Pogoń Siedlce - Ruch Chorzów, sobota, 20.11.2021, 16:00

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
MarcinStoklosa
Posty: 32
Rejestracja: 14 sty 2021, o 20:41
Kontakt:

Re: Pogoń Siedlce - Ruch Chorzów, sobota, 20.11.2021, 16:00

#136 Post autor: MarcinStoklosa » 3 gru 2021, o 08:52

19gorek20 pisze:
2 gru 2021, o 17:50
Dwa pytania do Marcina Stoklosy
Czy klub na stronie oficjalnej albo Pan na forum moze udostepnic dane z ostatniego meczu przeciwko Pogonii Siedlce ? Najbardziej zalezy mi na przebiegnietych kilometrach kazdego zawodnika ,predkosci maksymalnej kazdego zawodnika, liczbe sprintow kazdego zawodnika i liczbe intensywnych biegow kazdego zawodnika ?
Czy klub monitoruje albo weryfikuje jak zawodnicy prowadza sie po treningach ? Chodzi mi o odzywanie sen i inne istotne sprawy

Co do sezonu, przypominam ze przed poczatkiem nawet najwieksi optymisci ( ja ) nie zakladali drugiego miejsca. Logika podpowiadala walke o baraze a eksperci skazywali nas na miejsce 7-8. Dzisiaj jestesmy na miejscu premiowanym bezposrednim awansem i zamiast pochwaly dla trenera za 19 kolejek sa komentarze o zwolnieniu go. Ja musze sie tylko przyczepic o wprowadzanie mlodych do skladu bo stalismy sie zakladnikiem Neugebauera i Wojtowicza ( trenujacy z pierwszym skladem Bak,Wojtek,Waclawski i Mucha nie dostali jeszcze minuty ) Przy powrtoach zima do pelnej formy Kasolika Kawuli Sikory i Nowaka trzeba zaryzykowac z kadra i postarac sie odpalic ze skladu Dyra Kwasniewskiego,Biskupa na wypozyczenie oddac Wyrobe Siwka i bramkarza Nowaka w ich miejsce sprowadzic silna 9tke tak zeby Szczepan mial kogos obok wzmocnic wahadla i powiedziec ze otwarcie ze jedziemy po awans

Sezon jak do 19kolejki na duzy plus brawa dla zarzadu pilkarzy kibicow i wszystkich ktorzy dali cos od siebie, to jest niesamowite jak ten klub zmienil sie przez ostatnie 2 lata
Cześć
Nie ma możliwości udostępniania takich danych.
Jeśli chodzi o monitorowanie zachowania po treningach to oczywiście na tyle ile można, to to robimy. Każdy z tych chłopaków jest dorosły, świadomy a do tego ma konkretne zapisy w kontraktach na temat zdrowego trybu życia. PozdRo

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: 19gorek20, Adam1983, adamo1289, Bing [Bot], DaReQ93, Google [Bot], jajo, Maryna76, OLSZA, OSH, Pawlo, Ridej1920, Roch1920, west72 i 210 gości