Stal Rzeszów - Ruch Chorzów, sobota, 16.04.2022, 19:45

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Kubiak
Posty: 36
Rejestracja: 12 kwie 2022, o 15:14

Re: Stal Rzeszów - Ruch Chorzów, sobota, 16.04.2022, 19:45

#76 Post autor: Kubiak » 17 kwie 2022, o 10:59

Raul22 pisze:
17 kwie 2022, o 09:33
Dams0n pisze:
17 kwie 2022, o 09:05
Ecik niby fajnie, ale zawsze jak go oglądam to wygląda jak w zwolnionym tempie. Ale ok, nie ma co sie przyczepić raczej.
:oczami: :oczami: :oczami:
Czasami nie wiem o co ludziom chodzi. Rozumiem mieć alergie na niektore nazwiska, ale serio we wczorajszym meczu gral w zwolnionym tempie? Chyba inny mecz ogladalem. Jedyne do czego mozna sie przyczepic to faul na poczatku 2 polowy bo mogl wyleciec z czerwona.
Ecik technicznie przerasta ten klub i ligę więc fajnie jest popatrzeć jak czasem pokręci jednym czy drugim piłkarzem, ale ten medal ma dwie strony.

Jak wychodziliśmy wczoraj z kontrami to Ecik prawie zawsze je spowalniał, ze 3 razy niedokładnie zagrał do Wójtowicza gdzieś wyrzucając go pod linie końcowe lub podał mu za plecy i ten musiał się wracać. Bardzo też irytująca była maniera (i to widać w każdym meczu) jak wychodzimy 3 na 3, aż prosi się szybko rozegrać do przodu a Ecik łamie zwodem do środka dając ustawić się przeciwnikowi.
Do tego oprócz faulu w drugiej połowie dochodzi jeszcze sytuacja z bramką dla Stali to on się dał minąć Głowackiemu i nie skasował akcji w środku pola (oczywiście nie zrobił tego bo miał żółtą i zszedłby z czerwoną ale dalej miał udział w tej bramce)

Na plus na pewno wczoraj dośrodkowania dużo fajnych celnych rogów wrzucił Ecik. Reasumując mimo, że występ przeciętny to i tak lepszy od Foszmańczyka i Mokrzyckiego wczoraj.

piwiorz
Posty: 130
Rejestracja: 25 paź 2019, o 23:52

Re: Stal Rzeszów - Ruch Chorzów, sobota, 16.04.2022, 19:45

#77 Post autor: piwiorz » 17 kwie 2022, o 11:09

Bombowy mecz na boisku jak i na trybunach,teraz wszyscy na Radunie !!!

Dams0n
Posty: 723
Rejestracja: 5 gru 2017, o 16:50
Lokalizacja: Świętochłowice
Kontakt:

Re: Stal Rzeszów - Ruch Chorzów, sobota, 16.04.2022, 19:45

#78 Post autor: Dams0n » 17 kwie 2022, o 11:24

Raul22 pisze:
17 kwie 2022, o 09:33
Dams0n pisze:
17 kwie 2022, o 09:05
Ecik niby fajnie, ale zawsze jak go oglądam to wygląda jak w zwolnionym tempie. Ale ok, nie ma co sie przyczepić raczej.
:oczami: :oczami: :oczami:
Czasami nie wiem o co ludziom chodzi. Rozumiem mieć alergie na niektore nazwiska, ale serio we wczorajszym meczu gral w zwolnionym tempie? Chyba inny mecz ogladalem. Jedyne do czego mozna sie przyczepic to faul na poczatku 2 polowy bo mogl wyleciec z czerwona.
Tu nie chodzi o zadna alergie. Ecik to nasza współczesna legenda, ale trzeba przyznać że mimo dużych umiejętności jak na 2 lige to jednak bardzo często wychodzi już nie ta motoryka. Żadnych aluzji do niego ale jednak to gołym okiem widać. Co nie zmienia faktu, ze jest naszym kluczowym graczem i liczby go bronią

Awatar użytkownika
Raul22
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2105
Rejestracja: 16 wrz 2003, o 15:22
Lokalizacja: Bytom-Vitor
Kontakt:

Re: Stal Rzeszów - Ruch Chorzów, sobota, 16.04.2022, 19:45

#79 Post autor: Raul22 » 17 kwie 2022, o 11:55

Legendami to byli pilkarze co zdobyli mistrzostwa, puchary.
Mi chodzi wylacznie o rzetelna ocenę. W poprzednim meczu było o człapaniu, właczyłem na spotize mecz bo mowie moze faktycznie stał na boisku i widziałem że w 80 min jechał na wślizgach i pressing zakładał. Dziwne jak na goscia co kondycyjnie odstaje i nie wytryzmuje 90 min. W Chojnicach (można obejrzeć na tvp sport retransmisje, w koncowce też dosyc żwawy był i poruszał się po całej szerokości boiska robiąc przewagi do rozegrania).
Oki przy bramce wczoraj się podpalil i chciał przeciąc, mógł stać i zaasekurowac pozycje, dał się ograć i słusznie to zotało zauważone tutaj. Ale, że Kasolik (ogolnie bardzo bardzo dobry jego mecz) sie dał nawinąć i zwrotnością nie dojechał przy tej sytuacji przy oddaniu strzału to już nie zauważono. Zauważa się tylko Ecika błedy i Fosy i ich od razu punktuje. Inni mogą na 10 zagrań 6 złych zrobić, a oni na 10 zrobią 3 zle i kazdy mowi o ich 3 złych zagranich. Wystarczy poczytac komentarze po kazdym meczu.
6 wygranych 2 remisy w tej rundzie, a tu poza Wigrami w kazdym meczu jest, że są hamulcowymi, ze to źle, że to zle. Czy zdarzają się niedokładne podania? zdarzają, a komu w naszej druzynie się nie zdarzają? ale tylko ich złe decyzje są od razu podkreslanie i sa wyrzucani na rezerwe. Czy bywa, że spowalnia gre? ano bywa, nigdy nie był to zawodnik z mega gazem, podejrzewam, że gdyby do techniki i umiejetnosci odnalezienia się w tłoku i kombinacyjnej gry, podania propospadlej pilki dodał jeszcze szybosc to raczej by grał za granica. Ale czasami tez taka arytmia gry jest potrzebna, a nie bieganie w jedną i drugą stronę. Ale czytajac to forum wynika, że on i Fosa to sa dwa ogniwa do odstrzału w naszej druzynie i jakby tylko ich posadzilismy na lawce to ta druzyna by była co najmniej przed Stalą i już dawno w 1 lidze. Trenerzy rywali, pilkarze rywali uważają wręcz przeciwnie, wystarczy posłuchać ich wypowiedzi przed meczowe. I żeby nie było sam wielokrotnie jestem krytyczny wobec ich gry, nie jest tak, że nie mozna ich skrytykowac, oczywiscie, że mozna. Ale jesli nawet w dobrych meczech sie robi im zarzuty to uwazam, że to jest niesprawiedliwe. Domyslam się co tutaj się bedzie działo jak nie daj Boże przegramy jakiś mecz, jak się z nimi pojedzie. Tyle. Pozdrawiam i Wesołych Świąt wszystkim ;)

Awatar użytkownika
laciek20
Posty: 957
Rejestracja: 28 maja 2009, o 18:29
Kontakt:

Re: Stal Rzeszów - Ruch Chorzów, sobota, 16.04.2022, 19:45

#80 Post autor: laciek20 » 17 kwie 2022, o 12:35

laciek20 pisze:
15 kwie 2022, o 17:09
Dams0n pisze:
15 kwie 2022, o 17:00
Ja szczerze powiedziawszy to pierwszy raz mam jakiś niepokój w sobie przed szpilem. Coś mi się wydaje, że tam jest za duży nacisk na ten mecz i za duża presja żeby Stal tego nie wygrała. Przypominam, że jak wygrają z nami to mają pewny awans więc chyba nie byłoby lepszej okazji do zrobienia tam fety. Na pewno nasz skład na ten moment to jedna wielka niewiadoma, w zasadzie można byłoby zrobić 5-6 składów i każdy z nich byłby możliwy, a Skrobacz wyraźnie chce się lekko pobawić wywiadem rywala m.in nie informując w dzisiejszym Czasie na Szpil o kwestiach zdrowotnych. Jakiś taki straszny stres we mnie wywołuje ten szpil, bo jestem świadomy, że w razie wygranej prawdopodobnie wskakujemy na 2 miejsce, a w wypadku przegranej w zasadzie przekreślamy swoje szanse. Najważniejszy szpil Stali od jakichś 20 lat, więc podejrzewam że cała ta napinka może nas zgasić, ale oby 3 punkty i zwycięstwo. Lecymy na inwazja!
słowo klucz to najważniejszy mecz Stali od 20 lat. To oni muszą, my możemy :cwaniak: . Ja wręcz odwrotnie, jestem mega spokojny o wynik szpilu. Dużo meczy Stal na wiosnę przepchała, my zaś dość konsekwentnie z formą zwyżkujemy.
Spokój w czołgu, tak to było? 😀😀😀

Zubkov ze swoim spokojem w grze i naprawdę dobrym rozegraniem od tylu daje tyle, ze głowa mała!! Podpisywać chłopaka na kolejny sezon, imo nr 1 do obrony na ten moment! Poza tym po raz kolejny taktycznie nasza gra na 10, skrzydła Stali zostały solidnie wyłączone, wysoki pressing często utrudniał im rozegranie piłki. brawo Niebiescy!!
kibole, bandyci ... stadionowi CELEBRYCI !

kattowitz
Posty: 2203
Rejestracja: 27 cze 2007, o 20:20
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Stal Rzeszów - Ruch Chorzów, sobota, 16.04.2022, 19:45

#81 Post autor: kattowitz » 17 kwie 2022, o 12:37

Obejrzałem sobie skrót i na moje oko to w 2 min. meczu powinien być karny dla Ruchu za faul na Szczepanie w polu karnym. Obrońca Stali ewidentnie spóźniony.

Harpo
Posty: 3358
Rejestracja: 29 sty 2008, o 10:18
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Re: Stal Rzeszów - Ruch Chorzów, sobota, 16.04.2022, 19:45

#82 Post autor: Harpo » 17 kwie 2022, o 13:14

kattowitz pisze:
17 kwie 2022, o 12:37
Obejrzałem sobie skrót i na moje oko to w 2 min. meczu powinien być karny dla Ruchu za faul na Szczepanie w polu karnym. Obrońca Stali ewidentnie spóźniony.
Obaj sie w sumie kopnęli.

Nikt nie pochwalił naszego bramkarza- w znacznej mierze przyczynił się do naszej wygranej. Pewnie, odważnie - 2 sytuacje śmierdziały i pięknie wybronił. Brawo!
Niebieskie serce od 1988 R.


"PRECZ z polityczną poprawnością!"

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10146
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Stal Rzeszów - Ruch Chorzów, sobota, 16.04.2022, 19:45

#83 Post autor: jajo » 17 kwie 2022, o 13:44

Harpo pisze:
17 kwie 2022, o 13:14
kattowitz pisze:
17 kwie 2022, o 12:37
Obejrzałem sobie skrót i na moje oko to w 2 min. meczu powinien być karny dla Ruchu za faul na Szczepanie w polu karnym. Obrońca Stali ewidentnie spóźniony.
Obaj sie w sumie kopnęli.

Nikt nie pochwalił naszego bramkarza- w znacznej mierze przyczynił się do naszej wygranej. Pewnie, odważnie - 2 sytuacje śmierdziały i pięknie wybronił. Brawo!
ja pochwalilem, a niby go tylko krytykuje :D

moze i obaj sie kopneli, ale to Szczepek zagral pilke.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

ruchfans
Posty: 1291
Rejestracja: 23 mar 2003, o 14:24
Lokalizacja: Mikołów
Kontakt:

Re: Stal Rzeszów - Ruch Chorzów, sobota, 16.04.2022, 19:45

#84 Post autor: ruchfans » 17 kwie 2022, o 14:02

Wojtowicz potencjał ma. Jednak jest mało efektywny i często zwalnia akcje podaniami do tyłu. Jeśli już pójdzie odważnie po skrzydle to każde dośrodkowanie jest przecinane. Mam wrażenie,że gdyby nie przepis o młodzieżowcu to przegrywałby walkę o skład ze Szkatułą. W końcówce meczu za to bardzo mądrze się zachowywał. Generalnie cała drużyna uniknęła obrony Częstochowy.

Bardzo ważne zwycięstwo i trzeba iść za ciosem.
-----=====NA ZAWSZE Z RUCHEM=====-----

Harpo
Posty: 3358
Rejestracja: 29 sty 2008, o 10:18
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Re: Stal Rzeszów - Ruch Chorzów, sobota, 16.04.2022, 19:45

#85 Post autor: Harpo » 17 kwie 2022, o 15:27

ruchfans pisze:
17 kwie 2022, o 14:02
Wojtowicz potencjał ma. Jednak jest mało efektywny i często zwalnia akcje podaniami do tyłu.
To była bolączka naszego zespołu, nawet komentatorzy do podkreślali. Świetne wyjście z własnego pola karnego a potem....nie ma komu podać i ciekawie zapowiadające się akcje rozpoczynaliśmy w końcu od bramkarza. Dwie, trzy kontry z tego spokojnie by były.
Niebieskie serce od 1988 R.


"PRECZ z polityczną poprawnością!"

heli
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 6207
Rejestracja: 26 maja 2005, o 14:00
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Stal Rzeszów - Ruch Chorzów, sobota, 16.04.2022, 19:45

#86 Post autor: heli » 17 kwie 2022, o 18:06

Ważniejsze to jak to czuje drużyna i trener.
To skład ma być optymalny, a nie jednostkowy punkt. Jasne, że Szkatuła jest najbardziej poszkodowany w tym układzie i zalicza bardzo mało minut.
Jednak obecnie to para Wójtowicz-Żuk z Malcem do luzowania jest optymalnym ustawieniem w kontekście całej drużyny. Nie ma więc sensu rozmawiać nt pary Szkatuła - Wójtowicz bo takiej opcji nie ma, chyba, że rozmawiamy w kontekście np. Szkatuła z Wyrobą vs Wójtowicz/Malec z Sikorą, albo w jakiejś innej parze z wymianą młodzieżowca, które ze względu na ilość minut pozostałych nawet nie wypisuję bo brzmią abstrakcyjnie. A jak pokazują decyzje trenerów najwyraźniej to jest główna opcja.
Nawet to jest fajne, że Wójtowicz z Żukiem się wzajemnie uzupełniają. Wójtowicz jest mógłbym powiedzieć nawet szalony w swojej grze, zdecydowanie więcej widać go z przodu, ale czasami brakuje trochę spokoju, trafiają mu się też błędy w ustawieniu, a Żuk znów odwrotnie jak na młodzieżowca jest opanowany i solidny, ale jednak ma się wrażenie, że ciężko mu się ponad tą solidność w jakimś meczu póki co pokazać, w ofensywie zdecydowanie mniej się udziela.
Trzeba też pamiętać, że Wójtowicz jako jedyny punktuje podwójnie w PJS. To oczywiście tylko dodatek, ale skoro i tak wygrywamy to warto to zaznaczyć. Bo nie jest tak, że w kontekście walki o punkty PJS tracimy punkty w tabeli.
Wystarczy by dobrzy ludzie nic nie robili, a zło zatriumfuje. E. Burke

BoRo
Posty: 378
Rejestracja: 29 paź 2010, o 19:45
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Stal Rzeszów - Ruch Chorzów, sobota, 16.04.2022, 19:45

#87 Post autor: BoRo » 17 kwie 2022, o 19:00

heli pisze:
17 kwie 2022, o 18:06
Ważniejsze to jak to czuje drużyna i trener.
To skład ma być optymalny, a nie jednostkowy punkt. Jasne, że Szkatuła jest najbardziej poszkodowany w tym układzie i zalicza bardzo mało minut.
Jednak obecnie to para Wójtowicz-Żuk z Malcem do luzowania jest optymalnym ustawieniem w kontekście całej drużyny. Nie ma więc sensu rozmawiać nt pary Szkatuła - Wójtowicz bo takiej opcji nie ma, chyba, że rozmawiamy w kontekście np. Szkatuła z Wyrobą vs Wójtowicz/Malec z Sikorą, albo w jakiejś innej parze z wymianą młodzieżowca, które ze względu na ilość minut pozostałych nawet nie wypisuję bo brzmią abstrakcyjnie. A jak pokazują decyzje trenerów najwyraźniej to jest główna opcja.
Nawet to jest fajne, że Wójtowicz z Żukiem się wzajemnie uzupełniają. Wójtowicz jest mógłbym powiedzieć nawet szalony w swojej grze, zdecydowanie więcej widać go z przodu, ale czasami brakuje trochę spokoju, trafiają mu się też błędy w ustawieniu, a Żuk znów odwrotnie jak na młodzieżowca jest opanowany i solidny, ale jednak ma się wrażenie, że ciężko mu się ponad tą solidność w jakimś meczu póki co pokazać, w ofensywie zdecydowanie mniej się udziela.
Trzeba też pamiętać, że Wójtowicz jako jedyny punktuje podwójnie w PJS. To oczywiście tylko dodatek, ale skoro i tak wygrywamy to warto to zaznaczyć. Bo nie jest tak, że w kontekście walki o punkty PJS tracimy punkty w tabeli.
To je recht, wielko szkoda Szkatuly, ale z drugiyj zajty zas w 1lidze juz yno jedyn mody musi szpilac beztoz sie robi furtka dla Przemka. Jak mo umiejetnosci to Skrobacz nim chyba niy pogardzi w prziszlym sezonie bo z Malcem niy wiadomo co bydzie.
Ecik kolejno asysta. 😎 Fosa chyba chory w tygodniu boł (?).
Jadymy daliyj !
PyRsk

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: adamo1289, Google [Bot], Google Adsense [Bot], iglo, Krzymp, Mavo1920, niebieski98, OLSZA, pedro-sbl, tynbydziedobry i 159 gości