RUCH Chorzów - Ślęza Wrocław 18:00 10.04.2021

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
ODPOWIEDZ
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
RNK95
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1343
Rejestracja: 5 lut 2017, o 22:42

Re: RUCH Chorzów - Ślęza Wrocław 18:00 10.04.2021

#61 Post autor: RNK95 » 10 kwie 2021, o 20:00

Bielecki MVP tego meczu po stronie Ruchu, wybronił setkę w 1 połowie i kilka bardzo groźnych sytuacji w drugiej + bardzo dobre podanie na kontrę do Paszka, po której był karny. Obrona dzisiaj bardzo nerwowo i dużo błędów, Ślęza wjeżdżała bokami w drugiej połowie raz po raz. Szacunek ogromny za walkę do końca po raz enty w tym sezonie, ale nie możemy popełniać tylu błędów i tak odpuszczać doskoku do przeciwnika przed własną bramką. Widać było, że Ślęza w 2 połowie ma pomysł na Ruch, nie jak poprzedni rywale - by tylko wybić i liczyć na szczęście.

Dorcia
Posty: 1158
Rejestracja: 23 sie 2002, o 13:25
Lokalizacja: Dziesiona
Kontakt:

Re: RUCH Chorzów - Ślęza Wrocław 18:00 10.04.2021

#62 Post autor: Dorcia » 10 kwie 2021, o 20:06

Piłkarsko Ślęza wg mnie była lepsza. Dobrze sie skończyło ale powinno to dać do myślenia sztabowi trenerskiemu. Sami piłkarze też dostali materiał do przemyśleń. Dlaczego nie wzmacniamy obrony w ostatnich dwóch okienkach? Ślęza sobie wymieniała podania w naszym polu karnym. Środek pola w drugiej połowie totalnie przegrany. Oby ten sukces nie przesłonił nam naszych mankamentów, bo chociaż w tej lidze ze zdecydowanie słabszymi rywalami damy sobie radę, to musimy już patrzeć poza ten sezon.

viperR
Posty: 3769
Rejestracja: 14 maja 2010, o 07:46
Lokalizacja: krk
Kontakt:

Re: RUCH Chorzów - Ślęza Wrocław 18:00 10.04.2021

#63 Post autor: viperR » 10 kwie 2021, o 20:07

hkshannover1920 pisze:
10 kwie 2021, o 19:51
Awans ave Ruch :super:
jeszcze 10 kolejek do końca... Polonia ma mecz zaległy więc może się zrobić zaraz 7 pkt..

gucio77
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 727
Rejestracja: 7 lis 2008, o 15:21
Lokalizacja: Szopki
Kontakt:

Re: RUCH Chorzów - Ślęza Wrocław 18:00 10.04.2021

#64 Post autor: gucio77 » 10 kwie 2021, o 20:15

Gratulacje dlo drużyny za walka do końca i zwyciynstwo, ale słabo to na tle Ślęzy wyglondało.
Bramka na 3-2 to konsekwyncja tylko i wyłącznie tego, że Ślęza po stracie bramki na 2-2 grała vabank i postawiła wszystko na jedno karta.
I moje wrażynie jest takie że Tryner Bereta niy łogarnio tego, ale chcioł bych sie mylić.
Dzisiejszym zwyciynstwym zrobili my wiely krok ku awansie, ale droga jeszcze daleko.
W moij opini P. Wyroba dzisioj słabiutko, chyba nojsłabszy na boisku. Bielecki debeściak, a łod 90 minuty to mistrzostwo świata.
A wrazie awansu ( dej Boże ) to transfery, transfery i jeszcze roz transfery i niy uzupełniynia jak to było tyj zimy oprócz oczywiście Biskupa, ino takie co zrobiom różnica.
Nojwiynkszom RUCHu wartościom NIY jest to, że nigdy niy upado na kolana, ale to, że zawsze umiy sie z tych kolan dzwignońć."

chropaczow
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 838
Rejestracja: 1 sie 2018, o 18:27
Kontakt:

Re: RUCH Chorzów - Ślęza Wrocław 18:00 10.04.2021

#65 Post autor: chropaczow » 10 kwie 2021, o 20:21

Po awansie potrzebny doświadczony trener a Bereta na asystenta. To tak w wielkim skrócie...

viperR
Posty: 3769
Rejestracja: 14 maja 2010, o 07:46
Lokalizacja: krk
Kontakt:

Re: RUCH Chorzów - Ślęza Wrocław 18:00 10.04.2021

#66 Post autor: viperR » 10 kwie 2021, o 20:25

pamiętajmy ze trener nie gra na boisku, jak się któryś zagapi, majtnie albo zrobi innego babola to nie jest to wina trenera.
poza tym mamy tez taki a nie inny materiał piłkarski..
pytanie do tych co regularnie oglądają, trener nie ogarnia taktycznie tego sportu czy o co chodzi, bo zdaje mi się że w poprzedniej rundzie to były ochy i achy a trener jest wyborem kibiców lub trenerem namaszczonym przez kibiców, czyli tym razem kibice się pomylili a nie zarząd ?
czyli kibice raus ? ;)

chropaczow
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 838
Rejestracja: 1 sie 2018, o 18:27
Kontakt:

Re: RUCH Chorzów - Ślęza Wrocław 18:00 10.04.2021

#67 Post autor: chropaczow » 10 kwie 2021, o 20:38

Wyniki przemawiają za trenerem. Gra nie podoba mi się zdecydowanie. Nie ma postępu w rozwoju, wątpliwa taktyka, do bólu przewidywalne wrzutki prostopadle, gra skrzydłami prawie nie istnieje, idiotyczne podania do tyłu i stale fragmenty gry.

marek79
Posty: 7723
Rejestracja: 12 sty 2008, o 23:35
Lokalizacja: Gůrny Ślůnsk
Kontakt:

Re: RUCH Chorzów - Ślęza Wrocław 18:00 10.04.2021

#68 Post autor: marek79 » 10 kwie 2021, o 20:48

Dla tych narzekaczy.
Pokażcie liga obojętnie czy 1, 2 czy A klasa kaj 3-4 drużyny mają średnio z ostatnich 10 meczy na poziomie 2,5-2,7 pkt.

Jak tu część ludzi czeko na potknięcie i strata punktów. Ale będzie jazda.

W ostatnich 17 meczach Ruch odniósł 16 zwycięstw.

grzechub
Posty: 1808
Rejestracja: 5 sty 2009, o 21:21
Lokalizacja: Chełm Śląski
Kontakt:

Re: RUCH Chorzów - Ślęza Wrocław 18:00 10.04.2021

#69 Post autor: grzechub » 10 kwie 2021, o 20:53

Pierwsza połowa była ciekawa w naszym wykonaniu, w drugiej wyglądało jakbyśmy opadli z sił.
Jak zauważyli koledzy wyżej bardzo dobry mecz zagrał Bielu, Neugebauer. Dla mnie też dobre zawody w wykonaniu Ecika i Kasola.
Najsłabiej Wyroba, druga bramka jego, problemy z wyprowadzeniem piłki, kilka razy po stracie, patrzył zamiast wracać i walczyć.

Rafał19R20
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1556
Rejestracja: 28 lut 2007, o 20:03
Lokalizacja: BYKOWINA
Kontakt:

Re: RUCH Chorzów - Ślęza Wrocław 18:00 10.04.2021

#70 Post autor: Rafał19R20 » 10 kwie 2021, o 20:54

taka ta liga jest , wygrywa się głównie walką... warto przypomnieć jak np. Widzewa męczył się w 3 lidze zanim awansował.
Przypominam że to 4 poziom rozgrywkowy więc nie ściągniemy tutaj nie wiadomo kogo.. BARDZO WAŻNE 3 pkt i coraz silniejsza pozycja w tabeli, chyba można powiedzieć że jeden rywal w walce o awans Nam odpadł, a może też Polonia się potknie na Ślęzie bo grają u Nich na wyjeździe.
Jeśli chodzi o zawodników bardzo dobry mecz Janoszki, moim zdaniem jeden z lepszych dziś, dobry mecz młodego Neugebaurea choć w drugiej połowie trochę siadł.
Świetnie Bielecki i kolejny też bardzo dobry mecz Biskupa. Idzik widać było że jeszcze potrzebuje czasu się rozegrać. Bardzo słabo Będzieszak i Kwaśniewski ( mnie osobiście nie przekonuje od dawna...)
Jeśli chodzi o ocenę trenera to nie zgodzę się z częścią z Was że jest słaby.. no kurde 6 zwycięstwo pod rząd, dobre zmiany więc też dobrze reaguje, zmiana schematów w grze, odważne postawienie na 2 napastników, trafne transfery , patrz Biskup, Wyroba. Jestem zdania że czas gra na Jego korzyść i staję się coraz lepszym trenerem , ja mu ufam.
Chciałoby by się zaśpiewać Nadejdzie wiosna i lepsze czasy... :)
SeRce w Bieli kRew w Błękicie KS RUCH Chorzów to moje życie

19gorek20
Posty: 2307
Rejestracja: 16 cze 2009, o 19:30
Lokalizacja: ???
Kontakt:

Re: RUCH Chorzów - Ślęza Wrocław 18:00 10.04.2021

#71 Post autor: 19gorek20 » 10 kwie 2021, o 20:56

Brawa dla druzyny
Przez ostatnie lata to takie mecze przegrywalibysmy seryjnie i pisane bylo ze pilkarze to frajerzy. Oczywiscie ze czasem brakuje umiejetnosci ale widac tutaj ambicje, zaangwazowanie i walke do ostatniego gwizdka. Po ewentualnym awansie nie trzeba wymieniac pol druzyny tylko liczyc na 2-3 graczy ktorzy wniosa jakosc i pierwsza 6tka to jest minimum o co walczymy.
Ci co awansowali w poprzednim sezonie do 2giej ligi spokojnie sobie tam radza

I przestancie pisac o nowym doswiadczonym trenerze. Fornalik nie przyjdzie a cala reszta tych wielkich trenerow nie nadaje sie do niczego co pokazuja ich drizuny w pierwszej i drugiej lidze. Trzeba stawiac na mlodych i wyksztalconych ludzi z energia do pracy a nie stawiiac na beton

Awatar użytkownika
niebieski98
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1709
Rejestracja: 21 lip 2013, o 23:00
Lokalizacja: Opolskie
Kontakt:

Re: RUCH Chorzów - Ślęza Wrocław 18:00 10.04.2021

#72 Post autor: niebieski98 » 10 kwie 2021, o 21:03

Dobra pierwsza połowa, bardzo słaba druga. Już zacząłem się bać przy 2-1, że tak grająca Ślęza do końca rundy 6 pkt jest w stanie odrobić i będzie nerwowo pod koniec sezonu. Teraz chyba tylko Polonia została w grze, stracić 12 pkt przewagi nad Ślęzą możemy tylko grając tragedie do końca sezonu. Bielecki świetny występ, właściwie bez jego interwencji nie byłoby mowy nawet o jednym punkciku. Neugebauer fajnie w pierwszej połowie, w drugiej po bramce Ślęzy jak zrobiło się ciężej niewidoczny.

Jakim cudem ta kontra skończyła się karnym nie wiem. Tyle przypadku, dobrze że koniec końców piłka trafiła do Paszka, który wjechał w pole karne i ładnie nawinął obrońców.

W lato trzeba się będzie oglądać za obrońcami, wątpie żeby obecna defensywa dała radę ligę wyżej, wiele niepewnych interwencji, kiepskich podań od obrony w przód. I to nie tylko dzisiaj, w poprzednich meczach też sporo prostych błędów naszych defensorów.

Brawo za walkę do końca, znowu wyszarpaliśmy 3 pkt w samej końcówce. Aż tak złego wrażenia jak u większości z was ten mecz na mnie nie pozostawił. Pierwsza połowa dobra w naszym wykonaniu, mieliśmy więcej z gry, więcej okazji po za jednym błędem w obronie (gdzie wyratował nas Bielu) Ślęza wiele nie wyczarowała. Bramka na 1-1 też trochę szczęśliwa, kto wie jakby wyglądała druga połowa gdyby nie gol na początku który dodał rywalom skrzydeł.

Oczywiście zmieńmy trenera który przegrał 2 mecze w sezonie, zremisował 2, pozostałe wygrał. Bo w dwóch meczach nie gromiliśmy outsiderów, a z wiceliderem po słabym meczu udało się szczęśliwie wygrać. Lodu na głowe. Przypomne że prawie 2 lata temu ten klub prawie nie istniał, a teraz problem bo wszyscy oczekują że każdy mecz będzie wyglądać jak ten z Kluczborkiem czy Gacią. Pozostałe mecze tak nie będą wyglądały, to będzie droga przez mękę - murowanko, kartofliska zamiast trawy jak w Legnicy, wielbłądy sędziów itd. Prześledźcie historie ekip które w poprzednich latach wyrwały się z trzeciej ligi wyżej. 2 sezony przesiedział Widzew w 3 lidze, awansował tylko dzięki lepszemu bilansowi w bezpośrednich meczach. A jeszcze 4 liga gdzie Paradyż okazał się godnym rywalem i trzymał się do końca blisko Łodzian. Na poziomie regionalnym nie ma ładnych meczy, jest tylko krew, pot i łzy, które trzeba zostawić na boisku żeby przebić się na szczebel centralny.

heli
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 6195
Rejestracja: 26 maja 2005, o 14:00
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: RUCH Chorzów - Ślęza Wrocław 18:00 10.04.2021

#73 Post autor: heli » 10 kwie 2021, o 21:13

3 punkty to najważniejsze.
Ogólnie mecz wyrównany, ale my byliśmy w tym meczu mam wrażenie po prostu wolniejsi. Bardzo często nas po prostu wyprzedzali. Tym bardziej cieszy zwycięstwo, trzy punkty i odskoczenie na bardzo bezpieczną odległość jeżeli chodzi o Ślęzę.
Bielecki na pewno nas wyratował parę razy.
Teraz czas się skupić na kolejnym meczu.
Wystarczy by dobrzy ludzie nic nie robili, a zło zatriumfuje. E. Burke

True Blue
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1030
Rejestracja: 8 sie 2007, o 20:18
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: RUCH Chorzów - Ślęza Wrocław 18:00 10.04.2021

#74 Post autor: True Blue » 10 kwie 2021, o 21:14

niebieski98 pisze:
10 kwie 2021, o 21:03
Dobra pierwsza połowa, bardzo słaba druga. Już zacząłem się bać przy 2-1, że tak grająca Ślęza do końca rundy 6 pkt jest w stanie odrobić i będzie nerwowo pod koniec sezonu. Teraz chyba tylko Polonia została w grze, stracić 12 pkt przewagi nad Ślęzą możemy tylko grając tragedie do końca sezonu. Bielecki świetny występ, właściwie bez jego interwencji nie byłoby mowy nawet o jednym punkciku. Neugebauer fajnie w pierwszej połowie, w drugiej po bramce Ślęzy jak zrobiło się ciężej niewidoczny.

Jakim cudem ta kontra skończyła się karnym nie wiem. Tyle przypadku, dobrze że koniec końców piłka trafiła do Paszka, który wjechał w pole karne i ładnie nawinął obrońców.

W lato trzeba się będzie oglądać za obrońcami, wątpie żeby obecna defensywa dała radę ligę wyżej, wiele niepewnych interwencji, kiepskich podań od obrony w przód. I to nie tylko dzisiaj, w poprzednich meczach też sporo prostych błędów naszych defensorów.

Brawo za walkę do końca, znowu wyszarpaliśmy 3 pkt w samej końcówce. Aż tak złego wrażenia jak u większości z was ten mecz na mnie nie pozostawił. Pierwsza połowa dobra w naszym wykonaniu, mieliśmy więcej z gry, więcej okazji po za jednym błędem w obronie (gdzie wyratował nas Bielu) Ślęza wiele nie wyczarowała. Bramka na 1-1 też trochę szczęśliwa, kto wie jakby wyglądała druga połowa gdyby nie gol na początku który dodał rywalom skrzydeł.

Oczywiście zmieńmy trenera który przegrał 2 mecze w sezonie, zremisował 2, pozostałe wygrał. Bo w dwóch meczach nie gromiliśmy outsiderów, a z wiceliderem po słabym meczu udało się szczęśliwie wygrać. Lodu na głowe. Przypomne że prawie 2 lata temu ten klub prawie nie istniał, a teraz problem bo wszyscy oczekują że każdy mecz będzie wyglądać jak ten z Kluczborkiem czy Gacią. Pozostałe mecze tak nie będą wyglądały, to będzie droga przez mękę - murowanko, kartofliska zamiast trawy jak w Legnicy, wielbłądy sędziów itd. Prześledźcie historie ekip które w poprzednich latach wyrwały się z trzeciej ligi wyżej. 2 sezony przesiedział Widzew w 3 lidze, awansował tylko dzięki lepszemu bilansowi w bezpośrednich meczach. A jeszcze 4 liga gdzie Paradyż okazał się godnym rywalem i trzymał się do końca blisko Łodzian. Na poziomie regionalnym nie ma ładnych meczy, jest tylko krew, pot i łzy, które trzeba zostawić na boisku żeby przebić się na szczebel centralny.
Tyn komyntorz powinien się kożdy maruda, co sam durch wynokwio i wydziwio, powiesić w antryju i dziynnie rano czytoć przed wyjściem z chałpy.
ZAWSZE NIYBIESKI

Elmer
Posty: 10352
Rejestracja: 7 cze 2004, o 10:26
Lokalizacja: Lokal i Zacja
Kontakt:

Re: RUCH Chorzów - Ślęza Wrocław 18:00 10.04.2021

#75 Post autor: Elmer » 10 kwie 2021, o 21:37

Nie ma się co rozpisywać, na podsumowania przyjdzie czas po sezonie, oby zakończonym awansem, ale warto pomyśleć o sciągnięciu Helika ;)

Ja już nie wierzyłem. Ci ze Ślęzy w loży chyba do teraz tam siedzą. My tak siedzieliśmy od 2017 do 2019 roku.

PS. W przerwie przy fajce przy Toi toiu rozmawiali Fantomas, Stalowa Twarz i Żbik. Nic konkretnego, a wieki w kiblu siedzieć nie chciałem ;) (miałem nadzieję, że mówią od której trybuny zacząć budowę).
Pierwszy raz przy Cichej: 10.06.1989 r. Ruch - Olimpia 2:1
Pierwszy wyjazd: 3.10.1992 r. Górnik - Ruch 1:1
Najwyższe zwycięstwo: 7:0 ze Stomilem Olsztyn. Najwyższa porażka: 0:6 z... Pogonią Siedlce.
Sukcesy, które świadomie przeżyłem: 1 mistrzostwo Polski, 1 wicemistrzostwo Polski, 3xbrązowy medal, Puchar Polski (1996), finał Pucharu Intertoto (1998).

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 75 gości