RUCH Chorzów - Pogoń Siedlce, piątek, 30.07.2021, 19:20

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Kujav
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 964
Rejestracja: 24 cze 2009, o 17:11
Kontakt:

Re: RUCH Chorzów - Pogoń Siedlce, piątek, 30.07.2021, 19:20

#46 Post autor: Kujav » 30 lip 2021, o 22:31

Myślę, że mecz z Motorem pokaże o co będziemy grać. Może pozytywnie się zaskoczymy.

Nie ma co wieszać psów na trenerze po pierwszym meczu.

W III lidze zdecydowanie łatwiej było strzelić bramkę, a teraz... od dawna wiemy, że brakuje Nam napastnika.

Mam nadzieję, że to wypluję, ale ze Szczepana i Biskupa to nic w tej lidze nie będzie.
Mój głos rozsądku, wszyscy spuszczali wzrok:

https://ibb.co/0tL0xPD

https://www.youtube.com/watch?v=eix_F8y4S5U

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10025
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: RUCH Chorzów - Pogoń Siedlce, piątek, 30.07.2021, 19:20

#47 Post autor: jajo » 30 lip 2021, o 22:31

tomicher pisze:
30 lip 2021, o 22:27
Z tematów pozasportowych - mamy najładniejsze bandy reklamowe w historii. Ktoś kto postanowił, że są jednolicie niebieskie z białymi napisami ma u mnie piwko :piwo: :ok:
jeszczze wieksze dla tego co skordynowal zgode wszystkich sponsorow na rezygnacje ze swoich firmowych kolorow.
zajmowalem sie tym pare razy na mniejsza skale i bardzo ciezko takie cos osiagnac.

co do napastnikow, to juz tez nie jest taka liga, ze ktos strzeli 30, bo mecze regularnie sie bede miedzy 3-5 goli konczyc. 10-15 goli to bedzie dobry, nie wybitny, ale dobry wynik. Zwlaszcza jak napastnik bedzie tez pracowal dla druzyny. Szczepan w 2 lidze w Jastrzebiu te 13 goli mial.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

grzechub
Posty: 1805
Rejestracja: 5 sty 2009, o 21:21
Lokalizacja: Chełm Śląski
Kontakt:

Re: RUCH Chorzów - Pogoń Siedlce, piątek, 30.07.2021, 19:20

#48 Post autor: grzechub » 30 lip 2021, o 22:34

Forum żyje!!!! Hura!!!!
Już chyba od roku nikt nie zwalniał trenera, więc można się było stęsknić 😁

Szkoda punktów, byliśmy lepsi, ale podobnie jak w sparingach brakowało ostatniego podania.
Dla mnie Szczepan nie najgorzej, podobnie jak reszta drużyny. Słabe punkty dzisiaj to dla mnie Fosa i Kwaśniewski, niestety zmiennicy nie podnieśli poziomu, może poza Ecikiem.
Oskarżanie trenera, że stawia na swoich, to jakaś abstrakcja.
Bydzie lepij, pyRsk

Dams0n
Posty: 723
Rejestracja: 5 gru 2017, o 16:50
Lokalizacja: Świętochłowice
Kontakt:

Re: RUCH Chorzów - Pogoń Siedlce, piątek, 30.07.2021, 19:20

#49 Post autor: Dams0n » 30 lip 2021, o 23:00

Moje oceny po meczu:

Bielecki - 6, raczej nie miał co pokazać, jeden strzał Pogoni wpadł do bramki, większych szans nie miał. Fajnie wychodził do piłki przy wrzutkach.
Kwasniewski - 4, staral sie, ale sporo niecelnych podań i niechetnie podłączal się do akcji ofensywnych
Kulejewski - 4, niepewne zagrania, to CHYBA on zawalił bramke, glupia zolta kartka, slaby mecz
Nawrocki - 5, poprawny mecz. Niczym sie nie wyroznil ani pozytywnie ani negatywnie.
Kasolik - 6, moim zdaniem najpewniejszy środkowy obrońca, fajnie się prezentował.
Szkatuła - 7, świetnie wykorzystał debiut strzelając gola, fajnie podłączal sie do akcji ofensywnych i mial szanse dołożyć do dorobku asyste lub nawet gola. Bardzo solidny mecz
Neugebauer - 5, dobry mecz pomocnika, niczym specjalnym się nie wyróżnił.
Mokrzycki - 6, jak mogliśmy sie przyzwyczaić dyrygent środka pola, ale także szału nie zrobił, kilka fajnych podań do przodu, niezła proba strzału.
Foszmanczyk - 4, jeden ze słabszych meczow Fosy w Ruchu. Dużo strat, slabiutkich podan i żadnego solidnego zagrania. Nienajlepszy mecz kapitana
Siwek - 6, kolejny wygrany nietypowego składu, ładna asysta i do tego duża aktywność w ataku, w drugiej połowie nieco przygasl.
Szczepan - 4, niestety, ale słaby mecz naszej nowej "9", zero strzałów, groźnych sytuacji i ogólnie żadnych fajnych akcji, sporo strat. Na malutki plus granie tylem do bramki i zastawianie sie, ale potrzebujemy napastnika do strzelania.

Rezerwowi:
Bedzieszak - 3, bardzo słaby mecz Kacpra, niestety duzo jego akcji konczylo sie glupimi stratami, a wrzutki wolaly o pomste do nieba. Wystep do zapomnienia
Biskup - 4, coś próbował, niby chciał ale jednak nie mógł. Bardzo szkoda tej sytuacji w końcówce gdzie mógł sie lepiej zachować.
Janoszka - 5, aktywny z przodu, ale bez niczego super czego od niego oczekujemy, gdyby strzelił z rzutu wolnego to prawdopodobnie wygralibysmy.
Wójtowicz - 4, malo aktywny, za krotko gral i za malo mial kontaktów z pilka zeby cos wiecej powiedzieć.
Wyroba - 3, czlowiek - duch, niewidoczny, nie starał sie grac do przodu tylko do tylu, slaby mecz.

mody Ruch
Posty: 156
Rejestracja: 2 sie 2013, o 23:52
Kontakt:

Re: RUCH Chorzów - Pogoń Siedlce, piątek, 30.07.2021, 19:20

#50 Post autor: mody Ruch » 30 lip 2021, o 23:02

Wy tu o braku klasowego napastnika jak na 3 lige bo to 3 ecia liga panowie ,mocie recht nie momy wstyd ale moim zdaniem gdy bedzie gra na styku braknie nam nawet jak na 3 lige klasowego bramkarza....ale pierwszy mecz. Takze zlosc jest do meczu z Motorem przejdzie i znow wiaRa tych co momy ...

19gorek20
Posty: 2267
Rejestracja: 16 cze 2009, o 19:30
Lokalizacja: ???
Kontakt:

Re: RUCH Chorzów - Pogoń Siedlce, piątek, 30.07.2021, 19:20

#51 Post autor: 19gorek20 » 30 lip 2021, o 23:05

Bardzo szkoda tego remisu ale to tylko pokazuje ze kibice oczekuja szybkiego awansu z tej ligi. Wydaje mi sie ze Mokrzycki i Janoszka mogli w tym tygodniu jeszcze odpoczac i na mecz z Motorem byc duzo lepiej przygotowani. Co do skladu to brawa dla klubu za przygotowanie takiej kadry ze na lawce rezerwowcyh mamy takich zawodnikow co w poprzednim sezonie graliby wszystko.
Martwi mnie kilka rzeczy
1- Bezgraniczne zaufanie od pierwszego dnia w klubie do Nawrockiegoo ktory moim zdaniem jest duzo slabszy od Dyra i Kowalskiego
2- Brak minut dla Zagla ktory wydawal sie na pewniaka do gry w pierwszym skladzie
3- Duzy zjazd formy u Piotrka Wyroby

Osobiscie czekam na powrot do zdrowia Krystiana Muchy bo to bedzie nasze objawienie w tym sezonie.
Mam nadzieje ze nikomu w klubie nie przyjdzie do glowy walka o utrzymanie albo srodek tabeli. Cel baraze lub bezposredni awans

eRnesto
Posty: 185
Rejestracja: 11 gru 2009, o 17:22
Lokalizacja: klimzowiec
Kontakt:

Re: RUCH Chorzów - Pogoń Siedlce, piątek, 30.07.2021, 19:20

#52 Post autor: eRnesto » 30 lip 2021, o 23:07

Pierwsze śliwki robaczywki ale dużo bardziej pasuje hasło zimny prysznic. Zimny prysznic na rozgrzane głowy po poprzednim sezonie i chyba jednak zbyt optymistyczne hasła o awansie w pierwszym sezonie. Może przyjdzie oswoić się nam z tą ligą i spokojnie utrzymać. Początek meczu słaby ,później lepiej ale brakowało mi agresywniejszego presingu. Wyglądało to tak ,że to my czekaliśmy na to co zrobi przeciwnik. Jeden głupi błąd/strata i zrobił się z tego prezent dla rywala ale tak to jest jak stwarza się za mało sytuacj ,a później brakuje już czasu żeby coś strzelić. Ciekawe jaki skład będzie na Motor bo to ,że będą zmiany to chyba jasne. Musimy uzbroić się póki co w cierpliwość. Sędzia to inna historia. Powinien po takim "sędziowaniu" odpocząć sobie ze dwie kolejki i przemyśleć.
Ps Idzik wracej synu marnotrawny!!

eRnesto
Posty: 185
Rejestracja: 11 gru 2009, o 17:22
Lokalizacja: klimzowiec
Kontakt:

Re: RUCH Chorzów - Pogoń Siedlce, piątek, 30.07.2021, 19:20

#53 Post autor: eRnesto » 30 lip 2021, o 23:09

Ale i tak super było być dzisiaj na Cichej. Niedosyt niedosytem ale brakowało mi tego :)

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10025
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: RUCH Chorzów - Pogoń Siedlce, piątek, 30.07.2021, 19:20

#54 Post autor: jajo » 30 lip 2021, o 23:14

19gorek20 pisze:
30 lip 2021, o 23:05

1- Bezgraniczne zaufanie od pierwszego dnia w klubie do Nawrockiegoo ktory moim zdaniem jest duzo slabszy od Dyra i Kowalskiego
2- Brak minut dla Zagla ktory wydawal sie na pewniaka do gry w pierwszym skladzie
3- Duzy zjazd formy u Piotrka Wyroby
ale Kowal to boczny obronc,a w obecnym ukladzie wahadlowy, rywalizuje o miejsce ze Szkatuła.
Nawrocki jest srodkowym obronca i przy grze trojka jedyna alternatywa jest Dyr.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

Awatar użytkownika
Radvan138
Posty: 2522
Rejestracja: 19 lip 2011, o 15:56
Lokalizacja: iRys
Kontakt:

Re: RUCH Chorzów - Pogoń Siedlce, piątek, 30.07.2021, 19:20

#55 Post autor: Radvan138 » 30 lip 2021, o 23:32

nie najgorzej, ale niczego innego sie nie spodziewalem. jak napisalem wczesniej w temacie ze bedziemy sie meczyc, tak tez bylo. wydaje mi sie ze tak to bedzie wygladalo z okolo miesiaca. panowie, to jest nowa liga, nowy trener, mielismy moze 2-3 tygodnie przygotowania do sezonu tak ze dejcie se luz ze zwalnianiem trenera. to dopiero pierwszy szpil.

Elmer
Posty: 10286
Rejestracja: 7 cze 2004, o 10:26
Lokalizacja: Lokal i Zacja
Kontakt:

Re: RUCH Chorzów - Pogoń Siedlce, piątek, 30.07.2021, 19:20

#56 Post autor: Elmer » 30 lip 2021, o 23:43

Szkoda.

Remis, jaki na Ruchu wiele razy widywałem. Np. w lidze 3 lata temu. Jak tak dalej pójdzie to z Motorem zagramy dobrze, ale przegramy 0:1.

Oczywiście chciałbym się mylić, ale dzisiaj czegoś mi brakowało. Może tej pewności, która była w 3. lidze. Tym bardziej, żal że Pogoń dopiero się zgrywa i mieli jedną okazję.
Pierwszy raz przy Cichej: 10.06.1989 r. Ruch - Olimpia 2:1
Pierwszy wyjazd: 3.10.1992 r. Górnik - Ruch 1:1
Najwyższe zwycięstwo: 7:0 ze Stomilem Olsztyn. Najwyższa porażka: 0:6 z... Pogonią Siedlce.
Sukcesy, które świadomie przeżyłem: 1 mistrzostwo Polski, 1 wicemistrzostwo Polski, 3xbrązowy medal, Puchar Polski (1996), finał Pucharu Intertoto (1998).

Awatar użytkownika
west72
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1622
Rejestracja: 30 lip 2004, o 13:33
Lokalizacja: Świ/R\ony
Kontakt:

Re: RUCH Chorzów - Pogoń Siedlce, piątek, 30.07.2021, 19:20

#57 Post autor: west72 » 30 lip 2021, o 23:48

Nareszcie wróciły emocje. Za trybuny duży plus. Mam nadzieję, że tak będzie co mecz na C6. Pierwsze koty za płoty, jak to mówią. Mecz na plus bo, mimo wszystko pierwszy zawsze jest niewiadomą. Oczywiście jest niedosyt bo dobrze zaczęliśmy, ale brakowało mi trochę spokoju i pazerności po zdobyciu bramki. Mieliśmy dobry okres gty i trzeba było trafić ich drugi raz. Po przerwie niestety gorzej.. To że granie na poziomie centralnym to inna para kaloszy pokazała stracona bramka. Tu nie możesz stracić koncentracji na moment bo zaraz dostajesz w łeb. Osobny temat to sędziowie w tym meczu. O ile na szczebel centralny wrócił uczciwy RUCH, to widać że wśród sędziów q-restwo dalej się szerzy.
Podsumowując, szkoda bo straciliśmy dziś 2 punkty, bo w sparingach z pierwszoligowcami wyglądaliśmy dużo lepiej, gra była spokojniejsza i długimi okresami dominowalismy, ale to tylko sparingi. Tam też było widać, że mamy problem ze strzelaniem bramek i dziś się to potwierdziłio. Myślę, że na indywidualne laurki dla piłkarzy i ocenę trenera jeszcze zdecydowanie za wcześnie.
Naszym Honorem Jest Nasz Klub! RUCH Chorzów LEGENDA BEZ KOŃCA

Awatar użytkownika
setnik
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 544
Rejestracja: 22 lis 2009, o 08:20
Lokalizacja: Świetochlowice
Kontakt:

Re: RUCH Chorzów - Pogoń Siedlce, piątek, 30.07.2021, 19:20

#58 Post autor: setnik » 31 lip 2021, o 00:10

Beretta by to wygroł

Awatar użytkownika
Jano99
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 422
Rejestracja: 21 mar 2016, o 14:36
Kontakt:

Re: RUCH Chorzów - Pogoń Siedlce, piątek, 30.07.2021, 19:20

#59 Post autor: Jano99 » 31 lip 2021, o 00:18

Ktoś może wie ilu dokładnie mamy młodzieżowców? Niektórzy się dziwią brakiem Żagiela, ale przez obowiązek 2 młodzieżowców brakuje dla niego miejsca.

Gebeels
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 239
Rejestracja: 2 cze 2009, o 09:49
Lokalizacja: Świętochłowice
Kontakt:

Re: RUCH Chorzów - Pogoń Siedlce, piątek, 30.07.2021, 19:20

#60 Post autor: Gebeels » 31 lip 2021, o 00:27

Przez wiela minut muszą grać Ci młodzieżowcy ?
Pamiętaj, ślubowałeś KS Ruch.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google Adsense [Bot], k0ciak, Konrad i 86 gości