RUCH Chorzów - Pogoń Siedlce, piątek, 30.07.2021, 19:20

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
kroy
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1417
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 14:39
Lokalizacja: Siemce
Kontakt:

Re: RUCH Chorzów - Pogoń Siedlce, piątek, 30.07.2021, 19:20

#76 Post autor: kroy » 31 lip 2021, o 17:34

Jeszcze co do frekwencji - jak na 2. Ligę nie jest źle.
Na Bukowej ledwo 2000 osób mimo debiutu w 1. Lidze i atrakcyjnego rywalu.
Natomiast na Roosvelta prawie 19 000 i póki nie będzie stadionu to nie będziemy w stanie o takiej ilości widzów nawet pomarzyć….
Ale ja widzę , że świat już prawie runął.. I co ?
I mam ku*** dobry humor !

heli
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 6208
Rejestracja: 26 maja 2005, o 14:00
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: RUCH Chorzów - Pogoń Siedlce, piątek, 30.07.2021, 19:20

#77 Post autor: heli » 1 sie 2021, o 07:07

tak apropo tego, że u nas kilku debiutowało na takim szczeblu, to jak się okazało wszyscy pozostali beniaminkowie wygrali w pierwszej kolejce. Pisze, bo strasznie mnie irytuje te ciągłe zdejmowanie presji.
Wystarczy by dobrzy ludzie nic nie robili, a zło zatriumfuje. E. Burke

Awatar użytkownika
west72
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1637
Rejestracja: 30 lip 2004, o 13:33
Lokalizacja: Świ/R\ony
Kontakt:

Re: RUCH Chorzów - Pogoń Siedlce, piątek, 30.07.2021, 19:20

#78 Post autor: west72 » 1 sie 2021, o 22:09

heli pisze:
1 sie 2021, o 07:07
tak apropo tego, że u nas kilku debiutowało na takim szczeblu, to jak się okazało wszyscy pozostali beniaminkowie wygrali w pierwszej kolejce. Pisze, bo strasznie mnie irytuje te ciągłe zdejmowanie presji.
To chyba bardziej realna ocena sytuacji, niż zdejmowanie presji. Fakt, że w pierwszej kolejce zapunktowalismy najsłabiej z beniaminków, jeszcze o niczym nie świadczy. Sparingi pokazały, że mamy problem ze skutecznością i przede wszystkim z ostatnim podaniem. W meczach z czołówką trzeciej ligi też nie wyglądaliśmy jakoś mega. Myślę, że wiele zależy od głowy zawodników. Potrzebujemy dobrego jednego meczu,i może ruszy. Myślę, że będą zmiany w składzie na MOTOR. Mamy tydzień, żeby potrenować strzaly i celność podań bo bez tego nie ma szans na dobry wynik. Na tym poziomie zawodnicy powinni z 25 metrów i mniej trafiać w światło bramki, a my z Pogonią w tym elemencie kopaliśmy się po czołach.. . To samo dotyczy stałych fragmentów. Błędy na tym poziomie i wyższym zawsze się zdarzają ale popełniają je też przeciwnicy. Musimy być bardziej pazerni na zdobywanie bramek.
Naszym Honorem Jest Nasz Klub! RUCH Chorzów LEGENDA BEZ KOŃCA


orbiter
Posty: 1415
Rejestracja: 7 maja 2004, o 22:28
Lokalizacja: SH 1920
Kontakt:

Re: RUCH Chorzów - Pogoń Siedlce, piątek, 30.07.2021, 19:20

#80 Post autor: orbiter » 2 sie 2021, o 09:49

2 liga to nie trzecia. Poziom mimo wszystko wyższy. Schłodzenie głów Nam sie przydało, bo wszyscy Nas "skazywali" na awans.
Widać, że brakuje Nam napastnika z prawdziwego zdarzenia, ale z kolei drużyna całkiem dobrze przetrzymała napór Pogoni w tych pierwszych 15 minutach. Może o miejsca barażowe mamy szanse, ale boisko to zweryfikuje. Motor i Stal mocne.
No i najważniejsze, atmosfera na trybunach. 4,5K to średnio na Nasze możliwości, ale był ten klimat, który na wiele długich miesięcy zabrał nam covid.
Ruch Chorzów - Górny Śląsk - Polska

Arena C6

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: chropaczow, Google [Bot], Google Adsense [Bot], murzinka92, Radvan138 i 215 gości