Hutnik Kraków - Ruch Chorzów, niedziela, 14.11.2021, 13:00

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
west72
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1640
Rejestracja: 30 lip 2004, o 13:33
Lokalizacja: Świ/R\ony
Kontakt:

Re: Hutnik Kraków - Ruch Chorzów, niedziela, 14.11.2021, 13:00

#106 Post autor: west72 » 14 lis 2021, o 17:49

Slawko pisze:
14 lis 2021, o 17:24
Chyba, że tak powiem, dyskusja zeszła na dziwne tory..
Tu nie chodzi o to że pozycja w tabeli jest ponad stan czy nie.
Druzyna pojechała do Krakowa, ściągnęła gacie i dała się wyj... drugiej najgorszej druzynie ligi.
Nie było ambicji, zaangażowania, walki.Niczego.

To czy oni mają takie czy inne umiejętności na tle innych to jedno. Ale ja oczekuje ze będą zapierd.. na tym boisku i wstawiać głowę tam gdzie kto inny boi się wstawić nogę.
W tym właśnie rzecz, że potrafią ale nie zawsze dają z siebie tyle ile trzeba i tu jest problem. Czasami wydaje mi się, że grają dobrze pod presją kibiców, a jak jadą na agroturystykę to głowy im siadają i dostosowują się do poziomu. Tyle że na Hutniku dziś jakiś doping był, nawet po nich jechali a nie było widać sportowej złości. Takie mecze nie przystoją takiemu klubowi jak RUCH.
Proponuję Fosie, aby hasło z Bogiem i po zwycięstwo zamienił na TO JEST RUCH TU SIĘ za***rdala!!!
Naszym Honorem Jest Nasz Klub! RUCH Chorzów LEGENDA BEZ KOŃCA

disorder
Posty: 512
Rejestracja: 17 lut 2012, o 13:01
Kontakt:

Re: Hutnik Kraków - Ruch Chorzów, niedziela, 14.11.2021, 13:00

#107 Post autor: disorder » 14 lis 2021, o 17:51

Zapomnimy?? Porażkę ze Zniczem mogliśmy tak rozpatrywać, uznając za "wypadek przy pracy". Dzisiaj zagrali jeszcze gorzej i nie ma na to żadnego wytłumaczenia. To są mecze, które musimy pamiętać, bo nikt z nas nie ma pojęcia dlaczego obok tego meczu przeszliśmy obok. Tak jak pisał Elmer - po dwóch porażkach wydźwięk piłkarzy w kulisach był delikatnie mówiąc ukierunkowany na "kibiców, którzy wieszają na nich psy".

Mijają 2 tygodnie i przez 90 minut drepczemy koło przeciwnika, który jest jedną nogą w III lidze i reklamujemy się jako niebieski mikołaj. Dzisiejszego meczu nie da się wytłumaczyć złym dniem. Pojawiają się sugestie, że można było zarobić na porażce... Miałem nadzieję, że takiego Ruchu już w życiu oglądać nie będę. To jest Ruch i tu się zapierd....

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10155
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Hutnik Kraków - Ruch Chorzów, niedziela, 14.11.2021, 13:00

#108 Post autor: jajo » 14 lis 2021, o 17:58

Szczepan 17 meczów 1256 minut 3 bramki

Uczciwie to trzeba tutaj dodać:
- nieuznanego prawidłowo zdobytego gola z Rzeszowem.
- dwa uzyskane karne
- dwie asysty (moze i wiecej, ale nie pamietam)

Juz pomijam ile pracy wykonuje dla zespołu i ze caly czas tworzy przestrzenie, prytrzymuje pilke, jest 1 obronca.
to nawet patrzac na suche liczby okaze sie wygenerowal 8 bramek, co juz nie wyglada tak zle.

ps. jak juz pisalem dzis slabe 45minut.


Hullcity - buki tak tak ocenialy przed sezonem.
raz, ze sa obiektywniejsi niz kibice.
dwa, ze jakos watpie, ze ktos tutaj na forum rzeczywiscie umie uczciwie ocenic potencjal tych wszystkich druzyn w tej lidze. umowmy sie. to nie ekstraklasa. wiekszosci zawodnikow w nich grajacych sie nie zna. kojarzy sie czesto 2-3 zawodnikow z przeszloscia w wyzszych ligach, a reszta to anonimy.
troche jak ta dyskusja z xG ;) buk tu ryzykuje swoje pieniadze a kibic popada w nastroje od mistrzowskiej druzyny do zgraji totalnych lamagow.

swoja droga buki dzis ocenialy nasze szanse na wygrana na okolo 50%. natomiast reakcje są takie jakby te szanse wynosiły 90%.
ps. tak, wiem. czesc slusznie krytykuje beznadziejny styl, a nie sam wynik.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

1920tauzen
Posty: 173
Rejestracja: 11 wrz 2021, o 22:18

Re: Hutnik Kraków - Ruch Chorzów, niedziela, 14.11.2021, 13:00

#109 Post autor: 1920tauzen » 14 lis 2021, o 18:16

Bukmacherzy robiąc przewidywania przedsezonowe nie skupiają się tylko na sile obecnej kadry ale również na finansowej sytuacji klubu, wynika to z prostej zależności, że w sezonie masz okienko transferowe, które może totalnie odwrócić bieg wydarzeń.
Dlatego uważam, że pozycja Ruchu w niej była zaniżona właśnie z powodu ogólnej opinii o naszych finansach, natomiast jak przeanalizujesz naszą kadrę teraz na tle rywali to spokojnie jest to 4-5 kadra w lidze i dokładnie taka była opinia każdego eksperta przed sezonem pytanego o to gdzie skończymy, Stal Chojnice i Motor miały walczyć o bezpośredni awans a dla nas była grupa pościgowa.

grzej
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2623
Rejestracja: 21 lut 2004, o 23:36
Lokalizacja: Tam gdzie mnie nie ma
Kontakt:

Re: Hutnik Kraków - Ruch Chorzów, niedziela, 14.11.2021, 13:00

#110 Post autor: grzej » 14 lis 2021, o 18:54

ten Kowalczyk w ataku to taka nita, że szkoda gadać, takiego paralityka to nie widziałem już lata..
historiaruchu.pl

DuRczok
Posty: 203
Rejestracja: 17 lip 2021, o 11:32

Re: Hutnik Kraków - Ruch Chorzów, niedziela, 14.11.2021, 13:00

#111 Post autor: DuRczok » 14 lis 2021, o 19:03

Liczę na kompetencje trenera Skrobacza. Nie może być tak, że jedziemy do drużyny która obskakuje wpierdole z każdym i wyjeżdżamy bez strzelonego gola nawet. I to trzeci raz już. Gramy w piłkę tylko z tymi co w tę piłkę chcą grać. Takie mecze wygrywa się defensywą, a teraz naprawdę nie trzeba się mocno wysilić, by trafić do naszej siatki. Mam tylko nadzieję że to kwestia kłopotów kadrowych, aktualnie gramy bez naszego najlepszego ŚO i moim zdaniem cała defensywa jest znacznie bardziej niepewna.


Co do sytuacji kadrowej, uważam że podziękujemy paru zawodnikom, przyjdzie dwóch, może nawet trzech i jeśli się sprawdzą, o awans nie będę się martwił. PyRsk.

Awatar użytkownika
HullCityFC
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2943
Rejestracja: 6 kwie 2012, o 20:40
Lokalizacja: England
Kontakt:

Re: Hutnik Kraków - Ruch Chorzów, niedziela, 14.11.2021, 13:00

#112 Post autor: HullCityFC » 14 lis 2021, o 19:06

Buki stawialy wyzej Kalisz z 40 letnim Radzewiczem w 1 skladzie. Litosci.

Stal Rz to byl faworyt numer 1
Motor, Chojniczanka i my to bylo 2-4

Reszta kadrowo odstaje

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10155
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Hutnik Kraków - Ruch Chorzów, niedziela, 14.11.2021, 13:00

#113 Post autor: jajo » 14 lis 2021, o 19:22

ok, to mam nadzieje, ze grubo zarobicie ;)
Stawiali wyzej Kalisz, bo to byla druzyna, ktora w zesszlym sezonie grala w finale barazy. co w tym dziwnego?
poza tym pierwszym napastnikiem tam jest chyba Giel. ale to w wiele zespolow moznaby wysmiac ze wzgledu na obecnosc w skladzie jakiegos weterana.

tauzen - ale my przynajmniej jesli chodzi o 2 lige nie mamy juz latki biedaka, zeby nas nie doszacowywac ze wzgledow finansowych. wrecz wizerunek pozaboiskowy moglby podnosic nasza wartosc w mocno amatorskim spojrzeniu na potencjal.

ba, majac duza rzesze kibicow, gdzie czesc ludzi po prostu zatypuje za swoim klubem, to nasz kurs bardziej sie oplaca sztucznie zanizyc niz np Radunie.

z reszta mam wrazeniee, ze po bardzo udanej jesieni pojawila sie inna naracja. latem sami kibice chcieli dostac sie do 6. to idealnie pasuje do szacowan bukmacherow. cel ciut wyzszy niz potencjal.
nagle stalismy sie absolutnym potenatem.
ja tez uwazam, ze teraz celem powinien byc awans i powinnismy tego wymagac. ale robienie presji jakby to byl zeszly sezon, gdzie profesjonalny zespol podejmowal czesto polamatorow, to jest przesada.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

BoRo
Posty: 379
Rejestracja: 29 paź 2010, o 19:45
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Hutnik Kraków - Ruch Chorzów, niedziela, 14.11.2021, 13:00

#114 Post autor: BoRo » 14 lis 2021, o 20:16

Durch ten som manszaft... trocha sie dzwigo juz na samo mysl. Z Hutnikiem chopcy z lawy powinni w nich wleciec, pokozac sportowo zlosc... bo jak niy w takim szpilu to w kerym ? Zagiel Siwek Nowak Szkatula Kwasniewski(ciynzko wlezc i cos zdzialac jak kozdymu niy idzie). Niy godom ze wszyscy ale rotacjo w manszafcie na slabszych musi byc ! Jednak cza trzimac lapa na pulsie ! PyRsk

piwiorz
Posty: 130
Rejestracja: 25 paź 2019, o 23:52

Re: Hutnik Kraków - Ruch Chorzów, niedziela, 14.11.2021, 13:00

#115 Post autor: piwiorz » 14 lis 2021, o 20:22

W każdej europejskiej lidze bywają takie mecze że drużyna z czuba tabeli przegrywa z drużyną z dołu tabeli,taka jest piłka,trzeba jak najprędzej zapomnieć o tym meczu i skupić się na dwóch ostatnich meczach,jak zdobędziemy chociaż 4pkt to będzie dobrze. Myślę że w zimę warto rozejrzeć się za napastnikiem gdzieś za granicą (Słowacja,Czechy?) W Polsce raczej nie znajdziemy dobrego napastnika i na naszą kieszeń.

Awatar użytkownika
rafraf32
Posty: 547
Rejestracja: 2 cze 2010, o 13:21
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Hutnik Kraków - Ruch Chorzów, niedziela, 14.11.2021, 13:00

#116 Post autor: rafraf32 » 14 lis 2021, o 20:24

Dzisiej zagrali my najsłabszy szpil w tym sezonie. Jako cało runda jednak na plus, i to dupny. Od jakiegoś czasu dołażom mnie słuchy, że źle się dzieje w szatni, kaj Ci co nie grają robią bydło. Trener mo swoja wizja, jo tymu sztabowi ufom i wiem, że bydzie dobrze.
Myśla, że problemem jest szatnia - tutaj Fosa i Ecik muszą się z tym poradzić, ale także wydaje mi się, że sami powinny z trenerem ustalić, że jak jest słabo niech ich posadzi, co by pokazać że tyż to widzą o próbują coś zmienić.
Pyrsk NIebiescy i oby przyszło sobota pisali my w innych nastrojach,
"W życiu piękne są tylko szpile ! "

Rafał19R20
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1559
Rejestracja: 28 lut 2007, o 20:03
Lokalizacja: BYKOWINA
Kontakt:

Re: Hutnik Kraków - Ruch Chorzów, niedziela, 14.11.2021, 13:00

#117 Post autor: Rafał19R20 » 14 lis 2021, o 20:41

Mnie osobiście nie boli tyle sama porażka co styl...
Do tej pory w większości meczów nie tylko zwycięskich było serducho , zaangażowanie i pomysł..dziś tego zdecydowanie zabrakło, może zlekceważenie rywala a może już trudy sezonu ciężko powiedzieć. Co do tych co hejtują Fosy i Ecika to tydzień temu byli jednymi z najlepszych więc trochę obiektywizmu..
Myślę że z 3 4 zmiany w składzie się przydają , Szkatuła Żagiel Siwek i Nowak powinni dostać szansę od początku..
Oceniając już naszą sytuację całościowo trzeba wziąć pod uwagę że poza Stalą każdy w tej lidze notuje wpadki Motor , Chojniczanka stracili dużo więcej nic My w takich meczach...
SeRce w Bieli kRew w Błękicie KS RUCH Chorzów to moje życie

1920tauzen
Posty: 173
Rejestracja: 11 wrz 2021, o 22:18

Re: Hutnik Kraków - Ruch Chorzów, niedziela, 14.11.2021, 13:00

#118 Post autor: 1920tauzen » 14 lis 2021, o 20:53

Rafał19R20 pisze:
14 lis 2021, o 20:41
Mnie osobiście nie boli tyle sama porażka co styl...
Do tej pory w większości meczów nie tylko zwycięskich było serducho , zaangażowanie i pomysł..dziś tego zdecydowanie zabrakło, może zlekceważenie rywala a może już trudy sezonu ciężko powiedzieć. Co do tych co hejtują Fosy i Ecika to tydzień temu byli jednymi z najlepszych więc trochę obiektywizmu..
Myślę że z 3 4 zmiany w składzie się przydają , Szkatuła Żagiel Siwek i Nowak powinni dostać szansę od początku..
Oceniając już naszą sytuację całościowo trzeba wziąć pod uwagę że poza Stalą każdy w tej lidze notuje wpadki Motor , Chojniczanka stracili dużo więcej nic My w takich meczach...

Tego nikt nie kwestionuje, problem polega na tym, że jak spojrzysz na tą rundę całościowo to my osiągamy wynik ponad stan, a oni poniżej stanu. Dlatego takie głupie straty punktów bolą, bo jak Motor czy Chojnice wejdą na swój poziom a wejdą na pewno jak nie obie to chociaż jedna z nich to może się okazać, że tych 3-4 punktów braknie.
Takich meczów jak Pruszków czy Hutnik nie można przegrywać, a już na pewno nie w taki sposób.


W tej rundzie zdobyliśmy 34 punkty, jeśli powtórzy się scenariusz z zeszłego sezonu to do bezpośredniego awansu potrzebujemy kolejnych 34 punktów, jeśli powtórzy się scenariusz sprzed 2-3 lat, to i tak potrzebujemy 25-26 punktów czyli musimy punktować na poziomie 4-5 drużyny. Niby mamy przewagę ale tak naprawdę nic nie mamy.
Reasumując mimo dobrej rundy i tak następną będziemy musieli zagrać bardzo dobrze i punktować na poziomie play off jeśli nie nawet pierwszej 3.
I o to w tym chodzi, nikt nie kwestionuje wyniku punktowego z tej rundy, kwestionuję zdolność Ruchu do gry na podobnym poziomie w następnej rundzie na podstawie ostatnich 7-8 meczów, a to może się skończyć brakiem awansu.
Tak wygląda tabela od października.
https://ibb.co/2hYdgFS

Ruch za ostatnie 7 kolejek zajmuje 11 miejsce w tabeli/

dawidR
Posty: 17
Rejestracja: 2 lis 2021, o 10:15
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Hutnik Kraków - Ruch Chorzów, niedziela, 14.11.2021, 13:00

#119 Post autor: dawidR » 14 lis 2021, o 22:21

Podejrzewam, że nerwówka będzie do końca sezonu i oby było top 2 bo w barażach trafi się taki mecz jak dziś i sezon stracony, bo to wtedy będzie stracony sezon, pomimo tego co było niedawno i nadal w dużym stopniu jest, Ruch powinien i musi wyrwać się z tej ligi jak najszybciej.

Awatar użytkownika
HullCityFC
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2943
Rejestracja: 6 kwie 2012, o 20:40
Lokalizacja: England
Kontakt:

Re: Hutnik Kraków - Ruch Chorzów, niedziela, 14.11.2021, 13:00

#120 Post autor: HullCityFC » 14 lis 2021, o 23:07

Jak nie awansujemy teraz to za rok tymbardziej. Ecik i Fosa beda starsi, najlepsi odejda (Mokry, Neugebayer, Wojtowicz) i bedziemy budować zespol na walke o awans w 23/24

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot], heli i 318 gości