Sezon 2021/2022

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Harry1990
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1239
Rejestracja: 28 gru 2011, o 18:12
Lokalizacja: Chorzów-Cwajka/Tychy
Kontakt:

Re: Sezon 2021/2022

#106 Post autor: Harry1990 » 25 lip 2021, o 21:17

Spodenki na prezentacji, mieli chyba z poprzedniego sezonu. Więc nie wiadomo, jak finalnie będą wyglądać w komplecie. Może to być - niebieska koszulka i niebieskie lub białe spodenki, błękitna koszulka z białymi spodenkami.

Wysłane z mojego V2023 przy użyciu Tapatalka

Blue are the words I say and what I think.
Blue are the Feelings that live inside me.

Awatar użytkownika
heR Fik
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 203
Rejestracja: 1 sty 2006, o 19:19
Kontakt:

Re: Sezon 2021/2022

#107 Post autor: heR Fik » 25 lip 2021, o 21:22

tomicher pisze:
25 lip 2021, o 19:25
Oni po prostu trochę niefortunnie zrobili to zdjęcie/ujęcie z prezentacją koszulki, bo zawodnicy założyli ręka na rękę i tym samym skutecznie zasłonili reklamę. Znam kilka osób, które też tej reklamy nie zauważyli :)

Trochę szczegółów umknęło przy youtubowej prezentacji nowych koszulek moim zdaniem. Fakt, że na białej nie było napisu ewinner tak jak na pozostałych (na prezentacji drużyny napis już się znalazł) to trochę dziwna sytuacja, nawet jeśli to komplet nieoficjalny.
W sklepie klubowym zdjęcie niebieskiej ma ucięte logotypy fan clubów co też uważam,że jest mało w porządku, bo jednak nie pokazuje w pełni całego produktu. Kibice raczej powinni widzieć całość, żeby wyrobić sobie zdanie czy te fan cluby chcą dodać na koszulkę czy nie.
No i ostatnia rzecz, którą już wielu zauważyło... kolor spodenek do błękitnego kompletu to mam nadzieję jednak ulegnie zmianie i nie będzie niebiesko żółty :wstyd: Spodenki powinny być albo monochromy (czarne lub białe) albo tak samo błękitne jak koszulki.

Wiem, że to są absolutne detale i pewnie większość ludzi tego nawet nie zauważy ale dioboł tkwi w szczegółach :hyhy:

Najważniejsze, żeby sprzedawały się równie dobrze jak poprzednie na stulecie. Zadanie bardzo trudne do wykonania ale wierzę, że będą szły jak ciepłe buły :ok:

Super sprawa, że prezentacja zespołu i nowej koszulki jakoś tak elektryzuje ludzi, mamy spoty reklamowe, tego samego dnia można je zakupić w sklepie. Piękna sprawa :padam: :padam: :padam:
Trzeba jeszcze jakoś zmotywować kibiców do chodzenia w barwach na mecz. Pamiętam ten fatalny mecz z Legią, kiedy wszyscy (albo większość) potrafili jakoś podkreślić śląskość i ubierali żółte motywy itd. Wypaliło to wtedy naprawdę świetnie. Teraz trzeba wyrobić nawyk wśród ludzi żeby niebiesko robiło się na stadionie :ok:
Spodenki na moje oko bydom inne niż były na prezentacji do kożdego koloru koszulek ... Żółte paski napewno nie będą na żodnych
..mizerna CICHA - stajenka licha.. :zalamany: pełna NIEBIESKIEJ chwały :hurra: :hurra:

Dams0n
Posty: 723
Rejestracja: 5 gru 2017, o 16:50
Lokalizacja: Świętochłowice
Kontakt:

Re: Sezon 2021/2022

#108 Post autor: Dams0n » 26 lip 2021, o 09:26

Jestem ciekawy kiedy Ecik i Mokry wrócą do gry, z tego co słyszałem Ecik raczej bez szans na pierwszy mecz, Mokry chyba jakieś szanse ma. W każdym razie nieprzyjemna sytuacja ze stratą dwóch najlepszych zawodników przed pierwszą kolejką.

Awatar użytkownika
kroy
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1414
Rejestracja: 19 wrz 2009, o 14:39
Lokalizacja: Siemce
Kontakt:

Re: Sezon 2021/2022

#109 Post autor: kroy » 26 lip 2021, o 12:36

Czy ktoś wie gdzie będą transmisje dostępne poza meczami w TVP sport?
Ale ja widzę , że świat już prawie runął.. I co ?
I mam ku*** dobry humor !

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10149
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: Sezon 2021/2022

#110 Post autor: jajo » 26 lip 2021, o 12:47

u buka ewinner.
chyba tylko i wylacznie.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

HKSADIK
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 8439
Rejestracja: 1 lip 2004, o 13:52
Kontakt:

Re: Sezon 2021/2022

#111 Post autor: HKSADIK » 26 lip 2021, o 12:55

Jest tez specjalna platforma internetowa, ktora transmituje szpile 2 ligi(chyba poza tymi z tvp sport)- https://sportize.pl/home 24 zl miesiecznie.

pko
Posty: 306
Rejestracja: 4 cze 2003, o 14:09
Kontakt:

Re: Sezon 2021/2022

#112 Post autor: pko » 27 lip 2021, o 21:44

{login on}
Nie chcę się pr***ierdalać ale na meczach trybuna jest raptem w połowie zajęta jednak nie ma możliwości zakupu biletu znaczy niby jest... niby wolne niby możesz kupić ale jak dajesz kup to przenosi do początku i tak na okrągło. Udaje się czasami dojść do płatności tylko że na jednym bilecie a ja potrzebuję kupić dwa dla mnie i syna. To chyba najgorsza platforma do kupowania biletów numerowanych. I tak wiem mogę kupić karnet (te się pięknie ładują) ale może najpierw ktoś da mi powód do powrotu na RUCH po 4 sezonach a nie odbija na dzień dobry zwłaszcza że chciałem przyprowadzić nowe pokolenie

EDIT : weszło bagatela po 3 godzinach i wydaje mi się że te miejsca wybierałem nawet kilka razy
{login off}

Awatar użytkownika
west72
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1635
Rejestracja: 30 lip 2004, o 13:33
Lokalizacja: Świ/R\ony
Kontakt:

Re: Sezon 2021/2022

#113 Post autor: west72 » 27 lip 2021, o 23:15

pko pisze:
27 lip 2021, o 21:44
{login on}
Nie chcę się pr***ierdalać ale na meczach trybuna jest raptem w połowie zajęta jednak nie ma możliwości zakupu biletu znaczy niby jest... niby wolne niby możesz kupić ale jak dajesz kup to przenosi do początku i tak na okrągło. Udaje się czasami dojść do płatności tylko że na jednym bilecie a ja potrzebuję kupić dwa dla mnie i syna. To chyba najgorsza platforma do kupowania biletów numerowanych. I tak wiem mogę kupić karnet (te się pięknie ładują) ale może najpierw ktoś da mi powód do powrotu na RUCH po 4 sezonach a nie odbija na dzień dobry zwłaszcza że chciałem przyprowadzić nowe pokolenie

EDIT : weszło bagatela po 3 godzinach i wydaje mi się że te miejsca wybierałem nawet kilka razy
{login off}
Nie chcesz a jednak się przypierdalasz. Platforma jest jaka jest, pamięta jeszcze chyba ekstraklasę, zapewnie to był czas Twojej ostatniej wizyty przy Cichej. Gdybyś przez ostatnie lata, interesował się losami klubu to jak każdy kibic niebieskich znalazł byś pozytywy aby zawitać na Ruch. Wolisz narzekać i wytykać niedoskonałości zamiast przyjść i wesprzeć czas odbudowy. Jeśli nie dostrzegasz pozytywów w tym co teraz się dzieje w Ruchu, to może zawitaj po sąsiedzku do Gliwic, tam mają ekstraklasę i niebieskie akcenty. Jeśli to ciągle nie to, to trochę bliżej szlifują na diament byłego mistrza swiata Dziadka Poldka. Tam to dopiero jest na czym oko zawiesić...... Jeśli jednak planujesz wrócić na Cichą to super, przymknij oko na drobnostki a najlepiej kup karnety, unikniesz problemu z wyborem miejsc. Klub wstaje z niebytu i trochę mu jeszcze brakuje, przede wszystkim infrastruktury i kasy aby wrócić tam gdzie Nasze miejsce. Kupując karnety, bilety, gadżety możesz w tym mu pomóc, a nie się pr***ierdalać. PYRSK
Naszym Honorem Jest Nasz Klub! RUCH Chorzów LEGENDA BEZ KOŃCA

Awatar użytkownika
MaRo171
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 147
Rejestracja: 27 kwie 2010, o 11:49
Kontakt:

Re: Sezon 2021/2022

#114 Post autor: MaRo171 » 28 lip 2021, o 07:18

Ale przecież to jest prawda z tą platformą...
Chociażby kupując bilet na piątek, wybierałem dwa bilety : dla mnie z kartą kibica i dla dziewczyny bez karty, która na Ruchu była raz.
Teoretycznie powinno działać tak, że wposuje jedną osobe, potem drugą i przechodze do płatności.
A tu jest kompletnie nieintuicyjne. Wpisze jedną osobe, przechodze do drugiej to ta pierwsza znika. Powtarzam pierwszą to przy drugiej znowu cos jest nie tak, bo trzeba pod każdym kibicem kratke zaznaczyć. Do tego jeszcze wpisujemy kto kupuje bilety (posiadacz karty kobica czy nie). Któryś raz kupowałem bilety dla dwóch osób i za każdym razem sie frustrowałem, bo zawsze coś było nie tak i trzeba zaczynać od nowa. Nawet nie ma takiego czegoś, że wyświetla się na czerwono komunikat "ej patrz zaznacz jeszcze tą kratke" tylko wywala wszystko do pozycji wyjściowej.

Więc ja akurat nie dziwie się frustracji kolegi powyżej

Awatar użytkownika
pepson19R20
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 128
Rejestracja: 5 kwie 2009, o 21:35
Lokalizacja: Orzesze
Kontakt:

Re: Sezon 2021/2022

#115 Post autor: pepson19R20 » 28 lip 2021, o 08:23

Wystarczy trochę chęci i czasem przejechać się do strefy kibica,przy okazji kupić jakis nowy Niebieski gadżet💪

pko
Posty: 306
Rejestracja: 4 cze 2003, o 14:09
Kontakt:

Re: Sezon 2021/2022

#116 Post autor: pko » 28 lip 2021, o 09:32

{login on}
Szanowny kolego dlaczego odbiłem 4 lata temu będąc tak ogarniętą osobą powinieneś wiedzieć (jak się okazało rok później miałem rację) Gadżetów i transmisji kupiłem pewnie przez ten czas za większą kwotę niż nie jeden z forum więc o moje wsparcie klubu się nie martw. Wysyłanie mnie do sąsiadek jest dziecinadą. A przypierdalam się do konkretnej rzeczy która jest na amatorskim poziomie. Progres i owszem widzę, cieszę się z niego ale głaskanie się po plecach mnie mdli
{login off}

Awatar użytkownika
west72
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1635
Rejestracja: 30 lip 2004, o 13:33
Lokalizacja: Świ/R\ony
Kontakt:

Re: Sezon 2021/2022

#117 Post autor: west72 » 28 lip 2021, o 09:49

Nie wiem jak to wygląda z tym zakupem biletu, bo od zawsze mam karnet. Od 13 lat ma też moja córcia. Ze względu na pracę bilety kupuje dla żony i jakoś nigdy nie miałem problemów o jakich piszecie. Może obecne są chwilowe i powiązane z rezerwacja miejsc dla karnetowiczow z zeszłego roku? (zdaje się do końca lipca). Kontekst wypowiedzi kolegi PKO jest taki, że to klub celowo sprawia problem, żeby kupił karnet....... (POWÓD DO TEGO ŻEBY WRÓCIĆ NA RUCH PO 4 SEZONACH) :szok:. Wcale nikogo nie glaszcze, ale dostrzegam pozytywne zmiany jakie zachodzą przy Cichej. Patrz na to jaki sztab ludzi ma do dyspozycji Siemion,nie jest nazbyt rozbudowany a efekty jednak są widoczne. Inna speawa to zachowanie największych akcjonariuszy ale o tym narazie nie ma się co rozpisywać bo ile daje miasto wiemy, Kurczyk i Bik to na dziś zagadka.
Naszym Honorem Jest Nasz Klub! RUCH Chorzów LEGENDA BEZ KOŃCA

pko
Posty: 306
Rejestracja: 4 cze 2003, o 14:09
Kontakt:

Re: Sezon 2021/2022

#118 Post autor: pko » 28 lip 2021, o 10:29

{login on}
West72 jest git, nasza spina poszła w zapomnienie
Ale sprawa zakupu biletów on-line na trybunę jest Mega irytująca bo tak to wygląda w aplikacji miejsca są dostępne ale żeby je zakupić trzeba niewiem czego bo aplikacja raz przyjmie ale częściej wywali cię na start
{login off}

tomicher
Posty: 555
Rejestracja: 29 lip 2004, o 13:28
Lokalizacja: Mikołów
Kontakt:

Re: Sezon 2021/2022

#119 Post autor: tomicher » 28 lip 2021, o 10:49

Powinni ten system Vectorsoft zmienić przy okazji zmiany sklepu internetowego.
Jedno i drugie sposobem działania jest rodem z lat 90' tych.
Obrazek

Awatar użytkownika
west72
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1635
Rejestracja: 30 lip 2004, o 13:33
Lokalizacja: Świ/R\ony
Kontakt:

Re: Sezon 2021/2022

#120 Post autor: west72 » 28 lip 2021, o 11:35

pko pisze:
28 lip 2021, o 10:29
{login on}
West72 jest git, nasza spina poszła w zapomnienie
Ale sprawa zakupu biletów on-line na trybunę jest Mega irytująca bo tak to wygląda w aplikacji miejsca są dostępne ale żeby je zakupić trzeba niewiem czego bo aplikacja raz przyjmie ale częściej wywali cię na start
{login off}
:ok: Dla każdego z nas ,zarówno na forum jak i trybunach ważne jest aby przywrócić RUCHOWI należny blask.
Konstruktywna krytyka nie jest zła, tym bardziej przez pryzmat tego ,że jako kibice też nie jesteśmy bez winy bo biernie przyglądaliśmy się degrengoladzie przez lata.
Teraz jest nowe otwarcie (starego klubu) i wszystkim nam powinno zależeć aby klub się rozwijał. Wiadomo ,że to początki ,jedziemy na fali euforii ale wierzę ,że ta odbudowa może się udać. Sportowo nie wygląda to źle ale liga nas zweryfikuje, Partnerzy powoli stają się sponsorami :hurra: i myślę ,że będzie ich stopniowo przybywać. Kibice mają to wspierać i wywierać presję ,żeby nie popadli w samo uwielbienie ale przede wszystkim musimy naciskać władze Chorzowa w sprawie stadionu i to zarówno na trybunach ,jak i we wszystkich innych miejscach gdzie będzie to możliwe.
Sam mam w otoczeniu wielu pikników ,którzy siedzą na dupach przed kompem i tv i wolą oglądać RUCH w mediach ,bo dla nich w 21 wieku standard oglądania meczów na stadionie przy Cichej jest niewystarczający .Oczywiście rozumiem powody dla których zrobiłeś sobie przerwę ,ale mam nadzieję ,że czas złodziei przy Cichej raz na zawsze odszedł do niechlubnej historii.
Do zobaczenia na trybunach :zdrowko:
Naszym Honorem Jest Nasz Klub! RUCH Chorzów LEGENDA BEZ KOŃCA

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Boszu, HullCityFC, jajo, Majestic-12 [Bot], mody Ruch, Rickenn10, tynbydziedobry i 138 gości