaczow, disu, Google [Bot], Google Adsense [Bot], HullCityFC, iglo, jalboss, JSensei, Mavo1920, Pabloniusz, pedro-sbl, przemo20, qwertyhu, scaneRboy, sivy35, tedeus63, tynbydziedobry i 383 gości