Śląsk II Wrocław - Ruch Chorzów, sobota, 14.05.2022, 17:00

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
ciudu
Posty: 492
Rejestracja: 30 sty 2009, o 20:01
Lokalizacja: Fryna

Re: Śląsk II Wrocław - Ruch Chorzów, sobota, 14.05.2022, 17:00

#46 Post autor: ciudu » 14 maja 2022, o 18:59

Brawo panowie ze przinajmij k...a do konca zescie probowali.Styl w pierwszyj to zenda ,drugo troch lepi.

Awatar użytkownika
RNK95
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1343
Rejestracja: 5 lut 2017, o 22:42

Re: Śląsk II Wrocław - Ruch Chorzów, sobota, 14.05.2022, 17:00

#47 Post autor: RNK95 » 14 maja 2022, o 19:01

Ten gol nie może przesłonić obrazu tego meczu. Graliśmy z jedną z gorszych ekip tej ligi. W pierwszej połowie wyglądaliśmy jak zbieranina przypadkowych ludzi. W drugiej może i lepiej, ale nieporadnie. Z taką grą nie widzę meczy z Radunią czy Motorem.

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10148
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Śląsk II Wrocław - Ruch Chorzów, sobota, 14.05.2022, 17:00

#48 Post autor: jajo » 14 maja 2022, o 19:01

Raul22 pisze:
14 maja 2022, o 18:56
Z perspektywy 2 polowy nie widzialem brakow kondycyjnych u nas. Widzialem za to dramatyczne dosrodkowania wahadlowych, dramatyczne strzaly Wojtowicza ktore lądowały na chorągiewce. Czy ktos pamieta dobre dosrodowanie Malca, Zuka, Wójtowicza? Ja Wójtowicza w jednym meczu z Ostroda. W naszej grze wahadłowi sa KLUCZOWI. Oni musza biegac i robic przewagi, a co dostaja pilke to 0 zagrozenia. Oczywiscie wiele niedokladnosci było, wiele podan do nikogo, ale to mi najbardziej rzuca sie w oczy.
kondycyjnie nie, ale w pierwszej polowie zwlaszcza byli mocno ociezali, wszystkie sprinty przegrywane, czegos brakowalo.

dobrze, ze to wpadlo. i nawet nie chodzi o ten 1 punkt, a jakies przelamanie mentalne. wygrac ze spadkowiczem z Suchych Stawow i sie odkrecac tez mentalnie przed tymi barazami.

swoja droga najlepiej w 2 polowie gralismy przed zmianami.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

heli
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 6208
Rejestracja: 26 maja 2005, o 14:00
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Śląsk II Wrocław - Ruch Chorzów, sobota, 14.05.2022, 17:00

#49 Post autor: heli » 14 maja 2022, o 19:03

I cała trójka się wykartkowała Nawrocki, Kasolik, Sikora.
Mecz taki jak ostatnio raczej bardzo ciężki i w dalszym ciągu nie napawający zbytnio optymizmem.
Jednak mecze barażowe to będą całkiem inne mecze w optymalnym składzie i na to ciągle trzeba liczyć.
Wystarczy by dobrzy ludzie nic nie robili, a zło zatriumfuje. E. Burke

Awatar użytkownika
jalboss
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1247
Rejestracja: 12 sie 2002, o 07:50
Lokalizacja: gdzieniegdzie!
Kontakt:

Re: Śląsk II Wrocław - Ruch Chorzów, sobota, 14.05.2022, 17:00

#50 Post autor: jalboss » 14 maja 2022, o 19:03

"Czas odbudowy" za sprawą sztabu trenerskiego i piłkarzy zaciągnął hamulec ręczny.
Oby tylko nie wrzucili wstecznego.
Trudno doszukać się jakiś optymistycznych oznak wychodzenia z kryzysu.
NIEBIESCY KIBICE MÓWIĄ...

Dorcia
Posty: 1158
Rejestracja: 23 sie 2002, o 13:25
Lokalizacja: Dziesiona
Kontakt:

Re: Śląsk II Wrocław - Ruch Chorzów, sobota, 14.05.2022, 17:00

#51 Post autor: Dorcia » 14 maja 2022, o 19:04

Mavo1920 pisze:
14 maja 2022, o 18:58
bRawo. wygląda to lepiej z meczu na mecz, wychodzimy powoli z tego marazmu. pyRsk!
Bo strzeliliśmy gola w doliczonym czasie meczu z młodzieżą zrezerw?

Mavo1920
Posty: 889
Rejestracja: 14 maja 2022, o 17:02
Kontakt:

Re: Śląsk II Wrocław - Ruch Chorzów, sobota, 14.05.2022, 17:00

#52 Post autor: Mavo1920 » 14 maja 2022, o 19:05

jalboss pisze:
14 maja 2022, o 19:03
"Czas odbudowy" za sprawą sztabu trenerskiego i piłkarzy zaciągnął hamulec ręczny.

a co, Grzybek z Wosiem celowo ich pozarażali? przecież tam 70% drużyny chorowało, a ostatnie pare meczów spora czesc druzyny grala z infekcjami, nie mielismy prawa wyglądać jak na poczatku rundy.
Dorcia pisze:
14 maja 2022, o 19:04
Mavo1920 pisze:
14 maja 2022, o 18:58
bRawo. wygląda to lepiej z meczu na mecz, wychodzimy powoli z tego marazmu. pyRsk!
Bo strzeliliśmy gola w doliczonym czasie meczu z młodzieżą zrezerw?

nie ma znaczenia z kim gramy, patrze na te mecze przez pryzmat barazy, widać ze zaczynamy byc żwawsi, jeszcze jest troche czasu zeby te motoryke czesciowo przywrocic, idealnie nie bedzie, ale jak zagramy kunktatorsko to te baraze jestesmy w stanie przejsc :)

Awatar użytkownika
bergmon
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 424
Rejestracja: 14 mar 2013, o 13:04
Kontakt:

Re: Śląsk II Wrocław - Ruch Chorzów, sobota, 14.05.2022, 17:00

#53 Post autor: bergmon » 14 maja 2022, o 19:09

heli pisze:
14 maja 2022, o 19:03
I cała trójka się wykartkowała Nawrocki, Kasolik, Sikora.
Mecz taki jak ostatnio raczej bardzo ciężki i w dalszym ciągu nie napawający zbytnio optymizmem.
Jednak mecze barażowe to będą całkiem inne mecze w optymalnym składzie i na to ciągle trzeba liczyć.
Jo niy widzioł żeby Kasol kartka łapnoł

Dorcia
Posty: 1158
Rejestracja: 23 sie 2002, o 13:25
Lokalizacja: Dziesiona
Kontakt:

Re: Śląsk II Wrocław - Ruch Chorzów, sobota, 14.05.2022, 17:00

#54 Post autor: Dorcia » 14 maja 2022, o 19:09

Raul22 pisze:
14 maja 2022, o 18:56
Z perspektywy 2 polowy nie widzialem brakow kondycyjnych u nas. Widzialem za to dramatyczne dosrodkowania wahadlowych, dramatyczne strzaly Wojtowicza ktore lądowały na chorągiewce. Czy ktos pamieta dobre dosrodowanie Malca, Zuka, Wójtowicza? Ja Wójtowicza w jednym meczu z Ostroda. W naszej grze wahadłowi sa KLUCZOWI. Oni musza biegac i robic przewagi, a co dostaja pilke to 0 zagrozenia. Oczywiscie wiele niedokladnosci było, wiele podan do nikogo, ale to mi najbardziej rzuca sie w oczy.
Niestety Ci chłopacy grają nie za umiejętności tylko za wiek. Po odejściu Nojgiego, wcześniej Winciersza gdzieś zastopowało dostarczanie piłkarzy z AP. Wójtowicza jeszcze uważam za najlepszego z tej trójki ale też ma potężny zjazd. A na potwierdzenie tezy, że nie mamy nikogo na horyzoncie z AP kto mógłby zasilić realnie pierwszy skład pokazuje zakontraktowanie Żuka, który w 2021 roku nigdzie nie grał! Ten kontrakt to był niewątpliwy sukces jego menadżera, który się tu wypowiadał. Malca z kolei chwalił nasz trener, że wywodzi się z bardzo dobrej szkoły poznańskiej. Wyjściem z sytuacji może być przeniesienie ciężaru młodzieżowca na inną pozycję.

Awatar użytkownika
Raul22
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2105
Rejestracja: 16 wrz 2003, o 15:22
Lokalizacja: Bytom-Vitor
Kontakt:

Re: Śląsk II Wrocław - Ruch Chorzów, sobota, 14.05.2022, 17:00

#55 Post autor: Raul22 » 14 maja 2022, o 19:11

wydaje mi sie, ze ta ociezalosc wynikala ze sposobu gry i ustawienia rywala. Nie przytrzymywal pilki Stepien w ataku, nie bylo ruchu na skrzydlach, za malo kreatywnych pilkarzy w srodku Markovic, Sikora i Mokry to jednak bardziej defesywni pilkarze niz rozgrywajacy to znow wygladalo troche jak bez pomyslu gra. Nie wygladał tez dobrze nasz pressing. Przy bledzie Zubkova warto tez powiedziec o podaniu Markovica, ktore były wsadzeniem na konia Zubkova, a ten dolozyl swoje.
Oby bylo tak jak mowisz, ze ten gol w 90 zmienil mentalnie druzyne, bo inaczej nie widze tych barazow.
jajo pisze:
14 maja 2022, o 19:01
Raul22 pisze:
14 maja 2022, o 18:56
Z perspektywy 2 polowy nie widzialem brakow kondycyjnych u nas. Widzialem za to dramatyczne dosrodkowania wahadlowych, dramatyczne strzaly Wojtowicza ktore lądowały na chorągiewce. Czy ktos pamieta dobre dosrodowanie Malca, Zuka, Wójtowicza? Ja Wójtowicza w jednym meczu z Ostroda. W naszej grze wahadłowi sa KLUCZOWI. Oni musza biegac i robic przewagi, a co dostaja pilke to 0 zagrozenia. Oczywiscie wiele niedokladnosci było, wiele podan do nikogo, ale to mi najbardziej rzuca sie w oczy.
kondycyjnie nie, ale w pierwszej polowie zwlaszcza byli mocno ociezali, wszystkie sprinty przegrywane, czegos brakowalo.

dobrze, ze to wpadlo. i nawet nie chodzi o ten 1 punkt, a jakies przelamanie mentalne. wygrac ze spadkowiczem z Suchych Stawow i sie odkrecac tez mentalnie przed tymi barazami.

swoja droga najlepiej w 2 polowie gralismy przed zmianami.

heli
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 6208
Rejestracja: 26 maja 2005, o 14:00
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Śląsk II Wrocław - Ruch Chorzów, sobota, 14.05.2022, 17:00

#56 Post autor: heli » 14 maja 2022, o 19:12

bergmon pisze:
14 maja 2022, o 19:09
heli pisze:
14 maja 2022, o 19:03
I cała trójka się wykartkowała Nawrocki, Kasolik, Sikora.
Mecz taki jak ostatnio raczej bardzo ciężki i w dalszym ciągu nie napawający zbytnio optymizmem.
Jednak mecze barażowe to będą całkiem inne mecze w optymalnym składzie i na to ciągle trzeba liczyć.
Jo niy widzioł żeby Kasol kartka łapnoł
miałem wrażenie, że po bramce na sam koniec ściągnął koszulka i dostoł kartka, ale może się myla

Edit. Sprawdziłem jeszcze raz zapis z meczu i tak jak pisałem dostał kartkę na sam koniec za ściągnięcie koszulki po bramce.
Ostatnio zmieniony 14 maja 2022, o 19:17 przez heli, łącznie zmieniany 4 razy.
Wystarczy by dobrzy ludzie nic nie robili, a zło zatriumfuje. E. Burke

NG1920
Posty: 1155
Rejestracja: 23 lis 2011, o 17:46
Kontakt:

Re: Śląsk II Wrocław - Ruch Chorzów, sobota, 14.05.2022, 17:00

#57 Post autor: NG1920 » 14 maja 2022, o 19:12

Jestem ciekaw jak bedzie wygladal sklad w nastepnym meczu, a zwlaszcza linia obronna. Bez Nawrockiego, Kasola, a takze Sikory, ktory dawal rade moze byc jednak wesolo. W razie zmiany, powoli brakuje alternatyw. Nie wiem co sie stalo ze skrzydlami, bo wychodzi na to, ze obecnie zaden z naszych skrzydlowych nie jest nawet blisko zagrania spotkania, a jak juz ktos wspomnial- bez skrzydel nasza taktyka nie istnieje. Mecz do zapomnienia, dwa plusy to nareszcie strzelona bramka i walka do konca. A i powrot Szczepana, ktory troche ozywil gre. Ten sezon nas wykonczy nerwowo juz niezaleznie od wyniku koncowego..

Awatar użytkownika
tedeus63
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1046
Rejestracja: 3 cze 2004, o 16:08
Kontakt:

Re: Śląsk II Wrocław - Ruch Chorzów, sobota, 14.05.2022, 17:00

#58 Post autor: tedeus63 » 14 maja 2022, o 19:34

PO piewrwsze szkoda mi tych kilkuset chopców co pojechali do wrocławia . ( Wydali ciezko zarobiono kasa na parailtyków , )
po drugie jak mi ktos powiy ze oni chcom awansowac to napluja mu prosto w ryj, ( KOZDYMU NAWET SIEMIONOWI.)
a po trzecie MIMO STRZELENIA TYJ BRAMKI NA 1 ;1 wstyd mi ze nazywom sie kibicem RUCHU .
mimo obejżenia ponad 1000 szpilów na zywo ( nie licząc meczów pucharowych ) jestech pesymistycznie nastawiony co do baraży.
przykro mi bardzo jak oglądom mecze dzisiejszego RUCHU .
NAJEBOŁECH SIE DZIS bo na trzezwo nie dalo się tego oglądac .
młodzi wybaczcie mi ale wiym ze kopacze robiom nos za hu** .
WIYBACZCIE ALE oddołbych serce i dusza za RUCH . MOMM PO PROSTU JUZ DOŚĆ
NIE PISZCIE ŻE WYGLADO TO COROZ LEPIJ hu** prowda .
nie zaapłacilbych tym paralitykom nawet najniżeszej krajowej.
uwierzcie mi mało jest kibiców takich jak jo.
KOCHOM RUCH ODDOLBYCH DUSZA ZA NICH .
BOLI MIE BARDZO JAK ROZMIEINIAJĄ TYN KLUB NA DROBNE .

heli
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 6208
Rejestracja: 26 maja 2005, o 14:00
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Śląsk II Wrocław - Ruch Chorzów, sobota, 14.05.2022, 17:00

#59 Post autor: heli » 14 maja 2022, o 19:35

Tak naprawdę w ogóle nie wiadomo jaki skład zagra z Hutnikiem, bo opcji jest wiele, pytanie czy ktoś jeszcze dostanie wolne przed barażami , gdzie trzeba pamiętać, że Radunia przykładowo pauzuje za tydzień.
To w sumie nie temat by się zastanawiać, ale linia obronna to może być Zubkov, Szywacz i Kulejewski co wyglądało by w miarę normalnie, ale równie dobrze możemy zagrać całkiem eksperymentalnie nawet ponownie z czwórką z tyłu i przykładowo Kowalskim, Będzieszakiem czy Żukiem na boku.

A co do młodzieżowców to oczywiście, że grają słabiej w końcówce, ale dokładnie tak jak cała drużyna gra zdecydowanie słabiej niż na początku. Więc ciężko ocenić czy to skutek czy przyczyna. Malec to akurat najlepsze mecze zagrał w sparingach.
Wystarczy by dobrzy ludzie nic nie robili, a zło zatriumfuje. E. Burke

Awatar użytkownika
MakeRson
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 277
Rejestracja: 27 sie 2009, o 11:58
Lokalizacja: Mysłowice
Kontakt:

Re: Śląsk II Wrocław - Ruch Chorzów, sobota, 14.05.2022, 17:00

#60 Post autor: MakeRson » 14 maja 2022, o 19:38

tedeus63 pisze:
14 maja 2022, o 19:34
PO piewrwsze szkoda mi tych kilkuset chopców co pojechali do wrocławia . ( Wydali ciezko zarobiono kasa na parailtyków , )
po drugie jak mi ktos powiy ze oni chcom awansowac to napluja mu prosto w ryj, ( KOZDYMU NAWET SIEMIONOWI.)
a po trzecie MIMO STRZELENIA TYJ BRAMKI NA 1 ;1 wstyd mi ze nazywom sie kibicem RUCHU .
mimo obejżenia ponad 1000 szpilów na zywo ( nie licząc meczów pucharowych ) jestech pesymistycznie nastawiony co do baraży.
przykro mi bardzo jak oglądom mecze dzisiejszego RUCHU .
NAJEBOŁECH SIE DZIS bo na trzezwo nie dalo się tego oglądac .
młodzi wybaczcie mi ale wiym ze kopacze robiom nos za hu** .
WIYBACZCIE ALE oddołbych serce i dusza za RUCH . MOMM PO PROSTU JUZ DOŚĆ
NIE PISZCIE ŻE WYGLADO TO COROZ LEPIJ hu** prowda .
nie zaapłacilbych tym paralitykom nawet najniżeszej krajowej.
uwierzcie mi mało jest kibiców takich jak jo.
KOCHOM RUCH ODDOLBYCH DUSZA ZA NICH .
BOLI MIE BARDZO JAK ROZMIEINIAJĄ TYN KLUB NA DROBNE .
Czy Ty siebie słyszysz? To jak nazwać sytuację z trzema spadkami z rzędu? Człowieku, My jesteśmy na etapie ODBUDOWY a nie hegemonami na krajowym podwórku. Walczymy o awans do pierwszej ligi, a nie o majstra. Ja już ochłonąłem po ostatnich spotkaniach i patrzę na tę sytuację inaczej. Zacznijmy oceniać ten sezon po ostatnim gwizdku, mam nadzieję finałowego meczu barażowego.
Niebieskie Mysłowice

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: disu, Google [Bot], Lateralus, MakeRson, NG1920, nołnejm, Rickenn10 i 124 gości