RUCH Chorzów - Chojniczanka Chojnice, piątek, 03.09.2021, 20:00

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
tynbydziedobry
Posty: 976
Rejestracja: 10 kwie 2018, o 18:19
Kontakt:

Re: RUCH Chorzów - Chojniczanka Chojnice, piątek, 03.09.2021, 20:00

#46 Post autor: tynbydziedobry » 4 wrz 2021, o 10:03

Początek meczu jakbyśmy wrócili do starych czasów i mieli skończyć co najmniej piątką w plecy. Nasze rzuty różne w pierwszej połowie z jednej strony można było zrozumieć bo niestety wrzutki nic nie dawały przy rosłej obronie Chojniczanki, ale z drugiej za każdym razem były wykonywane tak samo i wszystkie kończyły się ryzykiem kontrataku. Z perspektywy trybun przeciwnicy byli dużo szybsi w kontratakach, ale w wielu sytuacjach byliśmy na szczęście dobrze ustawieni i udawało się te piłki przecinać. Poniżej oczekiwań Mokry, gra stabilnie, ale nie robi tego efektu "wow" jak w poprzednim sezonie. Niestety ponownie każda piłka Kulejewskiego to jest wzrost ciśnienia i pulsu. Na plus Fosa, który przeżywa drugą młodość i wręcz na 5+ oceniłbym Szczepana i Wójtowicza. Od pierwszego oczekuje się bramek, od drugiego jak najmniej błędów mimo wieku, jednak oboje tyle ile sił zostawiają na boisku to głowa mała.

Graza1920
Posty: 13
Rejestracja: 21 lis 2009, o 10:26
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: RUCH Chorzów - Chojniczanka Chojnice, piątek, 03.09.2021, 20:00

#47 Post autor: Graza1920 » 4 wrz 2021, o 10:25

Ważne zwycięstwo, goście zagrali bardzo podobnie do Garbarni z drugiej połowy, a więc wysoki pressing, uniemożliwiane spokojnego rozgrywania z tyłu. Z każdej decyzji w sprawie rzutu karnego arbiter się wybroni, ale oczywiście fajnie, że była ona na naszą korzyść. Natomiast poziom sędziowania w meczach u nas woła o pomstę do nieba.... Praktycznie każde delikatne szturchnięcie jest gwizdane. Niektórzy kibice mogliby też wstrzymać się z komentarzami podczas meczu, dzisiaj słyszałem po bramce dla gości, że już nas rozczytali, zaczynają się schody, już im się nie chcę itd. W 6 minucie takie teksty!!! Prawdopodobnie przegramy jakiś mecz na własnym boisku, bo to się zdarza, każdy przegrywa, dajcie sobie na wstrzymanie niektórzy. Jeszcze słowo na temat Bieleckiego i jego gry nogami, bo też słyszałem komentarze i wręcz wyzywanie jego osoby na trybunie, bardzo często te nerwowe sytuacje wynikają bardziej z podań od zawodnika z pola, te piłki nie są idealne, On jest pod presją i po prostu jest wsadzany na konia! Interwencja po strzale głową w końcówce fenomenalna. Nie byłem jego fanem, ale początek sezonu bardzo udany w jego wykonaniu. Oby tak dalej

Awatar użytkownika
HullCityFC
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2920
Rejestracja: 6 kwie 2012, o 20:40
Lokalizacja: England
Kontakt:

Re: RUCH Chorzów - Chojniczanka Chojnice, piątek, 03.09.2021, 20:00

#48 Post autor: HullCityFC » 4 wrz 2021, o 10:29

Jezeli Chojniczanka i Motor to byli glowni faworyci obok Stali to musimy walczyc o awans, bo pilkarsko chyba bylismy lepsi od obu.

Wygralismy 4 mecze z silnymi zespolami krecacymi sie w okolicach barazy (Belchatow gdyby nie -4 bylby 6), zremisowalismy z druzynami z dolu tabeli.

Teraz Kalisz, Wigry, Ostroda i Rzeszow. Mysle ze to mecze prawdy. 8-10 pkt bedzie swietnym wynikiem w tych 4vgrach

Awatar użytkownika
Harry1990
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1239
Rejestracja: 28 gru 2011, o 18:12
Lokalizacja: Chorzów-Cwajka/Tychy
Kontakt:

Re: RUCH Chorzów - Chojniczanka Chojnice, piątek, 03.09.2021, 20:00

#49 Post autor: Harry1990 » 4 wrz 2021, o 11:15

Gramy efektownie, ładnie dla oka, ale nie efektywnie. Zwycięstwa jedną bramką, prócz meczu z Bełchatowem oraz remisy. W każdym z tych meczów powinniśmy strzelić z kilka bramek. No ale cóż, ważne jest zwycięstwo, mogą wygrywać jedną bramką do końca sezonu.

Wysłane z mojego V2023 przy użyciu Tapatalka

Blue are the words I say and what I think.
Blue are the Feelings that live inside me.

Awatar użytkownika
jalboss
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1245
Rejestracja: 12 sie 2002, o 07:50
Lokalizacja: gdzieniegdzie!
Kontakt:

Re: RUCH Chorzów - Chojniczanka Chojnice, piątek, 03.09.2021, 20:00

#50 Post autor: jalboss » 4 wrz 2021, o 11:48

Pochwały dla drużyny.
Jedno co mnie martwi to znowu problem ze zmianami. Janoszka od 70 minuty słania się na nogach. Być może warto dać mu te 70 minut a potem zmienić na kogoś świeżego? No i nie wiem czemu zszedł Szkatuła. Kontuzja?
NIEBIESCY KIBICE MÓWIĄ...

eRnesto
Posty: 185
Rejestracja: 11 gru 2009, o 17:22
Lokalizacja: klimzowiec
Kontakt:

Re: RUCH Chorzów - Chojniczanka Chojnice, piątek, 03.09.2021, 20:00

#51 Post autor: eRnesto » 4 wrz 2021, o 12:56

Thriller przy Cichej. Takie powinny być tytuły tego meczu. Co mnie nerwów kosztował ten szpil to historia. Ważne, że z happy endem ale prawda taka że każdy wynik wczoraj mógł być. Szpil super i trzeba przyznać, że chociaż Chojnicznka jest naprawdę dobrym i groźnym przeciwnikiem to my w perspektywie całego meczu byliśmy lepsi. Bramkarze!! Obaj zagrali świetny mecz. Bielecki obrona główki w końcówce i Broda strzały Foszmańczyka i Nojgiego klasa. Generalnie jestem bardzo podbudowany bo coraz bardziej widać, że naprawdę mamy wszelkie papiery na ścisłą czołówkę tej ligi. I kamień z serca po bramie Szczepana ależ mu się należało.

Awatar użytkownika
Radvan138
Posty: 2535
Rejestracja: 19 lip 2011, o 15:56
Lokalizacja: iRys
Kontakt:

Re: RUCH Chorzów - Chojniczanka Chojnice, piątek, 03.09.2021, 20:00

#52 Post autor: Radvan138 » 4 wrz 2021, o 13:54

Tak jak pisolech. Idealny szpil na przelamanie. I druzyny i napastnikow. Poczatek tragiczny ale potem coraz lepij. Mam nadzieje ze to bedzie punkt zwrotny i wracomy na wlasciwe tory

Awatar użytkownika
tedeus63
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1046
Rejestracja: 3 cze 2004, o 16:08
Kontakt:

Re: RUCH Chorzów - Chojniczanka Chojnice, piątek, 03.09.2021, 20:00

#53 Post autor: tedeus63 » 4 wrz 2021, o 16:10

Brawo Niebiescy . Tylko tak dalej .
Jedna rzecz jeszcze dodam chodza kupa lot na cicho ale jak wczoraj bylo 5800ludzi to mi taki dupny kaktus wyrosnie na czole.

Awatar użytkownika
Slawko
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1732
Rejestracja: 15 lis 2003, o 11:59
Kontakt:

Re: RUCH Chorzów - Chojniczanka Chojnice, piątek, 03.09.2021, 20:00

#54 Post autor: Slawko » 4 wrz 2021, o 17:09

tedeus63 pisze:
4 wrz 2021, o 16:10
Brawo Niebiescy . Tylko tak dalej .
Jedna rzecz jeszcze dodam chodza kupa lot na cicho ale jak wczoraj bylo 5800ludzi to mi taki dupny kaktus wyrosnie na czole.
Dokładnie, jakaś bzdura z tą frekwencja, spokojnie 7tys było.
"Popularność Ruchu na Śląsku nie zna granic" - Przegląd Sportowy, 1934r.

Dams0n
Posty: 723
Rejestracja: 5 gru 2017, o 16:50
Lokalizacja: Świętochłowice
Kontakt:

Re: RUCH Chorzów - Chojniczanka Chojnice, piątek, 03.09.2021, 20:00

#55 Post autor: Dams0n » 4 wrz 2021, o 19:08

Tez mnie ta frekwencja zdziwila, jak dla mnie na spokojnie bylo z 6,5k ludzi. Prosta jak zawsze wypchana po brzegi, ale tez 10 i 1 praktycznie cale zajete, plus nawet sporo ludzi na 5,8,9. Albo nasze bramki zawodza, albo sporo ludzi wlazi bez biletu

tynbydziedobry
Posty: 976
Rejestracja: 10 kwie 2018, o 18:19
Kontakt:

Re: RUCH Chorzów - Chojniczanka Chojnice, piątek, 03.09.2021, 20:00

#56 Post autor: tynbydziedobry » 4 wrz 2021, o 20:33

Dams0n pisze:
4 wrz 2021, o 19:08
Tez mnie ta frekwencja zdziwila, jak dla mnie na spokojnie bylo z 6,5k ludzi. Prosta jak zawsze wypchana po brzegi, ale tez 10 i 1 praktycznie cale zajete, plus nawet sporo ludzi na 5,8,9. Albo nasze bramki zawodza, albo sporo ludzi wlazi bez biletu
Od strony Dziesiony albo jedne kołowrotki nie działały albo ze względu na dużą kolejkę na pare minut przed meczem wpuszczali jak leci bez przykładania karty.

Gebeels
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 240
Rejestracja: 2 cze 2009, o 09:49
Lokalizacja: Świętochłowice
Kontakt:

Re: RUCH Chorzów - Chojniczanka Chojnice, piątek, 03.09.2021, 20:00

#57 Post autor: Gebeels » 5 wrz 2021, o 09:02

Od strony dziesiony od początku sezonu tyn po prawyj kołowrotek niy działo… ludzie to wyczaili i ino Karta Kibica do ciecia pokazywali. Nie ważne czy nabito czy niy..
Pamiętaj, ślubowałeś KS Ruch.

Awatar użytkownika
RNK95
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1343
Rejestracja: 5 lut 2017, o 22:42

Re: RUCH Chorzów - Chojniczanka Chojnice, piątek, 03.09.2021, 20:00

#58 Post autor: RNK95 » 5 wrz 2021, o 10:01

tynbydziedobry pisze:
4 wrz 2021, o 20:33
Dams0n pisze:
4 wrz 2021, o 19:08
Tez mnie ta frekwencja zdziwila, jak dla mnie na spokojnie bylo z 6,5k ludzi. Prosta jak zawsze wypchana po brzegi, ale tez 10 i 1 praktycznie cale zajete, plus nawet sporo ludzi na 5,8,9. Albo nasze bramki zawodza, albo sporo ludzi wlazi bez biletu
Od strony Dziesiony albo jedne kołowrotki nie działały albo ze względu na dużą kolejkę na pare minut przed meczem wpuszczali jak leci bez przykładania karty.
Ciekawe ilu jest takich cwaniaków co wchodzą na stadion bez kupionego biletu, mi by było po prostu wstyd, oszukiwać własny klub, któremu każdy grosz jest potrzebny do normalnego funkcjonowania.

Co do meczu, oglądając go z perspektywy TD, praktycznie z poziomu murawy, Chojniczanka piłkarsko wiele nie pokazała. Pierwsze minuty dla nich, ale dużo w tym było naszej winy, niedokładnych podań, głupich piłek, tak jakby ranga meczu, zwłaszcza obronie, trochę spętała nogi. Kapitalny Bielecki z tymi swoimi paradami na linii bramkowej, Kasolik po pierwszych 15 minutach też bardzo wysoki poziom. Oprócz bramki dla Chojniczanki po rzucie wolnym, mieli tak naprawdę dwie dobre okazje, które sami sobie wypracowali, pierwszą po rzucie rożnym w pierwszej połowie, drugą po główce pod koniec drugiej połowy, nietrafiony wolej z 5 metrów to babol naszej obrony, ktoś się majtnął z piłką i jej nie wybił.
Spodziewałem się, że ten mecz będzie bardzo wyrównany, chodziły opinie, że Chojniczanka gra jak Ruch, ofensywnie, a tu praktycznie większość meczu w defensywie i czekanie na kontry, szukanie rzutów wolnych i rożnych.
Podobał mi się Wójtowicz, kilka super odbiorów Neugebauera, Szczepan znów dużo pracował z przodu i super, że się przełamał.

Jedyne do czego mogę się przyczepić to wykonanie naszych stałych fragmentów, które są z reguły przeciągnięte, albo za bardzo zawieszone, przez co bramkarz ma znacznie ułatwione zadanie. Jeśli widać było, że obrona Chojniczanki jest o głowę wyższa od naszych atakujących, to lepiej było posyłać cięte piłki, zawsze może się od kogoś odbić, albo zrobić pusty przelot i wlecieć do bramki.

Wygraliśmy z Motorem, wygraliśmy z Chojniczanką, wygraliśmy z Bełchatowem, jeśli wygramy na Kaliszu i nie przegramy z Rzeszowem, to jesteśmy jednym z głównych kandydatów do awansu i nie ma co sobie wtedy tego panowie umniejszać. Jedynie trzeba będzie popracować nad skutecznością, żeby w takich meczach jak z Garbarnią czy Grodziskiem wciskać, choćby dupą, jedną bramkę więcej.

Awatar użytkownika
wojt
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1954
Rejestracja: 16 sie 2002, o 20:35
Lokalizacja: Piekary Śl.
Kontakt:

Re: RUCH Chorzów - Chojniczanka Chojnice, piątek, 03.09.2021, 20:00

#59 Post autor: wojt » 5 wrz 2021, o 10:04

Gebeels pisze:
5 wrz 2021, o 09:02
Od strony dziesiony od początku sezonu tyn po prawyj kołowrotek niy działo… ludzie to wyczaili i ino Karta Kibica do ciecia pokazywali. Nie ważne czy nabito czy niy..
Może właśnie o to chodzi, takie trochę ręczne sterowanie :) W następnym meczu z Wigrami prognozuję walkę o kolejny rekord frekwencji który pobijemy, a na stadionie oficjalnie zjawi się 5930 widzów.

Awatar użytkownika
tedeus63
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1046
Rejestracja: 3 cze 2004, o 16:08
Kontakt:

Re: RUCH Chorzów - Chojniczanka Chojnice, piątek, 03.09.2021, 20:00

#60 Post autor: tedeus63 » 5 wrz 2021, o 11:22

Wojt to nie jest reczne sterowanie ,po prostu oszukujemy sami siebie .;)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Adam1983, Google [Bot], Google Adsense [Bot], huhuhuhu, k0ciak, Majestic-12 [Bot], papar1 i 121 gości