Śląsk II Wrocław - Ruch Chorzów, sobota, 14.05.2022, 17:00

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Raul22
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2105
Rejestracja: 16 wrz 2003, o 15:22
Lokalizacja: Bytom-Vitor
Kontakt:

Re: Śląsk II Wrocław - Ruch Chorzów, sobota, 14.05.2022, 17:00

#106 Post autor: Raul22 » 16 maja 2022, o 14:49

chropaczow pisze:
16 maja 2022, o 14:22
Raul22 pisze:
16 maja 2022, o 12:10
To juz od dawna mam takie wrazenie. Jakby to był hipermarket i dzialało to tak, że idziesz i kupujesz sobie tyskie, a jak ci nie smakuje to idziesz i kupujesz sobie lecha.
Mam tylko nadzieję, ze wtedy ci wszyscy od orlikow, przygotowan fizycznych itd zglosza sie do klubu i zechca pokazac swoje umiejetnosci. Skoro pilkarzem mozna byc grajac sobie rekreacyjnie na orliku, wystarczy miesiac potrenowac jak to niektorzy pisali i juz widac efekty zgrania to w przyszlym sezonie wciagniemy te lige nosem z 11 goscmi z orlika, a ile zaoszczedzimy na kontraktach :padam: :padam:

Scypion pisze:
16 maja 2022, o 08:45
Mam wrazenie, ze wielu "kibiców" nie moze doczekać się tej porażki. Będzie wtedy można otworzyć rany i wylać może żółci. Nie zapomnijcie rozpoczać szydery przy pierwszym nieudanym zagraniu w barażach...
Ci od orlików i przygotowania, są od kibicowania i materialnej pomocy, a nie od trenowania i pokazywania na co ich stać. Od tego jest trener i piłkarze, którzy mają płacone za to. Każdy kibic chce awansu Ruchu i dobrej gry. Twoje wywody na temat "szydery" i "nie może się doczekać tej porażki" są nie na miejscu.
Ale chwila, jak ktos pisze, że na orliku u niego graja lepsi pilkarze od naszych w klubie, ze w miesiac potrafia zrobic druzynę zgrana itd., to dlaczego nie chca grac w Ruchu? szkoda by marnowali swoj talent. Jak ja bym takich znał to bym robił wszystko co moge by ich zachecic do przyjscia na trening Ruchu i pokazania się, a nie pisał o tym na forum zarzucajac komus innemu ze mu sie nie chce, ze jest wkładem do koszulki, itd. Czy jest cos piekniejszego niz granie dla swojego klubu przed tysiacami kibicow i do tego zarabianie za to?
Co do doczekania sie porazki nie tylko ja mam takie odczucie jak widac. I nie mowie tu o wszystkich kibicach bo wielu wspiera zespol, dopinguje, wkłada w to serce i ma prawo oczekiwac dobrej gry, ale nie ma prawa obrazac i posadzac kogos o cos co nie ma miejsca.

chropaczow
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 834
Rejestracja: 1 sie 2018, o 18:27
Kontakt:

Re: Śląsk II Wrocław - Ruch Chorzów, sobota, 14.05.2022, 17:00

#107 Post autor: chropaczow » 16 maja 2022, o 15:33

Raul22 pisze:
16 maja 2022, o 14:49
chropaczow pisze:
16 maja 2022, o 14:22
Raul22 pisze:
16 maja 2022, o 12:10
To juz od dawna mam takie wrazenie. Jakby to był hipermarket i dzialało to tak, że idziesz i kupujesz sobie tyskie, a jak ci nie smakuje to idziesz i kupujesz sobie lecha.
Mam tylko nadzieję, ze wtedy ci wszyscy od orlikow, przygotowan fizycznych itd zglosza sie do klubu i zechca pokazac swoje umiejetnosci. Skoro pilkarzem mozna byc grajac sobie rekreacyjnie na orliku, wystarczy miesiac potrenowac jak to niektorzy pisali i juz widac efekty zgrania to w przyszlym sezonie wciagniemy te lige nosem z 11 goscmi z orlika, a ile zaoszczedzimy na kontraktach :padam: :padam:

Scypion pisze:
16 maja 2022, o 08:45
Mam wrazenie, ze wielu "kibiców" nie moze doczekać się tej porażki. Będzie wtedy można otworzyć rany i wylać może żółci. Nie zapomnijcie rozpoczać szydery przy pierwszym nieudanym zagraniu w barażach...
Ci od orlików i przygotowania, są od kibicowania i materialnej pomocy, a nie od trenowania i pokazywania na co ich stać. Od tego jest trener i piłkarze, którzy mają płacone za to. Każdy kibic chce awansu Ruchu i dobrej gry. Twoje wywody na temat "szydery" i "nie może się doczekać tej porażki" są nie na miejscu.
Ale chwila, jak ktos pisze, że na orliku u niego graja lepsi pilkarze od naszych w klubie, ze w miesiac potrafia zrobic druzynę zgrana itd., to dlaczego nie chca grac w Ruchu? szkoda by marnowali swoj talent. Jak ja bym takich znał to bym robił wszystko co moge by ich zachecic do przyjscia na trening Ruchu i pokazania się, a nie pisał o tym na forum zarzucajac komus innemu ze mu sie nie chce, ze jest wkładem do koszulki, itd. Czy jest cos piekniejszego niz granie dla swojego klubu przed tysiacami kibicow i do tego zarabianie za to?
Co do doczekania sie porazki nie tylko ja mam takie odczucie jak widac. I nie mowie tu o wszystkich kibicach bo wielu wspiera zespol, dopinguje, wkłada w to serce i ma prawo oczekiwac dobrej gry, ale nie ma prawa obrazac i posadzac kogos o cos co nie ma miejsca.
Nie wiem kto pisał o orliku. Pisałem o SKSach za komuny. To nieistotne. Istotne jest, co się stało, że tak się zesrało? Chyba nikt nie jest w stanie na to odpowiedzieć i to bardzo martwi. Dlatego snują się różne domysły, czasem absurdalne teorie spiskowe, wkrada się nerwowość i niepotrzebne sytuacje.
Odpowiedzialni są piłkarze i trener. Nie wymienimy drużyny, więc zostaje trener, który mam nadzieję, po sezonie przejdzie do historii.

gucio77
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 727
Rejestracja: 7 lis 2008, o 15:21
Lokalizacja: Szopki
Kontakt:

Re: Śląsk II Wrocław - Ruch Chorzów, sobota, 14.05.2022, 17:00

#108 Post autor: gucio77 » 16 maja 2022, o 16:11

A jo mom nadzieja że zrobiymy awans i tryner niy przyjdzie do historii.
Nojwiynkszom RUCHu wartościom NIY jest to, że nigdy niy upado na kolana, ale to, że zawsze umiy sie z tych kolan dzwignońć."

Elmer
Posty: 10287
Rejestracja: 7 cze 2004, o 10:26
Lokalizacja: Lokal i Zacja
Kontakt:

Re: Śląsk II Wrocław - Ruch Chorzów, sobota, 14.05.2022, 17:00

#109 Post autor: Elmer » 16 maja 2022, o 16:44

Przejdzie do historii, bo zrobi pierwszy historii awans z 2. ligi do 1. Nikt wcześniej tego nie dokonał z Ruchem.
Pierwszy raz przy Cichej: 10.06.1989 r. Ruch - Olimpia 2:1
Pierwszy wyjazd: 3.10.1992 r. Górnik - Ruch 1:1
Najwyższe zwycięstwo: 7:0 ze Stomilem Olsztyn. Najwyższa porażka: 0:6 z... Pogonią Siedlce.
Sukcesy, które świadomie przeżyłem: 1 mistrzostwo Polski, 1 wicemistrzostwo Polski, 3xbrązowy medal, Puchar Polski (1996), finał Pucharu Intertoto (1998).

Awatar użytkownika
Adam1983
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2544
Rejestracja: 7 paź 2009, o 10:48
Lokalizacja: Górny Śląsk
Kontakt:

Re: Śląsk II Wrocław - Ruch Chorzów, sobota, 14.05.2022, 17:00

#110 Post autor: Adam1983 » 16 maja 2022, o 17:40

Facet robi awans i spokojnie ogarnio ekipa na kolejny sezon. Drużyny nie buduje się w 5 minit.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Mavo1920, piotrhalak, PiterCidry, rafek77, Rickenn10, tynbydziedobry, WolnyLogin i 78 gości