Pogoń Siedlce - Ruch Chorzów, sobota, 20.11.2021, 16:00

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
grzechub
Posty: 1809
Rejestracja: 5 sty 2009, o 21:21
Lokalizacja: Chełm Śląski
Kontakt:

Re: Pogoń Siedlce - Ruch Chorzów, sobota, 20.11.2021, 16:00

#91 Post autor: grzechub » 1 gru 2021, o 18:17

nrsl-halemba 100% racji. wy***ać trenera, Aceto i pana Marka, a potem się będziemy martwić. Weź sie klupnij w łeb.
Powtarzam, albo sabotaż (wątpię, że spowodowany awansem, bo w I lidze koszty rosną, ale zdecydowanie do góry idą przychody, o czy Marcin Stokłosa wspominał w jednym z wywiadów), albo złe przygotowania (przypominam, że to działka Grzybka, bo go akurat nikt nie przywołuje)

niebieskifanatyk
Posty: 2693
Rejestracja: 20 maja 2006, o 16:55
Lokalizacja: Silesia
Kontakt:

Re: Pogoń Siedlce - Ruch Chorzów, sobota, 20.11.2021, 16:00

#92 Post autor: niebieskifanatyk » 1 gru 2021, o 18:17

nrsl-halemba pisze:
1 gru 2021, o 18:09
Kolejna sprawa to ciągnące się słowa pewnej osoby w kulisach o braku awansu, piłkarze oglądając kulisy i ciekawe co sobie myślą słuchając tego typu teksty. Osoba która te słowa wypowiedziała oraz montujący powinni za to beknąć gdyż to działanie na szkodę Ruchu.
Dokładnie mnie to też zdziwiło, że o takich sprawach mówi się na forum publicznym. Rozumiem, że klub ma być otwarty i każdy kibic ma prawo wiedzieć co się dzieje w klubie, ale takie słowa w trakcie trwania rundy na pewno nie wpływają mobilizująco na zawodników.

Całe szczęście, że został tylko jeden mecz do końca rundy. W tej sytuacji to najlepsza wiadomość dla nas.

Awatar użytkownika
kroy
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1418
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 14:39
Lokalizacja: Siemce
Kontakt:

Re: Pogoń Siedlce - Ruch Chorzów, sobota, 20.11.2021, 16:00

#93 Post autor: kroy » 1 gru 2021, o 18:19

Mimo wszystko, nie jest zle!

Mamy 8 pkt luz do barazy, za tydzien chojniczanka gra z Rzeszowem wiec ktos punkty straci (oby Chojnicznanka) a my musimy liczyc na przełamanie.

Wydaje mi się, że tez warunki takie jak dzis i ostatnio nie są dla Ruchu idealne bo pilka jest sliska, trudniej gra sie kombinacyjnie. wiadomo, ze to wymówka ale chyba cos w tym moze byc...

Ktokolwiek kto mowi ze Skrobacza nalezy zwolnic powinien sie zastanowic czy zna sie na pilce albo umowic sie z Mioduskim na kawe... Co do pilkarzy typu zagiel, szaktula - watpie zeby chodzilo o inne powody niz sportowe. Kazdy z nich dostaje swoje szanse ale ostatnio ich nie wykorzystuje.

Czekamy na powrot Kasola, to moze byc duza poprawa naszej defensywy, Kawula moze tez byc opcja rezerwowa. Co do wzmocnień, wedlug mnie sa trzy kluczowe pozycje gdzie potrzebujemy kogos na juz - atak (Kowalczyk, Biskup niestety do odpalu), obrona (jedna kontuzja i sypie nam sie cala linia obrony) oraz skrzydlo (na lewej stronie jest bardzo slabo..)
Ale ja widzę , że świat już prawie runął.. I co ?
I mam ku*** dobry humor !

Awatar użytkownika
tedeus63
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1047
Rejestracja: 3 cze 2004, o 16:08
Kontakt:

Re: Pogoń Siedlce - Ruch Chorzów, sobota, 20.11.2021, 16:00

#94 Post autor: tedeus63 » 1 gru 2021, o 18:19

ku*** przeca nawet slepy by zauwazyl ze nie chom grac. Ewidetnie zaciagniety hamulec . Widzielismy ich przez 12 kolejek a to co teraz odpierdalaja to kryminal. Kibice RUCHU nie dadza sie robic za hu** ,ZAPAMIETEJCIE TO !!!!!!!!

Dams0n
Posty: 723
Rejestracja: 5 gru 2017, o 16:50
Lokalizacja: Świętochłowice
Kontakt:

Re: Pogoń Siedlce - Ruch Chorzów, sobota, 20.11.2021, 16:00

#95 Post autor: Dams0n » 1 gru 2021, o 18:21

Nie wiem co sie z ta druzyna stalo, gralismy jedna z najlepszych piłek w Polsce, a teraz wygladamy jak druzyna z dolu 3 ligi, jakis MKS Kluczbork albo inny Piast Żmigród. Na poczatku sezonu narzekalismy na niewykorzystywanie sytuacji, a teraz tych sytuacji w ogole nie mamy. 3/4 skladu wyglada jakby gralo za karę, doslownie co drugi zawodnik niepewny i az strach co zaraz odpie*doli. Tyle razy dawano szanse rezerwowym i przypomnijcie mi mecz w którym rezerwowy wszedl i pokazal sie ze swietnej strony. Ja nie pamiętam takiego zadnego. Przejrzałem sobie statystyki i UWAGA, od pamiętnego meczu w Pruszkowie ktory odbyl sie 23.10 to nie licząc meczu ze Śląskiem gdzie udalo nam sie strzelic 5 goli strzelilismy UWAGA - 2 gole. 6 meczow - 2 gole. To sa statystyki wicelidera? Punktujemy obecnie jak druzyna z dolu tabeli a nie jak druzyna grajaca o awans, z takiej przewagi (9pkt jak pamiętam) w tym momencie zrownujemy sie punktami z Chojniczanka. Taka przewaga spie*dolona. Jestem niesamowicie zly, bo nie wiem jak z takiej druzyny obecnie widzimy takie cos. Mam nadzieje ze nie przegramy z Bełchatowem i jak najszybciej wzmocnienia i dobrze przepracowany okres zimowy. Do odstrzalu Biskup, Dyr, Kowalczyk, Kwasniewski i moze Kowalski.

niebieskifanatyk
Posty: 2693
Rejestracja: 20 maja 2006, o 16:55
Lokalizacja: Silesia
Kontakt:

Re: Pogoń Siedlce - Ruch Chorzów, sobota, 20.11.2021, 16:00

#96 Post autor: niebieskifanatyk » 1 gru 2021, o 18:27

Zanim odpalicie kogoś to zobaczcie do kiedy mają kontrakty, z takim Biskupem czy Kowalczykiem będziemy się musieli bujac do czerwca czyli do końca sezonu a np Kowalski ma kontrakt ważny jeszcze przez dwa lata. Biorąc teraz kolejnego napastnika mamy ich już czterech , koszty ida w górę. Może by się ich udało gdzieś wypożyczyć na te pół roku i pozbyć z listy płac bo inaczej tego nie widzę.

Awatar użytkownika
to jo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 366
Rejestracja: 6 lip 2012, o 18:40
Lokalizacja: siemce/zabRze/beRlin
Kontakt:

Re: Pogoń Siedlce - Ruch Chorzów, sobota, 20.11.2021, 16:00

#97 Post autor: to jo » 1 gru 2021, o 18:32

Od kiedy przestalismy grac pressingiem to ta gra wyglado jak wyglado ... tyle my pilek odzyskali presujac i zdobywajac pare bramek, niewiem czemu dalej tak nie gromy!?
Bo "atakując pozycyjnie" celowo w cudzysłowie wygladomy jak ks stodola Bytków...
Ekipa podwyższonego Ryzyka

MarcinStoklosa
Posty: 32
Rejestracja: 14 sty 2021, o 20:41
Kontakt:

Re: Pogoń Siedlce - Ruch Chorzów, sobota, 20.11.2021, 16:00

#98 Post autor: MarcinStoklosa » 1 gru 2021, o 18:37

Panowie, ja rozumiem rozgoryczenie ostatnimi kilkoma meczami, ale osoby, które piszą o jakimś zakazie awansu powinny się nad sobą zastanowić. Kolejni, którzy uważają, że słowa Marka są powodem słabej gry drużyny podobnie. Panowie, wpadnijcie do klubu, pogadamy zamiast klepać w klawiaturę. Rozumiem, że lepiej gdybyśmy siedzieli cicho i nie mowili o problemach głośno? Tylko co wtedy byście powiedzieli gdyby się cos wylało? Nie mieli byście pretensji, że nie byliście na bieżąco informowani?

Kto z Was przed sezonem zakładał, że będziemy w tym momencie na.2 miejscu? Bardzo Was proszę o zejście na ziemię, bo tego się czasami nie da czytac.
To, że gramy słabiej od kilku meczy to fakt i nikt z tym nie dyskutuje, ale ta drużyna jest na 2 miejscu w tabeli, 2 miejscu!! Wszyscy chcemy awansu i robimy w klubie wszystko żeby do tego doprowadzić. Każdy z Was ma prawo do własnej opinii, to jest oczywiste, ale miejcie z tyłu głowy to, gdzie byliśmy 2 lata temu i jaka drogę cały czas przechodzimy!

Jak wspominałem w innym temacie - proponuje spotkanie forumowiczów. Zawsze lepiej pogadać twarzą w twarz z realnymi osobami niż pisać w necie.
Pozdrawiam

19Ruch20R
Posty: 395
Rejestracja: 2 sty 2010, o 12:27
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Pogoń Siedlce - Ruch Chorzów, sobota, 20.11.2021, 16:00

#99 Post autor: 19Ruch20R » 1 gru 2021, o 18:39

Staraliśmy się grać inaczej, uważniej w defensywie. Braliśmy pod uwagę dwa poprzednie przegrane wyjazdy, dlatego przyjęliśmy dziś inną taktykę. Podsumowaniem dzisiejszej gry jest wypowiedź trenera Skrobacza.

grzechub
Posty: 1809
Rejestracja: 5 sty 2009, o 21:21
Lokalizacja: Chełm Śląski
Kontakt:

Re: Pogoń Siedlce - Ruch Chorzów, sobota, 20.11.2021, 16:00

#100 Post autor: grzechub » 1 gru 2021, o 18:47

MarcinStoklosa pisze:
1 gru 2021, o 18:37
Panowie, ja rozumiem rozgoryczenie ostatnimi kilkoma meczami, ale osoby, które piszą o jakimś zakazie awansu powinny się nad sobą zastanowić. Kolejni, którzy uważają, że słowa Marka są powodem słabej gry drużyny podobnie. Panowie, wpadnijcie do klubu, pogadamy zamiast klepać w klawiaturę. Rozumiem, że lepiej gdybyśmy siedzieli cicho i nie mowili o problemach głośno? Tylko co wtedy byście powiedzieli gdyby się cos wylało? Nie mieli byście pretensji, że nie byliście na bieżąco informowani?

Kto z Was przed sezonem zakładał, że będziemy w tym momencie na.2 miejscu? Bardzo Was proszę o zejście na ziemię, bo tego się czasami nie da czytac.
To, że gramy słabiej od kilku meczy to fakt i nikt z tym nie dyskutuje, ale ta drużyna jest na 2 miejscu w tabeli, 2 miejscu!! Wszyscy chcemy awansu i robimy w klubie wszystko żeby do tego doprowadzić. Każdy z Was ma prawo do własnej opinii, to jest oczywiste, ale miejcie z tyłu głowy to, gdzie byliśmy 2 lata temu i jaka drogę cały czas przechodzimy!

Jak wspominałem w innym temacie - proponuje spotkanie forumowiczów. Zawsze lepiej pogadać twarzą w twarz z realnymi osobami niż pisać w necie.
Pozdrawiam
Brawo Marcin. Dobrze, że szybko studzisz niektóre gorące głowy.
Co do gry drużyny, to dobrze że wkrótce przerwa, bo serce krwawi jak się ich ogląda 😉

Awatar użytkownika
tedeus63
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1047
Rejestracja: 3 cze 2004, o 16:08
Kontakt:

Re: Pogoń Siedlce - Ruch Chorzów, sobota, 20.11.2021, 16:00

#101 Post autor: tedeus63 » 1 gru 2021, o 18:56

Marcin na pewno mnie znasz z widzenia ,bo ja Ciebie tez. JESLI kogos urazilech to sorki ale czlowiek nie wytrzymuje nerwowo patrzac na te czlapanie od 8 kolejek. Zorganizuj jakies spotkanie chetnie wpadne.

Awatar użytkownika
tedeus63
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1047
Rejestracja: 3 cze 2004, o 16:08
Kontakt:

Re: Pogoń Siedlce - Ruch Chorzów, sobota, 20.11.2021, 16:00

#102 Post autor: tedeus63 » 1 gru 2021, o 18:58

Marcin na pewno mnie znasz z widzenia ,bo ja Ciebie tez. JESLI kogos urazilech to sorki ale czlowiek nie wytrzymuje nerwowo patrzac na te czlapanie od 8 kolejek. Zorganizuj jakies spotkanie chetnie wpadne. Mysle ze znalazloby sie wiecej chetnych

Awatar użytkownika
west72
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1640
Rejestracja: 30 lip 2004, o 13:33
Lokalizacja: Świ/R\ony
Kontakt:

Re: Pogoń Siedlce - Ruch Chorzów, sobota, 20.11.2021, 16:00

#103 Post autor: west72 » 1 gru 2021, o 19:07

Mam nadzieję ,że to Deja vu.
Po pierwszym meczu w drugiej lidze nastroje na forum były podobne po meczu z Pogonią, tyle tylko ,że wtedy był to pierwszy mecz z nowym trenerem i nie wiedzieliśmy w jakim kierunku to pójdzie a jednak po tym remisie poszło w dobrą stronę i zapoczątkowaliśmy serię 12 meczy bez porażki co w efekcie wywindowało nas beniaminka tej ligi na miejsce zapewniające nam bezpośredni awans.
Po dwóch meczach rundy rewanżowej nadal jesteśmy na tym miejscu więc jest nadzieja na to ,że i na nim będziemy. Tyle pozytywów.

Co do dzisiejszego meczu, nie ma za bardzo czego komentować bo kolejny raz z jakiegoś powodu nie dojechaliśmy zaangażowaniem i chęcią zwycięstwa.
Nie potrafię ogarnąć co jest tego powodem ,ale ta drużyna z jednej z najlepiej operujących piłką i widowiskowo grających ekip w tej lidze przeistoczyła się w zbieraninę przypadkowo zebranych kopaczy .Na pewno nie jest to " zasługą" Trenera Skrobacza.
Z perspektywy trybun i Tv obserwując to co nasi piłkarze wyprawiają na boisku wygląda na to ,że albo totalnie siedliśmy fizycznie i nie wytrzymaliśmy trudów sezonu(oby bo w przerwie zimowej można dokonać korekt i poprawić ten aspekt) albo posypała się szatnia i wtedy będzie wielki problem bo możemy stracić wyróżniających się piłkarzy i zostać drugoligowym średniakiem w najlepszym przypadku.
Tego co dziś zaprezentowali nasi w Siedlcach nie dało się po prostu oglądać więc chyba nie ma sensu pastwić się indywidualnie nad ludźmi mieniących się piłkarzami :zalamany:

Chcieliśmy zmian w składzie po meczach bez zwycięstwa to dzisiaj je dostaliśmy, jaki otrzymaliśmy ich obraz zobaczyli dziś Ci co dotrwali do końca transmisji :mur: :mur: .

Myślę ,że w Bełchatowie też zobaczymy zmiany w pierwszej jedenastce ,kolejni zawodnicy z szerokiego składu dostaną większy wymiar czasowy i szansę aby coś dać temu zespołowi i powalczyć o miejsce w tej drużynie na wiosnę.

Cała nadzieja w tym, że zastrzyk gotówki z Miasta plus rata z transferu Grabary ewentualnie jakiś większy sponsor ,udziałowcy pozwolą Siemionowi skonstruować taki budżet który pozwoli podpisać nowych zawodników którzy zdecydowanie dają nam jakość piłkarską i mentalną i pociągną nas w marszu do I ligi. Niestety ale mam wrażenie ,że dla nas naprawdę wiosną będzie obowiązywało hasło FORTUNA I LIGA ALBO ...... ( wolę nie kończyć) :niepewny:

Sorry ale mimo naprawdę fajnych synków w tej drużynie RUCH potrzebuje jakości , więc trzeba mimo sympatii odpalić najsłabsze ogniwa i szukać wzmocnień.
Naszym Honorem Jest Nasz Klub! RUCH Chorzów LEGENDA BEZ KOŃCA

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10155
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Pogoń Siedlce - Ruch Chorzów, sobota, 20.11.2021, 16:00

#104 Post autor: jajo » 1 gru 2021, o 19:23

1) jakbyśmy zaczęli ten sezon od gry w kratkę, a teraz mieli serię 13 meczów bez porażki, to bylibyśmy dokładnie w tym samym miejscu co teraz, tylko nastroje byłyby całkowicie inne. Jedynie Stal Rzeszów przewyzsza ta lige zdecydowanie i bardzo prawdopodobne, ze przejda sezon bez kryzysow, a nawet jak je zlapia/zlapali (nie ogladam tej ligi poza Ruchem i czasem cos w tvp sport) to i tak beda punktowac. Reszta zlapie kryzys. Jedni jak Ruch w listopadzie, inni jak Chojnice we wrześniu, a taki Motor gdzies posrodku.
2) trenera moznaby zwlaniac w dwoch przypadkach. Jak kryzysu nie widzi lub jak nie ma pomyslu go rozwiazac. Wszystkie inne powody zwlaniania trenerow sa patologia.
Czy Skrobacz kryzys widzi? Tak, zmienil w pewnym momencie taktyke na 4, teraz wrocil do 3. Miesza tez w skladzie personaliami. Moze czasem nieudolnie, decyzje okazuja sie nie trafione, ale na pewno widzi problem.
Czy Skrobacz ma na to skuteczna recepte? Tutaj mozemy sie domyslac. Na poczatku sezonu pisalem, ze styl jakim gramy jest strasznie ekspolatujacy i ciekawy jak dlugo wytrzymamy. Jak widac na ostatni miesiac paliwa nie starczylo.
Zakladam, ze recepte ma. Mysle, ze nie zdradze tutaj wielkiej tajemnicy, bo pojawilo sie to tez w kulisach. Sztab zwrocil sie do WR a zakup sprzetu pozwalajacego badac regeneracje zawodnikow etc w czasie wolnym. Takze trener widzi, ze problem w duzej mierze lezy w fizyce, ze trzeba poprawic regeneracje itd.
Pomijam, ze skonczymy te lige zima zdecydowanie ponad celem, jaki stawiano przed zespolem.
3) Bedzieszak, az sie zalapal na osobny punkt:) Zaden z niego pan pilkarz, ale nikt od niego kreacji chyba nie wymaga. Typowy gosc od noszenia fortepianu, a nie grania na nim. 5 powodow, zeby go zostawic:
- zawsze za***rdala
- moze zagrac na obu wahadlach, na boku w 4 i jak widac na polbocznym w 3.
- jest niebieski. przy obecnej kadrze moze tego nie doceniamy, ale zawsze warto miecw szatni ludzi stad! pewnie z biegem czasu (awansami) w tej kadrze bedzie co raz wiecej ludzi zewnatrz.
- wydaje sie, ze sie nie obraza jak laduje na lawce albo trybunach. to tez robi kwasy w druzynie jak zawodnicy nie godza sie z taka rola.
- pewnie JEST TANI. nawet grajac w football managera musisz sie obracac w jakis realiach finansowych. a na forum zawsze pada koncert zyczen. tego zwolnijmy, tego zostawmy, tego kupmy. nikt tutaj nie patrzy na rachunek finansowy. Oczywiscie, ze mozna znalezc lepszych niz Bedzieszak, nawet w tej lidze. Czy za te pieniadze (moje domysly tylko) co ma Bedzieszak? Szczerze watpie.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

tynbydziedobry
Posty: 986
Rejestracja: 10 kwie 2018, o 18:19
Kontakt:

Re: Pogoń Siedlce - Ruch Chorzów, sobota, 20.11.2021, 16:00

#105 Post autor: tynbydziedobry » 1 gru 2021, o 19:44

MarcinStoklosa pisze:
1 gru 2021, o 18:37
Jak wspominałem w innym temacie - proponuje spotkanie forumowiczów. Zawsze lepiej pogadać twarzą w twarz z realnymi osobami niż pisać w necie.
Pozdrawiam
Proszę podać kilka terminów i z pewnością parę osób w tym ja pojawię się na takim spotkaniu. Lepiej jak najszybciej pogadać i wyjaśnić co nieco niż kolejne problemy prawdziwe czy nie prawdziwe mają się ciągnąć

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: BandzioR, Harpo, Majestic-12 [Bot] i 291 gości