RUCH Chorzów - Chojniczanka Chojnice, piątek, 03.09.2021, 20:00

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10149
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: RUCH Chorzów - Chojniczanka Chojnice, piątek, 03.09.2021, 20:00

#61 Post autor: jajo » 5 wrz 2021, o 21:01

RNK95 pisze:
5 wrz 2021, o 10:01
tynbydziedobry pisze:
4 wrz 2021, o 20:33
Dams0n pisze:
4 wrz 2021, o 19:08
Tez mnie ta frekwencja zdziwila, jak dla mnie na spokojnie bylo z 6,5k ludzi. Prosta jak zawsze wypchana po brzegi, ale tez 10 i 1 praktycznie cale zajete, plus nawet sporo ludzi na 5,8,9. Albo nasze bramki zawodza, albo sporo ludzi wlazi bez biletu
Od strony Dziesiony albo jedne kołowrotki nie działały albo ze względu na dużą kolejkę na pare minut przed meczem wpuszczali jak leci bez przykładania karty.
Ciekawe ilu jest takich cwaniaków co wchodzą na stadion bez kupionego biletu, mi by było po prostu wstyd, oszukiwać własny klub, któremu każdy grosz jest potrzebny do normalnego funkcjonowania.

Co do meczu, oglądając go z perspektywy TD, praktycznie z poziomu murawy, Chojniczanka piłkarsko wiele nie pokazała. Pierwsze minuty dla nich, ale dużo w tym było naszej winy, niedokładnych podań, głupich piłek, tak jakby ranga meczu, zwłaszcza obronie, trochę spętała nogi. Kapitalny Bielecki z tymi swoimi paradami na linii bramkowej, Kasolik po pierwszych 15 minutach też bardzo wysoki poziom. Oprócz bramki dla Chojniczanki po rzucie wolnym, mieli tak naprawdę dwie dobre okazje, które sami sobie wypracowali, pierwszą po rzucie rożnym w pierwszej połowie, drugą po główce pod koniec drugiej połowy, nietrafiony wolej z 5 metrów to babol naszej obrony, ktoś się majtnął z piłką i jej nie wybił.
Spodziewałem się, że ten mecz będzie bardzo wyrównany, chodziły opinie, że Chojniczanka gra jak Ruch, ofensywnie, a tu praktycznie większość meczu w defensywie i czekanie na kontry, szukanie rzutów wolnych i rożnych.
Podobał mi się Wójtowicz, kilka super odbiorów Neugebauera, Szczepan znów dużo pracował z przodu i super, że się przełamał.

Jedyne do czego mogę się przyczepić to wykonanie naszych stałych fragmentów, które są z reguły przeciągnięte, albo za bardzo zawieszone, przez co bramkarz ma znacznie ułatwione zadanie. Jeśli widać było, że obrona Chojniczanki jest o głowę wyższa od naszych atakujących, to lepiej było posyłać cięte piłki, zawsze może się od kogoś odbić, albo zrobić pusty przelot i wlecieć do bramki.

Wygraliśmy z Motorem, wygraliśmy z Chojniczanką, wygraliśmy z Bełchatowem, jeśli wygramy na Kaliszu i nie przegramy z Rzeszowem, to jesteśmy jednym z głównych kandydatów do awansu i nie ma co sobie wtedy tego panowie umniejszać. Jedynie trzeba będzie popracować nad skutecznością, żeby w takich meczach jak z Garbarnią czy Grodziskiem wciskać, choćby dupą, jedną bramkę więcej.
w sumie chyba dlatego gralismy krotko i pod strzal z dystansu Mokrego. Celna uwaga.
a z perspektywy powtorki w tv wygladalo to lepiej niz z boiska. na boisku mialem wrazenie, ze co chwile grozne straty z tego. faktycznie nie bylo tak zle.

raport instata pokazuje, ze tym razem bylismy ponad stan skuteczni. xG wyniosl 1,76.
i rzeczywiscie jak sie czlowiek zastanowi, to nie mielismy az tak duzo czystych sytuacji. bylismy wielokrotnie bardzo blisko gola, ale czesto po strzalach z dystansu.

zeby byc sprawiedliwym, to Szczepan ktorego tutaj bronilem, zawalil gola. Jak jedyny nie wyskoczyl w murze i po jego glowie ta pilka tak poszla. Skaczac, by ja zebral na twarz.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

ruchfans
Posty: 1291
Rejestracja: 23 mar 2003, o 14:24
Lokalizacja: Mikołów
Kontakt:

Re: RUCH Chorzów - Chojniczanka Chojnice, piątek, 03.09.2021, 20:00

#62 Post autor: ruchfans » 6 wrz 2021, o 12:07

Ten mecz miał wszystko, dramaturgie, błędy, emocje, doping całego stadionu. Cieszy reakcja na straconą bramkę, cieszy przełamanie napastnika. Wygląda na to, że w naszym klubie wszystko jest na swoim miejscu. Przybywa sponsorów, piłkarze dają radę, brakuje tylko i aż wiadomo czego. Nie sądziłem, że będziemy na drugim miejscu po 6 kolejkach dlatego też nie popadam w hura optymizm. Z drugiej strony piłkarsko wyglądamy naprawdę bardzo dobrze, szczególnie na tle tych, którzy szumnie zapowiadali walkę o awans. W zasadzie nie było meczy, w którym nie prowadziliśmy gry. W II lidze już sprawa wygląda zupełnie inaczej. Nie musisz wygrać ligi żeby myśleć o awansie. Martwi mnie tylko czy nasi wiekowi liderzy wytrzymają trudy tego sezonu. Zaskoczony jestem bardzo pozytywnie naszą defensywą, progresem który wykonali Kulejewski i Kasolik, oby tak dalej.
-----=====NA ZAWSZE Z RUCHEM=====-----

Harpo
Posty: 3359
Rejestracja: 29 sty 2008, o 10:18
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Re: RUCH Chorzów - Chojniczanka Chojnice, piątek, 03.09.2021, 20:00

#63 Post autor: Harpo » 6 wrz 2021, o 23:04

tedeus63 pisze:
4 wrz 2021, o 16:10
Brawo Niebiescy . Tylko tak dalej .
Jedna rzecz jeszcze dodam chodza kupa lot na cicho ale jak wczoraj było 5800 ludzi to mi taki dupny kaktus wyrosnie na czole.
pojemność 9000, było 2/3 czyli 6 tys. Pasuje. Całe łuki puste- ot, urok naszej "wanienki". Zobaczcie widok z drona na kulisach...
U nas też tradycja: wysoka frekwencja idzie w parze w ilością naj..nych. Szczególnie na Dziesionie :zdegustowany:

Mecz kapitalny, jednak cały czas do poprawy atak, choć co ten ich torman wybronił, to wybronił. Brawo dla Szczepana :hurra:

PS. ile lat ma Foszmańczyk? 25? ;) :padam:
Niebieskie serce od 1988 R.


"PRECZ z polityczną poprawnością!"

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10149
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: RUCH Chorzów - Chojniczanka Chojnice, piątek, 03.09.2021, 20:00

#64 Post autor: jajo » 8 wrz 2021, o 20:40

http://niebiescy.pl/?id=29154

a propos dyskusji o frekwencji.
no to sie chyba potwierdzilo, ze duzo osob weszlo bez biletow :/
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

DuRczok
Posty: 203
Rejestracja: 17 lip 2021, o 11:32

Re: RUCH Chorzów - Chojniczanka Chojnice, piątek, 03.09.2021, 20:00

#65 Post autor: DuRczok » 8 wrz 2021, o 21:01

czyli dobry wzrok momy :)


Tfu na tych co wykorzystali to, plus dla klubu że szybko zauważył, kierując się też spostrzeżeniami od kibiców.

Awatar użytkownika
jalboss
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1247
Rejestracja: 12 sie 2002, o 07:50
Lokalizacja: gdzieniegdzie!
Kontakt:

Re: RUCH Chorzów - Chojniczanka Chojnice, piątek, 03.09.2021, 20:00

#66 Post autor: jalboss » 8 wrz 2021, o 22:00

Prosta sprawa - naprawić bramki.
NIEBIESCY KIBICE MÓWIĄ...

Awatar użytkownika
tedeus63
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1046
Rejestracja: 3 cze 2004, o 16:08
Kontakt:

Re: RUCH Chorzów - Chojniczanka Chojnice, piątek, 03.09.2021, 20:00

#67 Post autor: tedeus63 » 9 wrz 2021, o 08:33

Kibic co okrado własny klub to jest ciul niy kibic. chcecie klubu w ekstraklasie ,a zol wom 15zł na bilet. no ja a może bilety po 5 i krupnioka do ryja. to niy tyn adres tak jest na ruswelta.

Dams0n
Posty: 723
Rejestracja: 5 gru 2017, o 16:50
Lokalizacja: Świętochłowice
Kontakt:

Re: RUCH Chorzów - Chojniczanka Chojnice, piątek, 03.09.2021, 20:00

#68 Post autor: Dams0n » 9 wrz 2021, o 10:22

Brawo dla klubu za szybkie dzialanie, trzeba być ostatnią ku*wą żeby okradać klub podczas czasu odbudowy, gdy już wszystko idzie w dobra strone..

Awatar użytkownika
Radvan138
Posty: 2535
Rejestracja: 19 lip 2011, o 15:56
Lokalizacja: iRys
Kontakt:

Re: RUCH Chorzów - Chojniczanka Chojnice, piątek, 03.09.2021, 20:00

#69 Post autor: Radvan138 » 9 wrz 2021, o 11:46

Dams0n pisze:
9 wrz 2021, o 10:22
Brawo dla klubu za szybkie dzialanie, trzeba być ostatnią ku*wą żeby okradać klub podczas czasu odbudowy, gdy już wszystko idzie w dobra strone..
Trzeba byc ku*** zeby okradac klub, nie ino w czasie odbudowy ale ogolnie

Awatar użytkownika
kroy
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1414
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 14:39
Lokalizacja: Siemce
Kontakt:

Re: RUCH Chorzów - Chojniczanka Chojnice, piątek, 03.09.2021, 20:00

#70 Post autor: kroy » 9 wrz 2021, o 14:58

Radvan138 pisze:
9 wrz 2021, o 11:46
Dams0n pisze:
9 wrz 2021, o 10:22
Brawo dla klubu za szybkie dzialanie, trzeba być ostatnią ku*wą żeby okradać klub podczas czasu odbudowy, gdy już wszystko idzie w dobra strone..
Trzeba byc ku*** zeby okradac klub, nie ino w czasie odbudowy ale ogolnie
Oczywiscie nie ma co usprawiedliwiać osób które oszukują ale tez mówi się, ze okazja czyni złodzieja. Najlepszym sposobem na uniknięcie takich działań jest niedopuszczanie do okazji = naprawić system biletowy i bramki
Ale ja widzę , że świat już prawie runął.. I co ?
I mam ku*** dobry humor !

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10149
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: RUCH Chorzów - Chojniczanka Chojnice, piątek, 03.09.2021, 20:00

#71 Post autor: jajo » 9 wrz 2021, o 15:24

potwierdza to też teorię, ze duza czesc traktuje mecz, jako forme rozrywki na weekend.
moga spiewac o milosci do Ruchu, ale to cos takiego jak ja na karaoke, ze "kocham Cie jak Irlandie" ;) a w sumie to mam w du*** tą Irlandię ;)
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

Rafał19R20
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1559
Rejestracja: 28 lut 2007, o 20:03
Lokalizacja: BYKOWINA
Kontakt:

Re: RUCH Chorzów - Chojniczanka Chojnice, piątek, 03.09.2021, 20:00

#72 Post autor: Rafał19R20 » 9 wrz 2021, o 16:22

kroy pisze:
9 wrz 2021, o 14:58
Radvan138 pisze:
9 wrz 2021, o 11:46
Dams0n pisze:
9 wrz 2021, o 10:22
Brawo dla klubu za szybkie dzialanie, trzeba być ostatnią ku*wą żeby okradać klub podczas czasu odbudowy, gdy już wszystko idzie w dobra strone..
Trzeba byc ku*** zeby okradac klub, nie ino w czasie odbudowy ale ogolnie
Oczywiscie nie ma co usprawiedliwiać osób które oszukują ale tez mówi się, ze okazja czyni złodzieja. Najlepszym sposobem na uniknięcie takich działań jest niedopuszczanie do okazji = naprawić system biletowy i bramki
Dokładnie... nie rozumiem czemu po prostu nie mozna tego naprawic, tak naprawde ucierpia na tym najbardziej Ci co mają karnety , zamiast szyblo wyjsc bedą pewnie czekac w niezlej kolejce tym bardziej ze pewnie spora czesc ludzi niedoczyta tego...
SeRce w Bieli kRew w Błękicie KS RUCH Chorzów to moje życie

Stona
Posty: 2810
Rejestracja: 13 wrz 2004, o 20:25
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: RUCH Chorzów - Chojniczanka Chojnice, piątek, 03.09.2021, 20:00

#73 Post autor: Stona » 9 wrz 2021, o 19:47

przed takimi meczami zawsze były kolejki i ludzie wchodzili do 30 minuty, nagle nie ma kolejek w kasach, wszyscy wchodzą. Cudu na Cichej nie było, tylko zjebane bramki. za to odpowiada moris, wróćmy do biletów drukowanych i po problemie skoro czytniki nie działają, a moris jak nie potrafi usunąć awarii..to niech sie tym prezydent pochwali.Polak kombinował i bedzie kombinować, jak widzi jak cos nie działa i da sie wejsc to wejdzie, przykre ale tak jest.
za Tobą pójde w ogień, wode..

mdk
Posty: 44
Rejestracja: 3 sie 2010, o 06:41
Kontakt:

Re: RUCH Chorzów - Chojniczanka Chojnice, piątek, 03.09.2021, 20:00

#74 Post autor: mdk » 9 wrz 2021, o 21:09

S_Klimzowiec pisze:
9 wrz 2021, o 19:47
przed takimi meczami zawsze były kolejki i ludzie wchodzili do 30 minuty, nagle nie ma kolejek w kasach, wszyscy wchodzą. Cudu na Cichej nie było, tylko zjebane bramki. za to odpowiada moris, wróćmy do biletów drukowanych i po problemie skoro czytniki nie działają, a moris jak nie potrafi usunąć awarii..to niech sie tym prezydent pochwali.Polak kombinował i bedzie kombinować, jak widzi jak cos nie działa i da sie wejsc to wejdzie, przykre ale tak jest.
Mylisz się że Moris odpowiada za bramofurty jeśli jesteś taki wszystko wiedzący to powinieneś wiedzieć
kto za nie odpowiada.
Bramofurty-klub
Monitoring-Moris

Awatar użytkownika
Bartorus
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2535
Rejestracja: 24 paź 2015, o 14:50
Kontakt:

Re: RUCH Chorzów - Chojniczanka Chojnice, piątek, 03.09.2021, 20:00

#75 Post autor: Bartorus » 9 wrz 2021, o 22:50

mdk pisze:
9 wrz 2021, o 21:09
S_Klimzowiec pisze:
9 wrz 2021, o 19:47
przed takimi meczami zawsze były kolejki i ludzie wchodzili do 30 minuty, nagle nie ma kolejek w kasach, wszyscy wchodzą. Cudu na Cichej nie było, tylko zjebane bramki. za to odpowiada moris, wróćmy do biletów drukowanych i po problemie skoro czytniki nie działają, a moris jak nie potrafi usunąć awarii..to niech sie tym prezydent pochwali.Polak kombinował i bedzie kombinować, jak widzi jak cos nie działa i da sie wejsc to wejdzie, przykre ale tak jest.
Mylisz się że Moris odpowiada za bramofurty jeśli jesteś taki wszystko wiedzący to powinieneś wiedzieć
kto za nie odpowiada.
Bramofurty-klub
Monitoring-Moris
Daj już spokój dobrze wiemy, że już dawno tych bramofurt nie powinno być bo cały stadion nowy powinien być. Miasto powinno je zrobić skoro zaoszczędziło te miliony na stadionie.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: adamo1289, Darth Kabut, Google [Bot], Google Adsense [Bot], jajo, max44, Ridej1920, west72 i 148 gości