Ruch Chorzów - Radunia Stężyca, sobota, 23.04.22, 18:20

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
grzechub
Posty: 1809
Rejestracja: 5 sty 2009, o 21:21
Lokalizacja: Chełm Śląski
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Radunia Stężyca, sobota, 23.04.22, 18:20

#61 Post autor: grzechub » 23 kwie 2022, o 21:28

Radvan138 pisze:
23 kwie 2022, o 21:26
RP73 pisze:
23 kwie 2022, o 21:23
Kubiak pisze:Widzę, że tu wszyscy jadą sędziego. WIęc tak 90% kartek dla nas słusznych (Janoszka, Fosa, Kasolik). Zdecydowanie nie powinno być bramki dla Raduni bo nie powinno być rożnego, może do tego jakaś dodatkowa kartka dla piłkarza Raduni za wymuszenie karnego, ale ogólnie jakby na to nie patrzeć to jakoś mocno nas nie skrzywdził. Co najwyżej skończylibyśmy ten mecz z remisem.
Abo Wela 😁
Chopie…


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nie warto. To rurek, maro itp. Przeciez jego posty wygladaja identycznie

nołnejm
Posty: 369
Rejestracja: 30 cze 2010, o 11:58
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Radunia Stężyca, sobota, 23.04.22, 18:20

#62 Post autor: nołnejm » 23 kwie 2022, o 21:28

Kubiak pisze:
23 kwie 2022, o 21:25
RP73 pisze:
23 kwie 2022, o 21:23
Kubiak pisze:Widzę, że tu wszyscy jadą sędziego. WIęc tak 90% kartek dla nas słusznych (Janoszka, Fosa, Kasolik). Zdecydowanie nie powinno być bramki dla Raduni bo nie powinno być rożnego, może do tego jakaś dodatkowa kartka dla piłkarza Raduni za wymuszenie karnego, ale ogólnie jakby na to nie patrzeć to jakoś mocno nas nie skrzywdził. Co najwyżej skończylibyśmy ten mecz z remisem.
Chopie…


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
No ale serio konkretne zarzuty. Fosa ewidentne żółtko, Janoszka również, Kasolik wjazd z impetem oczywista kartka, można się zastanawiać nad Wójtowiczem czy powinna być kartka ale faul oczywisty. Tak jak powiedziałem nie powinno być bramki Raduni (czego nikt nie zauważył na stadionie), do tego żółta za próbę wymuszenia karnego dla napastnika Raduni. Nie wiem za co dostali kartki Skrobacz i Woś ale jak sądzę za komentarze.

Fakty są takie, że sędzie był ch***wy ale reasumując to nie jest tak, że nas pozbawił zwycięstwa.
Od momentu założenia tu konta ani trochę się nie kryjesz, skąd się tu wziąłeś i jaka jest twoja misja ;)
Zapewne Stężyca nie strzelając na 1:0 grała by tak samo jak po bramce i byśmy nie strzelili nic.
Chłopie, daj sobie spokój, Ruch jest tak silny jak nigdy nie był a zielonki takie jak Ty tego nie zmienią.
Pozdrawiam ;)

RP73
Posty: 218
Rejestracja: 21 lis 2009, o 13:12
Lokalizacja: Swiony/Aberdeenshire
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Radunia Stężyca, sobota, 23.04.22, 18:20

#63 Post autor: RP73 » 23 kwie 2022, o 21:29

Kubiak pisze:
RP73 pisze:
23 kwie 2022, o 21:23
Kubiak pisze:Widzę, że tu wszyscy jadą sędziego. WIęc tak 90% kartek dla nas słusznych (Janoszka, Fosa, Kasolik). Zdecydowanie nie powinno być bramki dla Raduni bo nie powinno być rożnego, może do tego jakaś dodatkowa kartka dla piłkarza Raduni za wymuszenie karnego, ale ogólnie jakby na to nie patrzeć to jakoś mocno nas nie skrzywdził. Co najwyżej skończylibyśmy ten mecz z remisem.
Chopie…


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
No ale serio konkretne zarzuty. Fosa ewidentne żółtko, Janoszka również, Kasolik wjazd z impetem oczywista kartka, można się zastanawiać nad Wójtowiczem czy powinna być kartka ale faul oczywisty. Tak jak powiedziałem nie powinno być bramki Raduni (czego nikt nie zauważył na stadionie), do tego żółta za próbę wymuszenia karnego dla napastnika Raduni. Nie wiem za co dostali kartki Skrobacz i Woś ale jak sądzę za komentarze.

Fakty są takie, że sędzie był ch***wy ale reasumując to nie jest tak, że nas pozbawił zwycięstwa.
Ktos Ci wyzyj napisol: jak sie karo jedna druzyna a drugij opuszczo za to samo (a dodom od siebie, ze jak sie z dupy zatrzymuje gra, jak cos z tego moze byc) to to je kalosz a niy syndzia. I to kvrwa kalosz stronniczy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

19gorek20
Posty: 2325
Rejestracja: 16 cze 2009, o 19:30
Lokalizacja: ???
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Radunia Stężyca, sobota, 23.04.22, 18:20

#64 Post autor: 19gorek20 » 23 kwie 2022, o 21:35

Bardzo slabo to dzisiaj wygladalo, niestety ale Foszmanczyk ma 3 mecz z rzedu gdzie nie daje nic druzynie. Poprzedni kryzys zaczal sie od meczu z Radunia gdzie mecz udalo nam sie przepchnac a dzisiaj zero. Chcialbym przeczytac agenta Zuka co udzielal sie na forum zachwalajac go ze ma dobry drybling i duza szybkosc.
Panie trenerze czas pokazac ze nie ma tutaj nietykalnych Zuk i Foszmanczyk sa do wyrzucenia na juz, Z Pulawami chce zobaczyc zmiany Zagiel Szkatula i Wyroba spokojnie sobie poradza

Awatar użytkownika
Radvan138
Posty: 2535
Rejestracja: 19 lip 2011, o 15:56
Lokalizacja: iRys
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Radunia Stężyca, sobota, 23.04.22, 18:20

#65 Post autor: Radvan138 » 23 kwie 2022, o 21:35

grzechub pisze:
23 kwie 2022, o 21:28
Radvan138 pisze:
23 kwie 2022, o 21:26
RP73 pisze:
23 kwie 2022, o 21:23
Kubiak pisze:Widzę, że tu wszyscy jadą sędziego. WIęc tak 90% kartek dla nas słusznych (Janoszka, Fosa, Kasolik). Zdecydowanie nie powinno być bramki dla Raduni bo nie powinno być rożnego, może do tego jakaś dodatkowa kartka dla piłkarza Raduni za wymuszenie karnego, ale ogólnie jakby na to nie patrzeć to jakoś mocno nas nie skrzywdził. Co najwyżej skończylibyśmy ten mecz z remisem.
Abo Wela 😁
Chopie…


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nie warto. To rurek, maro itp. Przeciez jego posty wygladaja identycznie
Same shit ;)

NG1920
Posty: 1161
Rejestracja: 23 lis 2011, o 17:46
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Radunia Stężyca, sobota, 23.04.22, 18:20

#66 Post autor: NG1920 » 23 kwie 2022, o 21:36

Na prawdę ktoś może ku*** dzisiaj bronić tego partacza z gwizdkiem?
Ja rozumiem, że Niebieskim przydarzył się słabszy mecz i to w złym momencie. Ale ten pajac powinien wyjechać z Cichej w gipsie.
Źle wykonany aut? A niech powtórzą. Ktoś z Radunii leży? A to na bank żółta kartka dla Ruchu, a minimum to faul. Ktoś z Radunii próbował wymusić karnego i rzuca się z łapami do sędziego? Kartek nie wyjmuj. Ktoś z Ruchu się rzuca? Żółta od razu! Ktoś leży z Radunii przez 3 minuty? Niech zaczyna grę z boiska, a do meczu nic nie dolicz. Doliczone 4 minuty, a dwie z nich zawodnicy leżą? Skończ mecz.

To jest jakiś skandal. W takich warunkach nie dziwne, że Niebiescy nie potrafili rozwinąć skrzydeł grając piłką i przy ostrym pressingu Stężycy, bo każda stykowa sytuacja była gwizdana jednostronnie.
Owszem sytuacja Stępnia będzie nam się śnić po nocach, ale jak ktoś powie, że mecz nie wyglądałby inaczej, bo tylko jedna kartka się nie zgadza, to jest takim samym debilem jak ten ciul z gwizdkiem.

Kubiak
Posty: 36
Rejestracja: 12 kwie 2022, o 15:14

Re: Ruch Chorzów - Radunia Stężyca, sobota, 23.04.22, 18:20

#67 Post autor: Kubiak » 23 kwie 2022, o 21:36

nołnejm pisze:
23 kwie 2022, o 21:28
Kubiak pisze:
23 kwie 2022, o 21:25
RP73 pisze:
23 kwie 2022, o 21:23
Kubiak pisze:Widzę, że tu wszyscy jadą sędziego. WIęc tak 90% kartek dla nas słusznych (Janoszka, Fosa, Kasolik). Zdecydowanie nie powinno być bramki dla Raduni bo nie powinno być rożnego, może do tego jakaś dodatkowa kartka dla piłkarza Raduni za wymuszenie karnego, ale ogólnie jakby na to nie patrzeć to jakoś mocno nas nie skrzywdził. Co najwyżej skończylibyśmy ten mecz z remisem.
Chopie…


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
No ale serio konkretne zarzuty. Fosa ewidentne żółtko, Janoszka również, Kasolik wjazd z impetem oczywista kartka, można się zastanawiać nad Wójtowiczem czy powinna być kartka ale faul oczywisty. Tak jak powiedziałem nie powinno być bramki Raduni (czego nikt nie zauważył na stadionie), do tego żółta za próbę wymuszenia karnego dla napastnika Raduni. Nie wiem za co dostali kartki Skrobacz i Woś ale jak sądzę za komentarze.

Fakty są takie, że sędzie był ch***wy ale reasumując to nie jest tak, że nas pozbawił zwycięstwa.
Od momentu założenia tu konta ani trochę się nie kryjesz, skąd się tu wziąłeś i jaka jest twoja misja ;)
Zapewne Stężyca nie strzelając na 1:0 grała by tak samo jak po bramce i byśmy nie strzelili nic.
Chłopie, daj sobie spokój, Ruch jest tak silny jak nigdy nie był a zielonki takie jak Ty tego nie zmienią.
Pozdrawiam ;)
Zacznijmy od tego, że oprócz mnie nikt tutaj nie powiedział, że nie powinno być bramki i jak stałem na trybunie to też nikt na stadionie nie skumał, bo niewiele osób to widziało na żywo, że akcję wcześniej był spalony. Więc zanim zaczniesz snuć teorie spiskowe ogarnij, że wasza opinia o nim kompletnie nie dotyczy sytuacji z bramką tylko na podstawie kartek, które dawał piłkarzom Ruchu i tu akurat w większości zasłużenie.


I dalej twierdzę, że nie pozbawił nas zwycięstwa, sędzia był ch***wy, nie panował nad meczem ale nie przeszkodził nam w żadnym momencie w wjebaniu bramki, my po prostu dzisiaj nie potrafiliśmy tego zrobić sami.

NG1920
Posty: 1161
Rejestracja: 23 lis 2011, o 17:46
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Radunia Stężyca, sobota, 23.04.22, 18:20

#68 Post autor: NG1920 » 23 kwie 2022, o 21:40

Kubiak pisze:
23 kwie 2022, o 21:36
nie przeszkodził nam w żadnym momencie w wjebaniu bramki
Ty oglądałeś ten sam mecz czy tylko wnioskujesz po samych kartkach?

Jeśli wiesz, że za każde dotknięcie przeciwnika jest gwizdany faul to mnie zaryzykujesz. Każdy faul w obronie może skończyć się żółtą kartką, więc nie ryzykujesz tak bardzo odpuszczając strefy czy wybiegając do przodu. Automatycznie gra ofensywna się zatrzymuje wcześniej, bo w razie kontry nie masz kompletnie pola do agresywniejszej gry.
Przez to w ataku jest mniej zawodników lub mniej zaryzykują wchodząc w pojedynki jeden na jeden itp itd...

Stronnicze sędziowanie bardzo zmienia obraz gry i możliwości drużyny, która jest w ten sposób traktowana.
Ostatnio zmieniony 23 kwie 2022, o 21:43 przez NG1920, łącznie zmieniany 1 raz.

Mirek
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 12443
Rejestracja: 23 lis 2003, o 12:59
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Radunia Stężyca, sobota, 23.04.22, 18:20

#69 Post autor: Mirek » 23 kwie 2022, o 21:42

Slawko pisze:
23 kwie 2022, o 21:08
Brawo dla Widzewa za tak liczne wsparcie.

Lepiej jeszcze zdupcyc ze 2 szpile i grać obydwa baraże na wyjezdzie :,-)

Takie szpile też się muszą zdążyć. Nie wychodziło nic, gościu przebrany za sedziego też dodał swoje i Stężyca ma największy sukces w historii.
To by trzeba piąte miejsce zająć. Obecnie to miejsce to 45 punktów. To serio byłby sztuka tak zjechać. Tym bardziej, że Amica gra jeszcze z Wigrami.

Kubiak
Posty: 36
Rejestracja: 12 kwie 2022, o 15:14

Re: Ruch Chorzów - Radunia Stężyca, sobota, 23.04.22, 18:20

#70 Post autor: Kubiak » 23 kwie 2022, o 21:43

NG1920 pisze:
23 kwie 2022, o 21:40
Kubiak pisze:
23 kwie 2022, o 21:36
nie przeszkodził nam w żadnym momencie w wjebaniu bramki
Ty oglądałeś ten sam mecz czy tylko wnioskujesz po samych kartkach?
No oglądałem nawet na stadionie i powiedz mi jedną sytuację gdzie sędzia wpłynął na naszą akcję bramkową.

Sędzia nas pozbawił remisu ale ku*** nie wygraliśmy tego meczu tylko przez siebie. Gdyby był inny sędzia nie strzelilibyśmy tej bramki no chyba, że Stępień by inaczej uderzył w akcji sam na sam.


Pierwsze 3 kartki dla Ruchu były w 100% słuszne więc sami się pozbawiliśmy komfortu ostrzejszej gry.

NG1920
Posty: 1161
Rejestracja: 23 lis 2011, o 17:46
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Radunia Stężyca, sobota, 23.04.22, 18:20

#71 Post autor: NG1920 » 23 kwie 2022, o 21:46

Ja bynajmniej nie napisałem, że Stępień trafiłby inaczej piłkę, albo Janoszka mniej by się odchylił przy strzale itp. Chodzi mi o ogólny obraz gry i to na co możesz sobie pozwolić, wiedząc, że można przez byle gównianą sytuację kończyć mecz w 10.

Awatar użytkownika
Midway
Posty: 299
Rejestracja: 10 lut 2008, o 13:03
Lokalizacja: Świętochłowice-ZGODA
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Radunia Stężyca, sobota, 23.04.22, 18:20

#72 Post autor: Midway » 23 kwie 2022, o 21:46

Sędzia schodząc po meczu został oblany pełnym kubkiem złotego trunku😀zdziwienie na jego twarzy bezcenne. Z szeryfa wrócił na ziemię. Ktoś kto chlustnął tym browarem trafił w 10tkę, a ochrona dala dupy, nie rozciągając tunelu. Oby nie było za to żadnej kary. Mam nadzieję, że nigdy więcej nie zobaczymy tego "arbitra". Co do meczu to brak mi słów. Chyba nas rozpracowali. Wyglądało to jakby grali na nas w 15 na 11...
Pierwszy mecz na Cichej 6: 10.04.2004: Ruch Chorzów 2-2 Podbeskidzie Bielsko Biała
Pierwszy wyjazd: Polonia Bytom 0-0 Ruch Chorzów 19.08.06
Najwyższe zwycięstwo: Ruch Chorzów 5-0 Piast Gliwice 31.05.06, Najwyższa porażka: Jagiellonia Białystok 6-0 Ruch Chorzów 15.09.13
Sukcesy: 1 wicemistrzostwo Polski, 2x 3 miejsce, finał Pucharu Polski x2, awans do Ekstraklasy x2

Awatar użytkownika
Slawko
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1732
Rejestracja: 15 lis 2003, o 11:59
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Radunia Stężyca, sobota, 23.04.22, 18:20

#73 Post autor: Slawko » 23 kwie 2022, o 21:48

Fosa pierwszy faul - żółta, ecik pierwszy faul - żółta. Sytuacje stykowe gwizdanie dla gosci, faule na zolta dla gosci - zero reakcji...
także tauzen/maro/kubiak kolejny raz jesteś odosobniony ze swoją wizją rzeczywistości :-D
"Popularność Ruchu na Śląsku nie zna granic" - Przegląd Sportowy, 1934r.

Kubiak
Posty: 36
Rejestracja: 12 kwie 2022, o 15:14

Re: Ruch Chorzów - Radunia Stężyca, sobota, 23.04.22, 18:20

#74 Post autor: Kubiak » 23 kwie 2022, o 21:51

Slawko pisze:
23 kwie 2022, o 21:48
Fosa pierwszy faul - żółta, ecik pierwszy faul - żółta. Sytuacje stykowe gwizdanie dla gosci, faule na zolta dla gosci - zero reakcji...
także tauzen/maro/kubiak kolejny raz jesteś odosobniony ze swoją wizją rzeczywistości :-D
nazwij mnie jeszcze 5 ksywami ale ja właśnie o tym napisałem


Fosa, Ecik i Kasolik słuszne żółte i sami się pozbawiliśmy komfortu ostrzejszej gry. Potem sędzia odjechał i popełnił kilka chujowych decyzji. Bramki dla Raduni nie powinno być, żółtka dla Wójtowicza również, dodatkowo Radunia powinna dostać żółtą za wymuszanie karnego. Dalej nie zmienia to tego, że nie pozbawił nas karnego, nie uznał nam bramki, nie zabrał nam akcji sam na sam. My dzisiaj nie byliśmy sami w stanie strzelić gola.

1920maro
Posty: 6
Rejestracja: 23 kwie 2022, o 20:05

Re: Ruch Chorzów - Radunia Stężyca, sobota, 23.04.22, 18:20

#75 Post autor: 1920maro » 23 kwie 2022, o 21:54

Slawko pisze:
23 kwie 2022, o 21:48
Fosa pierwszy faul - żółta, ecik pierwszy faul - żółta. Sytuacje stykowe gwizdanie dla gosci, faule na zolta dla gosci - zero reakcji...
także tauzen/maro/kubiak kolejny raz jesteś odosobniony ze swoją wizją rzeczywistości :-D
miło że mnie wywołałeś to może porozmawiajmy czyja wizja rzeczywistości się sprawdziła? Moja rzeczywista czy twoja farmazoniarska pajacyku?

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], eustachyrakieta, Majestic-12 [Bot], moRi95, tynbydziedobry i 239 gości