RUCH Chorzów - Górnik II Zabrze | 28.11.2020 | 18:00

Forum sympatyków KS Ruch Chorzów
Wiadomość
Autor
Harpo
Posty: 3358
Rejestracja: 29 sty 2008, o 10:18
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Re: RUCH Chorzów - Górnik II Zabrze | 28.11.2020 | 18:00

#46 Post autor: Harpo » 29 lis 2020, o 20:53

Cieszą 3 rzeczy:
- pokonanie Żaboli
- 3 pkt.
- utrzymanie lidera.
Reszta nieistotne (na razie).
Tym składem i tą grą spokojnie damy radę w II lidze- aby walczyć o awans KONIECZNE są wzmocnienia.
Niebieskie serce od 1988 R.


"PRECZ z polityczną poprawnością!"

Rafał19R20
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 1559
Rejestracja: 28 lut 2007, o 20:03
Lokalizacja: BYKOWINA
Kontakt:

Re: RUCH Chorzów - Górnik II Zabrze | 28.11.2020 | 18:00

#47 Post autor: Rafał19R20 » 29 lis 2020, o 21:35

viktor pisze:
29 lis 2020, o 15:02
Rafał19R20 pisze:
29 lis 2020, o 12:51
viktor pisze:
29 lis 2020, o 11:18
Zastanawia mnie jedna rzecz , jak to jest że za czasów ekstraklasy nasi juniorzy po „czasie” łapali się do pierwszego składu i dawali rady w ekstraklasie a teraz mamy problemy w 3 lidze ? Można powiedzieć że szkoleni mamy na tym samym poziomie , co się dzieje dalej ?
za czasów ekstraklasy to najpierw juniorzy ogrywali się właśnie w 3 lidze w naszych rezerwach a potem i tak przebijało się max 2 na sezon, więc tak nie do końca...
Na ten moment moim zdaniem młodsi zawodnicy którzy stanowią kręgosłup tej drużyny i prezentują poziom pretendujący Ich do ligi wyżej:
- Sikora
- Winciersz
- Kasolik
- Neugebauer ( w szerokim składzie)
- Bielecki

reszta póki co jakościowo odstaje...
Przypomnij mi kto grał w tej 3 lidze bo za czasów Helika,Starzynskiego,Sobiecha,Urbanczyka ,Lipskiego to była młoda ekstraklasa wcześniej nie pamietam ,bez ironi .
Prosze bardzo:
http://www.90minut.pl/skarb.php?id_klub ... d_sezon=83

Sezon 2013/2014
W skladzie rezerw m.in.Helik, Lipski , Trojak..
SeRce w Bieli kRew w Błękicie KS RUCH Chorzów to moje życie

Awatar użytkownika
jajo
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 10146
Rejestracja: 12 gru 2003, o 18:24
Lokalizacja: Chorzów
Kontakt:

Re: RUCH Chorzów - Górnik II Zabrze | 28.11.2020 | 18:00

#48 Post autor: jajo » 30 lis 2020, o 13:46

viktor pisze:
29 lis 2020, o 11:18
Zastanawia mnie jedna rzecz , jak to jest że za czasów ekstraklasy nasi juniorzy po „czasie” łapali się do pierwszego składu i dawali rady w ekstraklasie a teraz mamy problemy w 3 lidze ? Można powiedzieć że szkoleni mamy na tym samym poziomie , co się dzieje dalej ?
ale skad ta teza?
ja słyszałem, ze jest wyraznie gorzej. z reszta pare lat temu wygrywalismy ME, niedawno byli w finale CLJ.
teraz tylko jedna druzyna w CLJ jak sie nie myle, a lokalnych rozgrywek chyba tez nie niszczymy.
slabsze sa tez po prostu nabory i to tez nie dziwi. Ruch stracil glowny magnes, czyli ekstraklase z trenerem, ktory potrafil stawiac na mlodych.
zaczeli od nas odchodzic najzdolniejsi juniorzy, ktorych przecietny kibic nawet nie mial okazji poznac: Klisiewicz, Wach, Korbecki. Goscie, ktorzy teraz pewnie graliby w pierwszej 11. Z tych bardziej znanych to oczywiscie Bogusz.
moznaby tez zrobic dluga liste nazwisk sciagnietych z rzonych zakatkow kraju, ktorych sciagal Pietrzak. z reszta w obecnej sytuacji zaden 15latek ze Szczecina czy Rzeszowa nie ma zadnych powodow, zeby zjechac do Chorzowa. Teraz budujemy dopiero nowy dzial skautingu, ale nawet jak oni znajda perelki, to musza miec papiery w reku, zeby przekonac tych chlopakow, zeby zawitali akurat do Chorzowa. 3 liga nie jest zadnym magnesem (druga tez nie bedzie), bo najlepsze akademie maja tam swoje rezerwy (a nawet w 2 lidze), a do tego ani AP ani UKS nie ma nawet zlotej certyfikacji. chwalimy sie jakimis srebrami czy brazami, co nas stawia w drugiej setce szkolenia mlodziezy w kraju. to powinien byc wstyd, a nie powod do dumy.
wieRzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart...

Awatar użytkownika
HullCityFC
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 2922
Rejestracja: 6 kwie 2012, o 20:40
Lokalizacja: England
Kontakt:

Re: RUCH Chorzów - Górnik II Zabrze | 28.11.2020 | 18:00

#49 Post autor: HullCityFC » 30 lis 2020, o 14:00

Jajo. W sedno.

Awatar użytkownika
viktor
Wspiera "Wielki Ruch"
Wspiera "Wielki Ruch"
Posty: 530
Rejestracja: 28 gru 2005, o 10:12
Lokalizacja: Piekary
Kontakt:

Re: RUCH Chorzów - Górnik II Zabrze | 28.11.2020 | 18:00

#50 Post autor: viktor » 30 lis 2020, o 15:17

Jajo ,ja się w pełni z Tobą zgadzam , chodziło mi tylko o to że w grupach młodzieżowych ,juniorskich szkolą ci sami trenerzy ,Psykałe zastapił Michalik , nie obrażając nikogo lepiej było trenować z Zienczukiem czy Surmą no ale z tym nic nie zrobisz . Co do gwiazdek to chyba głównym kryterium żeby załapać się na złotą są finanse.
...drina goni kolejny drin remix browar,wóda,gin...

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: heli, Pulocini, Rickenn10, tynbydziedobry i 135 gości