Olimpia Elbląg - Ruch Chorzów, sobota, 07.05.2022, 19:45

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
kroy
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1415
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 14:39
Lokalizacja: Siemce
Kontakt:

Re: Olimpia Elbląg - Ruch Chorzów, sobota, 07.05.2022, 19:45

#91 Post autor: kroy » 7 maja 2022, o 23:20

Ja czasem myśle ze jestem na forum gieksy albo zbskich, takie farmazony wypisujecie
Ale ja widzę , że świat już prawie runął.. I co ?
I mam ku*** dobry humor !

mody Ruch
Posty: 156
Rejestracja: 2 sie 2013, o 23:52
Kontakt:

Re: Olimpia Elbląg - Ruch Chorzów, sobota, 07.05.2022, 19:45

#92 Post autor: mody Ruch » 7 maja 2022, o 23:21

Jakie sceny gosciu my ten klubkochAmy ....!my sa Ruch iu
Wierz ten paciulok wszystko wiedziaca coraz bardziej wk***ia. Tylr zabardzo kocham

Awatar użytkownika
kroy
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1415
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 14:39
Lokalizacja: Siemce
Kontakt:

Re: Olimpia Elbląg - Ruch Chorzów, sobota, 07.05.2022, 19:45

#93 Post autor: kroy » 7 maja 2022, o 23:23

mody Ruch pisze:
7 maja 2022, o 23:21
Jakie sceny gosciu my ten klubkochAmy ....!my sa Ruch iu
Wierz ten paciulok wszystko wiedziaca coraz bardziej wk***ia. Tylr zabardzo kocham
Tyś jest nadupiony ;)
Ale ja widzę , że świat już prawie runął.. I co ?
I mam ku*** dobry humor !

Harpo
Posty: 3362
Rejestracja: 29 sty 2008, o 10:18
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Re: Olimpia Elbląg - Ruch Chorzów, sobota, 07.05.2022, 19:45

#94 Post autor: Harpo » 7 maja 2022, o 23:41

Raul22 pisze:
7 maja 2022, o 23:09
(...) wyzsze kontrakty, wyzsze premie za mecz,
...podwyzki dla personelu itp.
Moze wlasnie o TO chodzi? O brak kasy?
Może nie otrzymamy licencji za długi, ktore ciagle sie za nami wleczą?
Sytuacja jest co najmniej dziwna, w zasadzie teraz to baraże pokażą czy chcemy awansu czy też odpuszczamy, choć niewykorzystanie olbrzymiej szansy na bezpośredni awans zaskakuje...

PS. Nie sądzę i nie wierzę po prostu, żeby wieksze przychody z tytułu transmisji TV czy też oszczednosci na wyjazdach wyrównały wyższe koszty klubu.
Niebieskie serce od 1988 R.


"PRECZ z polityczną poprawnością!"

Awatar użytkownika
niebieski98
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1709
Rejestracja: 21 lip 2013, o 23:00
Lokalizacja: Opolskie
Kontakt:

Re: Olimpia Elbląg - Ruch Chorzów, sobota, 07.05.2022, 19:45

#95 Post autor: niebieski98 » 7 maja 2022, o 23:46

Elmer pisze:
7 maja 2022, o 23:12
Kibice... Jak macie robić takie sceny na barażach jak tutaj to lepiej zostańcie w domu. Poczekajcie do końca sezonu, potem "wychwalajcie".

O właśnie. Jak ktoś ma przyjść na baraże i po 5 minutach meczu narzekać bo się komuś noga powinęła, strzelił obok bramki albo niecelnie podał to rzeczywiście zostańcie w domu, na wasze miejsce na pewno znajdą się inni chętni. Kur.. rozumiem rozczarowanie ostatnimi wynikami, ale taka jest piłka, zdarzają się lepsze i gorsze serie, normalna rzecz. szczególnie dziwię się tym którzy szczycą się kilkudziesięcioletnim stażem, a reagują jakby widzieli pierwszy sezon piłki nożnej w życiu... Nie tylko nam zdarzyło się popaść w kryzys, na komentarze że to najgorszy Ruch w historii i czas se odpuścić polecam sporo lodu na głowę... Albo rzeczywiście sobie odpuście bo takiego pier.... jakie się tu ostatnio pojawiło już czytać się nie da. Teorie spiskowe, zakulisowe plany Siemianowskiego, sprzedawanie meczy, strach przed awansem itp. poczytajcie siebie sami na spokojnie może choć niektórym przyjdzie na małą refleksje. Jeżeli tak kibice Ruchu mają reagować na kryzys i to w tak ważnym momencie to nie zasługujemy na cały cały czas odbudowy i nadzieję na to że jeszcze kiedyś przyjdzie nam wrócić do elity. Co najwyżej zasługujemy na prezesów pokroju smagora czy patermana i wieczne dziadostwo.

Mamy kilka meczy do końca sezonu, najważniejsze spotkania od lat, obojętnie co się stanie we Wrocławiu i na meczu z Hutnikiem, do końca będziemy w grze o awans. Zostały ponad 2 tygodnie do pierwszego meczu barażowego miejmy nadzieję, że kadra zdąży dojść do siebie i odbudować formę do tego czasu.

mody Ruch
Posty: 156
Rejestracja: 2 sie 2013, o 23:52
Kontakt:

Re: Olimpia Elbląg - Ruch Chorzów, sobota, 07.05.2022, 19:45

#96 Post autor: mody Ruch » 7 maja 2022, o 23:55

Niebieski 98 obym sie mylil zapamietej jedno Ruch to my!zadam jako kibuc awansu tyle....

NG1920
Posty: 1161
Rejestracja: 23 lis 2011, o 17:46
Kontakt:

Re: Olimpia Elbląg - Ruch Chorzów, sobota, 07.05.2022, 19:45

#97 Post autor: NG1920 » 7 maja 2022, o 23:55

Harpo pisze:
7 maja 2022, o 23:41
PS. Nie sądzę i nie wierzę po prostu, żeby wieksze przychody z tytułu transmisji TV czy też oszczednosci na wyjazdach wyrównały wyższe koszty klubu.
Nie znajdę teraz w zalewie postów w poprzednich tematach meczowych, ale gdzieś było info, że awans ligę wyżej to chyba min. 2mln z tytułu samych praw TV. Do tego może dojść jakiś sponsor, a koszty nie powinny raczej specjalnie wzrosnąć (nawet licząc podwyżki i nowe kontrakty).
Kilkukrotne derby przyciągnęłyby pełny stadion (9300), więc z dnia meczowego większy zysk niż w przypadku meczu z np. Pogonią Grodzisk Mazowiecki. Obecnie atrakcyjne mecze kibicowsko to Stal, Motor i Kalisz. Po awansie (obecne spadki/awanse)- Wisła K, Stal, Zagłębie S, GKS Katowice, Resovia, ŁKS, GKS Tychy, Korona.
Wydaje się też, że krótsze wyjazdy. Obecnie te dłuższe to: Chojnice, Suwałki, Stężyca, Poznań, Elbląg, Lublin, Puławy, Pruszków a w I lidze (obecne spadki/awanse) Łęczna, Chojnice, Głogów.

Infrastrukturalnie też była mowa, że wymogi na ekstraklasę się nie zmieniły od naszego spadku, więc o licencję nie ma co się bać. Finansowo ponoć jest stabilnie. Pożyjemy zobaczymy.

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10153
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Olimpia Elbląg - Ruch Chorzów, sobota, 07.05.2022, 19:45

#98 Post autor: jajo » 7 maja 2022, o 23:56

Masakra1920 pisze:
7 maja 2022, o 22:44
jajo pisze:
7 maja 2022, o 22:40
ale rozumiesz, ze to nie jest tak, ze ten wirus sie programuje na raz u 30 osob? trwa to te 2-3-7dni i koniec?
czemu Szczepek dzis nie pojechal, a Mokry 10 dni temu?
serio jakis powazniejszy argument niz krycie Grzybka?
ps. tak Szczepek ma dolek, ja sadze ze juz mogl byc spowodowany wirusem. ale nawet w najgorszej formie jest naszym najlepszym napastnikiem. takze gdyby tylko mogl grac, to by gral. chocby jakies 30minut
Chłopie umiesz czytać? Nigdzie nie napisałem, że Szczepek nie pojechał żeby kryć Grzybka, napisałem, że teoria z wirusem jest naciągana by chronić Grzybka. To znaczy wirus się zdarzył zdziesiątkował drużynę i teraz każdy słaby mecz jest pod to podpinany by nikt broń boże nie kwestionował naszego przygotowania kondycyjnego. A fakty są takie, że coś z nim jest ku*** nie tak.
No ja wyśmiewać te teorie ta teza.
Uważam, że nie pojechał, bo jest chory. Co jest ewidentnym dowodem na to, że jest chorobą w szatni. Tylko niektórzy grają osłabieni, a niektórzy leżą w łóżku.
Przez co uważam, że nie można akurat w tej rundzie oceniać przygotowania fizycznego.
Forma też się traci stopniowo. To nie jest tak, że w Rzeszowie grają za***isty mecz i bez czynnika chorobowego ktoś ich wyłączył na knefel.
Wy na te wszystkie fakty macie zamknięte oczy, bo nie pasują do tych chorych teorii.

Harpo - jakie koszty rosną w przypadku awansu do 1 ligi? Jest jakieś ekstra wpisowe?
Bo na pewno znamy wzrost przychodów.

Na barażach mam nadzieję, że gniazdo to pociągnie tak, że malkontetci będą zagluzzeni. Niech każdy też drze ryja na swoim sektorze, nawet trybunie to też ich zagłuszy.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

Awatar użytkownika
Raul22
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2105
Rejestracja: 16 wrz 2003, o 15:22
Lokalizacja: Bytom-Vitor
Kontakt:

Re: Olimpia Elbląg - Ruch Chorzów, sobota, 07.05.2022, 19:45

#99 Post autor: Raul22 » 8 maja 2022, o 00:01

czyli co sugerujesz. Przyszedl Siemion i im powiedzial zacznijcie przegrywac bo nie chcemy awansu, pani Renia będzie chciala podwyzki i Tomek czy inni ktorzy byli w klubie nawet prawie za darmo teraz beda chcieli podwyzek? I oni sa tacy bez ambicji, bez wlasnych marzen zaczeli przegrywac? Przeciez to jest absurdalne. To juz w zime by sie nie wzmacniali, po co brac Szywacza, Zubkova, Markovica, Stepnia, Zuka, Malca? przeciez dograliby juniorami i latwiej by bylo powiedziec nie stac nas bylo na wzmocnienia. Coz to musiałyby byc za umysly, wzmocnijmy sie, dodajmy kilku na kontrkaty tylko po to by w polowie rundy im powiedziec przegrywajcie? Nie no to jednak w mojej glowie sie nie miesci z calym szacunkiem.

Taka jest pilka, zobacz jak Widzew sie meczyl i pewne awanse wypuszal z rak, jak Katowice mialy tak samo. W tamtym roku awansowała Skra Czestochowa, czy ona była gotowa na awans? oni nawet graja poza Czestochowa wszystkie mecze.
Uwazam za mega niesprawdiwliwe, a wrecz obrazajace tych pilkarzy (jacy sa tacy sa, jedni slabsi drudzy lepsi) posadzajac ich ze nie chca awansowac. Z takimi teoriami to troche bez sensu jes cale kibicowanie. Skoro idac na mecz juz wiem ze nie chca awansu to po co isc na ten mecz, to poogladac sobie w tv tenis czy nawet regaty lub padla. Mozna myslec co sie chce, ale ci pilkarze tez sa tylko ludzmi, a nie jakimis sprzedajnymi dziwkami, no chyba ze ktos ma kwity to chetnie je zobacze i wtedy przeprosze, bede pierwszy rzucal kamieniami w klub i pilkarzy.
Harpo pisze:
7 maja 2022, o 23:41
Raul22 pisze:
7 maja 2022, o 23:09
(...) wyzsze kontrakty, wyzsze premie za mecz,
...podwyzki dla personelu itp.
Moze wlasnie o TO chodzi? O brak kasy?
Może nie otrzymamy licencji za długi, ktore ciagle sie za nami wleczą?
Sytuacja jest co najmniej dziwna, w zasadzie teraz to baraże pokażą czy chcemy awansu czy też odpuszczamy, choć niewykorzystanie olbrzymiej szansy na bezpośredni awans zaskakuje...

PS. Nie sądzę i nie wierzę po prostu, żeby wieksze przychody z tytułu transmisji TV czy też oszczednosci na wyjazdach wyrównały wyższe koszty klubu.

Masakra1920
Posty: 12
Rejestracja: 7 maja 2022, o 01:08

Re: Olimpia Elbląg - Ruch Chorzów, sobota, 07.05.2022, 19:45

#100 Post autor: Masakra1920 » 8 maja 2022, o 00:35

jajo pisze:
7 maja 2022, o 23:56
Masakra1920 pisze:
7 maja 2022, o 22:44
jajo pisze:
7 maja 2022, o 22:40
ale rozumiesz, ze to nie jest tak, ze ten wirus sie programuje na raz u 30 osob? trwa to te 2-3-7dni i koniec?
czemu Szczepek dzis nie pojechal, a Mokry 10 dni temu?
serio jakis powazniejszy argument niz krycie Grzybka?
ps. tak Szczepek ma dolek, ja sadze ze juz mogl byc spowodowany wirusem. ale nawet w najgorszej formie jest naszym najlepszym napastnikiem. takze gdyby tylko mogl grac, to by gral. chocby jakies 30minut
Chłopie umiesz czytać? Nigdzie nie napisałem, że Szczepek nie pojechał żeby kryć Grzybka, napisałem, że teoria z wirusem jest naciągana by chronić Grzybka. To znaczy wirus się zdarzył zdziesiątkował drużynę i teraz każdy słaby mecz jest pod to podpinany by nikt broń boże nie kwestionował naszego przygotowania kondycyjnego. A fakty są takie, że coś z nim jest ku*** nie tak.
No ja wyśmiewać te teorie ta teza.
Uważam, że nie pojechał, bo jest chory. Co jest ewidentnym dowodem na to, że jest chorobą w szatni. Tylko niektórzy grają osłabieni, a niektórzy leżą w łóżku.
Przez co uważam, że nie można akurat w tej rundzie oceniać przygotowania fizycznego.
Forma też się traci stopniowo. To nie jest tak, że w Rzeszowie grają za***isty mecz i bez czynnika chorobowego ktoś ich wyłączył na knefel.
Wy na te wszystkie fakty macie zamknięte oczy, bo nie pasują do tych chorych teorii.

Harpo - jakie koszty rosną w przypadku awansu do 1 ligi? Jest jakieś ekstra wpisowe?
Bo na pewno znamy wzrost przychodów.

Na barażach mam nadzieję, że gniazdo to pociągnie tak, że malkontetci będą zagluzzeni. Niech każdy też drze ryja na swoim sektorze, nawet trybunie to też ich zagłuszy.
Ah no tak czyli najlepiej w ogóle nie oceniajmy naszego przygotowania kondycyjnego. W zeszłej rundzie to nie wina Grzybka tylko tego co przygotowywał pół roku wcześniej, a teraz wirusa.

Powtarzam, rundę wcześniej wyglądaliśmy podobnie, był świetny początek rundy, solidny mecz ze Stalą a potem z meczu na mecz co raz większy zjazd.My fatalnie kondycyjnie w zeszłej rundzie wyglądaliśmy po 11 spotkaniu, każdy kto miał oczy widział, że od meczu z Radunią zaczynał się zjazd. Czyli od 12 kolejki. Teraz podobnie od meczu z Radunią jest zjazd, tylko, że mowa o 9 meczu w tej rundzie, ale zagranej na większej intensywności bo w przeciągu 2 miesięcy a nie prawie 3 jak jesienią. I fakt pewnie gdyby nie wirus to byśmy jeszcze z 1-2 spotkania zagrali na dobrej intensywności ale tu nie ma przypadku jest lustrzane odbicie poprzedniej rundy. Nawet jeśli uznamy, że gramy rotacyjnie i część jest chora to ci co grają są zdrowi bo choroba nie trzyma 20 dni np. taki Mokrzycki powinien dzisiaj wymiatać, albo skoro Fosa złapał wirus w ostatnich dniach, dużo lepiej powinien wyglądać w ostatnich meczach, a obaj wyglądają i grają w ostatnich kolejkach jak wóz z węglem czyli jak w listopadzie i grudniu.

niebieskifanatyk
Posty: 2692
Rejestracja: 20 maja 2006, o 16:55
Lokalizacja: Silesia
Kontakt:

Re: Olimpia Elbląg - Ruch Chorzów, sobota, 07.05.2022, 19:45

#101 Post autor: niebieskifanatyk » 8 maja 2022, o 00:55

Niektórym to by się przydał kubeł zimnej wody na ich rozgrzane głowy. Kiedyś też tak reagowałem, ale im jestem starszy tym biorę niektóre rzeczy bardziej na spokojnie. Zrozumcie my nie jesteśmy hegemonem tej ligi. Rok temu jeszcze graliśmy w 3 lidze. Przed sezonem pewnie jakby nam dali baraże z miejsca, każdy wziąłby to z pocalowaniem ręki. Widać, że jest kryzys, spadek formy. Ale nie gadajcie takich głupot, że piłkarze sabotują. Dzisiaj już zagrali lepszy mecz, przy odrobinie szczęścia byśmy to wygrali. Ważne, żeby forma wróciła pod koniec maja i bardzo wierzę w to, że tak się stanie. Zespół potrzebuje wsparcia a nie takiego głupiego gadania. To co czytam tutaj dzisiaj to po prostu brak słów. Do co poniektórych, Wy nazywacie się kibicami? Jeden wielki wstyd ..
Ostatnio zmieniony 8 maja 2022, o 01:06 przez niebieskifanatyk, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10153
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Olimpia Elbląg - Ruch Chorzów, sobota, 07.05.2022, 19:45

#102 Post autor: jajo » 8 maja 2022, o 00:56

nigdzie nie napisalem, zeby w ogole nie osadzac.
nigdzie tez nie napisalem, ze koncowka jesienie byla slaba.
uwazam, ze jest teraz mocna okolicznosc lagodzaca. a fakt, ze spadek w przeciagu tygodnia byl tak drastyczny powoduje nawet, ze ocena tej rundy jest wrecz niemierzalna.

ps. nie pisze tez o tym jak wygladali dzisiaj, bo sie meczu nie dalo ogladac. z suchego wyniku i kilku opinii, akurat ten mecz pewnie nie moze byc zarzutem.


mozna juz powiedziec, ze ten sezon skonczymy w barazach. rok temu odtrabiono by wielki sukces.
teraz mimo zapowiedzi planu dwuletniego miesza sie prawie wszystkich z blotem: zawodnikow (prawie wszytkich), sztab - od trenera glownego, po tego od przygotowania fizycznego, zarzad za stopowanie awansu.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

Masakra1920
Posty: 12
Rejestracja: 7 maja 2022, o 01:08

Re: Olimpia Elbląg - Ruch Chorzów, sobota, 07.05.2022, 19:45

#103 Post autor: Masakra1920 » 8 maja 2022, o 01:01

niebieskifanatyk pisze:
8 maja 2022, o 00:55
Niektórym to by się przydał kubeł zimnej wody na ich rozgrzane głowy. Kiedyś też tak reagowałem, ale im jestem starszy tym biorę niektóre rzeczy bardziej na spokojnie. Zrozumcie my nie jesteśmy hegemonem tej ligi. Rok temu jeszcze graliśmy w 3 lidze. Przed sezonem pewnie jakby nam dali baraże z miejsca, każdy wziąłby to z pocalowaniem ręki. Widać, że jest kryzys, spadek formy. Ale nie gadajcie takich głupot, że piłkarze sabotują. Dzisiaj już zagrali lepszy mecz, przy odrobinie szczęścia byśmy to wygrali. Ważne, żeby forma wróciła pod koniec i bardzo wierzę w to, że tak się stanie. Zespół potrzebuje wsparcia a nie takiego głupiego gadania. To co czytam tutaj dzisiaj to po prostu brak słów. Do co poniektórych, Wy nazywacie się kibicami? Jeden wielki wstyd ..
Nie, dzisiaj to był mecz słabego ze słabszym. Ruch dzisiaj nie miał żadnych argumentów, żadnej przewagi nad Olimpią, Olimpia ch*** grała i my też ch*** graliśmy tylko mieliśmy groźniejsze sytuacje.

Ja tylko chciałem zauważyć, że w tej rundzie nie było ani jednego meczu gdzie Ruch od początku do końca miał kontrolę nad spotkaniem. W zeszłej rundzie był chociaż ten Bełchatów,Slask czy Ostróda, a w tej rundzie totalnie nic. Nawet największe frajery tej ligi sprawiały nam problemy i gdyby nie świetna postawa Bieleckiego to mogło się by to skończyć inaczej (patrz Pogoń Grodzisk i Sokół).

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10153
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Olimpia Elbląg - Ruch Chorzów, sobota, 07.05.2022, 19:45

#104 Post autor: jajo » 8 maja 2022, o 01:05

Masakra1920 pisze:
8 maja 2022, o 01:01
niebieskifanatyk pisze:
8 maja 2022, o 00:55
Niektórym to by się przydał kubeł zimnej wody na ich rozgrzane głowy. Kiedyś też tak reagowałem, ale im jestem starszy tym biorę niektóre rzeczy bardziej na spokojnie. Zrozumcie my nie jesteśmy hegemonem tej ligi. Rok temu jeszcze graliśmy w 3 lidze. Przed sezonem pewnie jakby nam dali baraże z miejsca, każdy wziąłby to z pocalowaniem ręki. Widać, że jest kryzys, spadek formy. Ale nie gadajcie takich głupot, że piłkarze sabotują. Dzisiaj już zagrali lepszy mecz, przy odrobinie szczęścia byśmy to wygrali. Ważne, żeby forma wróciła pod koniec i bardzo wierzę w to, że tak się stanie. Zespół potrzebuje wsparcia a nie takiego głupiego gadania. To co czytam tutaj dzisiaj to po prostu brak słów. Do co poniektórych, Wy nazywacie się kibicami? Jeden wielki wstyd ..
Nie, dzisiaj to był mecz słabego ze słabszym. Ruch dzisiaj nie miał żadnych argumentów, żadnej przewagi nad Olimpią, Olimpia ch*** grała i my też ch*** graliśmy tylko mieliśmy groźniejsze sytuacje.

Ja tylko chciałem zauważyć, że w tej rundzie nie było ani jednego meczu gdzie Ruch od początku do końca miał kontrolę nad spotkaniem. W zeszłej rundzie był chociaż ten Bełchatów,Slask czy Ostróda, a w tej rundzie totalnie nic. Nawet największe frajery tej ligi sprawiały nam problemy i gdyby nie świetna postawa Bieleckiego to mogło się by to skończyć inaczej (patrz Pogoń Grodzisk i Sokół).
byles w Elblagu, wnioskowales ze scinanej tranismisji sportize, wywrozyles ze szklanej kuli, czy po prostu jestes wszechwiedzacym rurkiem?
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

niebieskifanatyk
Posty: 2692
Rejestracja: 20 maja 2006, o 16:55
Lokalizacja: Silesia
Kontakt:

Re: Olimpia Elbląg - Ruch Chorzów, sobota, 07.05.2022, 19:45

#105 Post autor: niebieskifanatyk » 8 maja 2022, o 01:13

jajo pisze:
8 maja 2022, o 01:05
Masakra1920 pisze:
8 maja 2022, o 01:01
niebieskifanatyk pisze:
8 maja 2022, o 00:55
Niektórym to by się przydał kubeł zimnej wody na ich rozgrzane głowy. Kiedyś też tak reagowałem, ale im jestem starszy tym biorę niektóre rzeczy bardziej na spokojnie. Zrozumcie my nie jesteśmy hegemonem tej ligi. Rok temu jeszcze graliśmy w 3 lidze. Przed sezonem pewnie jakby nam dali baraże z miejsca, każdy wziąłby to z pocalowaniem ręki. Widać, że jest kryzys, spadek formy. Ale nie gadajcie takich głupot, że piłkarze sabotują. Dzisiaj już zagrali lepszy mecz, przy odrobinie szczęścia byśmy to wygrali. Ważne, żeby forma wróciła pod koniec i bardzo wierzę w to, że tak się stanie. Zespół potrzebuje wsparcia a nie takiego głupiego gadania. To co czytam tutaj dzisiaj to po prostu brak słów. Do co poniektórych, Wy nazywacie się kibicami? Jeden wielki wstyd ..
Nie, dzisiaj to był mecz słabego ze słabszym. Ruch dzisiaj nie miał żadnych argumentów, żadnej przewagi nad Olimpią, Olimpia ch*** grała i my też ch*** graliśmy tylko mieliśmy groźniejsze sytuacje.

Ja tylko chciałem zauważyć, że w tej rundzie nie było ani jednego meczu gdzie Ruch od początku do końca miał kontrolę nad spotkaniem. W zeszłej rundzie był chociaż ten Bełchatów,Slask czy Ostróda, a w tej rundzie totalnie nic. Nawet największe frajery tej ligi sprawiały nam problemy i gdyby nie świetna postawa Bieleckiego to mogło się by to skończyć inaczej (patrz Pogoń Grodzisk i Sokół).
byles w Elblagu, wnioskowales ze scinanej tranismisji sportize, wywrozyles ze szklanej kuli, czy po prostu jestes wszechwiedzacym rurkiem?
Nie ma co mu odpisywac , bo to jest tak jakbyś się kopał z koniem. Na forum powinna być opcja ignoruj użytkownika. Wtedy gość pisałby sam ze sobą.

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: adam12, Adam1983, Bing [Bot], Google Adsense [Bot], nołnejm, pedro-sbl, Stasiu19R20 i 212 gości