Olimpia Elbląg - Ruch Chorzów, sobota, 07.05.2022, 19:45

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10153
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Olimpia Elbląg - Ruch Chorzów, sobota, 07.05.2022, 19:45

#106 Post autor: jajo » 8 maja 2022, o 01:46

Masakra1920 pisze:
8 maja 2022, o 01:40
jajo pisze:
8 maja 2022, o 01:05
Masakra1920 pisze:
8 maja 2022, o 01:01
niebieskifanatyk pisze:
8 maja 2022, o 00:55
Niektórym to by się przydał kubeł zimnej wody na ich rozgrzane głowy. Kiedyś też tak reagowałem, ale im jestem starszy tym biorę niektóre rzeczy bardziej na spokojnie. Zrozumcie my nie jesteśmy hegemonem tej ligi. Rok temu jeszcze graliśmy w 3 lidze. Przed sezonem pewnie jakby nam dali baraże z miejsca, każdy wziąłby to z pocalowaniem ręki. Widać, że jest kryzys, spadek formy. Ale nie gadajcie takich głupot, że piłkarze sabotują. Dzisiaj już zagrali lepszy mecz, przy odrobinie szczęścia byśmy to wygrali. Ważne, żeby forma wróciła pod koniec i bardzo wierzę w to, że tak się stanie. Zespół potrzebuje wsparcia a nie takiego głupiego gadania. To co czytam tutaj dzisiaj to po prostu brak słów. Do co poniektórych, Wy nazywacie się kibicami? Jeden wielki wstyd ..
Nie, dzisiaj to był mecz słabego ze słabszym. Ruch dzisiaj nie miał żadnych argumentów, żadnej przewagi nad Olimpią, Olimpia ch*** grała i my też ch*** graliśmy tylko mieliśmy groźniejsze sytuacje.

Ja tylko chciałem zauważyć, że w tej rundzie nie było ani jednego meczu gdzie Ruch od początku do końca miał kontrolę nad spotkaniem. W zeszłej rundzie był chociaż ten Bełchatów,Slask czy Ostróda, a w tej rundzie totalnie nic. Nawet największe frajery tej ligi sprawiały nam problemy i gdyby nie świetna postawa Bieleckiego to mogło się by to skończyć inaczej (patrz Pogoń Grodzisk i Sokół).
byles w Elblagu, wnioskowales ze scinanej tranismisji sportize, wywrozyles ze szklanej kuli, czy po prostu jestes wszechwiedzacym rurkiem?
widziałem całą drugą połowę (tą lepszą!) w wykonaniu Ruchu z transmisji paronamicznej. Więc lepiej być wszechwiedzącym rurkiem, który opiera się na faktach niż grubym Łukaszem Sadłoniem, synem kolegi Smagora czyli grabarza Ruchu, który nie potrafił nawet znaleźć relacji radiowej z meczu a obecnie chce pi***olić, który piłkarz od którego lepiej wygląda.
kompelksiarzu,
relacje radiowa nie ciezko znalezc jak sie subskrybuje Ruch TV. wlasnie na niej Tomek Ferens mowil, ze maja problem z internetem i te relacje scinalo tak samo jak ta telewizyjna.
nic nie pisalem o dzisiejszym meczu, kto w nim lepiej wygladal a co gorzej. znow musiales przedawkowac leki.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

Awatar użytkownika
Jano99
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 422
Rejestracja: 21 mar 2016, o 14:36
Kontakt:

Re: Olimpia Elbląg - Ruch Chorzów, sobota, 07.05.2022, 19:45

#107 Post autor: Jano99 » 8 maja 2022, o 01:53

Nie wierzę co tu ludzie wypisujecie. Nasza drużyna w tej rundzie przegrała 1 (słownie jedno) spotkanie a tutaj jest milion teorii spiskowych jak to bardzo nie chcemy tego awansu. Zobaczcie ilu ściągneliśmy zawodników w zimie.. Przecież to był jasny sygnał dla wszystkich, że walczymy o awans tylko nie dla kibiców Ruchu jak widać. Do osób, które wierzą w jakieś celowe odpuszczenie, proszę nie przychodźcie na baraże. Po co? Przecież i tak wiecie, że 'celowo' przegramy. Już na ostatnim meczu miałem ochotę kilku osobników palnąć w łeb. Wyzywać naszych piłkarzy w tym Ecika po jednym złym zagraniu... Ja wiem, że gra nie wygląda ostatnimi czasy dobrze i sam się wkurzam ale błagam was. Na barażach zróbmy taki kocioł od początku, że drużyna z którą przyjdzie nam grać ma się zesrać w gacie. Dobranoc

Awatar użytkownika
Radvan138
Posty: 2535
Rejestracja: 19 lip 2011, o 15:56
Lokalizacja: iRys
Kontakt:

Re: Olimpia Elbląg - Ruch Chorzów, sobota, 07.05.2022, 19:45

#108 Post autor: Radvan138 » 8 maja 2022, o 02:41

niebieskifanatyk pisze:
8 maja 2022, o 01:13
jajo pisze:
8 maja 2022, o 01:05
Masakra1920 pisze:
8 maja 2022, o 01:01
niebieskifanatyk pisze:
8 maja 2022, o 00:55
Niektórym to by się przydał kubeł zimnej wody na ich rozgrzane głowy. Kiedyś też tak reagowałem, ale im jestem starszy tym biorę niektóre rzeczy bardziej na spokojnie. Zrozumcie my nie jesteśmy hegemonem tej ligi. Rok temu jeszcze graliśmy w 3 lidze. Przed sezonem pewnie jakby nam dali baraże z miejsca, każdy wziąłby to z pocalowaniem ręki. Widać, że jest kryzys, spadek formy. Ale nie gadajcie takich głupot, że piłkarze sabotują. Dzisiaj już zagrali lepszy mecz, przy odrobinie szczęścia byśmy to wygrali. Ważne, żeby forma wróciła pod koniec i bardzo wierzę w to, że tak się stanie. Zespół potrzebuje wsparcia a nie takiego głupiego gadania. To co czytam tutaj dzisiaj to po prostu brak słów. Do co poniektórych, Wy nazywacie się kibicami? Jeden wielki wstyd ..
Nie, dzisiaj to był mecz słabego ze słabszym. Ruch dzisiaj nie miał żadnych argumentów, żadnej przewagi nad Olimpią, Olimpia ch*** grała i my też ch*** graliśmy tylko mieliśmy groźniejsze sytuacje.

Ja tylko chciałem zauważyć, że w tej rundzie nie było ani jednego meczu gdzie Ruch od początku do końca miał kontrolę nad spotkaniem. W zeszłej rundzie był chociaż ten Bełchatów,Slask czy Ostróda, a w tej rundzie totalnie nic. Nawet największe frajery tej ligi sprawiały nam problemy i gdyby nie świetna postawa Bieleckiego to mogło się by to skończyć inaczej (patrz Pogoń Grodzisk i Sokół).
byles w Elblagu, wnioskowales ze scinanej tranismisji sportize, wywrozyles ze szklanej kuli, czy po prostu jestes wszechwiedzacym rurkiem?
Nie ma co mu odpisywac , bo to jest tak jakbyś się kopał z koniem. Na forum powinna być opcja ignoruj użytkownika. Wtedy gość pisałby sam ze sobą.
Jest 😉 polecam. Bardzo przydatne :)

Awatar użytkownika
Radvan138
Posty: 2535
Rejestracja: 19 lip 2011, o 15:56
Lokalizacja: iRys
Kontakt:

Re: Olimpia Elbląg - Ruch Chorzów, sobota, 07.05.2022, 19:45

#109 Post autor: Radvan138 » 8 maja 2022, o 02:44

Masakra1920 pisze:
8 maja 2022, o 01:40


I tak poopowiadajmy bo może wielu kibiców tych nowych Ruchu na tym forum nie wie, jajo vel. Łukasz to syn Ryszarda Sadłonia, byłego radnego Chorzowa, który jako jeden z nielicznych sabotował powstanie nowego stadionu Ruchu Chorzów i promował grę naszej drużyny na stadionie śląskim. Jego tatuś wielokrotnie powtarzał, że zamiast budować stadion na cichej lepiej przenieść się na SŚ a pieniądze pompować w klub prowadzony przez jego ziomka Dariusza Smagorowicza.Jak skończył klub Smagora? Jak skończyło 16 baniek wyłożone na klub zamiast na stadion? Wszyscy pamiętamy.

tacy ludzie tu siedzą mają głos i się wymądrzają a wy wyzywacie innych od Rurków, pracowników UM. Ich tu nie potrzeba.

Tu są artykuły potwierdzające z 2013 r.
https://www.gazeta.pl/0,0.html?mtpromo= ... ri#e=MtLp4
http://www.m.ruchchorzow.com.pl/aktualn ... ie-bedzie/
No i co w zwiazku z tym?

Awatar użytkownika
Slawko
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1732
Rejestracja: 15 lis 2003, o 11:59
Kontakt:

Re: Olimpia Elbląg - Ruch Chorzów, sobota, 07.05.2022, 19:45

#110 Post autor: Slawko » 8 maja 2022, o 06:03

Forumowe szambo wybiło.
Nie zapomnijcie spuścić im wpierd... gdyby przegrali baraże.... kibice...
"Popularność Ruchu na Śląsku nie zna granic" - Przegląd Sportowy, 1934r.

heli
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 6208
Rejestracja: 26 maja 2005, o 14:00
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Olimpia Elbląg - Ruch Chorzów, sobota, 07.05.2022, 19:45

#111 Post autor: heli » 8 maja 2022, o 06:54

Sporo się wyjaśniło po tej kolejce co akurat dla nas może wyjść na dobre.
Kartka Janoszki też nie jest zła.
Sam punkt z jednej strony nie wiele zmienia, bo i tak, żeby zagwarantować sobie trzecie miejsce musimy dwa mecze wygrać z drugiej jak Motor nie wygra z Radunią czy straci gdzie indziej to taki punkt może być bardzo cenny.
Oby z kolejnym tygodniem wyglądało to lepiej
Wystarczy by dobrzy ludzie nic nie robili, a zło zatriumfuje. E. Burke

Awatar użytkownika
bluemario
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 593
Rejestracja: 21 gru 2002, o 21:45
Lokalizacja: NRŚL
Kontakt:

Re: Olimpia Elbląg - Ruch Chorzów, sobota, 07.05.2022, 19:45

#112 Post autor: bluemario » 8 maja 2022, o 08:50

Wszędzie tylko spiski jaką macie teorię spiskową dla Widzewa po wczorajszym meczu. Już raz było wyjaśnione koszty grania w 1 lidze są podobne do 2 ligi. Amatorski klub Skra w 1 lidze dysponuje budżetem około 1mil a Warta P. 2mil przed awansem do ekstraklasy.

mody Ruch
Posty: 156
Rejestracja: 2 sie 2013, o 23:52
Kontakt:

Re: Olimpia Elbląg - Ruch Chorzów, sobota, 07.05.2022, 19:45

#113 Post autor: mody Ruch » 8 maja 2022, o 09:35

Fajnie ze sie wadzymy miedzy soba to znaczy ze nom wszystkim zalezy ...dobra jo ino napisza tyla z Bogiem i po awans Niebiescy!!!

Awatar użytkownika
kroy
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1417
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 14:39
Lokalizacja: Siemce
Kontakt:

Re: Olimpia Elbląg - Ruch Chorzów, sobota, 07.05.2022, 19:45

#114 Post autor: kroy » 8 maja 2022, o 09:49

Masakra1920 pisze:
8 maja 2022, o 00:35
jajo pisze:
7 maja 2022, o 23:56
Masakra1920 pisze:
7 maja 2022, o 22:44
jajo pisze:
7 maja 2022, o 22:40
ale rozumiesz, ze to nie jest tak, ze ten wirus sie programuje na raz u 30 osob? trwa to te 2-3-7dni i koniec?
czemu Szczepek dzis nie pojechal, a Mokry 10 dni temu?
serio jakis powazniejszy argument niz krycie Grzybka?
ps. tak Szczepek ma dolek, ja sadze ze juz mogl byc spowodowany wirusem. ale nawet w najgorszej formie jest naszym najlepszym napastnikiem. takze gdyby tylko mogl grac, to by gral. chocby jakies 30minut
Chłopie umiesz czytać? Nigdzie nie napisałem, że Szczepek nie pojechał żeby kryć Grzybka, napisałem, że teoria z wirusem jest naciągana by chronić Grzybka. To znaczy wirus się zdarzył zdziesiątkował drużynę i teraz każdy słaby mecz jest pod to podpinany by nikt broń boże nie kwestionował naszego przygotowania kondycyjnego. A fakty są takie, że coś z nim jest ku*** nie tak.
No ja wyśmiewać te teorie ta teza.
Uważam, że nie pojechał, bo jest chory. Co jest ewidentnym dowodem na to, że jest chorobą w szatni. Tylko niektórzy grają osłabieni, a niektórzy leżą w łóżku.
Przez co uważam, że nie można akurat w tej rundzie oceniać przygotowania fizycznego.
Forma też się traci stopniowo. To nie jest tak, że w Rzeszowie grają za***isty mecz i bez czynnika chorobowego ktoś ich wyłączył na knefel.
Wy na te wszystkie fakty macie zamknięte oczy, bo nie pasują do tych chorych teorii.

Harpo - jakie koszty rosną w przypadku awansu do 1 ligi? Jest jakieś ekstra wpisowe?
Bo na pewno znamy wzrost przychodów.

Na barażach mam nadzieję, że gniazdo to pociągnie tak, że malkontetci będą zagluzzeni. Niech każdy też drze ryja na swoim sektorze, nawet trybunie to też ich zagłuszy.
Ah no tak czyli najlepiej w ogóle nie oceniajmy naszego przygotowania kondycyjnego. W zeszłej rundzie to nie wina Grzybka tylko tego co przygotowywał pół roku wcześniej, a teraz wirusa.

Powtarzam, rundę wcześniej wyglądaliśmy podobnie, był świetny początek rundy, solidny mecz ze Stalą a potem z meczu na mecz co raz większy zjazd.My fatalnie kondycyjnie w zeszłej rundzie wyglądaliśmy po 11 spotkaniu, każdy kto miał oczy widział, że od meczu z Radunią zaczynał się zjazd. Czyli od 12 kolejki. Teraz podobnie od meczu z Radunią jest zjazd, tylko, że mowa o 9 meczu w tej rundzie, ale zagranej na większej intensywności bo w przeciągu 2 miesięcy a nie prawie 3 jak jesienią. I fakt pewnie gdyby nie wirus to byśmy jeszcze z 1-2 spotkania zagrali na dobrej intensywności ale tu nie ma przypadku jest lustrzane odbicie poprzedniej rundy. Nawet jeśli uznamy, że gramy rotacyjnie i część jest chora to ci co grają są zdrowi bo choroba nie trzyma 20 dni np. taki Mokrzycki powinien dzisiaj wymiatać, albo skoro Fosa złapał wirus w ostatnich dniach, dużo lepiej powinien wyglądać w ostatnich meczach, a obaj wyglądają i grają w ostatnich kolejkach jak wóz z węglem czyli jak w listopadzie i grudniu.
Oglądałeś mecz wczoraj w Elblagu? Czy opinia o wozie z węglem na podstawie transmisji została wysunięta?
Ale ja widzę , że świat już prawie runął.. I co ?
I mam ku*** dobry humor !

DuRczok1
Posty: 1
Rejestracja: 7 maja 2022, o 10:43

Re: Olimpia Elbląg - Ruch Chorzów, sobota, 07.05.2022, 19:45

#115 Post autor: DuRczok1 » 8 maja 2022, o 09:58

To samo pieprzenie było na forum dospeli, jak spadli, to celowo, a w następnym sezonie gadka że nie chcą awansować i sami sabotażyści w zespole, jak widać u nas podobne teorie z dupy są formułowane.



Fizycznie niech się chłopcy zregenerują, przy odpowiednim mikrocyklu baraże powinniśmy przejść bez większych problemów.

Awatar użytkownika
Bartorus
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2535
Rejestracja: 24 paź 2015, o 14:50
Kontakt:

Re: Olimpia Elbląg - Ruch Chorzów, sobota, 07.05.2022, 19:45

#116 Post autor: Bartorus » 8 maja 2022, o 10:15

Na pewno mało kto spodziewał się takiego scenariusza po Stali Rzeszów jednak nie jest to aż tak degrengolada i rozkład jaki był w analogicznym okresie poprzedniej rundy. Cieszy, że nie tracimy bramek a to przy nawet słabej skuteczności jest kluczowe w kontekście baraży gdzie drużyny się murują bo obawa przed utratą bramki i nastawianie się na karne jest główną taktyką. Wiadomo, że apetyt rośnie w miarę jedzenia, ale ja nadal patrzę przez pryzmat oczekiwań przed sezonem. Tam to na spokojnie uważałem za fajny cel 6 może 5 miejsce. Obecnie wiemy już parę kolejek przed końcem, że nie spadniemy poniżej 4. Dlatego jestem w szoku AŻ takiemu jechaniu po klubie od piłkarzy po zarząd. Teorie spiskowe o braku chęci awansu też są absurdalne bo wszystko przemawia przeciw temu bo w niczyim interesie jest zostawanie na kolejny sezon w 2 lidze bo to absolutnie najgorsza liga do grania. Koszty budowania drużyny na awans do 1 ligi są większe niż drużyny mającej się w 1 lidze utrzymać bo taki cel będzie na początku po ewentualnym awansie. Przychody są większe bo dostaje się też przyjemną kasę za granie w 1 lidze a koszty stałe jak wyjazdy podobne.

Sztab dostał wzmocnienia jakie chciał, zapewniono komfortowe warunki do przygotowań. W sztabie znajduje się 3 trenerów z licencją UEFA Pro, którzy też chcieliby mieć w CV awans kolejny i wątpie by kryli Grzyba funfla kosztem posady jeśliby rzeczywiście zajebał drugi raz aż tak kwestię fizyczną zwłaszcza ze nie tylko on w tym okresie za przygotowanie odpowiadał. Zawodnicy tak jak rok temu mają ustaloną premię za awans. Tym co kończą się kontrakty też lepiej by podchodzili pod przedłużanie czy negocjacje z klubami innymi z łatką gościa co awansował. Stadion na 1 ligę spokojnie spełnia wymogi a czasy gdy miesiącami zawodnicy pensji nie widzieli to też już przeszłość. Kluby bogatsze i z lepszymi kadrami miewają problemy z awansami i taka jest czasami piłka, że nie idzie zwłaszcza, że można obśmiewać chorobę ale no trafiła w najgorszym momencie. Oddając jednak z Wrocławiem wynik i gra musi już zacząć się poprawiać bo ile może ona trzymać.

Smuci tak intensywny incydent kałowy jaki się wydarzył na forum. Rozumiem, że ostatnie lata nie nastrajają zaufaniem a sceptycyzm z krytycyzmem jest wskazany po latach sztucznego uciszania i miejsca w jakim się znaleźliśmy, ale rozliczajmy z tego co miało zostać osiągnięte i celami przed sezonem a zostały one zrealizowane. W barażach natomiast wiemy jaka jest loteria, ale powinniśmy podejść z nadzieją bo w meczach z drużynami z top 6 ta drużyna naprawdę dobrze sobie radziła. Sam jestem na meczach emocjonalny i przeżywam strasznie takie wyniki, ale zachowajmy gniew i wyzwiska na ewentualną kompromitację w barażach bo jeśli pójdziemy jako kibice z nastawieniem, że tylko czekamy aż zawodnik zwali sytuację by zwyzywać od odpuszczających sprzedawczyków i cisnąć po nich zamiast wspierać 90 minut to może lepiej my Motor nas wyprzedził i byśmy grali finał w Lublinie bo atut własnego boiska nie będzie istniał.

grzej
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2623
Rejestracja: 21 lut 2004, o 23:36
Lokalizacja: Tam gdzie mnie nie ma
Kontakt:

Re: Olimpia Elbląg - Ruch Chorzów, sobota, 07.05.2022, 19:45

#117 Post autor: grzej » 8 maja 2022, o 10:36

Niektórzy chyba byli zahibernowani przez ostatnich parę lat albo to trolle, które nie mają z Ruchem nic wspólnego.
historiaruchu.pl

Awatar użytkownika
aciubiciabiciba
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 174
Rejestracja: 2 cze 2011, o 16:02
Kontakt:

Re: Olimpia Elbląg - Ruch Chorzów, sobota, 07.05.2022, 19:45

#118 Post autor: aciubiciabiciba » 8 maja 2022, o 10:44

Po prostu tak dawno Ruch nie był czysty i transparentny, że niektórzy nie wiedzą jak to jest i wszędzie szukają układów i spisków.

Mnie bardziej dziwią bany i nowe konta dla gościa, który obliczył prawdopodobieństwo awansu i sprawdzają się jego słowa. Inni po dwóch zwycięstwach z rzędu myślą że wygramy LM, a po dwóch porażkach, albo nawet remisach jadą po Ruchu bardziej niż żabole albo cygany i dalej są na forum :super:

Nie jesteśmy City, Bayern ani Real, jesteśmy Ruchem w 2. lidze. Dopiero odtwarzamy swoją potęgę, przegramy jeszcze wiele nim wrócimy na szczyt. Jesteśmy legendą, więc z kim nie zagramy zepnie się na nas na 110% i każdy mecz i każdy awans trzeba wyszarpać. Nikt się przed nami nie położy i jak nam sie nie uda awansować, to nie przez układy i podkładanie się, tylko przez bycie sportowo gorszym. Może to potrwa dłużej, ale przyjdzie jeszcze dzień, że Ruch znowu będzie najbardziej utytułowany w Polsce. Bez względu na to jak Legia będzie liczyć swoje tytuły
"A Panowie skauci, dyrektorzy i działacze do roboty. Szukać tych, którzy wymienią swoją krew na tę o Niebieskim zabarwieniu." Bogdan Kalus

Elmer
Posty: 10378
Rejestracja: 7 cze 2004, o 10:26
Lokalizacja: Lokal i Zacja
Kontakt:

Re: Olimpia Elbląg - Ruch Chorzów, sobota, 07.05.2022, 19:45

#119 Post autor: Elmer » 8 maja 2022, o 11:13

Gdybyśmy grali finał z Motorem to oni mają większą presję. Coś czuję, że finał nas zaskoczy. Oby tylko jeden zespół zaskoczył.

Co lepsze dla nas w półfinale? Radunia, Lech 2 czy Wigry?

Do pewnego 4. miejsca brakuje nam jeszcze punktu.
Pierwszy raz przy Cichej: 10.06.1989 r. Ruch - Olimpia 2:1
Pierwszy wyjazd: 3.10.1992 r. Górnik - Ruch 1:1
Najwyższe zwycięstwo: 7:0 ze Stomilem Olsztyn. Najwyższa porażka: 0:6 z... Pogonią Siedlce.
Sukcesy, które świadomie przeżyłem: 1 mistrzostwo Polski, 1 wicemistrzostwo Polski, 3xbrązowy medal, Puchar Polski (1996), finał Pucharu Intertoto (1998).

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10153
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Olimpia Elbląg - Ruch Chorzów, sobota, 07.05.2022, 19:45

#120 Post autor: jajo » 8 maja 2022, o 11:49

Elmer pisze:
8 maja 2022, o 11:13
Gdybyśmy grali finał z Motorem to oni mają większą presję. Coś czuję, że finał nas zaskoczy. Oby tylko jeden zespół zaskoczył.

Co lepsze dla nas w półfinale? Radunia, Lech 2 czy Wigry?

Do pewnego 4. miejsca brakuje nam jeszcze punktu.
chyba bym najbardziej nie chcial Raduni, mimo ze Wigry uwazam za lepsza druzyne.
faktor tego, ze nie graja ostatniej kolejki (wo za Belchatow) + obawialbym sie negatywnego przemotywowania w naszej druzynie po ostatnim meczu.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

Zablokowany

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 19gorek20, Bing [Bot], luigi47, Mavo1920, WolnyLogin i 210 gości