Ruch Chorzów - Pogoń Grodzisk Mazowiecki, sobota, 12.03.2022, 17:00

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
lacky24
Posty: 130
Rejestracja: 27 paź 2020, o 17:53
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Pogoń Grodzisk Mazowiecki, sobota, 12.03.2022, 17:00

#31 Post autor: lacky24 » 12 mar 2022, o 19:28

maro1920 pisze:
12 mar 2022, o 17:51
JESTEŚMY FRAJERAMI i piszę to specjalnie przed końcem meczu, niezależnie od wyniku! Nie piłkarze, nie trenerzy, nie działacze tylko my kibice. Siedzę tu trochę na forum, byłem wyzywany, od Rurków i innych debili ale pamiętam dokładnie rozmowę na koniec zeszłego roku. Fakty byłī takie, że ch*** gramy, po szczęśliwym początku zaczęliśmy grać na poziomie drużyn walczących o utrzymanie mimo tego większość tego forum, ktorych dziś nie boję nazwać się frajerami twierdziła, "że mieliśmy pecha", "że graliśmy pressingiem", "że xG było po naszej stronie" "że to nie Grzybek przygotował nas do sezonu, bo liczy się obóz zimowy". Mimo tego, że jako kibice Ruchu od 3 dekad jesteśmy je***i w dupę przez każdych kolejnych włodarzy od Rogali przez Klimka, Smagora, Patermana to poraz kolejny nie mówimy sprawdzam i kolejnej ekipie wierzymy bezgranicznie.

A fakty są takie:

Ruch odejmując 11 pierwszych kolejek gdzie mieliśmy farta w kolejnych jest jedną z najgorzej punktujących drużyn w lidze na równi z zdegradowanym Bełchatowem czy Sokołem Ostróda.
Za politykę transferową odpowiada typ, który pare sezonów kopał w UKSie,jest gdzie jest bo jest kibicem Ruchu, ale fakty są takie, że w tym sezonie sprowadził do klubu kilkunastu gości i większość z nich siedzi na ławce, a Ci co nie siedzą w większości ch*** grają.
Trenerem od przygotowania motorycznego jest facet, ktory ma ZERO doświadczenia i wykształcenia w tym kierunku, ale jest historią tego klubu więc kibicom się spodoba.


W tym sezonie jeszcze jakoś to się skończy, przy odrobinie szczęścia utrzymamy się grupie barażowej, gdzie z kretesem przepierdolimy. W przyszłym czeka nas po odejściu kluczowych piłkarzy paniczna walka o utrzymanie.


To tyle, teraz możecie mnie banować i wyzywać.
@maro1920 zrob sobie urlop od forum

Tak, nam sie osoby przez ciebie wymienione podobaja, a jakbys zapomnial, to ten klub istnieje wlasnie dzieki kibicom. Najemnicy "fachowcy" pierwsi sp*** w gorszych czasach. Nie pamietam, abys poswiecil swoj etat i poszedl pracowac za darmo dla Ruchu jak jedna z tych osob. Jesli tak jest, to sie ujawnij.
Debiut na Cichej: 09.12.2006 Górny Śląsk - Polska
Debiut na Ruchu: 14.04.2007 Ruch - Zagłębie S.

Awatar użytkownika
jalboss
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1247
Rejestracja: 12 sie 2002, o 07:50
Lokalizacja: gdzieniegdzie!
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Pogoń Grodzisk Mazowiecki, sobota, 12.03.2022, 17:00

#32 Post autor: jalboss » 12 mar 2022, o 19:41

Rafał19R20 pisze:
12 mar 2022, o 19:26
Kapitalny mecz Szczepana i Mokrego
Bardzo dobrze dziś Fosa. Cieszy przekonujące zwycięstwo i fakt że potrafimy zareagować jak tracimy bramkę.
Co do Mokrego to zgoda, co do reszty to chyba nie ten sam mecz oglądaliśmy.
Emeryci na ławkę.
NIEBIESCY KIBICE MÓWIĄ...

Awatar użytkownika
Scypion
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 7944
Rejestracja: 20 sie 2003, o 17:57

Re: Ruch Chorzów - Pogoń Grodzisk Mazowiecki, sobota, 12.03.2022, 17:00

#33 Post autor: Scypion » 12 mar 2022, o 19:43

Chyba faktycznie inny oglądałeś...

Awatar użytkownika
jalboss
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1247
Rejestracja: 12 sie 2002, o 07:50
Lokalizacja: gdzieniegdzie!
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Pogoń Grodzisk Mazowiecki, sobota, 12.03.2022, 17:00

#34 Post autor: jalboss » 12 mar 2022, o 20:00

Scypion pisze:
12 mar 2022, o 19:43
Chyba faktycznie inny oglądałeś...
To napisz co widziałeś...
NIEBIESCY KIBICE MÓWIĄ...

Rafał19R20
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1559
Rejestracja: 28 lut 2007, o 20:03
Lokalizacja: BYKOWINA
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Pogoń Grodzisk Mazowiecki, sobota, 12.03.2022, 17:00

#35 Post autor: Rafał19R20 » 12 mar 2022, o 20:35

jalboss pisze:
12 mar 2022, o 19:41
Rafał19R20 pisze:
12 mar 2022, o 19:26
Kapitalny mecz Szczepana i Mokrego
Bardzo dobrze dziś Fosa. Cieszy przekonujące zwycięstwo i fakt że potrafimy zareagować jak tracimy bramkę.
Co do Mokrego to zgoda, co do reszty to chyba nie ten sam mecz oglądaliśmy.
Emeryci na ławkę.
Ci " emeryci" dziś Nam wygrali mecz.. Szczepan według Ciebie nie był wyróżniający?
Może oglądałeś tylko 1 połowę..
SeRce w Bieli kRew w Błękicie KS RUCH Chorzów to moje życie

heli
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 6208
Rejestracja: 26 maja 2005, o 14:00
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Pogoń Grodzisk Mazowiecki, sobota, 12.03.2022, 17:00

#36 Post autor: heli » 12 mar 2022, o 20:38

Pierwsza połowa naprawdę słaba, praktycznie nie tylko grali na stojąco, ale i było mnóstwo niedokładności przy wyprowadzaniu. Choć i tak też mieliśmy dwa słupki czy dwa trzy groźne stałe fragmenty, ale ogólnie wyglądało to źle.
W drugiej zaczęli biegać , wyprzedzać przeciwnika i raz za razem było groźnie pod bramką przeciwnika. Sam Szczepan mógł dzisiaj strzelić tyle goli co strzelił cały zespół.
Ciężko po tak nie równiej grze o indywidualne oceny, bo w pierwszej połowie trzeba by dla mnie po za Szczepanem, Sikorą i może Bieleckim wszystkich zj***ć, a kilku nawet zmienić w 30 minucie, a w drugiej jednak wielu odrobiło to z nawiązką.
Widząc o czym toczy się dyskusja to dla mnie akurat Fosa dzisiaj zagrał słabe zawody, a Janoszka zagrał swoje w ostatnim czasie czyli 90% czasu na stojąco i z niecelnymi zagraniami, ale jednak potem dokłada te jedno , dwa tyknięcia bali, które robią różnice
Konieczność zaliczenia więcej meczy do PJS utrudni wejście kilku powyżej wieku młodzieżowca nawet na zmianę.
Wystarczy by dobrzy ludzie nic nie robili, a zło zatriumfuje. E. Burke

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10148
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Pogoń Grodzisk Mazowiecki, sobota, 12.03.2022, 17:00

#37 Post autor: jajo » 12 mar 2022, o 20:45

w pierwszej polowie tragiczni byli wszyscy poza Bieleckim. Sikor niestety w duzej mierze zawalil tego gola lamiac linie spalonego. mozna powiedziec, ze ryzyko wklakulowane z przenisieniem srodkowego pomocnika do obrony. takich automatyzmow to on sie juz musi nauczcyc.

druga to juz koncert. Szczepan mi sie przypominal jesienia, gdy zupelnie mu nic nie wpadalo. dzis tez, w kazdej sytuacji zachowywal sie jak powinien, to slupek, to poprzeczka, to nikt nie domknal. ostatecnznie skonczyl z asysta i golem.

na uwage zasluguja tez 2 asysty Wojtowicza. zaczal chlopak robic liczby :)
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

DuRczok
Posty: 203
Rejestracja: 17 lip 2021, o 11:32

Re: Ruch Chorzów - Pogoń Grodzisk Mazowiecki, sobota, 12.03.2022, 17:00

#38 Post autor: DuRczok » 12 mar 2022, o 21:04

Nie wiem czemu, ale nawet po straconym golu byłem dziwnie spokojny, że to wygramy. Że rywal spuchnie, że my ruszymy i nie będą mieli nic do gadania. I tak było. Pierwsza połowa dramat, druga absolutny koncert. Brawa dla trenera że dał szansę pograć innym. Skuteczność słaba, ale ostatni raz 4 gole to chyba strzeliliśmy latem Bełchatowowi.


Dobrze wyglądamy fizycznie, w pierwszej połowie ospale, ale jednak wróciła świeżość. To nie to samo, co na początku poprzedniej rundy, ale idziemy w dobrym kierunku.


Ten kudłaty Kolumbijczyk z "9" fajnie jakby był do wyciągnięcia, w razie jak Chyliński i Stępień się nie sprawdzą :hyhy:

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10148
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Pogoń Grodzisk Mazowiecki, sobota, 12.03.2022, 17:00

#39 Post autor: jajo » 12 mar 2022, o 21:08

to chyba inny typ niz klasyczna 9. raczej u nas pozycje Fosy, Ecika. rzeczywiscie jest ciekawy.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

disorder
Posty: 512
Rejestracja: 17 lut 2012, o 13:01
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Pogoń Grodzisk Mazowiecki, sobota, 12.03.2022, 17:00

#40 Post autor: disorder » 12 mar 2022, o 21:32

Wszystko ok poza nonszalancją w pierwszej połowie. Nie możemy wychodzić do gry z nikim na zasadzie "samo się wygra". "samo się" to mogła wpaść druga bramka dla gości i nadrabianie strat po zamurowaniu bramki byłoby niemożliwe. Pierwsze 45 min to totalne nieporozumienie. Oddawanie pola, brak doskoków, niecelne i nieasekurowane podania. Znowu Szczepan na plus. Pierwszy raz po 45 min. zmieniłbym Łukasza. Nie możemy sobie pozwalać na odpuszczanie kilku metrów bo tak słaba Pogoń miala szanse wypunktować nas kilkukrotnie. Trudny do oceny mecz. Pierwsze 45 min dramat. Obrona, która nie dawała pewności i koszmarne straty piłek wynikające w głównej mierze z podejścia "jakoś to wygramy". Nie mamy przewagi w tabeli by "jakoś to wygrywać" dlatego każda minuta musi być grana na maksa.

Dams0n
Posty: 723
Rejestracja: 5 gru 2017, o 16:50
Lokalizacja: Świętochłowice
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Pogoń Grodzisk Mazowiecki, sobota, 12.03.2022, 17:00

#41 Post autor: Dams0n » 12 mar 2022, o 21:42

Po pierwszej połowie to myślałem ze Bedzie Pruszków albo Hutnik v2. Fosa i Ecik znowu nic specjalnego, moze troche lepiej niz ostatnio ale nadal nie dają tego czego od nich oczekujemy. Brawa i jeszcze raz brawa dla Szczepana, kapitalnie wygląda od początku sezonu i pozamykal gęby wszystkim jego krytykom z jesieni (mnie także). Szkoda tylko ze dzisiaj znowu mial farta z jesieni bo na spokojnie mogl miec hattricka. Sikor na obronie o wiele słabiej niz ostatnio. Od początku podoba mi sie Szywacz, brakowało nam pewnego obrońcy. Niestety zawodem póki co Malec, dawał w sparingach mega dużo ale narazie w lidze nic konkretnego nie pokazał. Za to Wojtowicz stracił miejsce w składzie i jego dwa wejścia kapitalne. Ogolnie mecz ok, napewno druga polowa swietna a pierwsza masakra. Dawno nie wiedziałem takiego niefarta w jakimś meczu. Tak ogólnie to mega doping dzisiaj był, fajnie to wyglądało mimo ze rywal lekko mówiąc niezbyt atrakcyjny. Oby Chojniczanka jutro przegrała i za tydzien walczymy o powrót na 2 miejsce

Awatar użytkownika
Scypion
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 7944
Rejestracja: 20 sie 2003, o 17:57

Re: Ruch Chorzów - Pogoń Grodzisk Mazowiecki, sobota, 12.03.2022, 17:00

#42 Post autor: Scypion » 12 mar 2022, o 21:43

jalboss pisze:
12 mar 2022, o 20:00
Scypion pisze:
12 mar 2022, o 19:43
Chyba faktycznie inny oglądałeś...
To napisz co widziałeś...
Bydom powtorki to obejrzysz coch widzioł :) to co było

Elmer
Posty: 10374
Rejestracja: 7 cze 2004, o 10:26
Lokalizacja: Lokal i Zacja
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Pogoń Grodzisk Mazowiecki, sobota, 12.03.2022, 17:00

#43 Post autor: Elmer » 12 mar 2022, o 22:23

Te boroczki z Pogoni sami się załatali w 1. połowie. Nie było to zamierzone, ale ciekawie wyszło.

Takiego meczu z tyloma słupkami i poprzeczkami na Ruchu to nie pamiętam.

W Chojnicach mecz o podtrzymanie szans na bezpośredni awans. Za nami ciasno, ale na baraże raczej wystarczy.
Pierwszy raz przy Cichej: 10.06.1989 r. Ruch - Olimpia 2:1
Pierwszy wyjazd: 3.10.1992 r. Górnik - Ruch 1:1
Najwyższe zwycięstwo: 7:0 ze Stomilem Olsztyn. Najwyższa porażka: 0:6 z... Pogonią Siedlce.
Sukcesy, które świadomie przeżyłem: 1 mistrzostwo Polski, 1 wicemistrzostwo Polski, 3xbrązowy medal, Puchar Polski (1996), finał Pucharu Intertoto (1998).

NG1920
Posty: 1155
Rejestracja: 23 lis 2011, o 17:46
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Pogoń Grodzisk Mazowiecki, sobota, 12.03.2022, 17:00

#44 Post autor: NG1920 » 12 mar 2022, o 22:35

Do pierwszej połowy to nie ma nawet odpowiednich słów. Celność podań tragiczna, wyprowadzanie akcji itp. Dobrze, że nie wbili drugiej bramki, bo ciężko byłoby z tego wyjść. Ogólnie to dzisiejszy mecz przypomniał mi jak za bajtla grało się w tysiąca i ostrzeliwało słupki i poprzeczki. Sześć strzałów obijających obramowanie bramki, do tego dwa nieuznane gole (chciałbym widzieć na powtórkach pierwszą sytuację) i do tego 4 uznane. Myślę, że całkiem nieźle ;)

Cieszy mnie wejście Żagla na boisko, Wójtowicz jak już pisaliście- nareszcie robi liczby. Szczepan jak utrzyma tą formę to o baraże możemy być spokojni. Pod warunkiem spokoju w obronie, a to co robił dzisiaj Szywacz zasługuje na miano jednego z lepszych transferów od jakiegoś czasu.

Cieszy również, że nie wykartkowaliśmy się na Chojniczankę, bo po tym meczu można spodziewać się wszystkiego.
Ważne 3 punkty i oby tak dalej.

Lothar Ślązok
Posty: 242
Rejestracja: 26 lis 2009, o 23:35
Lokalizacja: Niebieski Śląsk
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Pogoń Grodzisk Mazowiecki, sobota, 12.03.2022, 17:00

#45 Post autor: Lothar Ślązok » 12 mar 2022, o 22:39

Skrobacz sam przyznał, że w szatni było gorąco...
I to chyba pomogło. Panowie wyciągnąć wnioski i nie powtórzyć takiej połówki w Chojnicach. Szczepan jak na razie super początek rundy, nie wszystko jeszcze wpada, ale w każdym meczu ma kilka sytuacji i tak ma grać napastnik. I do tego ostatnie bramki wszystko z główki. Tak trzymać!

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], Lateralus, Majestic-12 [Bot], pedro-sbl i 149 gości