Motor Lublin - RUCH Chorzów, niedziela, 08.08.2021, 20:00

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
tynbydziedobry
Posty: 986
Rejestracja: 10 kwie 2018, o 18:19
Kontakt:

Re: Motor Lublin - RUCH Chorzów, niedziela, 08.08.2021, 20:00

#31 Post autor: tynbydziedobry » 8 sie 2021, o 23:07

W końcówce Bielecki nas uratował jednak przez większość meczu straszne wybicia i te zbyt długie przytrzymywanie piłki przez co prawie byśmy stracili brame. Mokry dzisiaj niewidoczny, ale raczej starał się unikać sytuacji ku kontuzji. O ile w 3 lidze z góry chciałem jego odpalenia tak Kulej totalny szef w obronie jak narazie. Zresztą cała obrona świetnie.

eRnesto
Posty: 185
Rejestracja: 11 gru 2009, o 17:22
Lokalizacja: klimzowiec
Kontakt:

Re: Motor Lublin - RUCH Chorzów, niedziela, 08.08.2021, 20:00

#32 Post autor: eRnesto » 8 sie 2021, o 23:41

Zaje..fajny szpil ! Wielkie brawa dla całej drużyny. Taktycznie, fizycznie, mentalnie ekstraklasa. Naprawdę nie ma się do czego doczepić. No może do tego ,że na następny szpil musza czekać aż do soboty.. ;)
A tak na marginesie to uważam ,że powinniśmy jeszcze jednego napastnika zakontraktować. Szczepan dzisiaj super ale sezon długi, kartki oby nie jakaś kontuzja.. i zostajemy tylko z Biskupem. Przydałby się ktoś trzeci zwłaszcza, że udało się wypożyczyć kilku graczy i może na jeden wakat by starczyło...

sivy35
Posty: 242
Rejestracja: 21 mar 2010, o 07:59
Lokalizacja: wartenau
Kontakt:

Re: Motor Lublin - RUCH Chorzów, niedziela, 08.08.2021, 20:00

#33 Post autor: sivy35 » 9 sie 2021, o 06:26

witam dopiero wrocilem wydaje mi sie ze nawrocki byl tym lepszym libero amoze sie nieznam ps bylo zadymione przy bramce dla motoru niewiem kto zawalil czerkam na bramki na r tv dobranoc
jup

Elmer
Posty: 10384
Rejestracja: 7 cze 2004, o 10:26
Lokalizacja: Lokal i Zacja
Kontakt:

Re: Motor Lublin - RUCH Chorzów, niedziela, 08.08.2021, 20:00

#34 Post autor: Elmer » 9 sie 2021, o 09:46

sivy35 pisze:
9 sie 2021, o 06:26
witam dopiero wrocilem wydaje mi sie ze nawrocki byl tym lepszym libero amoze sie nieznam ps bylo zadymione przy bramce dla motoru niewiem kto zawalil czerkam na bramki na r tv dobranoc
Wòjtowicz przepuścił Vitinho. Sił już nie miał.
Pierwszy raz przy Cichej: 10.06.1989 r. Ruch - Olimpia 2:1
Pierwszy wyjazd: 3.10.1992 r. Górnik - Ruch 1:1
Najwyższe zwycięstwo: 7:0 ze Stomilem Olsztyn. Najwyższa porażka: 0:6 z... Pogonią Siedlce.
Sukcesy, które świadomie przeżyłem: 1 mistrzostwo Polski, 1 wicemistrzostwo Polski, 3xbrązowy medal, Puchar Polski (1996), finał Pucharu Intertoto (1998).

grzechub
Posty: 1809
Rejestracja: 5 sty 2009, o 21:21
Lokalizacja: Chełm Śląski
Kontakt:

Re: Motor Lublin - RUCH Chorzów, niedziela, 08.08.2021, 20:00

#35 Post autor: grzechub » 9 sie 2021, o 10:05

Po takim meczu nie ma co szukać winnych, czy słabszych punktów. Od takiej analizy jest trener. Cała drużyna zagrała super zawody z ogromnym serduchem.
Osobiście chciałbym wyróżnić tych, na których ostatnio leciały gromy na forum:
Trener - nareszcie widać jakąś myśl taktyczna na boisku, zawodnicy wiedzą co mają grać i to robią. Brawo.
Kulejewski i Nawrocki - razem z Kasolikiem tworzą naprawdę świetne trio, to co wczoraj Kulej czyścił, to głowa mała. Brawo.
Szczepan - co walczak, co za serducho. Dodatkowo chyba ani razu nie odskoczyła mu piłka przy przyjęciu. Szkoda, że ta główka po wciepie Ecika mu nie weszła i szkoda tej sytuacji z końcówki, ale to już chyba zmęczenie.

Oczywistymi bohaterami Szkati i nasi oldboye 😁 Fosa i Ecik. Brawo Panowie, brawo drużyna.

True Blue
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1033
Rejestracja: 8 sie 2007, o 20:18
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Motor Lublin - RUCH Chorzów, niedziela, 08.08.2021, 20:00

#36 Post autor: True Blue » 9 sie 2021, o 10:05

Szczerze, to byłech z poczontku sceptycznie nastawiony do trenera Skrobacza. Myślołech, że bydymy grali typowo bryndza- murowanie i kontry. Po tym co wczorej zoboczyłech jestech w szoku. Fajnie nom bal łazil- od obrony do pomocy i napadu. Wysoki pressing! Fajnie w końcówce z 3-4-3 przeszlimy na 5-4-1. :ok:

Oboczcie sie jeszcze jaki hejtowany tutej Kulej zrobił progres! Wczorej- profesor! BTW wiecie, że synek mioł propozycje z innych klubów, ale pedzioł, że on jest Niebieski i nikaj indziyj niy pójdzie? Takich ludzi nom trza. Bartek jak to czytosz chapeau bas.

Jeszcze Szkatula: jakim cudem tyn synek sie uchowoł w tym Pniówku i nikt go przed nami niy wzion wyżyj? Super!!!
Ostatnio zmieniony 9 sie 2021, o 10:12 przez True Blue, łącznie zmieniany 2 razy.
ZAWSZE NIYBIESKI

Dams0n
Posty: 723
Rejestracja: 5 gru 2017, o 16:50
Lokalizacja: Świętochłowice
Kontakt:

Re: Motor Lublin - RUCH Chorzów, niedziela, 08.08.2021, 20:00

#37 Post autor: Dams0n » 9 sie 2021, o 10:06

To juz tak na chlodno, moje oceny po meczu.

Bielecki - 6, dobry mecz Kuby. Wyratowal nam kilka bardzo groźnych strzalow, ale ocena 6 za sporo niedokladnych wykopów i za dwie akcje, gdzie prawie trafił w zawodnika Motoru wybijając piłke. Ogolnie gra nogami do poprawy, ale na linii klasa. Przy golu nie mial szans.
Kasolik - 7, klasa w obronie, bez głupich błędów. Jedyny minus to głupia kartka
Nawrocki- 7, to samo co Kasolik, miło sie patrzy jak wpasowuje sie w ekipe Ruchu.
Kulejewski- 8, chyba najlepszy mecz Kuleja w całej historii jego występów dla Ruchu. Prawdziwy lider defensywy.
Neugebauer- 6, dobry występ Neugiego, dość aktywny ale i nic specjalnego nie pokazał.
Mokrzycki- 5, napewno najsłabszy gracz Ruchu na boisku, lecz także niczym specjalnym nam meczu nie zawalil. Ogolnie musimy mu dac czas zeby powrócił do formy z 3 ligi.
Wojtowicz- 6, gdybym wystawiał ocenę tylko za pierwsza polowe to z pewnością dalbym mu 7 lub nawet 8, napedzal wszystkie akcje niebieskich i nie bal sie wchodzić w czesto udane starcia 1vs1. Stworzył 2 bardzo groźne akcje dla Ruchu. Niestety w 2 polowie opadl z sil i bylo go mniej widać, plus chyba najbardziej zawalil przy bramce dla motoru.
Szkatuła-9, coś niesamowitego jak Przemek wpasowal sie do naszej drużyny, jego rajdy i gra obronna byly na najwyższym poziomie, a 2 asysty chyba najlepiej opisują jego wczorajszy występ.
Janoszka-7, było widać, ze Ecik dal z siebie wczoraj wszystko. Nie odpuścił nawet sekundy, choć widać bylo ze gra z lekkim urazem. Bardzo dobre ustawienie przy golu, sporo dobrych dryblingow.
Foszmanczyk-8, walka, walka i jeszcze raz walka. Świetny mecz kapitana. Gol oraz wiele napedzanych akcji do przodu, takiego meczu Fosa nie zagral nawet w 3 lidze.
Szczepan-6, widać, ze synek sie stara. Genialnie sie zastawia i tworzy miejsce partnerom, dzieki niemu padł jeden gol. Niestety wciąż brakuje najwazniejszego u napastnika, czyli gola którego mógł mieć bodajże w 98 minucie.

Rezerwowi:
Siwek-6, dobre wejście, rozruszal gre
Bedzieszak-5, niestety nie przekonal mnie, niezbyt widoczny a wrzutki przeciętne
Kowalski-6, przepiekna walka, genialne odbiory. Dzięki niemu wytargalksmy sporo czasu.
Wyroba-6, fajne wejście, trafil w poprzeczke oraz kilka razy przerwal kontre
Żagiel-5, niezla zmiana, przytrzymal kilka razy pilke i kilka razy ja wywalczyl, swietna technika

heli
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 6212
Rejestracja: 26 maja 2005, o 14:00
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Motor Lublin - RUCH Chorzów, niedziela, 08.08.2021, 20:00

#38 Post autor: heli » 9 sie 2021, o 11:04

dobry mecz pokazujący, że my w tej lidze tak grając możemy powalczyć z każdym o zwycięstwo.
Jeszcze żeby stałe fragmenty lepiej wyglądały
Wystarczy by dobrzy ludzie nic nie robili, a zło zatriumfuje. E. Burke

Elmer
Posty: 10384
Rejestracja: 7 cze 2004, o 10:26
Lokalizacja: Lokal i Zacja
Kontakt:

Re: Motor Lublin - RUCH Chorzów, niedziela, 08.08.2021, 20:00

#39 Post autor: Elmer » 9 sie 2021, o 12:25

Co do Kuleja to nasuwa mi się porównanie z Wagnerem. Latami kaleczył i nagle coś przeskoczyło i wskoczył kilka poziomów. Oby tak dalej 💪

I jeszcze jedno. Gra na czas wczoraj profesòra. Teraz patrzę na spokojnie. Fosa super przed zejściem.
Pierwszy raz przy Cichej: 10.06.1989 r. Ruch - Olimpia 2:1
Pierwszy wyjazd: 3.10.1992 r. Górnik - Ruch 1:1
Najwyższe zwycięstwo: 7:0 ze Stomilem Olsztyn. Najwyższa porażka: 0:6 z... Pogonią Siedlce.
Sukcesy, które świadomie przeżyłem: 1 mistrzostwo Polski, 1 wicemistrzostwo Polski, 3xbrązowy medal, Puchar Polski (1996), finał Pucharu Intertoto (1998).

grzej
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2623
Rejestracja: 21 lut 2004, o 23:36
Lokalizacja: Tam gdzie mnie nie ma
Kontakt:

Re: Motor Lublin - RUCH Chorzów, niedziela, 08.08.2021, 20:00

#40 Post autor: grzej » 9 sie 2021, o 13:36

Bardzo dobry mecz i 3 strony wpisów :)

Rzucił mi się w oczy w tym wszystkim pomysł trenera na grę w tym meczu.
historiaruchu.pl

Awatar użytkownika
west72
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1640
Rejestracja: 30 lip 2004, o 13:33
Lokalizacja: Świ/R\ony
Kontakt:

Re: Motor Lublin - RUCH Chorzów, niedziela, 08.08.2021, 20:00

#41 Post autor: west72 » 9 sie 2021, o 13:59

Na początek :padam: :padam: :padam: .
To dla całej drużyny, sztabu trenerskiego i Niebieskiej Szarańczy. Aż żal ,że nie mogłem uczestniczyć w tym na żywo.
Taktycznie ekstraklasa ,Motor długimi momentami jak dzieci we mgle. Oczywiście nie ustrzegliśmy się błędów, ale nie graliśmy też z ogórkami. Wszyscy ci którzy zwalniali Skrobacza po meczu z Pogonią powinni teraz przeprosić ;) .Nie ma co wystawiać indywidualnych laurek, bo wszyscy zasłużyli na brawa. Mnie osobiście cieszy, że nasza młodzież daje radę i mam nadzieję ,że z meczu na mecz będzie coraz lepiej i więcej opcji. W pierwszym meczu dobrze wyglądał Siwek, wczoraj fajnie Wójtowicz, Nojgi dłuższy czas trzyma odpowiedni poziom.
W obwodzie są jeszcze Wyroba, Kuba Nowak ,Wojtek.To daje nadzieję ,na większą rotację składem w przyszłości ,żeby nie grać ciągle tym samym i przy zadyszce starszych zawodników nie tracić na jakości. Silna ławka w tej lidze na pewno zrobi różnicę bo sezon długi .
Widać, że praca domowa w zeszłym tygodniu została odrobiona należycie, bo i podania dokładniejsze i celniej pod bramką :hyhy: .
Mam nadzieję ,że ten mecz da drużynie dużego kopa mentalnego i w następnych meczach zaprezentują się jeszcze pewniej i skuteczniej bo na pewno ta drużyna ma potencjał na walkę o pierwszą szóstkę co najmniej.
Naszym Honorem Jest Nasz Klub! RUCH Chorzów LEGENDA BEZ KOŃCA

pko
Posty: 308
Rejestracja: 4 cze 2003, o 14:09
Kontakt:

Re: Motor Lublin - RUCH Chorzów, niedziela, 08.08.2021, 20:00

#42 Post autor: pko » 9 sie 2021, o 18:03

Duża zmiana. Wreszcie było widać ruch w Ruchu i miło się patrzyło

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10155
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Motor Lublin - RUCH Chorzów, niedziela, 08.08.2021, 20:00

#43 Post autor: jajo » 9 sie 2021, o 19:51

Elmer pisze:
9 sie 2021, o 09:46
sivy35 pisze:
9 sie 2021, o 06:26
witam dopiero wrocilem wydaje mi sie ze nawrocki byl tym lepszym libero amoze sie nieznam ps bylo zadymione przy bramce dla motoru niewiem kto zawalil czerkam na bramki na r tv dobranoc
Wòjtowicz przepuścił Vitinho. Sił już nie miał.
ale Nawrocki od złej strony krył Fidziukiewicza w polu karnym.

takie meczycho, że aż sobie puszczę z odtworzenia :) dawno takiej ochoty nie miałem :)
https://sport.tvp.pl/55283281/motor-lub ... lejka-mecz
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

Harpo
Posty: 3365
Rejestracja: 29 sty 2008, o 10:18
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Re: Motor Lublin - RUCH Chorzów, niedziela, 08.08.2021, 20:00

#44 Post autor: Harpo » 9 sie 2021, o 21:02

heli pisze:
9 sie 2021, o 11:04
Jeszcze żeby stałe fragmenty lepiej wyglądały
..i kontry. Dwie z kilku przeprowadzonych MUSZĄ kończyć się golem lub przynajmniej strzałem na bramkę.
Niebieskie serce od 1988 R.


"PRECZ z polityczną poprawnością!"

emes
Posty: 546
Rejestracja: 3 wrz 2008, o 20:41
Kontakt:

Re: Motor Lublin - RUCH Chorzów, niedziela, 08.08.2021, 20:00

#45 Post autor: emes » 9 sie 2021, o 21:35

Dobry mecz całej drużyny, ale Fosa i Ecik CZAPKI Z GŁÓW. Rzadkość mieć w drużynie chłopaków, dla których herb klubu, który noszą na koszulce naprawdę coś znaczy. Rozpierdol pod każdym względem, za***isty klimacik. Bawo Kibice, Bawo UN
Wasza nienawiść do nas tylko potwierdza nasz sukces. WRWE

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot] i 277 gości