Ruch Chorzów- Stal Rzeszów, niedziela 03.10.2021 godz. 14:45

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
heli
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 6207
Rejestracja: 26 maja 2005, o 14:00
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów- Stal Rzeszów, niedziela 03.10.2021 godz. 14:45

#151 Post autor: heli » 4 paź 2021, o 09:57

Bo to wszyscy+Dyr boczni obrońcy, którzy zdecydowanie gorzej czują się w grze do przodu, (chyba tylko Kwaśniewski z nich grał też czasami jako ofensywny), a w tym ustawieniu trzeba tak grać. Stąd trener ciągle podkreśla, że mimo bardzo dobrej pozycji i ilości punktów trzeba uzupełnień do tego składu, bo pod tą taktykę wychodzą trochę braki.
Wystarczy by dobrzy ludzie nic nie robili, a zło zatriumfuje. E. Burke

mrokol08
Posty: 1254
Rejestracja: 31 mar 2009, o 23:33
Lokalizacja: Batory - Osiedle nad Rawą
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów- Stal Rzeszów, niedziela 03.10.2021 godz. 14:45

#152 Post autor: mrokol08 » 4 paź 2021, o 10:42

Cieszy że po porażce Śląska z amicą jesteśmy jedyni na szczeblu centralnym bez porażki. Pełny stadion atmosfera ekstraklasy była odczuwalna. Ruch z 0 porażkami a już październik cieszy to bardzo. Teraz na Radunie za Nojgiego chyba Wyroba a za Kasola wejdzie Dyr jak wczoraj i jedziemy dalej.
Batory Fans

marek79
Posty: 7732
Rejestracja: 12 sty 2008, o 23:35
Lokalizacja: Gůrny Ślůnsk
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów- Stal Rzeszów, niedziela 03.10.2021 godz. 14:45

#153 Post autor: marek79 » 4 paź 2021, o 11:30

Bartorus pisze:
3 paź 2021, o 21:08
jajo pisze:
3 paź 2021, o 20:55
po Ostrodzie tu napisalem, ze Dyr na tym wahadle slabo wygladal, ciekawe jakby to bylo w trojce z tylu.
i tak na goraco z trybun, bardzo dobry wystep, wydaje sie rozsadna alternatywa dla podstawowej 3.
Że jaki występ? Przecież ten występ był absolutnie żenujący i prawie 2 bramki nas kosztował :D
Równie żenująco my wypadli z przodu. Prawie dwie my strzelili.

Awatar użytkownika
kroy
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1414
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 14:39
Lokalizacja: Siemce
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów- Stal Rzeszów, niedziela 03.10.2021 godz. 14:45

#154 Post autor: kroy » 4 paź 2021, o 12:21

Mecz ciekawy, można go było i wygrać i przegrać. Pewnie gdyby był VAR bramka by była uznana. Generalnie sędzia dosyć średnio sędziował to spotkanie, na szczęście nie wypaczył wyniku meczu bo bez VAR ta sytuacja Szczepana jest na styku.
Ja widzę 3 problemiki - po zejściu Kasola obrona nie była już monolitem, brakuje nam ofensywnych zmienników - kiedy wygrywamy zmiany są git ale gdy chcemy gonić wynik, rozstrzygnąć mecz jest ciężej. I po 3 - napastnik. W pierwszej połowie Szczepan grał na serio dobrze ale w drugiej nie było już tego samego. Mamy Siwka i Biskupa ale jak widać trener nie ma do nich zaufania.
W zimie trzeba zdecydować bo Siwek ma potencjał i powinien grać jeśli nie w Ruchu to na wypożyczeniu a z Biskupem, jeśli nie odpowiada trenerowi tez trzeba powiedzieć dziękujemy za wszystko i powodzenia.
Suma Summarum wynik niezły, gra tez nienajgorsza - liczę ze w meczach z Radunia i Wisła zdobędziemy minimum 4 pkt i podtrzymany passę niepokonanych!
Ale ja widzę , że świat już prawie runął.. I co ?
I mam ku*** dobry humor !

Elmer
Posty: 10373
Rejestracja: 7 cze 2004, o 10:26
Lokalizacja: Lokal i Zacja
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów- Stal Rzeszów, niedziela 03.10.2021 godz. 14:45

#155 Post autor: Elmer » 4 paź 2021, o 14:19

No tak, zapomniałem, że Beckenbauera nie będzie. To byłby problem wtedy.
Pierwszy raz przy Cichej: 10.06.1989 r. Ruch - Olimpia 2:1
Pierwszy wyjazd: 3.10.1992 r. Górnik - Ruch 1:1
Najwyższe zwycięstwo: 7:0 ze Stomilem Olsztyn. Najwyższa porażka: 0:6 z... Pogonią Siedlce.
Sukcesy, które świadomie przeżyłem: 1 mistrzostwo Polski, 1 wicemistrzostwo Polski, 3xbrązowy medal, Puchar Polski (1996), finał Pucharu Intertoto (1998).

kickers
Posty: 289
Rejestracja: 23 wrz 2003, o 22:17
Lokalizacja: NOWY (R) BYTOM
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów- Stal Rzeszów, niedziela 03.10.2021 godz. 14:45

#156 Post autor: kickers » 4 paź 2021, o 15:19

Kotala tak dla przypomnienia prezydent Chorzowa jako sportowe wydarzenie weekendu przedstawił regaty(ręce opadają)......nawet nie wspomniał o Ruchu i ogromnej frekwencji.
NOWY [R] BYTOM

PabloB1987
Posty: 297
Rejestracja: 24 lis 2009, o 14:55
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów- Stal Rzeszów, niedziela 03.10.2021 godz. 14:45

#157 Post autor: PabloB1987 » 4 paź 2021, o 15:46

Mieszkańcom Chorzowa gratulujemy prezydenta :wstyd: "PO" prostu :cenzura:

mauryc1990
Posty: 290
Rejestracja: 26 mar 2008, o 22:41
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów- Stal Rzeszów, niedziela 03.10.2021 godz. 14:45

#158 Post autor: mauryc1990 » 4 paź 2021, o 16:38

Chyba pozostaje jedynie nagłośnienie sprawy w mediach, wszedzie budują tylko nie w Chorzowie

Nie jestem prawnikiem ale czy nie można zgłosić tutaj popełnienia przestepstwa dotyczacego niegospodarnosci publicznych pieniedzy? 2mln wyrzucone w makiete stadionu. Ten stadion mial nigdy nie powstać taka prawda pozostaje zebranie dowodów i uderzenie w KOtale

eRnesto
Posty: 185
Rejestracja: 11 gru 2009, o 17:22
Lokalizacja: klimzowiec
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów- Stal Rzeszów, niedziela 03.10.2021 godz. 14:45

#159 Post autor: eRnesto » 4 paź 2021, o 17:08

PabloB1987 pisze:
4 paź 2021, o 15:46
Mieszkańcom Chorzowa gratulujemy prezydenta :wstyd: "PO" prostu :cenzura:
Agitacja polityczna myślę ,że jest tu zbędna.. Budowa stadionu dla Ruchu powinna być ponad podziałami politycznymi. Wiadomo ,że Kotala to ciul ale uwierz takich samych znajdziesz w pis czy innych konfederacjach. Już tu pisałem ,że dla przykładu z niedalekiej zagranicy w Sosnowcu prezydent też jest z PO ale podjął ryzyko. Zadłużył co prawda miasto ale buduje.. Jak będziemy się licytować na barwy polityczne to zawsze będą nas jak nie jedni to drudzy w ch.. robić bo polityka to największa K..


Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10146
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów- Stal Rzeszów, niedziela 03.10.2021 godz. 14:45

#161 Post autor: jajo » 4 paź 2021, o 19:15

obejrzałem sobie jeszcze na spokojnie mecz w tv. też nie widać wielu rzeczy, ale jednak spokojniejszy odbiór.

z trybun to się cieszyłem, że sędzie kończy drugą połowę, bo wydawało mi się, że Stal zagraża nam co raz bardziej. Tak już teraz na spokojnie, to druga połowa może po naszej przewadze w 1, była wyrównana, jednak strach był przesadzony :)

po raz kolejny na tym forum zabawię się w Advocatus Szczepanus :)
ale nie wiem jak można po tym meczu napisać, że zagraliśmy bez napastnika:
- strzelona bramka (na 90% błędnie nieuznana).
- podanie na sam na sam do Fosy.
- dwa przechwyty na 40metrze rozpoczynające groźne akcje: raz sam skończył groźnym strzałem, raz wypuścił Ecika na lewo.
- ileś wygranych pojedynków, przytrzymanych piłek z przodu.


co do Dyra, rzeczywiście był zamieszany w pewne sytuacje, zwlaszcza krotko po wejsciu, ale...:
- raz przegral glowe przy 3-3, ale nie moze tak byc, że z takiej sytuacji rodzi się sam na sam. zabrakło naszych def pomocnikow z asekuracja tutaj.
- to co Małecki spieprzyl to tak naprawde rozklepali cala nasza obrone, wszscy byly spoznieni.
Pewnie dostanie szanse od poczatku w Stezycy.


co do ferowania wyroku na tym forum, przypominam sobie, ze takiego Kulejewskiego to z tego klubu wywalono okolo 444 razy. Wczoraj profesor, zwlaszcza poki gral na pollewym.

zawiodl mnie Ecik. nie wiem na ile znow nie gra na blokadach itd, ale kilka razy w naszych sytuacjach podejmowal decyzje dalekie od optymalnych. wciaz w tej sytuacji dziwi 90min w Ostrodzie.

zarzuty o tym, ze nie strzelamy z dystansu tez moga dziwic. Instat pokazuje, ze strzelamy najwiecej w lidze, a takze wczoraj kilka strzalow z dystansu odnotowalismy. moze sie to brac z tego, ze przez widocznosc na stadionie czasem sie wydaje, ze to dobra sytuacja do strzalu sprzed pola karnego, a w rzeczywistosci zawodnik jest kolo 40m.

heli - z calym szacunkiem, ale 100% pewnosci z tych screenow miec nie mozna. z ujecia gdzie pilka odchodzi od nogi Fosy, to Szczepan wydaje sie rowno w linii. jednak kamera jest troche z prawej, takze przy rysowaniu linii rownolegla wyszlaby na korzysc Szczepana.
za rok bedzie VAR ;)

a propos pojemnosci to tak jak myslalem: - Taką liczbę zgłosiliśmy we wniosku o organizację imprez masowych. Część sektorów jest wyłączonych ze względu na umieszczenie na nich plandek z reklamami wielkoformatowymi. - informuje kierownik ds. bezpieczeństwa Krzysztof Hermanowicz. - Chcemy jeszcze w tym roku zwiększyć liczbę dostępnych miejsc do 9300 - dodaje.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

chropaczow
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 855
Rejestracja: 1 sie 2018, o 18:27
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów- Stal Rzeszów, niedziela 03.10.2021 godz. 14:45

#162 Post autor: chropaczow » 4 paź 2021, o 19:28

jajo pisze:
4 paź 2021, o 19:15
obejrzałem sobie jeszcze na spokojnie mecz w tv. też nie widać wielu rzeczy, ale jednak spokojniejszy odbiór.

z trybun to się cieszyłem, że sędzie kończy drugą połowę, bo wydawało mi się, że Stal zagraża nam co raz bardziej. Tak już teraz na spokojnie, to druga połowa może po naszej przewadze w 1, była wyrównana, jednak strach był przesadzony :)

po raz kolejny na tym forum zabawię się w Advocatus Szczepanus :)
ale nie wiem jak można po tym meczu napisać, że zagraliśmy bez napastnika:
- strzelona bramka (na 90% błędnie nieuznana).
- podanie na sam na sam do Fosy.
- dwa przechwyty na 40metrze rozpoczynające groźne akcje: raz sam skończył groźnym strzałem, raz wypuścił Ecika na lewo.
- ileś wygranych pojedynków, przytrzymanych piłek z przodu.


co do Dyra, rzeczywiście był zamieszany w pewne sytuacje, zwlaszcza krotko po wejsciu, ale...:
- raz przegral glowe przy 3-3, ale nie moze tak byc, że z takiej sytuacji rodzi się sam na sam. zabrakło naszych def pomocnikow z asekuracja tutaj.
- to co Małecki spieprzyl to tak naprawde rozklepali cala nasza obrone, wszscy byly spoznieni.
Pewnie dostanie szanse od poczatku w Stezycy.


co do ferowania wyroku na tym forum, przypominam sobie, ze takiego Kulejewskiego to z tego klubu wywalono okolo 444 razy. Wczoraj profesor, zwlaszcza poki gral na pollewym.

zawiodl mnie Ecik. nie wiem na ile znow nie gra na blokadach itd, ale kilka razy w naszych sytuacjach podejmowal decyzje dalekie od optymalnych. wciaz w tej sytuacji dziwi 90min w Ostrodzie.

zarzuty o tym, ze nie strzelamy z dystansu tez moga dziwic. Instat pokazuje, ze strzelamy najwiecej w lidze, a takze wczoraj kilka strzalow z dystansu odnotowalismy. moze sie to brac z tego, ze przez widocznosc na stadionie czasem sie wydaje, ze to dobra sytuacja do strzalu sprzed pola karnego, a w rzeczywistosci zawodnik jest kolo 40m.

heli - z calym szacunkiem, ale 100% pewnosci z tych screenow miec nie mozna. z ujecia gdzie pilka odchodzi od nogi Fosy, to Szczepan wydaje sie rowno w linii. jednak kamera jest troche z prawej, takze przy rysowaniu linii rownolegla wyszlaby na korzysc Szczepana.
za rok bedzie VAR ;)

a propos pojemnosci to tak jak myslalem: - Taką liczbę zgłosiliśmy we wniosku o organizację imprez masowych. Część sektorów jest wyłączonych ze względu na umieszczenie na nich plandek z reklamami wielkoformatowymi. - informuje kierownik ds. bezpieczeństwa Krzysztof Hermanowicz. - Chcemy jeszcze w tym roku zwiększyć liczbę dostępnych miejsc do 9300 - dodaje.
Jak jest 0:0, to znaczy, że napastnik się nie spisał, a średnia 1.5 gola na mecz nie powala. Dobrze, że obrona dobrze funkcjonuje.

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10146
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów- Stal Rzeszów, niedziela 03.10.2021 godz. 14:45

#163 Post autor: jajo » 4 paź 2021, o 19:32

ale nie on podniosl liniowemu fanki. zrobil co trzeba, gola mu zabrali. Fosa troche asyste zabral ;)
to jest takie patrzenie na pilke, zebys meczow nie musial ogladac, zeby oceny wystawiac :)

xG 2,0 za to juz jest nr 1, choc to akurat wyznacznik, ze skutecznosc kuleje za to z kreacja nie ma problemu.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

tomicher
Posty: 555
Rejestracja: 29 lip 2004, o 13:28
Lokalizacja: Mikołów
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów- Stal Rzeszów, niedziela 03.10.2021 godz. 14:45

#164 Post autor: tomicher » 5 paź 2021, o 12:52

Nietypowo, bo od gości :)
Obrazek

Stona
Posty: 2810
Rejestracja: 13 wrz 2004, o 20:25
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Ruch Chorzów- Stal Rzeszów, niedziela 03.10.2021 godz. 14:45

#165 Post autor: Stona » 5 paź 2021, o 13:46

na wysokim poziomie, no ale wiadomo od kogo cała Polska uczy sie jak robić kulisy
za Tobą pójde w ogień, wode..

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], tynbydziedobry i 99 gości