Pniówek-74 Pawłowice- Ruch Chorzów, sobota, 05.06.2021, godz. 17:00

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Rafał19R20
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1554
Rejestracja: 28 lut 2007, o 20:03
Lokalizacja: BYKOWINA
Kontakt:

Re: Pniówek-74 Pawłowice- Ruch Chorzów, sobota, 05.06.2021, godz. 17:00

#16 Post autor: Rafał19R20 » 6 cze 2021, o 14:24

co do młodych w mojej ocenie:
- Bielecki / bardzo dużo nabrał pewności siebie ( ciekawa sytuacja przy szarpaninie z Mokrym, pierwszy wystartował ;) ... Jest powtarzalny, dobrze gra nogami.
Jestem spokojny jeśli chodzi o Niego w bramce.
- Siwek , mi osobiście przypomina Jankowskiego z dobrych lat, podobna postura ale też bardzo dobra technika, przegląd pola, duży potencjał..
- Neugebauer - każdy mecz buduje go jako zawodnika, choć nie jest jeszcze moim zdaniem na poziomie Mokrego jak to co niektórzy mówią.. jeszcze dużo pracy przed Nim ale myślę że może być dobrym zmiennikiem na 2 ligę
- Wójtowicz , dla mnie chyba największa nadzieja z całej tej grupy. Bardzo dobre występy, technika, drybling, strzał z obu nóg, kandydat na pierwszy skład w 2 lidze
- Rudek, mnie osobiście nie przekonuje.. może umiejętności ma ale gubią go warunki fizyczne coś jak kiedyś Kwiatkowski... jeśli nie popracuję mocniej na siłowni nie widzę go wyżej
- Kulejewski , o ile jeszcze go rozpatrujemy w kategorii młodych. Byłem bardzo negatywnie do Niego nastwiony, ale zrobił chlopak postęp , odżył , nabrał pewności, podejmuje dobre decyzje, ukształtował się jako piłkarz
SeRce w Bieli kRew w Błękicie KS RUCH Chorzów to moje życie

Awatar użytkownika
Scypion
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 7863
Rejestracja: 20 sie 2003, o 17:57

Re: Pniówek-74 Pawłowice- Ruch Chorzów, sobota, 05.06.2021, godz. 17:00

#17 Post autor: Scypion » 6 cze 2021, o 17:17

To prawda. Kulejewski prezentuje sie ostatnio bardzo solidnie

Fazi71
Posty: 34
Rejestracja: 18 lip 2019, o 18:22
Kontakt:

Re: Pniówek-74 Pawłowice- Ruch Chorzów, sobota, 05.06.2021, godz. 17:00

#18 Post autor: Fazi71 » 6 cze 2021, o 22:48

Żeczywiście widać że Kulej jest dużo pewniejszy dobrze ostatnio wyglondo Siwy mimo wszystko jak wchodzi z ławy więcej daje zawsze coś wciśnie ,Wójtowicz na razie wejście smoka ale mimo wszystko czasami przekombinowuje ,Rudi mega techniczny ale nie do środka warunki fizyczne ,może spróbować go na boku Nojgi mimo wszystko najbardzi dojrzało gra odbiór przegląd sytuacji potrafi uspokoić gra ale też jom przispieszyć jak trzeba ,oby teraz jeszcze Słota dostoł szansa mo gościu też mega potencjał ogólnie młodzi pozytywnie zobaczymy jak w lidze wyżj........

Awatar użytkownika
Raul22
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2105
Rejestracja: 16 wrz 2003, o 15:22
Lokalizacja: Bytom-Vitor
Kontakt:

Re: Pniówek-74 Pawłowice- Ruch Chorzów, sobota, 05.06.2021, godz. 17:00

#19 Post autor: Raul22 » 7 cze 2021, o 12:07

Odważne stwierdzenia o tym Kulejewskim, jak na gościa który sfaulował wskakując na plecy jednemu z Pniówka w raczej niegroźnej sytuacji i po którym padl gol oraz po tym jak od niego odkleił się drugi zawodnik Pniówka i z głowy strzelił drugiego gola. W Brzegu też kilka podań do przodu kończyło się groźnymi kontrami. O ile w bok jak podaje jest ok, to do przodu poza 1 super przerzutem w Brzegu każde podanie jest niebezpieczne. Oczywiście nie sa to takie błędy jak w 1 rundzie, ale też zachowajmy rozsądek w tym chwaleniu.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], Krzymp, Mavo1920, Ridej1920, tynbydziedobry i 78 gości