Garbarnia Kraków - RUCH Chorzów 5.03.2022 12:00

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
arcio
Posty: 4790
Rejestracja: 10 sie 2002, o 20:14
Kontakt:

Re: Garbarnia Kraków - RUCH Chorzów 5.03.2022 12:00

#61 Post autor: arcio » 5 mar 2022, o 16:26

Dosyć spokojny mecz, choć boisko tragedia. Niestety ale taki Malec pokaże więcej wtedy, kiedy będzie miał lepsze warunki i mam tu na myśli zarówno boisko jak i partnerów z którymi musi się zgrać. Podoba mi się u niego taka boiskowa bezczelność, lekkość. Niech gra jak najwięcej. Wójtowicz też dobra zmiana ale jego miejsce jest, drugiej strony. Mamy trzy wahadła i dwa miejsca. Myślę że następnym razem można sprawdzić Malec na lewej, a Wojtowicz na prawej. I chyba małe objawienie - Sikora na środku obrony. Naprawdę dobre zawody, spokój, przegląd, wyprowadzenie. Po dzisiejszym meczu na miejscu trenera miałbym ból głowy co do środka obrony.
Ważne 3 punkty, każdy kolejny mecz trzeba wygrywać a co będzie to zobaczymy na koniec.
nigdy nie jest za późno

disorder
Posty: 512
Rejestracja: 17 lut 2012, o 13:01
Kontakt:

Re: Garbarnia Kraków - RUCH Chorzów 5.03.2022 12:00

#62 Post autor: disorder » 5 mar 2022, o 16:35

Rafał19R20 pisze:
5 mar 2022, o 16:21
jajo pisze:
5 mar 2022, o 15:38
disorder pisze:
5 mar 2022, o 15:31
Daniel w poprzedniej rundzie był tak samo mocnym wsparciem zespołu jak obecnie. To, że nie strzelał bramek nie oznacza, że grał źle. Dobrze, że mu teraz szczęście sprzyja ale nie mówmy, że nagle stał się innym zawodnikiem. Trzyma poziom.
dokladnie. w zeszlej rundzie, by mu ten malolat to wybil glowa z linii, potem nie wpadloby po rykoszecie etc.
teraz mu tymi troche szczesliwymi golami oddaje pecha w zeszlej rundzie.

wiekszosc na to patrzy tylko tak: strzela - gra dobrze, nie strzela - gra zle. czy tam: zagral na 0 z tylu - jest bezbledny.
w sumie lepiej sie tak pewnie spi ;)
Napastnik musi strzelać i to jest podstawowe kryterium jego oceny
Na szczęście nie dla trenerów. I ja się z tym też nie zgodzę. Gdyby tak było - Szczepan od połowy roku nie podnosiłby się u Ciebie z ławki i teraz przerabialibyśmy piątego Kowalczyka.

Zespół ma wygrywać. To jest podstawa. Wszystko inne to sympatyczne dodatki.

Grając 4-3-3 Szczepan robił robotę Fosie i Ecikowi. Robi to nadal a do tego wpadły bramki (z czego jedna zupełnie przypadkowo szczęśliwa).
Nie można oceniać zawodnika przez pryzmat liczb jeśli się nie ma pojęcia jakie są założenia sztabu.

Mam nadzieję, że Daniel w kolejnych meczach dopisze kolejne liczby ale gdyby nawet nie strzelał bramek a tworzył ścianę dla Fosy, Ecika czy Mokrego to jeśli zespół będzie wygrywał nie mam nic przeciwko. I jego zasług w tym nie pominę.

BoRo
Posty: 378
Rejestracja: 29 paź 2010, o 19:45
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Garbarnia Kraków - RUCH Chorzów 5.03.2022 12:00

#63 Post autor: BoRo » 5 mar 2022, o 16:37

Momy cztyry nazwiska i dwa place bo jeszcze jes Szkatula. Z Pogoniom cza dac szansa innym karlusom, np Chilinski za Ecika, bo Ecik by wiyncyj dol jakby wloz z lawy chyba… a co do Sikory na śo - TOP

Awatar użytkownika
kroy
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1414
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 14:39
Lokalizacja: Siemce
Kontakt:

Re: Garbarnia Kraków - RUCH Chorzów 5.03.2022 12:00

#64 Post autor: kroy » 5 mar 2022, o 20:05

Trzeba jasno powiedzieć ze to nie było windowsowski piłkarskie, przynajmniej z trybun. Boisko - klepisko i łoże VIP na balkonach :)
Jeśli chodzi o sam mecz to cud, ze nie straciliśmy przynajmniej jednego gola. Na pewno lepiej fizycznie wytrzymaliśmy ten mecz.
Co do transferów to póki co na pewno można powiedzieć ze Szywacz to wzmocnienie, oby Nawrocki i Kulej wrócili do gry wtedy mamy obronę obsadzona a i Sikora pokazał ze potrafi dobrze zagrac. Kwestia czy ta pozycja nie zabija jego kreatywności która można wykorzystać wyżej.
Vanja w myśl zasady - lepiej mądrze stać niż glupio biegać. Widać ze daleko mu do formy z Ekstraklasy ale nadrabia to doświadczeniem i dziś wystarczyło.
Na skrzydłach tez mamy pole manewru z młodzieżowcami - i Żuk i Malec dają rade a nie można zapominać o Wojtowiczu.
Co do napadu - jeśli to był sposób na motywacje Szczepka do strzelania to można je uznać za udane :)
Podsumowując, my mamy całkiem szeroka kadrę jak na 2 ligę , trener nie ma prawa narzekać.
Na pewno droga jeszcze daleka ale wydaje się, ze mamy skład który może pozwolić na awans. 3 miejsce na ten moment to plan minimum! Ale by oszczędzić horrorów baraży dobrze byłoby zdobyć to upragnione 2 miejsce
Ale ja widzę , że świat już prawie runął.. I co ?
I mam ku*** dobry humor !

Awatar użytkownika
Jano99
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 422
Rejestracja: 21 mar 2016, o 14:36
Kontakt:

Re: Garbarnia Kraków - RUCH Chorzów 5.03.2022 12:00

#65 Post autor: Jano99 » 6 mar 2022, o 11:41

Jest skrót z meczu, dla mnie karny ewidentny. Najpierw napastnik dotyka piłkę a później Bielu w niego wpada.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Adam1983, Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], heli, krzysiek..., Marek Nowak i 223 gości