RUCH Chorzów - Górnik II Zabrze | 28.11.2020 | 18:00

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Lothar Ślązok
Posty: 242
Rejestracja: 26 lis 2009, o 23:35
Lokalizacja: Niebieski Śląsk
Kontakt:

Re: RUCH Chorzów - Górnik II Zabrze | 28.11.2020 | 18:00

#31 Post autor: Lothar Ślązok » 28 lis 2020, o 20:20

Najsłabszy mecz w tej rundzie i to jeszcze derby ze szczewami. Niestety zagrali bez pomysłu i bez woli walki. Dobrze, że chociaż tą jedną bramkę wymęczyli. Dużo pracy czeka ich zimą i oby się wzmocnili bo wiosna będzie jeszcze trudniejsza.

tynbydziedobry
Posty: 977
Rejestracja: 10 kwie 2018, o 18:19
Kontakt:

Re: RUCH Chorzów - Górnik II Zabrze | 28.11.2020 | 18:00

#32 Post autor: tynbydziedobry » 28 lis 2020, o 20:29

3 punkty są, lider jest. Wzmocnienia potrzebne na wczoraj bo na tle młodych żaboli, którym wyraźnie się nie chciało niektórzy u nas wyglądali dramatycznie.

Awatar użytkownika
Raul22
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2105
Rejestracja: 16 wrz 2003, o 15:22
Lokalizacja: Bytom-Vitor
Kontakt:

Re: RUCH Chorzów - Górnik II Zabrze | 28.11.2020 | 18:00

#33 Post autor: Raul22 » 28 lis 2020, o 21:02

yyy Winciersz ani 1 asysty w tym sezonie nie ma po stałym fragmencie gry :niepewny: :kwasny: :kwasny:

Podlicze na szybko asysty Ecika po stałych fragmentach:
Polonia Świdnica (3ci gol)
Foto Higiena (2gi i 3ci) po rogach
Lechia ZG (1 gol)
Gwarek TG (2gi, 3ci, 4ty gol)
Górnik II (1 gol)

poza tym Duchowski (1 gol) ze Stala Brzeg, Rudek (4ty gol z ZLII)
+ gol z rzutu rożnego Winiego (ZLII)
+ Paszek po krótki rozegraniu z Ecikiem w meczu z Pniówkiem |(2gi gol)

Patrzac na ilosc goli po stałych fragemntach gry najprawde trudno sie ich czepiać, mimo iz jak najbardziej nie zawsze piłka siedzi. A dosrodkowuja przeciez głownie Ecik i Paszek i Wini i spodarycznie jak widac Duchowski czy Rudek. Nie wszystkie to bezpośrednie asysty bo bywało, że ktos zgrywał głowa do innego w polu karnym. Rozpisze za pare dni wszystkie bramki Ruchu, od asystentow 2 stopnia bo to tez wazne.

Co do samego meczu kompletnie mnie sie nie podobal. Dobrze, ze to koniec rundy bo ta końcowka nam nie wyszła.
heli pisze:
28 lis 2020, o 19:10
no nasze okazje kończyły się fatalnymi strzałami, przy najlepszych okazjach to albo piłka lądowała póki co na aucie, albo ktoś kiksował,
mom nadzieja, że po meczu będa mógł napisać co innego, ale niech mi ktoś powie czy my najwięcej goli po stałych fragmentach zdobyli jak wrzucał Winciersz, bo to jak dzisiaj wciepuje Janoszka póki co to jakaś katastrofa

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10151
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: RUCH Chorzów - Górnik II Zabrze | 28.11.2020 | 18:00

#34 Post autor: jajo » 28 lis 2020, o 21:10

mnie akurat dziwi, ze wrzuca Ecik z tego wzgledu, ze przynajmniej kiedys potrafil grac glowa i moglby byc wartoscia dodana.
ta wrzutka na gola dzis wg mnie nie byla szczegolna. dluga zawiesina. z lepszym bramkarzem i obrona nie daloby sie tego wykorzystac.

Wini ewidetentnie spuscil z tonu. musi tez popracowac nad skutecznoscia. w ostatnim czasie mial chyba 5 sytuacji sam na sam i wszystkie zmarnowal (nie dzis).
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

Awatar użytkownika
Raul22
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2105
Rejestracja: 16 wrz 2003, o 15:22
Lokalizacja: Bytom-Vitor
Kontakt:

Re: RUCH Chorzów - Górnik II Zabrze | 28.11.2020 | 18:00

#35 Post autor: Raul22 » 28 lis 2020, o 21:23

jajo pisze:
28 lis 2020, o 21:10
mnie akurat dziwi, ze wrzuca Ecik z tego wzgledu, ze przynajmniej kiedys potrafil grac glowa i moglby byc wartoscia dodana.
ta wrzutka na gola dzis wg mnie nie byla szczegolna. dluga zawiesina. z lepszym bramkarzem i obrona nie daloby sie tego wykorzystac.

Wini ewidetentnie spuscil z tonu. musi tez popracowac nad skutecznoscia. w ostatnim czasie mial chyba 5 sytuacji sam na sam i wszystkie zmarnowal (nie dzis).
tez mnie to dziwi, ale widocznie inni jeszcze gorzej to robia. A jak widac po statystykach to nie uwazam by to była jakas tragedia w liczbach, bo jednak sa te asysty z stałych fragmentów gry. A przeciez były mecze gdzie albo Ecik nie gral, albo mial problem z kolanem i wiekszosc dosrodkowywali inni i jakos nie widze tych asysyt. Wiec kompletnie mnie zaskoczył wpis, ze Wini ma wiecej asyst po stałych fragmentach bo przejrzałem specjalnie bramki z całej rundy.
Oki masz racje, ze pewnie z lepszym bramkarzem i obrona by gola nie bylo, ale mam nieodparte wrazenie, ze polowy naszych goli by nie było grajac z lepszymi przeciwnikami.
I zeby nie było ja wcale nie uwazam, ze to sa wybitne dosrodkowania i on ma dosodkowywac. Chodzi jedynie o fakty.

Elmer
Posty: 10376
Rejestracja: 7 cze 2004, o 10:26
Lokalizacja: Lokal i Zacja
Kontakt:

Re: RUCH Chorzów - Górnik II Zabrze | 28.11.2020 | 18:00

#36 Post autor: Elmer » 28 lis 2020, o 23:29

gramy w 3. lidze, mamy 50% materiału na max 3. ligą. Niektórzy zrobią postęp i się po ewentualnym awansie utrzymają w zespole. Kilka odejdzie, kilku lepszych przyjdzie. Najpierw trzeba jednak awansować.

Żabole postawili autobus, ktoś pisał, że się nie spięli na nas. Spięli sił, nasi jednak grali za bardzo spacerowo. Na trybunach Płatek, który po bramce wstał i wyszedł. To też co mówi. Niby rezerwa, ale zaszkodzić nam chcieli.

Co do składu to dziwi mnie fakt, że Lechowicz tyle nie grał, a zamiast niego Będzieszak. Gość sam z sobą się fiksuje. Niestety, ale transfer pomyłka. Nie potrafisz 1 na 1 to nie idź, zagraj klepę. On tego nie wie czy nie chce wiedzieć.

Zima, czas utrzymania obecnej jedenastki + wzmocnienia. Teraz muszą być, bo marginesu błędu już może nie być, a w przypadku kontuzji każde potknięcie może drogo kosztować. Z tego co pamiętam to Polonia ma szerszą ławkę i jakościowo na teraz lepszą od nas.

PS. Dlaczego Kawula nie grał? Na Kuleja patrzeć się nie da.
Pierwszy raz przy Cichej: 10.06.1989 r. Ruch - Olimpia 2:1
Pierwszy wyjazd: 3.10.1992 r. Górnik - Ruch 1:1
Najwyższe zwycięstwo: 7:0 ze Stomilem Olsztyn. Najwyższa porażka: 0:6 z... Pogonią Siedlce.
Sukcesy, które świadomie przeżyłem: 1 mistrzostwo Polski, 1 wicemistrzostwo Polski, 3xbrązowy medal, Puchar Polski (1996), finał Pucharu Intertoto (1998).

Awatar użytkownika
viktor
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 530
Rejestracja: 28 gru 2005, o 10:12
Lokalizacja: Piekary
Kontakt:

Re: RUCH Chorzów - Górnik II Zabrze | 28.11.2020 | 18:00

#37 Post autor: viktor » 29 lis 2020, o 11:18

Zastanawia mnie jedna rzecz , jak to jest że za czasów ekstraklasy nasi juniorzy po „czasie” łapali się do pierwszego składu i dawali rady w ekstraklasie a teraz mamy problemy w 3 lidze ? Można powiedzieć że szkoleni mamy na tym samym poziomie , co się dzieje dalej ?
...drina goni kolejny drin remix browar,wóda,gin...

Awatar użytkownika
HullCityFC
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2936
Rejestracja: 6 kwie 2012, o 20:40
Lokalizacja: England
Kontakt:

Re: RUCH Chorzów - Górnik II Zabrze | 28.11.2020 | 18:00

#38 Post autor: HullCityFC » 29 lis 2020, o 12:24

Teraz trzeba szukac juz wzmocnien na ewentualna druga lige. Po sezonie przerwa bedzie krotka.

Rafał19R20
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1559
Rejestracja: 28 lut 2007, o 20:03
Lokalizacja: BYKOWINA
Kontakt:

Re: RUCH Chorzów - Górnik II Zabrze | 28.11.2020 | 18:00

#39 Post autor: Rafał19R20 » 29 lis 2020, o 12:51

viktor pisze:
29 lis 2020, o 11:18
Zastanawia mnie jedna rzecz , jak to jest że za czasów ekstraklasy nasi juniorzy po „czasie” łapali się do pierwszego składu i dawali rady w ekstraklasie a teraz mamy problemy w 3 lidze ? Można powiedzieć że szkoleni mamy na tym samym poziomie , co się dzieje dalej ?
za czasów ekstraklasy to najpierw juniorzy ogrywali się właśnie w 3 lidze w naszych rezerwach a potem i tak przebijało się max 2 na sezon, więc tak nie do końca...
Na ten moment moim zdaniem młodsi zawodnicy którzy stanowią kręgosłup tej drużyny i prezentują poziom pretendujący Ich do ligi wyżej:
- Sikora
- Winciersz
- Kasolik
- Neugebauer ( w szerokim składzie)
- Bielecki

reszta póki co jakościowo odstaje...
SeRce w Bieli kRew w Błękicie KS RUCH Chorzów to moje życie

Awatar użytkownika
Stasiu19R20
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 906
Rejestracja: 14 lis 2009, o 09:33
Lokalizacja: Siemianowice-Bytków
Kontakt:

Re: RUCH Chorzów - Górnik II Zabrze | 28.11.2020 | 18:00

#40 Post autor: Stasiu19R20 » 29 lis 2020, o 12:54

Rafał19R20 pisze:
29 lis 2020, o 12:51
viktor pisze:
29 lis 2020, o 11:18
Zastanawia mnie jedna rzecz , jak to jest że za czasów ekstraklasy nasi juniorzy po „czasie” łapali się do pierwszego składu i dawali rady w ekstraklasie a teraz mamy problemy w 3 lidze ? Można powiedzieć że szkoleni mamy na tym samym poziomie , co się dzieje dalej ?
za czasów ekstraklasy to najpierw juniorzy ogrywali się właśnie w 3 lidze w naszych rezerwach a potem i tak przebijało się max 2 na sezon, więc tak nie do końca...
Na ten moment moim zdaniem młodsi zawodnicy którzy stanowią kręgosłup tej drużyny i prezentują poziom pretendujący Ich do ligi wyżej:
- Sikora
- Winciersz
- Kasolik
- Neugebauer ( w szerokim składzie)
- Bielecki

reszta póki co jakościowo odstaje...
Winciersz, totalnie się nie zgadzam. Moim zdaniem nie daje on żadnej wartości dodanej drużynie. Największy potencjał ma Mokrzycki z obecnego składu.
Obrazek
Tradycja nie zginie, chwała nie przeminie, Ruch Chorzów jeszcze wróci na należne mu miejsce!!!

Rafał19R20
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1559
Rejestracja: 28 lut 2007, o 20:03
Lokalizacja: BYKOWINA
Kontakt:

Re: RUCH Chorzów - Górnik II Zabrze | 28.11.2020 | 18:00

#41 Post autor: Rafał19R20 » 29 lis 2020, o 12:58

patrząc jeszcze z innej perspektywy na ten mecz, to właśnie zwycięstwa odnoszone kiedy Nam " nie idzie" są najbardziej cenne .
i szczerze przynoszą najwięcej radości jak się w nich uczestniczy jako kibic... bramka w 92 min ze Szczewami co może być piękniejszego :) ?...
Co do wzmocnień myślę że na każdej pozycji Nam potrzeba ale te najpilniejsze to:
- napastnik / najlepiej 2..
- obrońca / najlepiej skrzydłowy / nie przekonuje mnie Będzieszak, Kwaśniewski, Kulejewski - poziom 3 ligi max dla Nich...
- bramkarz/ nie mamy póki co pewnego zmiennika..
SeRce w Bieli kRew w Błękicie KS RUCH Chorzów to moje życie

Rafał19R20
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1559
Rejestracja: 28 lut 2007, o 20:03
Lokalizacja: BYKOWINA
Kontakt:

Re: RUCH Chorzów - Górnik II Zabrze | 28.11.2020 | 18:00

#42 Post autor: Rafał19R20 » 29 lis 2020, o 13:00

Stasiu19R20 pisze:
29 lis 2020, o 12:54
Rafał19R20 pisze:
29 lis 2020, o 12:51
viktor pisze:
29 lis 2020, o 11:18
Zastanawia mnie jedna rzecz , jak to jest że za czasów ekstraklasy nasi juniorzy po „czasie” łapali się do pierwszego składu i dawali rady w ekstraklasie a teraz mamy problemy w 3 lidze ? Można powiedzieć że szkoleni mamy na tym samym poziomie , co się dzieje dalej ?
za czasów ekstraklasy to najpierw juniorzy ogrywali się właśnie w 3 lidze w naszych rezerwach a potem i tak przebijało się max 2 na sezon, więc tak nie do końca...
Na ten moment moim zdaniem młodsi zawodnicy którzy stanowią kręgosłup tej drużyny i prezentują poziom pretendujący Ich do ligi wyżej:
- Sikora
- Winciersz
- Kasolik
- Neugebauer ( w szerokim składzie)
- Bielecki

reszta póki co jakościowo odstaje...
Winciersz, totalnie się nie zgadzam. Moim zdaniem nie daje on żadnej wartości dodanej drużynie. Największy potencjał ma Mokrzycki z obecnego składu.
Winciersz praktycznie gra dopiero 2 sezon w seniorach ok jest problem ze skutecznością ale jest perspektywiczny..
SeRce w Bieli kRew w Błękicie KS RUCH Chorzów to moje życie

heli
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 6208
Rejestracja: 26 maja 2005, o 14:00
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: RUCH Chorzów - Górnik II Zabrze | 28.11.2020 | 18:00

#43 Post autor: heli » 29 lis 2020, o 14:10

Raul jeżeli rzeczywiście tyle goli my strzelili po wciepach bracika to cofam słowa najwyraźniej ta chęć oczekiwania od niego w każdym zagraniu różnicy poziomów w stosunku do innych powoduje, że nie oceniam jego wkładu w grę uczciwie i obiektywnie i zaślepia mnie to , że nie widzę tylu tych dobrych zagrań. Oczywiście utkwiły mi brameczki ładnym rogalem strzelane, ale jakoś po za tym mam wrażenie jakby spowalniania i zatrzymywania akcji, a okazuje się, że jego wkład jest dużo większy w naszą grę.

Natomiast szczerze muszę przyznać, że rok temu myślałem to samo o Fosie, a okazuje się, że dla mnie jest graczem tej rundy w tym zespole i mam nadzieję, że jak Janoszka bez kontuzji w końcu przepracuje całe przygotowania to też tak będzie.

Co do młodych to oni są w stanie zagrać jeden mecz świetny, a następnie zrobić jakiś prosty błąd. Więc dopóki nie ustabilizują formy to ciężko mówić na jakim poziomie mogą grać. Rok temu naszym bohaterem był Nowak, a teraz nagle Bielecki, a też przecież zdarzały mu się dziecinne błędy na szczęście nie zawsze wykorzystane.

Nawet można spojrzeć na to, którzy młodzi grali na początku rundy najwięcej, a pod koniec wchodzili głównie inni. W tym wieku po prostu takie wahania formy są spore.

Co do błędów to wczoraj przecież też ta akcja co najpierw Kulejewski się dał okiwać, a potem Kasolik zamiast na zewnątrz to na piątym metrze poszedł do środka to wydaje się jakieś abstrakcyjne nawet na tym poziomie.

Są trzy punkty, jest lider i to jest najważniejsze.
Pewnie za dużo w moim poście podsumowania całej rundy, bo na to jednak trzeba trochę czasu, by nie na gorąco.
Wystarczy by dobrzy ludzie nic nie robili, a zło zatriumfuje. E. Burke

Awatar użytkownika
viktor
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 530
Rejestracja: 28 gru 2005, o 10:12
Lokalizacja: Piekary
Kontakt:

Re: RUCH Chorzów - Górnik II Zabrze | 28.11.2020 | 18:00

#44 Post autor: viktor » 29 lis 2020, o 15:02

Rafał19R20 pisze:
29 lis 2020, o 12:51
viktor pisze:
29 lis 2020, o 11:18
Zastanawia mnie jedna rzecz , jak to jest że za czasów ekstraklasy nasi juniorzy po „czasie” łapali się do pierwszego składu i dawali rady w ekstraklasie a teraz mamy problemy w 3 lidze ? Można powiedzieć że szkoleni mamy na tym samym poziomie , co się dzieje dalej ?
za czasów ekstraklasy to najpierw juniorzy ogrywali się właśnie w 3 lidze w naszych rezerwach a potem i tak przebijało się max 2 na sezon, więc tak nie do końca...
Na ten moment moim zdaniem młodsi zawodnicy którzy stanowią kręgosłup tej drużyny i prezentują poziom pretendujący Ich do ligi wyżej:
- Sikora
- Winciersz
- Kasolik
- Neugebauer ( w szerokim składzie)
- Bielecki

reszta póki co jakościowo odstaje...
Przypomnij mi kto grał w tej 3 lidze bo za czasów Helika,Starzynskiego,Sobiecha,Urbanczyka ,Lipskiego to była młoda ekstraklasa wcześniej nie pamietam ,bez ironi .
...drina goni kolejny drin remix browar,wóda,gin...

Awatar użytkownika
HullCityFC
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2936
Rejestracja: 6 kwie 2012, o 20:40
Lokalizacja: England
Kontakt:

Re: RUCH Chorzów - Górnik II Zabrze | 28.11.2020 | 18:00

#45 Post autor: HullCityFC » 29 lis 2020, o 19:19

Inaczej tez rozwija sie zawodnik trenujac z graczami z Ekstraklasy a inaczej z zawodnikami III-ligowymi. Rozwoj jest duzo wolniejszy.

Trzeba zrobic 2 awanse w 2 sezony.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: adamo1289, Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], heli, k0ciak, Konrad, Majestic-12 [Bot], ryszardczaban, tynbydziedobry i 277 gości