Ruch Chorzów - Wisła Puławy 16 października, 17:15

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
kroy
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1414
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 14:39
Lokalizacja: Siemce
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Wisła Puławy 16 października, 17:15

#31 Post autor: kroy » 16 paź 2021, o 19:20

Jedyny plus ze nasi rywale pogubili punkty (poza Stalą) także porażka nie ma większych konsekwencji a z drugiej strony szkoda szansy na odskoczenie od grupy pościgowej.
Jak na beniaminka 12 meczów bez porażki to dobry wynik, może ten mecz trochę ochłodzi nasze i piłkarzy głowy. Za tydzień obowiązkowe 3 pkt na wyjeździe bo każdy inny wynik to coraz mniejsza różnica do nas.
Ale ja widzę , że świat już prawie runął.. I co ?
I mam ku*** dobry humor !

Awatar użytkownika
jalboss
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1247
Rejestracja: 12 sie 2002, o 07:50
Lokalizacja: gdzieniegdzie!
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Wisła Puławy 16 października, 17:15

#32 Post autor: jalboss » 16 paź 2021, o 19:21

Mecz fajny, ale drużyny zamieniły się koszulkami. Ruch grał na brązowo, Wisła na niebiesko. I wtedy mi pasuje styl, zaangażowanie, waleczność itd.
A na serio - 13 kolejkę wychodzimy tym samym składem, wszyscy już wiedzą jak zagramy, żadnego zaskoczenia, żadnych nowości.
Naprawdę nie mamy na ławce nikogo do pierwszej "11", tak by co niektórzy se dychnęli?
Panie Prezesie - dalej obowiązuje hasło: Praca, Pokora, Determinacja? Czy dzisiaj o nim zapomnieli?
Panie Trenerze - specjalisto od awansów - mam nadzieję, że wie Pan co robi!
NIEBIESCY KIBICE MÓWIĄ...

19JeRRy20
Posty: 813
Rejestracja: 16 paź 2009, o 17:11
Lokalizacja: Ruda Slaska
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Wisła Puławy 16 października, 17:15

#33 Post autor: 19JeRRy20 » 16 paź 2021, o 19:22

Owszem drugi 2 gol dla Nas nie powinien byc uznany, ale zachowanie komentatora naganne. Nie wiem czy to żabol czy już każdego tak boli Wielki Ruch.
Dziś porażka, gorsze mecze też będa sie zdarzać. Ważne, ze druzyny za Nami rowniez przegraly, wiec tragedia wielka sie nie stala. Za tydzien 3 punkty!

Awatar użytkownika
adriansh
Posty: 166
Rejestracja: 21 lis 2009, o 08:22
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Wisła Puławy 16 października, 17:15

#34 Post autor: adriansh » 16 paź 2021, o 19:42

Prysznic, Gańba. :zalamany:

Dams0n
Posty: 723
Rejestracja: 5 gru 2017, o 16:50
Lokalizacja: Świętochłowice
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Wisła Puławy 16 października, 17:15

#35 Post autor: Dams0n » 16 paź 2021, o 19:49

Zdecydowanie najgorszy mecz Ruchu w tym sezonie, ten mecz pokazał czym jest nasza defensywa bez Kasolika, Kulejewski jak dziecko we mgle, a Dyr jakby grał pierwszy mecz po 5 letniej przerwie. Pierwszy słaby mecz Bieleckiego moim zdaniem. Pomoc tez nie istniała, ogolnie jakby szukać plusów to chyba jedynie Szczepan który zagrał przyzwoicie i ewentualnie jeszcze na malutki plus wejście Kowalczyka. Teraz sztab na czele ze Skrobaczem ma okazje sie wykazac, muszą czymś zrotować, lecz nie wiadomo czym, bo każdy zmiennik ktory wchodzi to nic konkretnego nie pokazuje, nie przypominam sobie zeby jakikolwiek zmiennik w tym sezonie coś dobrego zrobil (moze poza Zaglem z Wigrami). Jedyna nasza pociecha w ten weekend to strata punktów wszystkich naszych rywali oprocz Stali. Zimny prysznic i za tydzień obowiązkowe 3pkt w Pruszkowie.
P.S sedzia dramat, jeden z najgorzej dedykowanych meczow w ostatnich latach, nie mówię tu tylko o gwizdanie na korzysc Wisly, ale tez nam duzo podarowal

grzechub
Posty: 1809
Rejestracja: 5 sty 2009, o 21:21
Lokalizacja: Chełm Śląski
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Wisła Puławy 16 października, 17:15

#36 Post autor: grzechub » 16 paź 2021, o 19:52

Na porażka my niestety zasłużyli, za dużo błędów indywidualnych i nieporadność w każdym sektorze boiska.
Z perspektywy trybun chopcy walczyli, ale dzisiaj ewidentnie nie szło. Może potrzebowaliśmy takiego prysznica.
Głowy do góry i w następnym meczu z Bogiem i po zwycięstwo!

Awatar użytkownika
adriansh
Posty: 166
Rejestracja: 21 lis 2009, o 08:22
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Wisła Puławy 16 października, 17:15

#37 Post autor: adriansh » 16 paź 2021, o 20:04

Z perspektywy trybun chopcy walczyli. w poniędziałek ida po bryle

heli
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 6207
Rejestracja: 26 maja 2005, o 14:00
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Wisła Puławy 16 października, 17:15

#38 Post autor: heli » 16 paź 2021, o 20:07

Tu się wydarzyła kumulacja tego co było widać w ostatnich meczach.
Pierwsza połowa praktycznie przechodzona. Szczepan osamotniony w ofensywie, jedna dobra sytuacja co ciekawe po kontrze, bo tak bicie głową w mur i błędy defensywy.
W drugiej zaczęli naciskać to znów babol przy zabawie i podaniu obrońcy do tormana, który to już raz w tym sezonie, bo spokojnie nie wiem czy średnia nie jest bliska jednego. Oczywiście nie zawsze wykorzystane te błędy były. No i wtedy znów jakby wszystko siadło niby atakowali, ale bez pomysłu na sforsowanie tej obrony.
Większość strzałów to też tak jak ostatnio zero siły i bardziej to podania do bramkarza niż strzały.
Kolejny mecz bez Mokrzyckiego, więc trzeci raz z rzędu inna pomoc, która naprawdę dzisiaj wyglądała słabo.
Oby Kasolik zdołał się możliwie szybko wyleczyć.

Przeciwnicy też zgubili punkty więc nie straciliśmy jakoś znacznie przewagi.

Ps. I co z tego, że napastnicy w tym meczu strzelili dwie bramki jak stracili my cztery i punktów zero.
Wystarczy by dobrzy ludzie nic nie robili, a zło zatriumfuje. E. Burke

Awatar użytkownika
mpapmp
Posty: 652
Rejestracja: 19 kwie 2006, o 19:49
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Wisła Puławy 16 października, 17:15

#39 Post autor: mpapmp » 16 paź 2021, o 20:12

Ważne jest to, że ciężko będzie o powtórka;
1. My bez pomysłu
2. My bez polotu
3. Ciekawie grająca drużyna przeciwna
4. Sędzia co wszystko gwiżdże

Kiedyś to musiało nadejść. Szkoda ze w domu, potracili my już tu za dużo punktów.
Obrazek

tynbydziedobry
Posty: 976
Rejestracja: 10 kwie 2018, o 18:19
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Wisła Puławy 16 października, 17:15

#40 Post autor: tynbydziedobry » 16 paź 2021, o 20:16

Dalej się będę upierać, że konieczna jest przerwa dla jednego z dwójki Fosa - Janoszka. Sprawę utrudnia teraz przerwa Mokrego zwłaszcza, że jedziemy w następnej kolejce do równie groźnego Pruszkowa. Mimo ich pozycji w tabeli remisują nie z byle kim, a nawet wygrali na wyjeździe z Chojniczanką. Niestety ze zmienników, którzy choćby w małym stopniu mogą coś wnieść są Kowalczyk i Żagiel, z czego ten drugi dostaje ochłapy jak dziś i wchodzi w 90 minucie przy 1:3. To jest chore, czemu nie od razu po strzeleniu na 1:2? Reszta wchodzi żeby tylko ktoś z podstawy za bardzo się nie zmęczył przed kolejnym meczem.

19gorek20
Posty: 2322
Rejestracja: 16 cze 2009, o 19:30
Lokalizacja: ???
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Wisła Puławy 16 października, 17:15

#41 Post autor: 19gorek20 » 16 paź 2021, o 20:23

Tragiczny mecz oddany bez walki, pierwsza polowa na stojaco jakby samo mialo wpasc.
Nie ma co sie rozpisywac ale dawno nie widzialem tak slabego meczu w naszym wykonaniu, zachowanie Foszmanczyka przy bramce na 0-2 to jest skandal za ktory powinien odrazu zostac zmieniony bo jak mozna stac i patrzec sie co robi przeciwnik 3 metry obok.
Trener chyba nie pomogl w tygodniu druzynie bo kazdy z naszych z wyjatkiem Neugebaurea wygladal na przetrenowanego. Kazdy pojedynek biegowy przegrany brak jakiejkolowiek agresji w naszym wykonaniu. Dla mnie to jest niepojete ze 35 letni Drozdowicz ktory ma 178 cm wygral kazdy pojedynek z naszymi obroncami o braku jakiejkolowiek rywalizacji z tymi dwoma Portugalczykami to juz szkoda gadac.
Czas na zmiany bo juz kazda druzyna wie jak wyjdziemy na nich. Moim zdaniem w przypadku braku Kasolika trzeba przejsc na gre 2jka srodkowych obroncow albo dac szanse Wyrobie na srodku obrony. Dyr moze fajny w kulisach ale technicznie to ktos jak Oleksy czy Pazio.
Mam wrazenie ze jest duzy problem z drugim skrzydlem gdzie Wojtowicz gra wszystko przez 90minut mimo braku jakichkolwiek liczb
No i na koniec duet ktory w ostatnich 3 meczach wyglada najgorzej. Foszmanczyk-Janoszka panie trenerze ktos z nich musia zaczac na lawce ( Kowaczyl dal super powod na pierwszy sklad w kolejnym meczu )

Rafik
Posty: 1172
Rejestracja: 5 paź 2010, o 21:53
Lokalizacja: Rydy
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Wisła Puławy 16 października, 17:15

#42 Post autor: Rafik » 16 paź 2021, o 20:38

bramkarz Wisły cieńki, te strzały tak słabe że nic nie wpadło...

Elmer
Posty: 10374
Rejestracja: 7 cze 2004, o 10:26
Lokalizacja: Lokal i Zacja
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Wisła Puławy 16 października, 17:15

#43 Post autor: Elmer » 16 paź 2021, o 20:58

Mam nadzieję, że porażka oczyści głowy i sprowadzi na ziemię. Nie ma Kasola, jest problem w tyłach. Jest problem w środku. Dzisiaj Fosa to nie ten sam piłkarz co miesiąc temu. Podobnie Ecik. Wyraźny spadek formy, co widoczne było już od meczu ze Stalą.

Sezon jest długi i takie coś się dzieje. Ważne żeby z dołka wyjść jak najszybciej.

Dyr mnie na tej pozycji na której gra nie przekonuje. Na jakiej pozycji grał w Ślęzie?
Pierwszy raz przy Cichej: 10.06.1989 r. Ruch - Olimpia 2:1
Pierwszy wyjazd: 3.10.1992 r. Górnik - Ruch 1:1
Najwyższe zwycięstwo: 7:0 ze Stomilem Olsztyn. Najwyższa porażka: 0:6 z... Pogonią Siedlce.
Sukcesy, które świadomie przeżyłem: 1 mistrzostwo Polski, 1 wicemistrzostwo Polski, 3xbrązowy medal, Puchar Polski (1996), finał Pucharu Intertoto (1998).

disorder
Posty: 512
Rejestracja: 17 lut 2012, o 13:01
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Wisła Puławy 16 października, 17:15

#44 Post autor: disorder » 16 paź 2021, o 21:13

A ja się wstrzymam z opinią do przyszłego meczu. Mój kredyt zaufania każe się wstrzymać z opiniami ':)

Kujav
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 964
Rejestracja: 24 cze 2009, o 17:11
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów - Wisła Puławy 16 października, 17:15

#45 Post autor: Kujav » 16 paź 2021, o 21:24

Jeśli trener na mecz z Pruszkowem nie zmieni nic w składzie to zacznie mnie to niepokoić. Z przodu Szczepan, Kowalczyk i Żagiel. Ławka przyda się Fosie i Ecikowi.
Mój głos rozsądku, wszyscy spuszczali wzrok:

https://ibb.co/0tL0xPD

https://www.youtube.com/watch?v=eix_F8y4S5U

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Google Adsense [Bot], kibol-siem-ce, Majestic-12 [Bot], Mavo1920, Pulocini, Rickenn10, tynbydziedobry i 129 gości